2 MINUTA koh dhe vetëm 3 PËRBËRËS për këto ËMBËLSIRA !!!

  Shikime 224,845

Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

Muaj më parë

Përbërësit :
500 ml. Qumësht
3 lugë të gj. Nisheste
300 gr. Çokollad Qumështi
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton.
Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju faleminderit
Na ndiqni edhe në:
Instagram: kuzhina_ealbes
Facebook: kuzhinaealbes
Twitter : HomemadeRecip

Subscribe us: goo.gl/dK8HDv
Për të na ndjekur me recetat e rradhës.
For to follow us with our newest recipe.

And if you like our video recipes Like, Share and Subscribe :)

Ju faleminderit që na ndiqni.
Thank you for following us.

Komente
Flora Nikolli
Flora Nikolli 15 ditë më parë
Sh e mir
Klevisa
Klevisa 19 ditë më parë
🤲🤲
Djellza Nexhbija
Djellza Nexhbija 21 ditë më parë
Shum emri
Doda
Doda 22 ditë më parë
Po me kakao a mund ta bejme ...?
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 22 ditë më parë
jo nuk behen
Arlinda Shala
Arlinda Shala 22 ditë më parë
Veç 4 gota tkane dal nga kjo perberje?
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 22 ditë më parë
po
Dashi qazimi
Dashi qazimi 23 ditë më parë
Ajo është niseshten me cokollate e provova shume e mire une e dekorova me powder sugar dhe me arra Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit Zoti ju bekoftë dhe ju pranoftë lutjet ose me saktë Duan qe beni gjatë faljes
Lovisa Todaj
Lovisa Todaj 24 ditë më parë
A mundet me perdore cokollat tjerer?
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 24 ditë më parë
po mundet
Nadia Gjoni
Nadia Gjoni 25 ditë më parë
Shume te shijshme duket po a mund te mi shkr masen e qumshtit me gota dhe sa cokollata perdore dhe te cfare lloji❤️
Valdrina Hafizi
Valdrina Hafizi 25 ditë më parë
Pershendetje,a duhet ti hedhim sheqer edhe nese i hedhim mundesisht a mundesh me ma tregu masen?Faleminderit shume nese pergjigjesh
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 25 ditë më parë
jo nuk duhet sheqer se cokolladat jan te embla me sheqer
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika 25 ditë më parë
Puding eshte kjo ehhh dim ta bejm por gjithsesu flm
A F
A F 25 ditë më parë
Pershendetje , po sheqer a i qet te lutem , faleminderit
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 25 ditë më parë
jo nuk ka nevoj i ka 3 cokollata te embla
Enki Rrucaj
Enki Rrucaj 25 ditë më parë
E bera dhe ishte fantastime te lumshin duart 😍😍😍😍
Gledia Veseli
Gledia Veseli 26 ditë më parë
MUND TI BEJME DHE ME KAKAO? DHE GEZUAR RAMAZANIN😊
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 26 ditë më parë
jo nuk behen te njejta
Anonymous Girl
Anonymous Girl 26 ditë më parë
Mfal a mund me perdor cokollad milkaa ?
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 26 ditë më parë
po mundet
ciao
ciao 27 ditë më parë
Per me qit ma teper tamel sa duhet mi qit nisheste edhe cokollad
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 27 ditë më parë
te gjitha i dyfishon
Bona brendon
Bona brendon 28 ditë më parë
SA te Mira dhe te lehta . Gezuar Ramazanin pergjithmon
Sabile Helshani
Sabile Helshani 29 ditë më parë
Gotat ai Lyn me uj, apo Ska nevoj
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 29 ditë më parë
ska nevoj vetem me thik anesh sa te mer aj dhe ju del nga gota
Hamide Kastrati
Hamide Kastrati 29 ditë më parë
Ne vend te nishestes a mund ti vendosim dicka tjeter
Hamide Kastrati
Hamide Kastrati 29 ditë më parë
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Faleminderit
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 29 ditë më parë
Po miell
Ina Beluli
Ina Beluli Muaj më parë
Te lumshin duart.do ta provoj njeher dhe une duket sh e shishme.gezuar muajin e ramazanit 🤲🤲🕋🕋ju rujt zoti
Lume Ilazi
Lume Ilazi Muaj më parë
Prsh, a mundet të përdor miell në vend të nishestes ?❤❤
Lume Ilazi
Lume Ilazi 29 ditë më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Faleminderit ❤shume recepta te mira ben 😍😍😍
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 29 ditë më parë
po mundet
Lume Ilazi
Lume Ilazi 29 ditë më parë
??
majlinda misimi
majlinda misimi Muaj më parë
Shum emir 🥰
leolita Berisha
leolita Berisha Muaj më parë
E kom provu me ba sotttt oo sa e shishme u doke 🙏
Arjana Milloshi
Arjana Milloshi Muaj më parë
Te lumshin duart shum e mire
Erjona Lika
Erjona Lika Muaj më parë
Te lumshim duart shume te mira 👏
Aida Belliu
Aida Belliu Muaj më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Cucina Mista
Cucina Mista Muaj më parë
Ju befshin mir e dashur 👏😋👌🏻
Trg Play
Trg Play Muaj më parë
Super
Mariola Lici
Mariola Lici Muaj më parë
Super ❤️
Gresa Berisha
Gresa Berisha Muaj më parë
Me fal qfar qokollade ke perdor ti?
Artiola Dervishi
Artiola Dervishi 29 ditë më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës a po qokollad per gatim
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Muaj më parë
cokollad qumeshti
Elda Ymeraj
Elda Ymeraj Muaj më parë
Sa te mira qe duken... Do i privoj patjeter InshaAllah 😍😍
Amar Xhaferi
Amar Xhaferi Muaj më parë
Asi qet sheqer iq
Qefsere Atuli
Qefsere Atuli Muaj më parë
Të lumshin duart 🥰🥰
Hana Gërbeshi Caro
Hana Gërbeshi Caro Muaj më parë
Te lumshin durt shum e shishme po doket,nese e boj me 1lt qumsht a duhet masat njejt apo mi 2fishu edhe sheqer a ke qit edhe sa flm shum e nderuar
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Muaj më parë
ne qoft se don me shum te gjith perberesit i dyfyshon
Limoza Bllaca
Limoza Bllaca Muaj më parë
Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit .Qofshi gjithmonë nën mbrojtjen dhe bekimin E TË MADHIT ALLAH .
K&N Family
K&N Family 19 ditë më parë
Amen
kudo bashk-fans
kudo bashk-fans 29 ditë më parë
Flm
Erjola Elezi
Erjola Elezi 29 ditë më parë
Te lumte goja , gjithashtu dhe per ty dhe per gjith besimtaret .❤❤Argjerim te lehte ishallah 💖
Limoza Bllaca
Limoza Bllaca Muaj më parë
Të lumshin duart .Faleminderit që na mësoni gatime të reja ti bëjmë për muajin e shenjtë të ramazanit për Iftar .
Shefije Veseli
Shefije Veseli Muaj më parë
te lumt Alba. shum te mira. dalin edhe un i baj njejt
Migena Elezi vlogs
Migena Elezi vlogs Muaj më parë
Te lumshin duart 🙈
Nazlie Hasani
Nazlie Hasani Muaj më parë
Te lumshin duart ❤🤗,a esht e shijshme🤔
Nazlie Hasani
Nazlie Hasani Muaj më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës faliminderit per recetat e tua ❤❤❤
Shefije Veseli
Shefije Veseli Muaj më parë
po shum te mira dalin. provoni
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Muaj më parë
perdor çokollad me qumesht ju del perfekt 👌
nushi nushi
nushi nushi Muaj më parë
Aban mi qit poding nven tcokollates
nushi nushi
nushi nushi Muaj më parë
@Homemade Recipes / Kuzhina e Albës ah ok faliminderit shumm 🥰
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Muaj më parë
jo nuk ben ne vend te nishestes mundet puding
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi Muaj më parë
😍😍😍😘
Fatlume Hasani
Fatlume Hasani Muaj më parë
Mhm lecker
Ëmbëlsira të Shpejta dhe të Lehta për pas Iftari 💕 2 min Kohë 🤩
05:48
Kuzhina e Lirës - MOM'S FOOD NETWORK
Shikime 105 mijë
Ëmbëlsirat e Lehta Pas Iftarit 😍
04:18
FastRecipes Gatime Te Shpejta
Shikime 179 mijë
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
☕Përzijeni 1 banane➕1 lugë kafe dhe do të jeni të mahnitur me rezultatin.🤩
06:31
Embelsira me Qumesht per 5 Minuta 5 dakikada sütlü Tatlilar
06:32
Ëmbëlsira Freskuese për Iftarë 👌😋🍓
03:51
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 41 mijë
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23