Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

  Shikime 2,931,839

AlbanSkenderajMusic

Muaj më parë

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

Komente
Blerina Veizi
Blerina Veizi 14 orë më parë
Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏
Emi Tare
Emi Tare 14 orë më parë
Na zuri gjumi dhe ne jo bebin 🤗😍😍
Dhimo Official
Dhimo Official 15 orë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Maria Nistor
Maria Nistor Ditë më parë
Qualcomm puo tradure
E b
E b 2 ditë më parë
Super 😃😃 nje dashuri e vertet
Korca Korca
Korca Korca 2 ditë më parë
Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏
Αννα Κονομι
Αννα Κονομι 2 ditë më parë
Thjesht relax!!!!
elhadi rajae
elhadi rajae 3 ditë më parë
I love Albanian songs 🇲🇦
Rudina Shaba
Rudina Shaba 3 ditë më parë
Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua
Manjola Bobo
Manjola Bobo 3 ditë më parë
Je kryevepër Alban 🥰
Demirel Kullolli
Demirel Kullolli 3 ditë më parë
Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏
kelina dema
kelina dema 4 ditë më parë
ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe
Aristo's Pizza
Aristo's Pizza 4 ditë më parë
Je gjigand
Gaja CATALDO
Gaja CATALDO 4 ditë më parë
Bravooo
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 4 ditë më parë
🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏
Eyes of an enigmatic soul
Eyes of an enigmatic soul 5 ditë më parë
Ua kaq bukur ❤️♾💙
Elena Qerreti
Elena Qerreti 5 ditë më parë
Shum bukur kjo kenge👏❤
Adelina kuqi
Adelina kuqi 5 ditë më parë
🎼👏
Ben Hajruli
Ben Hajruli 5 ditë më parë
Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱
Ema Ema
Ema Ema 6 ditë më parë
Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️
Aurela Gorezi
Aurela Gorezi 6 ditë më parë
Alban you are a good singer.But your song is fantastic.Like who thinks like me.
Matilda Lakaj
Matilda Lakaj 6 ditë më parë
Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 6 ditë më parë
👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.
LEZA Marjani
LEZA Marjani 6 ditë më parë
Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti 6 ditë më parë
Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣
Monda Goga
Monda Goga 7 ditë më parë
Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩
besiana anna
besiana anna 7 ditë më parë
,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Manjola Beqiri
Manjola Beqiri 7 ditë më parë
Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤
JoyOfficial
JoyOfficial 8 ditë më parë
Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik
Djana Tusha
Djana Tusha 8 ditë më parë
Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 8 ditë më parë
I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏
Lisjana Mataj
Lisjana Mataj 8 ditë më parë
Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Ntalipi eleftheria
Ntalipi eleftheria 8 ditë më parë
Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏
Αντι Οδησεας
Αντι Οδησεας 8 ditë më parë
❤❤❤❤❤🥰🥰
Elona Pero
Elona Pero 8 ditë më parë
Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin
Be🐬mira
Be🐬mira 8 ditë më parë
😟❤❤❤❤❤😟
elona cuko
elona cuko 8 ditë më parë
🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘
elona cuko
elona cuko 8 ditë më parë
🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Poli Tika
Poli Tika 8 ditë më parë
Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️
Feti Dida
Feti Dida 8 ditë më parë
Super kenge bravo je super kengetar 🥰
Ή Κουζίνα της Άννας
Ή Κουζίνα της Άννας 9 ditë më parë
Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪
Osmon Kasa
Osmon Kasa 9 ditë më parë
Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏
Rovena Uruci
Rovena Uruci 9 ditë më parë
Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍
its_xhes
its_xhes 9 ditë më parë
O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛
Drilona Sherja
Drilona Sherja 9 ditë më parë
Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri
❄DORINA❄
❄DORINA❄ 9 ditë më parë
Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘
Odeta Vava
Odeta Vava 9 ditë më parë
Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 9 ditë më parë
I lumte nje pershendetje e madhe nga mua
Manjola Veshi
Manjola Veshi 10 ditë më parë
🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Mimosa Winkler
Mimosa Winkler 10 ditë më parë
Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌
Kamela Dogan
Kamela Dogan 10 ditë më parë
🤗🥰🥰🥰DK❤
Mirela Bena
Mirela Bena 10 ditë më parë
Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 11 ditë më parë
Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪
Regis Sulo
Regis Sulo 11 ditë më parë
👎👎👎👎👎👎
Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil 11 ditë më parë
You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰
Regis Sulo
Regis Sulo 11 ditë më parë
Ik ere se na i shpife.shemtir
Regis Sulo
Regis Sulo 11 ditë më parë
👎👎👎👎👎👎👎
Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil 11 ditë më parë
💩
Eda Kura
Eda Kura 11 ditë më parë
☺☺☺☺
Anife Pallenga
Anife Pallenga 11 ditë më parë
Keng shum ❤❤❤
miri vlore
miri vlore 11 ditë më parë
Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj
Hotjan Osmani
Hotjan Osmani 11 ditë më parë
Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴
Mimoza Kumati
Mimoza Kumati 11 ditë më parë
❤❤💋
Donjeta Zuqaku
Donjeta Zuqaku 11 ditë më parë
Oder j
Kloreta Kotorri
Kloreta Kotorri 12 ditë më parë
nje kengeee super
Kliton Isufaj
Kliton Isufaj 12 ditë më parë
Bravo Alban komplimente 👏
Liljana Kuqeshi
Liljana Kuqeshi 12 ditë më parë
Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏
Angela Hasalla
Angela Hasalla 12 ditë më parë
Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲
Blerina Gjoshi
Blerina Gjoshi 12 ditë më parë
Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗
Felleza Skendaj
Felleza Skendaj 13 ditë më parë
Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar
francesko muhametaj
francesko muhametaj 13 ditë më parë
Art i paster 🥰
klajdi bishani
klajdi bishani 13 ditë më parë
😍😍
kalia komanaku
kalia komanaku 13 ditë më parë
AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯
Suela Kaloshi
Suela Kaloshi 13 ditë më parë
Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫
Rajmonda Smajlaj
Rajmonda Smajlaj 13 ditë më parë
Wh
Anjeza Haxhiu
Anjeza Haxhiu 14 ditë më parë
O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌
veiz caka
veiz caka 14 ditë më parë
Bukur👏🏻👏🏻👏🏻
Eljot Sharka
Eljot Sharka 14 ditë më parë
shum bukur alban 😊👍👍
kekooo bobo
kekooo bobo 14 ditë më parë
Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗
Ernald Shehu
Ernald Shehu 14 ditë më parë
Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.
Emrah Munishi
Emrah Munishi 14 ditë më parë
Bravo Justin Bieber
laura devolliar7 laura devolliar7
laura devolliar7 laura devolliar7 15 ditë më parë
un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker
Besije Kercani
Besije Kercani 15 ditë më parë
Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰 Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗
Adela Mataj
Adela Mataj 15 ditë më parë
Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua
Orges Gjuci
Orges Gjuci 15 ditë më parë
Ze engjellore 🙏🙏
flutra hatija
flutra hatija 15 ditë më parë
Oh cfar zeri🙈💘
Andi Çollaku
Andi Çollaku 15 ditë më parë
Si kuptoj keta qe bejne dislike😏
ola jola
ola jola 16 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏
marena mulla
marena mulla 16 ditë më parë
🥺🥺🥰
Angelo
Angelo 16 ditë më parë
keng shum e buker e kam degjur 100
Hafsa Hoxha
Hafsa Hoxha 16 ditë më parë
😊👌👌👌👌
Lindita Tringa
Lindita Tringa 17 ditë më parë
Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.
Edi & Joli
Edi & Joli 17 ditë më parë
Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️
Valmire vali
Valmire vali 17 ditë më parë
Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍
FF GABI
FF GABI 17 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jurida Paja
Jurida Paja 17 ditë më parë
Qetesi shpirti çdo varge😌😌😌👏👏👏👏
Andi Bardhi
Andi Bardhi 18 ditë më parë
Kush jan Keta idjoter qe kan dhen lajkun emos pelqimit.kjo esht keng super
Alma Koci
Alma Koci 18 ditë më parë
Tekstin ju lutem
Sam Store
Sam Store 18 ditë më parë
Flm alban kenge e mrekullushme ❤❤❤
Briktu Lucy
Briktu Lucy 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Esmeralda Cekrezi
Esmeralda Cekrezi 18 ditë më parë
Je I preferuari im 😇🥰 si gjithmon je 1 mrekulli ne shdo kenge qe kendon me gjith shpirt 🎼🎤
Rexhina Kala
Rexhina Kala 18 ditë më parë
alban kang shum e bukur te lumte
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 185 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Miriam Cani - Sa shume te dua
3:04
AlbanSkenderajMusic
Shikime 2 mln
Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)
4:32
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 21 mln
Arash & Helena - 4 Songs
13:12
Aynek Binko
Shikime 8 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 185 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 559 mijë