Albin Kurti krijon qeverin, Milaim Zeka dhe Arton Mulliqi japin detajet.

  Shikime 31,972

Syri TV

Muaj më parë

Albin Kurti krijon qeverin, Milaim Zeka dhe Arton Mulliqi japin detajet.Të ftuar: Milaim Zeka Arton Mulliqi
Për më shumë informacione vizitoni: syri.net
Subscribe "Syri Tv" në ALmores
Like Syri Tv në Facebook: syrimedia
Like Syri.net në Facebook: portali.syri.net
Follow syri.tv në Instagram: syri.tv
#SyriTv #KafeShqeto #MilaimZeka #ArtonMulliqi

Komente
baba bablok
baba bablok Muaj më parë
kanceri kamei sulmu tan te korruptuarit
Shpend'S💫MusicChannel
Shpend'S💫MusicChannel Muaj më parë
Milaim Zeko ku nuk u Bane keshilltar i edi rames edhe ti si baton haxhiu...
Sanni Jakupi
Sanni Jakupi Muaj më parë
O shqipar të kosovës tregoni pak kultur kini hij në Parlament me votatë tona ja kini luj kosovës mjaftë ma uleni bashkë dhe bisedoi mjafni ma
baba bablok
baba bablok Muaj më parë
mila mendo se populli ska kry punen po o mil kjo a e kryer
Maakaveli -
Maakaveli - Muaj më parë
Ku je ba si linda morina millo
Dini Krasniqi
Dini Krasniqi Muaj më parë
Nese asociacioni formohet dmth nuk e kemi ber at per qka kan ren shum viktima vvaj halli per ne e per ks
The answer
The answer Muaj më parë
Milaim Zeka dmth Mut Zullumi!!
Hassani Luli
Hassani Luli Muaj më parë
🤔
Me Hej
Me Hej Muaj më parë
URIME KOSOV ME ALBININ KRYEMINISTER ♥️HERA PAR QE KEMI QEVERI TE ZGJEDHUN NGA POPULLI
Tokat Ilire
Tokat Ilire Muaj më parë
o na mbyten analiza e pordh analfabetike .si nuk ju vie turpt te folni andrra pa lidhje . me ju pyte juve albin kurti nuk do jetonte asë edhe nji minut .i kemi parë analizat alfabetike mashtrimete genjeshtrat u pane te gjitha pra mose humbeni kohe sepse edhe femijet ja kane nisur me qeshë qfar keni folur e po flisni .por nji gja e dini edhe ju se nga ju nuk pret asekush diqka ma mire sepse keshtu u lindet u shkolluat punuar dhe keshtu do te shkoni edhe ne boten tjeter pa kurrefar vlere
N K
N K Muaj më parë
🤣🤣🤣 nuk juka jep mashum veq me fol shka po bajn qert edhe naper tv
eleganti montreal
eleganti montreal Muaj më parë
Qa kar pi jepni hapsir kti pseudo gazetari kti bir kudre ky me xhak Shqiptarve,esht pasuruar,Ky grun e shet per lek,Ky IQ e ka00,01%ne bazen intelectuale,Ky esht vetem nje genjshtar manipulator tradhtar frikacak dy ftyresh,me nje fjal Pis mashull qe shoku ja ka qir dhe marr gruan dhe e ka rahur,Ky vetem traxhedi ton kosoves pa ftyret si ky e kan futur qe ta shfrytzon xhakun derdhur pasuri,ky edhe srbi ka shitur documente video
Sanije Miftari
Sanije Miftari Muaj më parë
Po Ende Edi Rama nuk e ka uruar kryministrin e Kosoves ky asht ni drogirash i keq se mu pas zgjedh ni kryminister ne serbi moti e kish uru ky pis
Granit Grand
Granit Grand Muaj më parë
hahahahahahaha sa kam qesh ...BRAVO
orhan lula
orhan lula Muaj më parë
kadri aliti okurve eajnave qe do vene.urin ne. bythe
Kadri Haliti
Kadri Haliti Muaj më parë
Ti mi honsh koqet oj kurv ody ftyrsh
N RR
N RR Muaj më parë
Punemadhe qenka turperu me albin kurtin mire ja ka bere we sja ka uru edin edi rama qe nuk i zgat shume ne qeberi shpejt do bjere qeberija e tij
Yve S.
Yve S. Muaj më parë
😘😘 Qafen e gjatë e paske 😍😍
Rasprava o Kosovu i Metohiji, оbraćanje predsednika Vučića
2:24:16
RTS Sajt - Zvanični kanal
Shikime 413 mijë
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
Shikime 1,2 mln
Kojshia Show - Hetem Ramadani & Pacientja
54:53
KojshiaShowOfficial
Shikime 88 mijë
MSC Grandiosa Cruise in 2021
17:01
Cruise Passion
Shikime 2,3 mln
Mercedes-Benz Production in Germany
2:06:51
The Wheel Network
Shikime 1,8 mln
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
2:18
DJ Gimi-O
Shikime 1,5 mln
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3,6 mln
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 5 mln