TIKA - MY HUANA
2:35
Muaj më parë
TIKA - SI UNE
2:47
4 muaj më parë
TIKA - HUTI
2:54
7 muaj më parë
TIKA - HEROINA (Prod. Nurteel)
2:22
Komente
ema elena
ema elena Orë më parë
LOVE THIS SONG✨
Ilir Dingo
Ilir Dingo 4 orë më parë
A tka ra telefoni ne uj qe ske mujt me mthirr me muj a tka humb vedija qe stka ra nermen per mu . 👌💔❤
Emanuela perla
Emanuela perla 17 orë më parë
✌🥰🥰🥰kenge shume e bukur😍😍🍇
Tefta Zdrava
Tefta Zdrava 20 orë më parë
🤑🤑🤑🤑🤑🤑😇
Imran Khan
Imran Khan 20 orë më parë
Baddest tune 🔥
Shkodran Kabashi
Shkodran Kabashi 23 orë më parë
WooW ... Respekt per Text ❤️👌 "e di gjuhen e mashtrimeve se Jam rritur Bilingual" 🐻😱🤯🤤
Denisa Pirja
Denisa Pirja Ditë më parë
😍
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga Ditë më parë
Super kengë
Emanuela Shulza
Emanuela Shulza Ditë më parë
TIKA - HEROINA brovoooo super kenge hit hit ke ba nj pun te mrekudhueshme 👏👏👏😄😄😄
Anxhela Alimema
Anxhela Alimema Ditë më parë
Superrrrrr
Roela Metushi
Roela Metushi Ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✨✨✨✨✨✨💜😍 keng super
Shkelzen Krasniqi
Shkelzen Krasniqi 2 ditë më parë
Shum bukur tika suksese
Egzon Shabani
Egzon Shabani 2 ditë më parë
Super
Se L
Se L 2 ditë më parë
Liebe es 💚
Janina Prishtin
Janina Prishtin 2 ditë më parë
Superr💖💖💖
Janina Prishtin
Janina Prishtin 3 ditë më parë
Superr tekst 💖💖💖
Janina Prishtin
Janina Prishtin 3 ditë më parë
Perfekt💖💖💖Superr tekst .
M
M 3 ditë më parë
Stella si mriuana 🔙🎼🎶🚬
*Stella*
*Stella* Ditë më parë
..................................................................▫️▫️😶
Μαρια Κορομηλα
Μαρια Κορομηλα 4 ditë më parë
Sa super kenge 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💘😍😍😍😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍🌍🌎🌏🌏🌏🌎🌎🌍
Ergesta Naci
Ergesta Naci 4 ditë më parë
Uff me kenaq kjo keng🤩🤩
baby_girl
baby_girl 4 ditë më parë
Best songg🌹✨
kristine klod
kristine klod 4 ditë më parë
Se ti je si mariuana
Klea Klea
Klea Klea 5 ditë më parë
Tika king 👑👑👑
Antonela Gremi
Antonela Gremi 5 ditë më parë
From:ALBANIA😁💞💞❤😍👏👏
Antonela Gremi
Antonela Gremi 5 ditë më parë
Loov💛💜
Nikolin Zykaj
Nikolin Zykaj 5 ditë më parë
😘😘😍😍🥰
Nikolin Zykaj
Nikolin Zykaj 5 ditë më parë
Dheihnf
cosa nostra
cosa nostra 5 ditë më parë
HB FOR LIFE
Eldi Fejza
Eldi Fejza 5 ditë më parë
super kenge
Graciela embla
Graciela embla 6 ditë më parë
do jete hit i veres Super hit
Lorenc Akolli
Lorenc Akolli 6 ditë më parë
Profesionale shum nice
Bleona Deda
Bleona Deda 6 ditë më parë
Pse spe ngjo crushi ket kongen 😂
Jonida Spahiu
Jonida Spahiu 6 ditë më parë
Je shume e mireee👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Valmira Alia
Valmira Alia 6 ditë më parë
Kush po e degjon kengen dhe gjithashtu po lexon komentet
fabian
fabian 6 ditë më parë
Marjuana
SUELA Morinaa
SUELA Morinaa 6 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍
Florian Berisha
Florian Berisha 7 ditë më parë
2021 hala ngohet
Gilo Cela
Gilo Cela 7 ditë më parë
Respekte
Pranvera Salihi
Pranvera Salihi 7 ditë më parë
Super hit
Enea Begaj
Enea Begaj 7 ditë më parë
se ti je njejt si marihuana sa ma shum pi ma shum varna se ti je njejt si marihuana marihuama,marihuana a ka knej naj Ak47 tja qi nanen ksaj dashnie qe mka kap kjo xhelozi e perzime me inat ti dho fund se ma shum sdu me zgat atka ra telefoni n uje qe ske mujt mem thirr me muj atka hup vetedija qe stka ra ndermend per mu krejt paprit mdel perpara don mem pas e mthu tdu don mem kthy prej zeros apet njejt mem lendu dashnia jote vrastare fundin e njejt cigare pse pom jep mashum kur e din qe jom e varne ma mir ngrehja kamen se ki qef mem pa tvrame tkom fshi komplet sjom pjese e historise tane se ti je njejt njejt si mariuhana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana mariuhan,marihuana ti duhesh me kon kunder ligjit se ti je ilegal 1 ore mbon mu ni high 23 mbon per mal,e di gjuhen e mashtrimeve se une jom bilingual e di gjuhen e rrenave mos um thuj mfal kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sot eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ty tmetet veq me lut edhe syte kah horizonti se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marihuana
Lori Lindraku
Lori Lindraku 7 ditë më parë
Mir qe kendon shUm bukur po keto fj banale na i shpife e ul vleren vetes
Brunilda Lami
Brunilda Lami 8 ditë më parë
sgudii🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤🥰🥰👄🌟🙏🏿🙏🏿
Don Roi
Don Roi 8 ditë më parë
🐇🐇🐇🐇🐇💚💚
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 8 ditë më parë
🙏🙏😚😚😚😚😘😘
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 8 ditë më parë
Edhe vet e bukur
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 8 ditë më parë
Mu umpelqen kega shum e mir
Amelia Fierzi
Amelia Fierzi 8 ditë më parë
Gjuujj
KLODIANA ÇOBAJ
KLODIANA ÇOBAJ 8 ditë më parë
⭐⭐
Selim Bytyçi
Selim Bytyçi 8 ditë më parë
Tika je e shkelqyer
Fatlum Rama
Fatlum Rama 8 ditë më parë
Tika sa mir knon jo sikur do reperka lopa I love you😍😍🥰🥰😘😘🤩🤩🤩😇😇
Marie Muca
Marie Muca 8 ditë më parë
Une rastesisht me doli se kisha par ndonjeher tiken dhe kur e degjova rri gjithe diten duke e degjuar dhe duke e kenduar eshte super kenge me plq shumeeeeeeee
Gabriela Bajaziti
Gabriela Bajaziti 9 ditë më parë
Hera par qe e degjoj super keng .hiti i kesaj vere ka me qene
Fetie Lami
Fetie Lami 9 ditë më parë
Ca duheshte kjo e Shame. Si sdit me be bi keng pa sharje.kenga shum e bukur po t'a prish pak ajo fjal e shpift
Gjina Kuzhnini
Gjina Kuzhnini 9 ditë më parë
Love 😍😍😘😙😙
ketjona kyçyku
ketjona kyçyku 9 ditë më parë
Lllllllllllĺlllllllllllllĺlllllĺll
Kristine R
Kristine R 9 ditë më parë
Love this song.. 💗🇦🇱
Albanian Warrior
Albanian Warrior 9 ditë më parë
Bravo qe kopjon poni si trendafil😂
Kevi Kuka
Kevi Kuka 9 ditë më parë
Je yll Tiki😘😘😘😘
Nader Zeka
Nader Zeka 9 ditë më parë
Beste Lied tika
Rodgi Mcklaren
Rodgi Mcklaren 10 ditë më parë
I started following you two months ago and I think you are a great artist and I hope your career be the best ❣️
Suela Demiri
Suela Demiri 10 ditë më parë
Super kenge suksese 💋💖💗
Sara
Sara 10 ditë më parë
Jes beautiful song
Arsen Belba
Arsen Belba 10 ditë më parë
almores.info/rock/video/1qSPt5Ona7OggrA
Ari S Ana
Ari S Ana 10 ditë më parë
this song is a vibe💣
muller vogel magdalena
muller vogel magdalena 10 ditë më parë
shumë te bukur kangen🤗🤗❤️❤️
alien landed on earth alien landed on earth
alien landed on earth alien landed on earth 11 ditë më parë
Nice 👍🏻
Klea Veshi
Klea Veshi 11 ditë më parë
se ti je njejt si marjuana kush mendon se ish i dashuri eshte si marjuana sju iken dot nga mendja
beby girl
beby girl 11 ditë më parë
Brovo Tika
lexoni about
lexoni about 11 ditë më parë
Sa shum mka plq kjo keng Suepr fare
2Fresh
2Fresh 11 ditë më parë
*pure talent!*
Ortesia Tabaku
Ortesia Tabaku 8 ditë më parë
pur e talent
Anila Gega
Anila Gega 11 ditë më parë
almores.info/rock/video/ym-V2GKLsq-hjsY
yll limani16
yll limani16 11 ditë më parë
🙈❣🙈
Klaudia Buthi
Klaudia Buthi 11 ditë më parë
Mir
Andrada Roxana
Andrada Roxana 11 ditë më parë
From Romania🇷🇴❤
Anxhela Manga
Anxhela Manga 11 ditë më parë
😇😁
Info Tv
Info Tv 12 ditë më parë
Ka goxa talent pas 1 viti do behesh si tayna po ndoshta e shohim!!!
Arsen Bajrami
Arsen Bajrami 12 ditë më parë
Skisha degju kang mat bukurrr😍😍😍😍
Fatos Balliu
Fatos Balliu 12 ditë më parë
Bravo shume here e degjoj 😘😘
R M
R M 12 ditë më parë
Wow tani e zbulova kete kenge dhe kete kengetare. Te uroj shume suksese se qenke super 👏👏❤❤
ela ela
ela ela 22 orë më parë
Un tani😍
eXtreme Official
eXtreme Official 12 ditë më parë
😘