Komente
Gerta Hasa
Gerta Hasa 22 orë më parë
Duhet patjeter me tepsi xhami
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 14 orë më parë
jo nuk duhet patjeter
Karima HAKKAR
Karima HAKKAR 23 orë më parë
👍
Gerta Hasa
Gerta Hasa 23 orë më parë
👏👏👏👏
Hyre Fistaj
Hyre Fistaj 23 orë më parë
Te lumshin duart e arta Shum e mire tava me pelqen Bravo
Florent Berisha
Florent Berisha Ditë më parë
👌👌👌👌👌♥️♥️♥️♥️♥️⚘⚘⚘🥰🥰🥰
Florent Berisha
Florent Berisha Ditë më parë
👍👍👍👍👌👌👌👌💥💥💥🌟🌟🌟😍😍♥️♥️♥️🥰🥰😘😘
pashuk Rrotani
pashuk Rrotani Ditë më parë
The
Bukurije Asllanaj
Bukurije Asllanaj Ditë më parë
Te lumt dora ❤️❤️
Erlinda Qerreti
Erlinda Qerreti Ditë më parë
faleminderit per kete recet doja te pergadisja diqka te shpejt sepse kisha mish te gatshem dhe e vetmja qe gjeta flm💝
Florent Berisha
Florent Berisha Ditë më parë
👌👌👌👍👍😍😍♥️♥️♥️♥️
donika beauty
donika beauty Ditë më parë
a duhet ti lyejm buket edhe perfundii
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Ditë më parë
po me margarin me te shijshme behen
Romina Sula
Romina Sula Ditë më parë
Te lumshin duart e arta . Duken te mira do i gatuaj dhe une . Mbaroj per embelsirat 😋😋💗💗
tayna❤
tayna❤ Ditë më parë
Te lumshin duart shum t mira❤🧁
Violeta Sinaj
Violeta Sinaj Ditë më parë
Bravo ALBA
Shefije Veseli
Shefije Veseli Ditë më parë
te lumt Alba. perfekt te dolen 😋❤️
Silvana Lezo
Silvana Lezo Ditë më parë
bravo super te lutem alba me thuaj ne frengjist emrin e cremit Ajaka?????
Emi Ago
Emi Ago Ditë më parë
Sa te mira 🤤🤤❤❤
Alba Hasanaj
Alba Hasanaj Ditë më parë
Te lumshin duart .Kjo recet qenka e papare .Te uroj suksese dhe gjithe te mirat👌👌👌❤️❤️💋
Sadete Qoshja
Sadete Qoshja Ditë më parë
Te lumshin durart bravo 👏👏
Lendita Brahimi
Lendita Brahimi Ditë më parë
A Mund te me tregosh qka eshte bajame
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Ditë më parë
badema
Fatime Kasa-Ahmedi
Fatime Kasa-Ahmedi Ditë më parë
Komplimente e nderuar 👏🍀🌾
Mime Ahmeti
Mime Ahmeti Ditë më parë
Super👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🤤🤤🤤🤤
O Lame
O Lame Ditë më parë
Te lumshin duart..po me uj nrm pa gaz ben?
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Ditë më parë
po ben
hera maliqi
hera maliqi 2 ditë më parë
Hmm fergesa ime e preferuar e mengjesit bravo te lumt
Romina Sula
Romina Sula 2 ditë më parë
Shum pz.te lumshin duart do e bej ne une .faleminderit per iden💗
『ᴹᴿ』メꔷAꓠGEL么
『ᴹᴿ』メꔷAꓠGEL么 2 ditë më parë
Flm
『ᴹᴿ』メꔷAꓠGEL么
『ᴹᴿ』メꔷAꓠGEL么 2 ditë më parë
U perpoqa pak po e bera njesoj si ti bravo te lumshin duart ty dhe mua
Milka Semova
Milka Semova 3 ditë më parë
Looks interesting and delicious😀 Recipe in English please❤🍀🌻
Sanije Miftari
Sanije Miftari 3 ditë më parë
Kjo nuk pom doket as buk as pite po si do qoft ju beft mir .
SHPRESA XHINDOLI
SHPRESA XHINDOLI Ditë më parë
Kjo quhet pitallot nena ime e ka pa's bo me brumin e makaronave te zbutura ne uje per disa ore brumi behet pak me I lengshem dhe jo me luge kishte nji shine te mire shume
Assii Inav
Assii Inav 3 ditë më parë
Sa duhen len ne furre?
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 3 ditë më parë
50 min. ne 90 grad
hana jashari
hana jashari 3 ditë më parë
Tē lumt duart
Shefije Veseli
Shefije Veseli 3 ditë më parë
perfekt. Alba. te lumt 👍😋❤️
Sevdas Kitchen
Sevdas Kitchen 3 ditë më parë
Te lumshin duart👌🥰
Gyli Morina
Gyli Morina 3 ditë më parë
Te lumshin duart shume te mira dhe te shendetshme 👏
safija
safija 3 ditë më parë
😍
Ma Hamati
Ma Hamati 3 ditë më parë
Te lumshin duart
F.F.E.E
F.F.E.E 3 ditë më parë
Te lumshin duart na kenaqe
Jahja Shehu
Jahja Shehu 4 ditë më parë
qumeshti esht i zier apo i pa zier
Desara Tota
Desara Tota 4 ditë më parë
Me gjalp se paskem pare kurre
Bruna Dizdari
Bruna Dizdari 4 ditë më parë
Artiste fare e ke qare bravo
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 4 ditë më parë
😘😘
seyma atalik
seyma atalik 4 ditë më parë
Love from Turkey🧡 it looks soo delicious
Drita Miluka
Drita Miluka 5 ditë më parë
Shum bukur te lumshin duat se po e bej edhe un besoj se do te dalin te shijshme.BRAVO
BesA RemA
BesA RemA 5 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Jonilda Miha
Jonilda Miha 5 ditë më parë
Te lumshin duart. Tani e kam zene brumin por ne pjekje si e vendis furren. Lart dhe posht apo me luft(ajer). Flm
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 4 ditë më parë
lart dhe posht patjeter me ventilim
Rezarta Jurgen Mullahi
Rezarta Jurgen Mullahi 5 ditë më parë
Pershendetje mund te perdorim 2 veze dhe 2 zhelatine
Tijana
Tijana 5 ditë më parë
Favourite cooking channel on yt - affordable ingredients & clear instructions. 👌
resul morina morina resul
resul morina morina resul 6 ditë më parë
👍😍
resul morina morina resul
resul morina morina resul 6 ditë më parë
👍
Vlore Vlore
Vlore Vlore 6 ditë më parë
Ju lumshin duart bravo
Dibrane Kokollari
Dibrane Kokollari 6 ditë më parë
A ban me qit kremit derdhza te blinduar se djali mi ka qef shumm e po du mja ba ket torte per ditlj flm per pergjigjje @kuzhina albes
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 4 ditë më parë
pershendetje po mundet po ja u dergoj receten me dredheza almores.info/rock/video/q6R5rWdnbpdskto
Romina Sula
Romina Sula 6 ditë më parë
O zot sa super gatuan shum e bukur po duket.👏👏👏
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 4 ditë më parë
Faleminderit 🥰
Florije Ajeti
Florije Ajeti 6 ditë më parë
👌
hera maliqi
hera maliqi 6 ditë më parë
Shum bukur te lumshin duart je yll kuzhine
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 4 ditë më parë
Faleminderit 🥰
Luan Mustafa
Luan Mustafa 6 ditë më parë
Per cdo dit embelsira ne ALmores me vjen cudi si mundeni me i sos per nje dit Gjithsesi Gatuani shum mir Komplimente
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 6 ditë më parë
sigurisht qe nuk i hajmë i shpërndaj aty ku është e nevojshme ☺️
Eranda Shabani
Eranda Shabani 6 ditë më parë
a ka mundesi ti shkruash gjithmon perbersit ktu bosht te gjitha jo tek vidoja edhe te vido edhe posht
Lola Hey
Lola Hey 6 ditë më parë
😊👍👍
sabah meta
sabah meta 7 ditë më parë
shum thjesht dhe mir të lumshin duart je e veçant👍👏
sabah meta
sabah meta 7 ditë më parë
po me lëkur mund të bëhen patllixhanat
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 6 ditë më parë
me mire pa lekure
era
era 7 ditë më parë
❤❤❤🥰
Elsa Sula
Elsa Sula 7 ditë më parë
Te lumshin duart e arta 🥰
Shefije Veseli
Shefije Veseli 7 ditë më parë
👍🍓🍓🍓perfekt te lumt
Myzejen Masha
Myzejen Masha 7 ditë më parë
Te lumshin duart 🌟💐
Kristi Hajrulla
Kristi Hajrulla 7 ditë më parë
Ju lumshin duart po me fruta te ndryshme mund ta bejme flm
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 7 ditë më parë
me leng portokalli , vishnje fruta tjera jo nuk ti preferoj
Darko Lukačević
Darko Lukačević 7 ditë më parë
Malo previše masnoće možda bi bilo dobro uz ovo jelo dodati kuhani krompir u ljusci pozdrav iz HRVATSKE
Nace Mamudoska
Nace Mamudoska 7 ditë më parë
Odlucno kako i sekogas..bravo🥰🥰🥰🥰pozdrav do tebe🧡
Ferit Sorra
Ferit Sorra 7 ditë më parë
Mund qe ne vend te luleshtrydhes te vendosin banane ose fruta te tjera???
Ferit Sorra
Ferit Sorra 7 ditë më parë
Shume faleminderit🥰🥰🥰🥰
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 7 ditë më parë
jo se nxihen bananet, mundet te shtridhni leng portokalli ose vishnje
Selvete Sopaj
Selvete Sopaj 8 ditë më parë
👍👍
O Lame
O Lame 8 ditë më parë
Te lumshin duart,si gjithmon perfekt
Emiljano Lika
Emiljano Lika 8 ditë më parë
Pome perime tjera a ben
Eliza Inara
Eliza Inara 5 ditë më parë
Haha perimeeeee hahaha
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 7 ditë më parë
po mundet
Ersila Myrtaj
Ersila Myrtaj 8 ditë më parë
Pershendetje po nese nuk i nxehim shishet
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 7 ditë më parë
ne qoftë se e keni per 5 dit e ruani ne frigorifer duke mos i nxehur shishet, ne qofte se doni ta ruani me muaj duhet lengu i nxeht kavanozat e nxeht qe te vakumohen mire dhe i ruani ne frigorifer
Fatime Kasa-Ahmedi
Fatime Kasa-Ahmedi 8 ditë më parë
Falemnderit shumë për recetën 👏👩‍🍳🍀
Atidje Dzemaili
Atidje Dzemaili 8 ditë më parë
Ne qfar numri te tepsijes e qet.
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës 8 ditë më parë
30 cm . e kam shkruar ne fillim te videos
Liridona
Liridona 8 ditë më parë
Pse e keni shenu ne tekst 3 veze dhe arra, ta marr mendja vetem me kto dy gjera behet torta 🤣
Romeo Joel
Romeo Joel 9 ditë më parë
shume e shijshme
TIK TAK
TIK TAK 9 ditë më parë
BRAVOO. 👍👍👍
Fatime Kasa-Ahmedi
Fatime Kasa-Ahmedi 9 ditë më parë
Komplimente 👏
Aida Belliu
Aida Belliu 9 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Sidorela Kola
Sidorela Kola 9 ditë më parë
C'na bere me keto embelsira 😊me fute nepsin, u cova ta beje dhe une sepse jam dhe shtazene 🤤🥰. Te lumshin duart ❤️
Lena A
Lena A 9 ditë më parë
vetem sa i provova me 400 g miell po brumi ma i trashe se ty qe tka dal a mos duhet me qene 300g