Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

  Shikime 8,555,075

AlbanSkenderajMusic

4 muaj më parë

Producer: Lorenc Aliaj
Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
Video: Sekuencë
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2AL8UfNJcVmOdZ5sWdWif8
iTunes: music.apple.com/us/album/aisheh-feat-arilena-ara-single/1544620095?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/AISHEH

Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje
A i sheh rreth teje bukurite?
Malet, lumenjte, oqeanet ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Rrezet e diellit mbi poezite,
ngjyrat e gjithe kesaj bote ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje
A i sheh puthjet ne perendim?
Pikat e shiut qe bien ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Lotet qe rrjedhin nga nje gezim
buzeqeshjet e nje femije ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa here qe mendoj per ty, a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Kenget dhe vargjet, qe i thura me shpirt e me zemer ne duar, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

Komente
meri jaho
meri jaho Ditë më parë
Bravo alban
Patuc Tuci
Patuc Tuci Ditë më parë
Super bashkpunim Urime
Arsi Zace arsizace
Arsi Zace arsizace Ditë më parë
🗣️🤹‍♀️🤹‍♂️
bucii rebel
bucii rebel 3 ditë më parë
Z. Albani eshte nji mbrekulli e shqiptaris. Cdo arti Muzikes shofey Me pasijon dhe me ni dituris e muzikes
MBL iStatiCStat3
MBL iStatiCStat3 4 ditë më parë
1.4 k people can not see 😩
julinda coku
julinda coku 6 ditë më parë
U shtofshin te rinjte si ju ❤❤
Limpio Tray
Limpio Tray 7 ditë më parë
Dyshe e mrekullueshme si nga ana profesionale dhe vizive BRAVO
Marinela Braja
Marinela Braja 8 ditë më parë
Je me i miri
Anja Popovic
Anja Popovic 8 ditë më parë
Kenga e bukur me plqen
Admirela Tefa
Admirela Tefa 8 ditë më parë
Super kenge..🥰🥰
G3R1
G3R1 8 ditë më parë
Aishja ecoute moi
PAA Ballsh
PAA Ballsh 9 ditë më parë
Super
Ester Cani
Ester Cani 10 ditë më parë
Te dua Arilena
Almir Batal
Almir Batal 11 ditë më parë
almores.info/rock/video/nqNpsWWMo8eko9Y COPY PASTE
Ildiko Vengring Gashi
Ildiko Vengring Gashi 12 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Blerand Hoti
Blerand Hoti 12 ditë më parë
U
Lleshi Lefter
Lleshi Lefter 13 ditë më parë
213mmmnhoöbcippk78888888zthjklojxh
noway team
noway team 13 ditë më parë
Bravissimi!!!!Bellissime voci.!!!!
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 15 ditë më parë
Sa bukur kjo Arilena super zë ka
Andrei Popescu
Andrei Popescu 15 ditë më parë
from Paris, with love...
Anila Gega
Anila Gega 15 ditë më parë
😱🤩😱almores.info/rock/video/ym-V2GKLsq-hjsY
Jada Haxhillari
Jada Haxhillari 16 ditë më parë
100%TALENT
beta camaj
beta camaj 16 ditë më parë
Madonna songs
superdoofe kuh
superdoofe kuh 16 ditë më parë
🇩🇪
Brunilda Lami
Brunilda Lami 16 ditë më parë
sfile is an excellent
Brunilda Lami
Brunilda Lami 16 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Rezi Biba
Rezi Biba 19 ditë më parë
juuteer85333222wwwsew$###$$$$$$$$$$$¥¥#===
eri cela
eri cela 20 ditë më parë
Jane te rralle kengetaret cilesore ne Shqiperi, Albani eshte i vetmi qe ngre cilesine e muzikes Shqipetare, qe kohet e fundit eshte bere bajate dhe pa pike kuptimi.
Jamil Tairi
Jamil Tairi 21 ditë më parë
I love this song its so soft and beautiful
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari 23 ditë më parë
🤩🤩🤩🤩🤩
Ambra Çarçani
Ambra Çarçani 23 ditë më parë
🥰🥰🥰
Gabriel_
Gabriel_ 23 ditë më parë
SUPER KENGE
Kledis Hasani
Kledis Hasani 23 ditë më parë
Jam fansi yt më i madh
Mimoza m
Mimoza m 24 ditë më parë
Beautiful👏👏👏
Klea Realmadrid
Klea Realmadrid 25 ditë më parë
😍😍😍😍
mark loberto
mark loberto 26 ditë më parë
Love from usa
E Ghazaryan
E Ghazaryan 26 ditë më parë
🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲
Ambra Çarçani
Ambra Çarçani 26 ditë më parë
😍
L. Ll
L. Ll 27 ditë më parë
Ma te mirt ne shqiptari
Dea Dea
Dea Dea 27 ditë më parë
O shqiptare a jeni more nvete ,si more kjo keng ka shum pak klikime dhe ca idjoter qe e mendojn veten kengetar kapin mbi 20 milion shikimeee ,po kjo esht mrekulli more hapni syt hapni veshet dhe degjoni mrekullit e alban skenderaj dhe te arilenes,trashegimi shqiptare qe e kemi dhe se vleresojm ,skeni faj jeni mesuar me kurva ju me gomer ,nuk dini te vleresoni kengetar te mir
Pap Kodra
Pap Kodra Ditë më parë
😓😓😓😓😓
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• 26 ditë më parë
@Dea Dea po pra 🤢🤢😬😬😬
Dea Dea
Dea Dea 26 ditë më parë
@•FATIME_*_BASHA• na hapu barkun ajo turishpelara
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• 27 ditë më parë
Si psh melisa e perputhen qe nxorri keng lakuriq🤮🤮🤮😳😳
Filiana Nguli
Filiana Nguli 28 ditë më parë
Qe kur e degjova per here te pare me pelqeu shume dhe e di permendesh😍😍😍😍💕💕💕💕😁😁😊😊😊💚💚💚💚
Osjanegro 1
Osjanegro 1 29 ditë më parë
😆😆Arilena like an angel always .😍 Shining like a star . Like who want a duet of Arilena&Alban in eurovision.😄😄
Κωνσταντίνα Κολλιού
Κωνσταντίνα Κολλιού 29 ditë më parë
Μπραβοοοοο!!!! Καταπληκτικοοο !!!!!
Ava Abdija
Ava Abdija Muaj më parë
Where is this place in Albania?😍
Lola Lola
Lola Lola Muaj më parë
🙂
Engjo Haruni
Engjo Haruni Muaj më parë
bh.C X ddd xxXa0
Turi Beqiri
Turi Beqiri Muaj më parë
❤️
Turi Beqiri
Turi Beqiri Muaj më parë
Super
Orges Sylejmani
Orges Sylejmani Muaj më parë
Je më i miri Alban a i she
Xheii C R
Xheii C R Muaj më parë
🤎🤎🤎
Kujtim Feta
Kujtim Feta Muaj më parë
Cfar degjojne njerezit e tjere: thuame a I she Nderkoh une: thama Ajshe
manol moracaj
manol moracaj Muaj më parë
kjo kenge eshte per njerez romantik dhe jo per kurioza / this song is for for romantik people not for curious
Ina Hasani
Ina Hasani Muaj më parë
⁰06j hci
Ina Hasani
Ina Hasani Muaj më parë
Aggnlafqtyl9vhgivyuohch0ngjdullkhfudgccfgasaadzzetiocnn
Ina Hasani
Ina Hasani Muaj më parë
Evfotjo
Denada Dinoshi
Denada Dinoshi Muaj më parë
Nje kenge e e mrekullueshme, dy zera te paarritshem nje melodi qe te ngroh zemren. Urime dhe suksese te metejshme qe te dy, jeni nje vlere e rendesishme per muziken Shqipetare 🤩🤩
Aqif Piperi
Aqif Piperi Muaj më parë
E madhe fare fare fare
Dorian Collaku
Dorian Collaku Muaj më parë
Y
Besjana Cobani
Besjana Cobani Muaj më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
🇦🇱🇽🇰
Besjana Cobani
Besjana Cobani Muaj më parë
Eshte me e bukura
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱
Alba Rosa
Alba Rosa Muaj më parë
00:22
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱
Iliriana Halabaku
Iliriana Halabaku Muaj më parë
Shum kang e bukur rrespect 👏 Bravo 🥰🥰
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
🇦🇱🇽🇰 e vërtetë
Laura Soare
Laura Soare Muaj më parë
Canzone bellissima. Ti trasporta ovunque tu vuoi essere. ❤
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
la verità
valentin prroj
valentin prroj Muaj më parë
e keni ba duket keng shume bekuar ju kumshi duart
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
#bukur
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
#lumshi
valentin prroj
valentin prroj Muaj më parë
e keni ba kite keng shume bekuar ju kumshi duart
Aki 10
Aki 10 Muaj më parë
Shar Mountains Restelicë🇽🇰
Megan
Megan Muaj më parë
A mendoni se eshte nje ze i pa degjuar??Joo eshte yllii i kenges moderne shqiptare a mendoni dhe ju ashtu😇😇😂🙈🙈
Ermir Veliu
Ermir Veliu Muaj më parë
wow♥♥♥♥
Tour Guide A
Tour Guide A Muaj më parë
Let’s see Ayşe’s, Aishah’s, Aicha’s or whatever 😂
Tour Guide A
Tour Guide A Muaj më parë
@Sh Xhafa i know, but some of them already guessed that it is Aishah
Sh Xhafa
Sh Xhafa Muaj më parë
A i sheh? - means-do you see them? Not aishah's with friends... 😂
Teuta Bajrami
Teuta Bajrami Muaj më parë
Aisheh 😍🤩😇🥰😊
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
Aishja😅🇦🇱🇽🇰
Adelina kuqi
Adelina kuqi Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥
صوفيا
صوفيا Muaj më parë
From morocco🇲🇦
صوفيا
صوفيا Muaj më parë
@Piano Shqip nice❤❤❤❤
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
from Albania 🇦🇱
صوفيا
صوفيا Muaj më parë
BEAUTIFUL😍😍😭😭
Samsung A3
Samsung A3 Muaj më parë
Bravo 🏅te lumte Aishe🏆🎖
Samsung A3
Samsung A3 Muaj më parë
Kjo kenge eshte me e bukura ne bote. Urime
Samsung A3
Samsung A3 Muaj më parë
Arilena Ara🎈🎆🎆✨🎇
Samsung A3
Samsung A3 Muaj më parë
Kjo kenge eshte me e bukura ne bote
Samsung A3
Samsung A3 Muaj më parë
🥈🥇🏅🥉bravo
Esmeralda Bacja
Esmeralda Bacja Muaj më parë
Super kenge bravo te dyve 😘😘
Entela Uruci
Entela Uruci Muaj më parë
On baron knnsmv have Gibb aging inn wrong fetid of be oh
Evina Koci
Evina Koci Muaj më parë
Llkikjhghhjjjjjjjjuiiiiijiijhbjiiuuknmnnnnnnnnn n No nj bio mo ko j0 loop kopp kip OP lip I] 7PM lu8
Ar Talent
Ar Talent Muaj më parë
Alban Skenderaj is another level !!!
joel majmun
joel majmun Muaj më parë
9
Megi Sollaku
Megi Sollaku Muaj më parë
l😍
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi Muaj më parë
Të mrekullueshëm magjik💋♥️💋💞❤️💞♥️💋💚🌹♥️💞❤️
Mine Mema
Mine Mema Muaj më parë
Shum mir ju lumnde juve♥️
Fitore F
Fitore F Muaj më parë
Grande Alban Skenderaj si gjithëmonë me plot emocione gjdo këngë .... Faliminderit Zotit qe kemi Albanin ❤️
Emiliano Starova
Emiliano Starova Muaj më parë
Te gjitha i shof kur jam me 🤜❤️🔐🤛
Abona Hoxha
Abona Hoxha Muaj më parë
almores.info/rock/video/vWpizmmWotN7gaQ piano cover 🎶🎶🎶👍
marinela nikolli
marinela nikolli Muaj më parë
Ne cfare vendi eshte bere klipi😍
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
ne pianon tim 😂
Bela Bela
Bela Bela Muaj më parë
)ru
Nertila Lela
Nertila Lela Muaj më parë
Super kenge super kengetar 😍😍
Kleana Alimani
Kleana Alimani Muaj më parë
Arilena te dua shummmmmmm
Toni Araniti
Toni Araniti Muaj më parë
Shum e bukur, kryevepër!! 👍👍🇦🇱🇦🇱
Nozg Papa
Nozg Papa Muaj më parë
0% Gucci 0% nudity 100% pure beutiful voices
Bukuri Shqiptare
Bukuri Shqiptare Muaj më parë
A di njeri ku eshte xhiruar klipi?
Gent Salihi
Gent Salihi Muaj më parë
5k osht oj moter
Bella_my_queen
Bella_my_queen Muaj më parë
Qka thot konga : A i shehhhhhh Qka degjoj une : aisheeeeeeee 😂
Piano Shqip
Piano Shqip 29 ditë më parë
@Eagles Land i kqyr ka veriu e i sheh ka jugu
Eagles Land
Eagles Land 29 ditë më parë
A I sheh , apo I kqyr
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
aisheeee ..shife ne kanalin tim..verzionin me te bukur ne piano 😍
Let's Playy
Let's Playy Muaj më parë
Super kenge super kengetar......Ku esht xhiruar ky videoclip ne ca vendi plssss....
Teuta Cela
Teuta Cela Muaj më parë
Yll te 2 kengetare vipa
Vivere per la Verità
Vivere per la Verità Muaj më parë
W ALBANIA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤
UNIVERS Channel
UNIVERS Channel Muaj më parë
super kenge
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj Muaj më parë
Alban skenderaj ka ze shume te embel
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
keni albanin ne kanalin ti..shum kengr te tia te perpunuara qe mund ti kendoni dhe ju..faleminderi po bete subsribe
Geni Misa
Geni Misa Muaj më parë
Si gjithmonë Albani, në çdo këngë, perfekt ❤️💪👏
Seri Sara
Seri Sara Muaj më parë
Kjo n m mm
Alba Musa
Alba Musa Muaj më parë
Super kenge ♥️♥️
Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)
03:23
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)
1:49
PetroXhori Official
Shikime 464 mijë
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 1 mln
Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
03:05
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 8 mln
Miriam Cani - Sa shume te dua
03:04
AlbanSkenderajMusic
Shikime 1,6 mln
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
03:21
FloriMumajesiOfficial
Shikime 55 mln
Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)
03:29
Cricket Music
Shikime 32 mln
Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)
1:49
PetroXhori Official
Shikime 464 mijë
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 1 mln
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52
Dude Perfect
Shikime 11 mln
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09