Komente
zllashi gashi
zllashi gashi 6 orë më parë
Daut ti nuk guxon si Ramushi mu vet diskreditu politikisht për pushtet ai gjatë fushates ma shum e sulmoi Pdk që qe 4 vite kishte mbaru koalicioni dhe jo Albinin si fitusi i parafundit vetëm që ai ndoshta Albini e ban kryetar por kur ai e gjeti kambët e magjes kryetare ky del tash kundra kurtit dhe ti jaran nese vazhdon mos me kritiku qeverisjet e Ldk dhe VV si e shkatruan qytetin dhe rrethinen mos garo fare
zllashi gashi
zllashi gashi 6 orë më parë
Daut ju ish UÇK keni gabu që nuk u keni shkërdhy mamin atyre udbashve qe 20 vite tu ju pērbaltë duhet të filloni që nga parlamenti kunder pjelles udbashe
Dita Dita
Dita Dita 7 orë më parë
O zot sa keq qe nuk e flitka shqipen djali yt moj zonje Dy djemt e mi jan lindur ktu i kan 20 edhe 18 vjet po e flasin shqipen perfekt Qfar nane qenke ti qe si ke mesuar fmis gjuhen e nanes
Toni Cool
Toni Cool 7 orë më parë
qysh nuk shkon krejt ishin shku me pague tjeter kush auuu
L.A Loco
L.A Loco 7 orë më parë
Albina 🙌❤❤❤❤❣
Artan G
Artan G 7 orë më parë
Qka eshte tu fol ky njeri. Po kun t’leshit je tu e desht me mashtru mo tasht?
and msuj
and msuj 7 orë më parë
O analfabeta na shurdhut
Gent Daku
Gent Daku 8 orë më parë
Qoft krenar krejt populli kosvar per ty . Ngushllime per babin e vllaun
Osman Gashi
Osman Gashi 8 orë më parë
O i fortë ësht Kurti tybe kadal dal ka me i leju me shku edhe ne det permes koridorit te famshem te keshilltarit te atëhershëm të tijë Blerim Reka. Mos i harroni keto!
ekrem ekremi
ekrem ekremi 8 orë më parë
Qmimi i konkurimit vlen marveshja, kontrata.
Hamide Govori
Hamide Govori 8 orë më parë
Një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Hanife Krasniqi
Hanife Krasniqi 8 orë më parë
kta far psd shum keq qe jam mbet rrugve tash ekuptum qe nuk ju intereson kosova me ba diqka tmira per kosov po vetem zi po ju of jam tri mendoni per kosov ejo parolla o qorodana lvv ka ba problemme po ka ba per temiren e kosoves se kta te dishmit e par kan nenshkru zajednica kqyrni tash qka po bajn zajednicat per nji fjal goja ndegjoni brukseli e ju bani zi per kosov trip per tan juve
Njomza Bunjaku
Njomza Bunjaku 8 orë më parë
Arben je ma i miri
I Ademaj
I Ademaj 8 orë më parë
Brravo dardi je ma i miri edhe femnen brravo 👍👍
ekrem ekremi
ekrem ekremi 9 orë më parë
Kuuuuu shum bajat qakall e mullinit, ku i keni burrat ti dhe motra juaj, problem eshte me jetu me juve.
9 orë më parë
Te grumbulloen para ata qe ndimojn te warferit n emer tyre banka per fabrika putoret 300 dhe jo 12 or pun dit 7 or & 2 dit pushim
Bishe Nuhiji
Bishe Nuhiji 9 orë më parë
Ju pereshdese me ghithe shpiret ju qofete puna mare ju pereshdese negaaaa maqedonija ju lumete doraaaa
Feride Cukovci
Feride Cukovci 9 orë më parë
S alejkum hoxha allahi të shpërbleftë me këto fjal me tu kajtë shummmmm je i kuptueshëm që sqaron këto fjal po ende po flejnë vllezërit e tonë subhanallah
Sara S
Sara S 9 orë më parë
Bravo Edona per kete sukses kaq te madh, suksese ne te ardhmen.
A S
A S 9 orë më parë
Suksese Edones, e merituar arritja!
Mersida Nikqi
Mersida Nikqi 9 orë më parë
Kengtarja ma e mir e kosoves respekt 🥰
Bedri llumnica
Bedri llumnica 9 orë më parë
VON E KE KUPTU PER IBRAHIM RUGOVEN
Besa Veseli
Besa Veseli 9 orë më parë
E paske knaq ky tipi as Shqip spo dika me fol 😅😅
O K
O K 10 orë më parë
Nuk po ju vjen ma ne tv dikush se din dishka por na myt me ket budall po ikni bre shkoni ne rr.........s.
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj 10 orë më parë
Për atë që respekton nënën bravo, por po më dukesh në ligjerata si një nxënës kl katërt fillore sikur nuk ke as tetvjeqarn,por gjithsesi mirë.
No Name No Name
No Name No Name 10 orë më parë
Oj zoj fmijen e paske asimilu zdin shqip me fol.une 5 fmi ikom 3 vajza 2djem qe 48 vite jom ne zvicerr por fmija mi shqipen e folin si mu pas shkollu ne kosov.talenti
ultimativo012
ultimativo012 10 orë më parë
FUCK ROCK PËR ROCK SKAG BEND 🤘🤘🤘
Gjeki A.
Gjeki A. 10 orë më parë
NI BUDALL E GJUN GURIN NE BUNAR 500 NE MENQUR JUNE NXJERR IN 😂 😂 😂 😂
Gjeki A.
Gjeki A. 10 orë më parë
😂 😂 😂 KU MOSME anku qqe EBONE kosoven te ZEZ o zeza
Isak Tusha
Isak Tusha 10 orë më parë
O milaim je shum I pa pergjegjshem je nje idiot qe s mun kush met zavensu qaq je nje idiot qe hata toka met majt ty fara t hupt o faqe zi.
Kamberi Hisnije
Kamberi Hisnije 10 orë më parë
Po remzia vertet shum e realshme respekt per zonjen remzije e ka zerin e mire shum e te voglushja me pelqeu ngjyra syve 💕
Hatiqe Hasani
Hatiqe Hasani 10 orë më parë
Qdo njeri e ka Fen e vet respektoje se asht e drejt e saj sikur se ke ti te drejten tane
Lule lule
Lule lule 10 orë më parë
Pse se bojshe ti qe 20 vjet moj plaka e keqe
Lule lule
Lule lule 10 orë më parë
E ju ton ja rrofshi albinit topat e ti qa ke bo moj kudra plak
Lule lule
Lule lule 10 orë më parë
Mut e kan bo veq popullit i kan prue varferi e trathti qyrne ket visar imerin qaf qurani keshe po dije dishka e ka trathtue albinin e ash shkue me rrugaq psd ne zagart si per shemull dardan zagarin
Lule lule
Lule lule 10 orë më parë
Neper hotele me pare te popullit ska dit tjeter gje veq fus nota zemobajl edhe mut e ka bo me pdk me ldk me akk me nismen keta
Lule lule
Lule lule 10 orë më parë
Po se edita tahiri e ka pas boe procesi ne dialog mut ska dit tjeter gje veq me shkue ne bruksel me fjet
Neta Gashi
Neta Gashi 10 orë më parë
Shum shpirt je
Bule Be
Bule Be 11 orë më parë
o ti vasfije ma se pari u duft prej fillimit me fol po kur e pat qe po ju jepin lek si te UCK qe edhe pse skan lind ather thojshim jemi kan ne luft edhe ju grat e dhunume si shum u shumut e tash nuk them per ty se je e para qe ngrite zerin po shum te tjera qe per lek than me kan dhunu shkijet
Visardi Lala
Visardi Lala 11 orë më parë
jemi te bekuar me hoxhallaret tone me keshillat e tyre brilante
Mehdi Buzhala
Mehdi Buzhala 11 orë më parë
Vakcinohuni sa Ma shoejtė ndashi me vdekë frigen ja kane futë ne palcë o mos keni gajle Se falë keni me i marrë nga 100 per kokë banori
albooo albooo
albooo albooo 11 orë më parë
Mrrofsh mor bir
Fadil Aga
Fadil Aga 11 orë më parë
MILAIM AMERIKA KAH DHAN BILJADA BILKARDA DOLLAR E TI POKIJTON SE ATA DALIN PREJ KOSOVES. EDHE MEJTHAN KOSOVA DEL ATA NUK FALIN KIRR POR JEJ ATO POLLAVRA TURP
Marangozi
Marangozi 11 orë më parë
Bravo Zotni Abazi 👍👍👍👍
Marangozi
Marangozi 11 orë më parë
O ja rrufsh Bolet Albinit ti ore qyrran i keq 🤮🤮
Hajrush Mehmeti
Hajrush Mehmeti 11 orë më parë
Milaim po han mut shum je rrenc shko rrot sames
Moviesfortheblind
Moviesfortheblind 12 orë më parë
Duket si rom? Po nejse Urime Martesa.
Bedri Ahmetaj
Bedri Ahmetaj 12 orë më parë
Hajnat nburg
Perparim Gashi
Perparim Gashi 12 orë më parë
Ooo ta qisfsha mentalitetin e poshter qe kemi.A vritet vllaj per DHHHHIII🤦🏻‍♂️😭
ns
ns 12 orë më parë
O hamak por ti as ni vakcin ski mar per popuj shçiptar mare duhet mi ju arll
Yll Ismajli
Yll Ismajli 12 orë më parë
Ju duaaa shum pafundsisht jeni nje qift ma i mir qe kom pa ndonjeher ju duaaa shum shum❤❤❤❤
alban al
alban al 12 orë më parë
Ku mete insulina me qeverin e re ky shpetimtar qe gjejke zgjidhje gjithmone.
Mirela Mirela
Mirela Mirela 12 orë më parë
Zoti ju dhant force edhe mu me ka vdek ka 7 muj e spo gjejmë qetësi në shpirte .nane nuk te bahet kush .e NANA Spaska moshe .nuk asht e lehtë me i majt lotët se ato rrjedhin prej zemrës. Po ju ishalla nuk shihni keq ma.
Ve Ka
Ve Ka 12 orë më parë
O more zotri kastrati por shumica e nanav jan mbet sikur nana jote e veq zoti i shperbleft
Ve Ka
Ve Ka 12 orë më parë
Edhe ata eka dhurue zoti e ishalla ka jete te gjat e zoti ishalla te dhuron qdo te mir
Ismet Uka
Ismet Uka 12 orë më parë
Zotri zemaj ju si opozit jeni deklerua,se procesin e bisedimeve me serrbin nuk dot merrni pjes edhe se nete kaluren keni bër shum leshime te damshme e kurr nuk e kini qel gojn. Opozit kontra diktore,her jeni per zajednicen her kunder saj.Me mik nuk prishesh kur ti tregojsh ralitetin se kepuca nuk pom bien taman poma ban kamen varr.Vertet me keto akuza e me ket dro per secilen levizje qe e ban kurti kinse pona prish me ameriken u bat hor ma. Per zajednicen ju e kini pergjegjsin e jo kurti.
Shkumbin Idrizi
Shkumbin Idrizi 12 orë më parë
Armend zeza
A S
A S 14 orë më parë
Mos u merzit o baci Halil se me emrin e te lumit zot ka mu Sherue e tona vujtjtjet ke mi harrue se nuk ka njeri ma I mir Se ti Po Allahu na sprovon me te gjitha sidomos ata ma te mirt
Avdullah Buzaku
Avdullah Buzaku 14 orë më parë
Oo kingu I tallavas nuk bon mo nana sulltan O Allahu na ka dhan Neve Ashaklive Respekt per ty suki 😍😘
Tone Paplekaj
Tone Paplekaj 14 orë më parë
Po kjo ça asht magjupe
Ardiola Prifti
Ardiola Prifti 14 orë më parë
Bravo malesoret jane puntore.
F D
F D 14 orë më parë
More shqiptar deri kur doni me u mesu me me realitet po pse e ofendoni kurtin kur ata na lan qe 23 vite per gjunah aqik krejt evropes turp per ata mjerana qe nuk din kush i duhet kombit per pis albini
Ardiola Prifti
Ardiola Prifti 14 orë më parë
Burrat rrine e kuvendojne pika qe s'u bije se nga grate rrojne.
Uhmlel Lesn
Uhmlel Lesn 14 orë më parë
Të lum mor djal se more nënën tënde se ajo të dha jet ty dhe uri ubëre me zhkoll po ti i dhe një tjetër kuptim jetës se saj ajo ësht krenare për ty zoti të bekoft etmirat paç se egzove mamim bravo bravo respekt 👍👌🏻💖👑 që egzove kaq shum
Ryva Hoti
Ryva Hoti 14 orë më parë
Brravo adelina je e pazavencushme 🌟🌟
Artan G
Artan G 14 orë më parë
I lodht eshte ky njeri
Ajne Jahaj
Ajne Jahaj 14 orë më parë
Rrini bashk eshini tani se emadhja kogja eka menjen e malle kjo tjetra eurt po doket emallja taman gjarpen koka po dika mir me menu kjo
denis idrizi
denis idrizi 14 orë më parë
Mos gjukoni pa e ndëgju edhe palën tjeter ... Edhe mos bjerni vendim para se organeve konpetive. Neta kryn punen policia.
Me Hej
Me Hej 15 orë më parë
Pse irritni senet ,ni pun qe bahet skthehet qfar njerz, edhe pysin pse krejt edim qfar sjellje kapas kta udasht me largu moti
Leart Alimusaj
Leart Alimusaj 15 orë më parë
Love you akrep
Qamil Zekaj
Qamil Zekaj 15 orë më parë
Kam ndëgjuar se Zoti Kosnett të ketë thënë: Historia nuk fillon kur është formuar qeveria e Albin Kurtit, por dua të besojë se ky është një gabim. Por unë do ti thoja zotëriut në fjalë se: Që kur është formuar qeveria e Albin Kurtit, kan mbaruar shantazhet, kërcënimet, ndarja e Kosovës dhe keq- qeverisja dhe ka filluar të formohet ajo Kosova që e keni dashur ju por edhe keni finacuar në këtë. Më shum nuk na duhet dhe nga kushëdo që ato kërcënime apo ndarëje apo Asociacione komunash me shumicë me kompetenca shtesë që vinë, do të hasin në vesh të shurdhër dhe se nuk jan të zbatueshme. Zoti Kosnett mos të bie prehë eventualisht i Borellit Laiqakut, Vuqiqit apo ndoshta edhe i Grenellit dhe Trumpit, sepse këtë Asociacion që e kërkoni ju, jo që nuk e do vetëm Albin Kurti por nuk e do i gjithë populli Shqiptar, prandaj mos punoni kundër një populli mikë. Le ta kujtojë zoti Biden videon e Albin Kurtit që ishte i vetmi dhe e mori guximin që të ju bëjë thirrje haptas të gjithë shqipëtarëve në USA mbase edhe popullit Amerikan që të gjithë ta votojnë Josef Bidenin për President të Amerikës dhe falë Zotit kjo ndodhi. Kjo nuk ishte pak prandaj le ta kujtojnë këtë aktë dashamirësije e dëshirë të zjarrtë e që u bë edhe realitet, përderisa të tjerët i futën veshët në lesh dhe prisnin se ç'farë do të bëhet edhe nuk e kishin guximin e mbase edhe dëshiren të merrnin anë për dallim nga Zoti Kurti që doli në TV dhe u drejtua në gjuhë Angleze. Mos e zhgënjeni popullin më pro Amerikan në Botë. Ne, Serbisë nuk i kemi dhënë asgjë me dëshirën tonë, të gjitha na i mori me dhunë, madje edhe eshtrat e familjarëve tanë nuk na i këthejnë dhe bëjnë politikë me kufomat e fëmijëve e baballarëve tanë në këto kohë moderne. Serbija nuk meriton as një përgëdhelje apo çmimë por në të kundërtën të paguaj dhe të ndëshkohet për Gjenocidin e bërë mbi njerëzimin gjegjësishtë mbi Kombin Shqiptar. Kombi ynë Shqiptar është me shekuj i persekutuar dhe nëse e keni me gjithë mend për të na ndihmuar ia thoni dy, tri fjalë z. Kosnett, këti farë Kosnettit që po na bie në qafë Koti. Por Zoti Kosnet duhet ta njohë zotin Albin Kurti që është një Shqiptarë i vërtetë dhe i pa shantazhuar i pa korruptuar edhe i pa nënshtrueshem. Zoti e bekoftë Amerikën dhe Aleatet e saj, Zoti e bekoftë Kosovën. Sa ju përket politikanëve Opozitarë e do pseudo Gazetarë apo analista, No Koment, janë fundërrinat e fundërrinave, turpi i turpit, jan antishqiptarë. Nëse nuk e duan të vetin le ta duan të huajin, i huaji kurrë i yti nuk bëhet. Populli thotë: Nëse nuk e do Nënën, atëhere nuk të mbetet gjë tjetër përveq se duaje njerkën.
Dardania Dardania
Dardania Dardania 15 orë më parë
Hajdutat nuk pajtohen me shkarkimet e z, kakes ,sepse juka ndihmue ne vjedhjen e votave!
Lena Baum
Lena Baum 15 orë më parë
Ahaha 🥰😘
Lena Baum
Lena Baum 15 orë më parë
Nino provje me mjalt flijense asht shumemir
H H
H H 16 orë më parë
Krejt rrenca,,
Lule lule
Lule lule 16 orë më parë
Tye ti rrofshin topat kush fol per tye e albinin ti je shpirtnisht i drejt as si i ke ngja ramushit as me ni pik gjak ti je legjenda e rinis
Polazganejete
Polazganejete 16 orë më parë
Mue po me vjene mire per kete. Kete Famer.🇦🇱🇦🇱🇦🇱Arejeten.🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱po i kuntribone keti djepi kjo ashte nji histori Atoktone ne kombine tone ne te cilin Djepe kemi rriture Flamu e Flamure ne kete toke Daerdane.preje Fiste Pelzgonjet e deri sode. Une i Baje Depate dekoreper kujtime ne dekorimin ne shpi per treguere se ne shqiptaret jemi rriture ne keta djepa, pore sode jemi ku jemi, kjo ashte Ushtrija e jone qyshe nga turku e shkau.Nanate tona ka rriture ne keta djepa femije shqiptare, sine skamje ne turtura masekrime vrasje kure nuk e kane ndale natalitetin shqiptare, Une baje depa me shqipone te kryet, edhe me Hareten Etnike edhe me setemen Toske e gege, edhe me mbrojteje e Sekenderbeute une kame punuare pune dore qyshe nga shkolla fillore. E djepati i punoje nga viti 1976 preje atehe jame per keto pune, ju zoja kimete me tregon si me hire teke feza ne fzbuk se une jame 75 vjeqaer nga mergimi
Lule lule
Lule lule 16 orë më parë
Asht turpi i shqipes qe tye te drejtohet tye ti je nje njeri legjendar ti je njeri i drejt
Lule lule
Lule lule 16 orë më parë
Hajt o daut ti je legjenta jon