Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

  Shikime 177,887

Vizion Plus TV

15 ditë më parë

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: almores.info

Komente
Tirana Berat
Tirana Berat 23 orë më parë
A0cjijjhgcxxchip
User User
User User 2 ditë më parë
NA U BÈ VEZA SI TATUAZH 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
User User
User User 2 ditë më parë
LLAFE STORI .... TALLJE PÈRFEKTE
Luca Maionne
Luca Maionne 6 ditë më parë
keni marre fund
Moza Isai
Moza Isai 6 ditë më parë
I3igepb30tv42ofiv
seeni gzty
seeni gzty 10 ditë më parë
Aneja & Xhevoica jeni me te miret
soiung toiue
soiung toiue 11 ditë më parë
Aneja & Xhevoica jeni me te miret
tani laci
tani laci 11 ditë më parë
Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran
nieooj gotoy
nieooj gotoy 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Entela Shehu
Entela Shehu 12 ditë më parë
Lere lere nolt
seeni gzty
seeni gzty 10 ditë më parë
Jeni fantastik te gjith
Tiku2008tiku
Tiku2008tiku 12 ditë më parë
gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.
soiung toiue
soiung toiue 11 ditë më parë
A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne
Rovena Gusho
Rovena Gusho 12 ditë më parë
Fantastic
bocoy noiu
bocoy noiu 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
ujori ujori
ujori ujori 13 ditë më parë
Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂
nieooj gotoy
nieooj gotoy 11 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Vjosana Dida
Vjosana Dida 13 ditë më parë
Aneja & Xhevoica jeni me te miret
Vjosana Dida
Vjosana Dida 13 ditë më parë
Aneja & Xhevoica jeni me te miret
Ana Ana
Ana Ana 13 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bocoy noiu
bocoy noiu 13 ditë më parë
Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah
ardjan ahmeti
ardjan ahmeti 13 ditë më parë
O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen
Murat Shehu
Murat Shehu 13 ditë më parë
GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?
Dhurata Dervishaj
Dhurata Dervishaj 13 ditë më parë
Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program
numer one
numer one 14 ditë më parë
Ku je moj artiste
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff 14 ditë më parë
Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare
Mira
Mira 14 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Mine Dervishi
Mine Dervishi 14 ditë më parë
Jeni fantastik te gjith
Koli Kola
Koli Kola 14 ditë më parë
A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne
Arian Mucollari
Arian Mucollari 14 ditë më parë
Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.
ardjan ahmeti
ardjan ahmeti 13 ditë më parë
Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh
Στεφανος Λακας
Στεφανος Λακας 13 ditë më parë
Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.
Tata Tata
Tata Tata 14 ditë më parë
Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd 14 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd 14 ditë më parë
Haa visho me balen ne ashensor haaa
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd 14 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️
Marcy cushi
Marcy cushi 14 ditë më parë
Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah
Franga Peraj
Franga Peraj 14 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤
Zana Kofsa
Zana Kofsa 11 ditë më parë
Ft we
lili shyta
lili shyta 14 ditë më parë
Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.
Luljeta Luli
Luljeta Luli 15 ditë më parë
Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja
Eva Rriska
Eva Rriska 15 ditë më parë
Ka vdek a ke me jahajaja
Eva Rriska
Eva Rriska 15 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Ilirjan Ndoja
Ilirjan Ndoja 15 ditë më parë
Me makaronat reklam perfekt gone
Irisa Peto
Irisa Peto 15 ditë më parë
😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj 15 ditë më parë
Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀
Al Pazar - 6 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:31:52
Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:48
Portokalli - Episodi 10, Sezoni 32, 15 Dhjetor 2019
2:21:04
Top Channel Albania
Shikime 939 mijë
Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019
2:39:32
Top Channel Albania
Shikime 1,7 mln
72 vjet dashuri - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
46:30
Al Pazar - 13 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:44:41
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
9:58
NGOP
Shikime 110 mijë
Perputhen -ledjana  Mevlani Antonela
0:10
Fast Life
Shikime 342 mijë
Mamat Sipas Horoskopit
6:11
Alex Seitaj
Shikime 64 mijë