Albëri Hadërgjonaj SHERR me Ardit Gjebrean. Zbulohet e Vërteta

  Shikime 98,171

Bleta TV

Muaj më parë

Komente
Gjelina Doci
Gjelina Doci 3 ditë më parë
Arditi asht lekist e i padrejt.
Ndrec Ndoj
Ndrec Ndoj 5 ditë më parë
Arditi eshte njeri ,artist ,nje n,der njerzit me te mire qe ka shqiperia
Albana Gashi
Albana Gashi 10 ditë më parë
Arditi esht nje 🌟 po ti albrie je nje k….rv shko polo veshin je gjyshe. E shtyhesh me trejat 🤮🤮🤮🤮
antoneta
antoneta 18 ditë më parë
Turp për arbërien arditi nuk ka faj e dimë se je arbëria .
Halil Celaj
Halil Celaj Muaj më parë
Ndoshta ndokujt nuk dotivij mire qe dotethem nji te vertete ecila iperket Arditit.Kush mos ta besoj tegjejne kohen ,kur Arditi erdhi me nji kengetar qe itherrisnin Gaxiboja.Prostuticjoni ne Shqiperi ka linde vet vetiu nga femrat qe shkuan ne Itali.Kur umuar vesh fitesen e madhe,linden protektoret.Protektor i pare i prostitutave kaqene Shqiotari Ardit Gjebreja me shokun e tij Gaxbn.Keta of muren vajzat me deshiren e tyre si kengetare imoren vizat ne Ambasaden Italjane .Shqiptare feni ne kete kohe medjat e shkruara dhe ato vizive ,edote bindeni per vfar shkrova.Arditi seshte gje tjeter vetum nji bajge ,qe me tymnajen e tij prej bajge ka ardhur deri ketu.
N RR
N RR 21 ditë më parë
Po te ishye e mire nuk dota tradhetonte burri po pune madhe se ska hy ne finale kush wenke ti pune e madhe
Xhina Memushaj
Xhina Memushaj Muaj më parë
Respekt per Ardit Gjebrean nje artist i mirfillte dhe nje cun me zemer te.madhe sa per Alberien kush eshte???
Mimi Mimi
Mimi Mimi Muaj më parë
Kengtarja ime e preferuar e adoleshences time
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Muaj më parë
Obonooo cudi e madhe qe su pelqye kenga jote..po ca artiste je ti moj...e i ka ngel ora te historia me burrin para 40 vjetesh...bla blaa.
Dardania Antike
Dardania Antike Muaj më parë
Pavarésishté zénkave té tyre,qé té dy jané artisté té miréfillté té kéngés Shqipe.
Vlore Vlore
Vlore Vlore Muaj më parë
Ku krahasohet me arditin kjo moj aman we beni si adolishente esht ber dhe gjyshe
Tore Rica
Tore Rica Muaj më parë
Po kujt i plasi per ty ..a thue nuk qenka te marre gjumi arditin per ty.
MARTE Vladi
MARTE Vladi Muaj më parë
Punë e madhe Arditi nuk asht person që merret me cingërima asht artist dhe ashtu do jetë
Agron Krasniqi
Agron Krasniqi Muaj më parë
Po ky arditi eshte ni hiq more ja kan rrit morrin i korroptum deri en fyt
Felix Helvetic
Felix Helvetic Muaj më parë
Alberije , mbreteresh e muzikes shqiptare ,
Ωmega pax
Ωmega pax Muaj më parë
Po te ishe professori ( kompozitori ) i Michiganit do shkatrrohej “kenga magjike,, Per kengetare e kompozitore te tjere si futet asnje gjemb ne kembe Arditit ..
Luljeta Hallvaxhiu
Luljeta Hallvaxhiu Muaj më parë
Çudi e modhe paska drejtesi vetem ke konga mgjike dhe me asnji ven tjeter ne Shqiperi. O oop
suela Kolici
suela Kolici Muaj më parë
Se kam patur debat të dy nuk do të thot qe njeri është i keqi dhe tjetri i miri.. për mua që të dy jan yll.. respekt për të dy!!!
Marija Dulaj
Marija Dulaj Muaj më parë
Po kjo Alberija sigurisht ka ndonjè problem me veten. Nuk asht e mundur me krejt tè ket sherr
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha Muaj më parë
Problem se nuk te flet alberie hadergjonaj.kujt i plasi .nji me Pak.🤦
Flora Kovaci
Flora Kovaci Muaj më parë
Ik mi
Leo Leo
Leo Leo Muaj më parë
Hadergjonaj nje eber butoks byth ekrye
Aferdita Thanasi
Aferdita Thanasi Muaj më parë
Ardit Gjebrea eshte i paaritshemka qene dhe eshte nje STAR per Shqiperine!
Erza Tini
Erza Tini Muaj më parë
Nje lavire sikur ti hadergjonaj je femra e nivelit me Te ult
Felix Helvetic
Felix Helvetic Muaj më parë
Lavire je vet qe e fyen yllin e botes , turp te te vij
Lindita Hodo
Lindita Hodo Muaj më parë
Brava artiste te bene talenti yt
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha Muaj më parë
Ardit je i pa zevendesueshem .mos u mer me zhgaravinat .nji ka Bo mamaja jote qe i ndritt shpirti atje ku esht .ti je per tu pas Zili ,si mret.apo ske nje shpirt te madh .🤔😁
Roza Roza
Roza Roza Muaj më parë
Kush eshte kengetaria ??? Arditi eshte Yll i Shqiperise
Roza Roza
Roza Roza Muaj më parë
@Felix HelveticPrsh nuke jua kptova komentin #
Felix Helvetic
Felix Helvetic Muaj më parë
Dezinfektoje gojen kur te folesh per yll bote Alberije
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Muaj më parë
Arditi ska tjeter ne llojin e vet .mesht bravooooooooo
Bosi Bosi
Bosi Bosi Muaj më parë
Ardit mos u mer me kete silikonin qe nuk njihet kush eshte me na i shpif kur e shikon
Fato Veliu
Fato Veliu Muaj më parë
Artiste ti ti sdin me kendu live te iken zeri si kec ke b te flasesh per Arditin
Felix Helvetic
Felix Helvetic Muaj më parë
Kujt bre i shkon zeri , po ku kie si Alberija , posaqerisht live . Spaske lidhje me muzik , dezinfektoje gojen kur te folesh per Yllin e botes Alberijen
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Artiste Leshi Hardergjonaj.
Felix Helvetic
Felix Helvetic Muaj më parë
Lesh je ti mor i gjore qe sja din vleren artistes qe eshte yll muzike , analfabet qenkrni plus fyes . Turp te te te vij
Castriot1
Castriot1 Muaj më parë
Baxhella Hadergjonaj.
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd Muaj më parë
Hadergjonaj👑 ju lètè gjithève nè gjumè
Nazmi Beno
Nazmi Beno Muaj më parë
Po dihet boterisht qe Ardit Bythe Gjebrea lengetyre e neveritshme eshte, nje llupist I. Degjeneruar. Me mire do te drejtonte nje emision nje gomar mashkull ne Skene sesa Ardit llumi.
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
2TONoffical
Shikime 176 mijë
Andresa: Ja Kush Donte te me PËRDHU*ONTE..
3:02
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
2TON x XHAVI - MALLI
2:23
2TONoffical
Shikime 176 mijë
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 151 mijë
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln