Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

  Shikime 743,567

Vizion Plus TV

4 muaj më parë

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Komente
its Dora
its Dora Muaj më parë
Bash po m'pelqen ky emision. Se perputhen, klanifornia, shiko kush luan dhe portokalli nuk shikohen me. Ketu ka humor me plot kuptimin e fjales. Atje ka degjenerim dhe politike
Eni Zeneli
Eni Zeneli 2 muaj më parë
2 pilleropsha bashk pytt deshtaket e karit
viljant ramo
viljant ramo 2 muaj më parë
L
MrWhiteTiger
MrWhiteTiger 2 muaj më parë
DHE UNE MULLAR JAM
Maniola Skenderasi
Maniola Skenderasi 2 muaj më parë
😄😄😄😄
Maniola Skenderasi
Maniola Skenderasi 2 muaj më parë
Hahaaaa
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
LIKE BEHARIN ISHTE MIRIN KISHTE ALE PASARIN KETU IKU SKENA KISHTE LEZET SHIKOJE QE BENTE HUMORE ISHTE MADHE BANTE SKENEN GJALLE IKU TAIPI HUMORE TE ALE PASARIN NUKE ME LEZET AGRONE LLAKA DENJI MUNGESEN BEHARIN ISHTE NJISH PAPARE ✔✔✔✔✔☝☝☝☝
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
AGRONE LLAKA XEVAHIR JENI ME TE MIRET ALE PASARIN KETU TE EMISIJONI JOTE NJISH DY LEGJENDE TE HUMORIT HUMORISTA ME TE MIRE🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃☝☝☝☝
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
GEZUAR TE GJITHE VITIN E RI 2021 LIKE BERE EMIKRANTET SHQIPTARE KUTO NDODHEN NE BERE BOTE BERE SHQIPTARET SHQIPERISE BE SHUME VJETE VITIN BARE 2021 🌲🌲🌲🌲🌲✔✔✔✔🎅🎅🎅🎅
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora 3 muaj më parë
ALE PASARIN ME BUKURE SI EMISIJONI NE BOTE NE VIZIONE PLUSE SI HUMORISTA HUMORIN MIRE NE PLENET ☝☝☝☝☝
Elson Miraka
Elson Miraka 3 muaj më parë
Ben Zdrafko super kengtar. Me ke knaq shpirtin o figure! Jete e shendet te uroj
Irene Salati
Irene Salati 3 muaj më parë
Bukur shum por violinisti ishte i shkelqyeshem., bravoooo
Dava Halili
Dava Halili 3 muaj më parë
Prape
Dava Halili
Dava Halili 3 muaj më parë
O goni.. Po pse e paske nderruar kabinetin
Glevis Cano
Glevis Cano 3 muaj më parë
Beni zdrafko ose arben collaku ylli serenatave te kengeve te dashuris super zemra te kendofte
Elson Miraka
Elson Miraka 3 muaj më parë
Ben Zdrafko Me te vertet eshte super kengetar. Me ka knaq shpirtin. Jete e shendet i dhente zoti.
Aidna Casque
Aidna Casque 3 muaj më parë
Po mbijeton Al pazar dhe bravo i qofte ..por kjo prezantuesja pa zë flet sikur po i bie vilani...cfare baksine flet moj budallesh
M M
M M 3 muaj më parë
A humet koh me kto mostra
ela ela
ela ela 3 muaj më parë
Shaker e Ingbert Si te gjyshes time
tom koskinas
tom koskinas 3 muaj më parë
Πόσοι Αλβανοί το βλέπουν γαμω τον Αλλάχ τους
Ermhs macaven
Ermhs macaven 3 muaj më parë
Behari iku hiqni edhe xhevon vari lesht Al pazari
Arisa Ramekaj
Arisa Ramekaj 4 muaj më parë
Bravo,Klodiana me emocionon dhe me ngjeth mishte teksa te degjoj me kengen Ne Shkoder te vish. E ridegjoj disa here ne dite dhe duket sikur kjo kenge eshte bere enkas per zerin tend! Versioni me i bukur eshte ky i kenduar nga ju dhe eshte kenga me e bukur qe eshte bere ndonjehere per Shkodren,vjen si nje ze nga qielli me nje melodi dhe interpretim qe askush tjeter si ti nuk di te kendoj! Gjej rastin te te komplimentoj edhe si aktore 😍 Je me e mira 😍😍
tiku taku
tiku taku 4 muaj më parë
Po Beharin ku e keni
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 4 muaj më parë
Watch to the end, it gets funs :)
Castriot1
Castriot1 4 muaj më parë
Korcari Yll
bcvbb hyui
bcvbb hyui 4 muaj më parë
Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban
Artenis Hysenbelli
Artenis Hysenbelli 3 muaj më parë
I
Mimoza Hasi
Mimoza Hasi 4 muaj më parë
Gezuar. Bravo Klodiana nje vajze artiste Shkodrane ❤👏👏👏👏
xhiulia xhoxha
xhiulia xhoxha 4 muaj më parë
🤣🤣🤣❤❤❤👏👏👏
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 4 muaj më parë
Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove
Leo-nora
Leo-nora 4 muaj më parë
Hahahahaha me loooooot
Jena-vetem
Jena-vetem 4 muaj më parë
Kte prezantusen smun ta nij shum menemadhe aman.....aty aneja ban drit
Jena-vetem
Jena-vetem 4 muaj më parë
Aneja ❤❤❤❤❤👓👑 Tkena yll skene
Dritan Derti
Dritan Derti 4 muaj më parë
LUfyfg
bocoy noiu
bocoy noiu 4 muaj më parë
They are such a mood
Valbona Asani
Valbona Asani 4 muaj më parë
Te gjithve juve ua uroj Gezuar Vitin E Ri. Paqi gjithmon. Shendet. Dashuri dhe. Begati ne Zemrat edhe plot humor. 😂😂❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️❤️♥️ jeni me te miret Ju lumte
Merita Mouza
Merita Mouza 4 muaj më parë
Vit I mbare po ate cupen Ku e nxjerrin me ate veshje aman se late nam
Nerd0!
Nerd0! 4 muaj më parë
Μάλιστα
Alida Bairami
Alida Bairami 4 muaj më parë
Gjuna fustani duhej e nje pllem me lart 🤣🤣🤣prezantuse skandaloze dhe mjaft me duke perdorur fjalor te huaj ne jemi shqiptar dhe duam gjuhen shqipe te paster
bocoy noiu
bocoy noiu 4 muaj më parë
😂😂😂😂
Gula Park
Gula Park 4 muaj më parë
7
Oxford Uk
Oxford Uk 4 muaj më parë
Hahah kjo patriotia ime dibrane 1-sh
Adem jashari
Adem jashari 4 muaj më parë
Anea ta hagsha zemren ty edhe xhevoices ju dua shummmm ❤️ jeni njishe skem jet pa ty deka tu qesh o zot
Aurora Ahmetaj
Aurora Ahmetaj 4 muaj më parë
jeni te shkelqyer, te bukur ne paraqitje dhe na shkrini se qeshuri. te mrekullueshem me pelqejn te gjith aktoret pa perjashtim.
ARDJAN KUQJA
ARDJAN KUQJA 4 muaj më parë
Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove
Liljana Medja
Liljana Medja 2 muaj më parë
Oomk
Liljana Medja
Liljana Medja 2 muaj më parë
Omm
Liljana Medja
Liljana Medja 2 muaj më parë
Kkkmë
Elisa Elisa
Elisa Elisa 4 muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Luan Curra
Luan Curra 4 muaj më parë
Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban
ladi jata
ladi jata 4 muaj më parë
Po Behari ku eshte 🤔🤔🤔
Arben Muhametaj
Arben Muhametaj 4 muaj më parë
GËZUAR VITIN E RI TË GJITH SHQIPTARËT KUDO QË NDODHEN
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 4 muaj më parë
Gezuar 2021 🙏
Arben Muhametaj
Arben Muhametaj 4 muaj më parë
Gëzuar
Χαρα Χ
Χαρα Χ 4 muaj më parë
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΊ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΈΣ ΤΑΣΕΙΣ;
chin lee
chin lee 4 muaj më parë
🙄😶😏😐😑
Nerd0!
Nerd0! 4 muaj më parë
Χαχα αυτό 😂
Zykaj Zykaj
Zykaj Zykaj 4 muaj më parë
ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ!
Power Dinami
Power Dinami 4 muaj më parë
@Ειρηνη Λεβεντακι hahaha perkthim ne grecke shqiptarja shqiptares pse kujton se ndo nje grecke te shkruajti me!
Ειρηνη Λεβεντακι
Ειρηνη Λεβεντακι 4 muaj më parë
Auto einai alvaniko show opos einia o seferlis to idio einai kai auto
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd 4 muaj më parë
Xhemsi haa
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd 4 muaj më parë
😀😀😀😀😀😂😂😂
ornela phone
ornela phone 4 muaj më parë
Aa
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd 4 muaj më parë
😂😂😂😂
gentian allmuca
gentian allmuca 4 muaj më parë
Sa e bukur kjo më taksistin
gentian allmuca
gentian allmuca 4 muaj më parë
Sa e forte kjo me nusen, si dikur që rrinte në këmbë dhe binte gjum pa buk gjyna kan qen ato të asaj kohe
Pitaqi Marjan
Pitaqi Marjan 4 muaj më parë
Çfar lloxhike? Dua nje duartrokitje e publik nuk kemi çka dmth.
As Sa
As Sa 4 muaj më parë
Gezuar 😊,por kete humorin e ketij shkodranit nuk e duroj dot fare.Nuk e di cfare lloj aktori eshte ky? Pa lidhje fare...🤮 ME VJEN KEQ QE MUNGON BEHAR MERE
Βιολετα Λαζη
Βιολετα Λαζη 4 muaj më parë
Jhparodisttvlores
Spiros Shakas
Spiros Shakas 4 muaj më parë
Me ka mar malli per Bobshticen
Tonino Abazi
Tonino Abazi 4 muaj më parë
Agron mullari Ahahah,shume bukur
luanz b24
luanz b24 4 muaj më parë
Ky humor as i pir nuk te ben per te qeshur!😒
Luljeta Alimeri
Luljeta Alimeri 4 muaj më parë
Jeni me te miret
gg hh
gg hh 4 muaj më parë
Shiko te doktorri okulist e shkruar greqisht .ehhhh shqiptarèt ?
resul kllogjri
resul kllogjri 4 muaj më parë
Eshte klinikë greke
Kujtim Dajko
Kujtim Dajko 4 muaj më parë
Na mëzitët ekranin e televizorit ju tëdy
Maria Vasili
Maria Vasili 4 muaj më parë
Gono Gezuar vitin e ri me shendet ❤️ Gezuar gjithe Shqiptareve ķudo qe ndodhen nje vite i mbare ishalla te jete 👏👏🌲🌲☃️☃️
Ani Kotarja
Ani Kotarja Muaj më parë
trryfe
Jona Merko
Jona Merko 4 muaj më parë
Gezuar vitin e ri por keni rene shume nga niveli dikurshem dhe ajo prezantuesja kot fare me veshjet skandal
Vivi Papi
Vivi Papi 4 muaj më parë
salo e violines nuk degjohet por degjohet orkestra
Anna Anushi
Anna Anushi 4 muaj më parë
Super spektakel n’a kenaqet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️👍👍
Shpresa Likaj
Shpresa Likaj 4 muaj më parë
Bravissimi
Gasper Kolaj
Gasper Kolaj 4 muaj më parë
I
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe 4 muaj më parë
Aneja me kte burbuqen kot krejt
Vivi Papi
Vivi Papi 4 muaj më parë
caeshte kjo kenge m..o zdravko
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC 4 muaj më parë
Cila kenge?? Degjo te gjitha kenget e Zdravko tek kanali im. Beni Zdravko eshte njesh ne ate stil.
Ona Ona
Ona Ona 4 muaj më parë
Kjo qe perqeshin perputhen apo emisione tj pa pik lidhje
Biorni Hysa
Biorni Hysa 4 muaj më parë
Jeni treshja me e mir gezuar vitin e ri qoft nje vit i mbar ❤❤❤
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi 4 muaj më parë
Kan ngelur vetem legenat e rames
Nermin Murati
Nermin Murati 4 muaj më parë
Jo mos te humbim flisni bukur gjuhen shqipe.Thuhet :Te mos humbasim.
Sahit muce ml ml mlku
Sahit muce ml ml mlku Muaj më parë
@Ari Cula 000
ilir rexhepi
ilir rexhepi Muaj më parë
@Ari Cula me l.l.llm lllllml.lllmlllm ll l.llm l.l.mllmmml . . L L P P P Plp Po PP P L L Po. Po P P Ppl Po Pppp P L Ppl P.p Pp P P Pp P P L
Astrit Karanxha
Astrit Karanxha 2 muaj më parë
@Arguro Ts l
Arguro Ts
Arguro Ts 3 muaj më parë
jo gabim shikojeni
Ari Cula
Ari Cula 4 muaj më parë
gej ropq .tan shqipnija kajn dialektet e veta e tan flasin shqip para vitit 1970 tan shipnija geg Ka fol u ba Tirana kryqytet must Tu fol ju pederasta grek Pty ju qisha rpt se as shiptar sjeni ju paragjykus pabuks bethqim mutit
uhddgh Leggera
uhddgh Leggera 4 muaj më parë
Po mvika keq per gonin..me nje gru 40 vjet boooooo ahahhahahha ..amon si bojn si te virgjer te gjith kan frik me fol me nxjerr historitë me dashnoret se i myt gruja ahqhqhhqh
bob shehu
bob shehu 4 muaj më parë
Me largimin e Behari Mera me duket se eshte ulur niveli i humorit. Po vashduat keshtu do te falimentoni shume shpejt.
Nermin Murati
Nermin Murati 4 muaj më parë
Shqiperia eshte e te gjithe shqiptareve kudo qe jane te kthehen ne vendin e tyre kudo qe ndodhen shqiptaria.
ela ela
ela ela 3 muaj më parë
💔💔💔😪😪😪
Lorena Lori
Lorena Lori 4 muaj më parë
Grazia je yll bote zemra
Renato Tomori
Renato Tomori 4 muaj më parë
Bravo Beni Zdrafko,me behet qefi qe te shikoj te Al Pazar,Respekte.
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC 4 muaj më parë
S. Perry
S. Perry 4 muaj më parë
GEZUAR Agron Llaka bashke me grupin e artistave. Faleminers qe qe na argeton me humorin dhe tekstin e repertorit Ne Al Pazar Per disa qe shtypin butonin (...pa pelqim ..duket se ju do te bani humor me veten tuj) te pakten rrespektoni punen qe bajne per..te gjithe grupin) Ju lumte Al Pazar.Per shumevjet te ju kena ne skenat dhe ekranet shqiptare po dhe ne ato te rrjeteve sociale qe une ju ndjeku.
Selime Bylyku
Selime Bylyku 4 muaj më parë
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME GEZUAR VITIN E RI 2021 QOFTE NJE VITE I MBARE PER ALPAZARIN ME KENAQET SHPIRTIN PA MASE
musta tirane
musta tirane 2 muaj më parë
e .. w
N A T A SH A M E T A J
N A T A SH A M E T A J 4 muaj më parë
Gezuar. Urime
N A T A SH A M E T A J
N A T A SH A M E T A J 4 muaj më parë
Me pelqen gerupi. Al pazar. A. Respekte
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC 4 muaj më parë
Kostell xel
Kostell xel 4 muaj më parë
Po e shoh me bashkeshortin Al pazar dhe po kalojm shume kendshem...qeshim dhe argetohemi me humorin tuaj😂😂
Fatbardha Abdullahi
Fatbardha Abdullahi 4 muaj më parë
Veç duke e parë këtë humorin e zi me nusen , mu prishën nervat dhe paramendoje në të vërtetë?????........ Oh Zottttttttt
Klea Oruci
Klea Oruci 4 muaj më parë
Po. Un qe e kam ne shtepi
123 123
123 123 4 muaj më parë
Nj
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi 4 muaj më parë
O zot kan ik te gjith aktoret me te mir vllezit binjak po vakja po lemja po behari po po ikin te gjith atehere ka naj gja qe s'shkon aty jo merri prap po deshe te te ndjekim boooo!!
linda Dedja
linda Dedja 4 muaj më parë
@S. Perry shume e sakte kjo qe shkruani pershendetje gezuar plot shendet qofte per te gjithe ky vit
Anna Anushi
Anna Anushi 4 muaj më parë
@S. Perry shum e vertet 👍
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi 4 muaj më parë
E un ju pershendes nga furenze
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi 4 muaj më parë
Gezuar dhe ju zonje zotri cili do qe je vetem se me ato kishte me shum lezet alpazari
S. Perry
S. Perry 4 muaj më parë
Po ta spjegoj une qe jam e rregult ne ndjekjet e Al Pazar...qysh se ka filluar. Ne You Tube ..Nga Toronto i pershendes. Agroni I ndihmoi te gjithe nga fillimi , Disa jo te gjithe... I mori nga rruga I beri aktor sepse treguan talent...I mesoj si te behen artista...dhe I beri te famshem me Al Pazar. Por disa Jane mosmirenjohesa dhe e lane...ate Skene qe te kene programed e veta sic ..I shofim. Al Pazar do te kete jetegjatesi por duhet ti sponzorizojene kompanite qe te kete me shume vlera artistash Mendoj qe eshte Qeshtje Finance... Gezuar....
Eriselda Dajlanaj
Eriselda Dajlanaj 4 muaj më parë
Aneja super
1superlovefire
1superlovefire 4 muaj më parë
Ore ,po Behar Mera ku eshte se na ka munguar ?? Apo ....???
Suela Bare
Suela Bare 4 muaj më parë
Nuk eshte shfaqur fare qe kur filloje sezoni(iku nga Al pazare)
S. Perry
S. Perry 4 muaj më parë
??????
Artur Voshtina
Artur Voshtina 4 muaj më parë
Allall
For Kids Channel
For Kids Channel 4 muaj më parë
O mullar na kenaqe
Edison Nothorius
Edison Nothorius 4 muaj më parë
Faleminder Goni gezuar.nje vit te mbare Zoti qofte me jy 🌟🌟🌟🌟🌟❤️🌾🌾🌾🌾🌾🍷🍷💯🏡🇦🇱
antoneta met
antoneta met 4 muaj më parë
Jeni 1 bravoooooooo.gezuar 2001 zoti Agron e grupi .,.
As Sa
As Sa 4 muaj më parë
2021 🤔 se 2001 ka 20 vjete qe ka kaluar 🤗
Speranza Castelli
Speranza Castelli 4 muaj më parë
Meqe je ne kembe .,..vjerrat shqiptare Kan qen shtriga dhe do mbeten .,
Dava Halili
Dava Halili 3 muaj më parë
Po ti a do behesh vjeherr
Speranza Castelli
Speranza Castelli 4 muaj më parë
Nuset e sotme...nuk duhen te Jen skklave....se jemi 2021...
Adem jashari
Adem jashari 4 muaj më parë
Une Kisha pas deshir me uba sllav i jyt deri ne vdekje je si xhan
Lume Hoxha
Lume Hoxha 4 muaj më parë
Aneja xhevoica yjeeeee
gandia playa
gandia playa 4 muaj më parë
Si I kane nxjerr shalet kto llapat
raldi mujsaku
raldi mujsaku 4 muaj më parë
Kjo prezantusja a ska te ftoht se at fustan kot e pasa vesh. Hiqe krejt o lal se tpasa dal duci komplet
Dafina Malaj
Dafina Malaj 4 muaj më parë
@S. Perry u ktheke pergjigje te gjitheve
S. Perry
S. Perry 4 muaj më parë
Po Lereni te vesh qa te doje...po pse ajo ju shqeteson ju. Mentalitet I kohes se qepes
Abedi. Danaj
Abedi. Danaj 4 muaj më parë
Futja ne kok me tepsi vjeres Renzoj nenen
ela selmani
ela selmani 4 muaj më parë
me kot ska
Al Pazar - 13 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:29
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 808 mijë
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Sefirin Kızı 52. Bölüm Fragman (FİNAL)
1:02
Sefirin Kızı
Shikime 1,1 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Portokalli - Episodi 1, Sezoni 33, 01 Mars 2020
2:20:13
Top Channel Albania
Shikime 1,1 mln
Al Pazar - 5 Dhjetor 2020 - Show Humori - Vizion Plus
1:36:37
Al Pazar - 10 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:45
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Mars 2021
2:01:40
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 808 mijë
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Sefirin Kızı 52. Bölüm Fragman (FİNAL)
1:02
Sefirin Kızı
Shikime 1,1 mln
Alev Alev 26. Bölüm Fragman
1:11
Alev Alev
Shikime 1,5 mln
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Çka ka shpija - Sezoni 7  Episodi 28
36:48
My 50,000,000 SUBSCRIBER PLAY BUTTON!
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 6 mln
Baraj 39. Bölüm Fragmanı (Final)
0:38