Komente
Ilva Bardho
Ilva Bardho 15 orë më parë
programimi tij eshte ber nga elektromotorr te vegjel jajaajahahahahahah . software ben qe paisja te punoj ne menyr autonome dhe jo te marresh pjesen e nje telekomande e ta vesh brenda "robotit" dhe ta komandosh nepermjet "sinjaleve te leshuara nga telefoni e nga komanda.
Laura Sulimani
Laura Sulimani 15 orë më parë
Turp Arian Konomi si sillet me kto te rijn
Lindi Tr
Lindi Tr 15 orë më parë
A ju q.... emisionin se lat nam monopol me i dhen lek Mishary k... Se pak te rinj ka qe duan te fusiin ide te reja
Alexandro Rivolta
Alexandro Rivolta 15 orë më parë
Ske faj ti se të intereson porti i Durrësit prandaj kërkon mardhenje të mira me Shqipërinë.
Nevair Alimani
Nevair Alimani 15 orë më parë
O ju dhefsha programin
Minna Fati
Minna Fati 15 orë më parë
Si u ben kto puthje sikur nuk ka gje fare turp esht kur del nudo jo puthje puthje esh mode si kur ndrojn bluzat o turpppp mbylleni kte emisjon
medina
medina 15 orë më parë
From tik tok
Kristi Leskaj
Kristi Leskaj 15 orë më parë
ce faci bine unde ieshte hahahah kur kane ardhe rumunet ne itali rreth 2006 m duket se keni idene ca prapambetje as ne fshatrat tona me te thella ska shanc te exzistoje kjo thot kam studiuar n rumani ... Arjan Konomi i tregoi vendin Umberto Bossit per ceshtjen e kosoves ne 98 vit kur dhe kryeministrat tane i srviloseshin italise eshte me ze dhe figure dmth Arjani eshte tjeter nivel jo ti japi Sindi lexione per rumanine ....
piro k
piro k 15 orë më parë
Stotelberg je i pahafte duhet te japesh doreqjen ,sepse kur presidenti Trump bente thirje per 2% ti i thurje hymne .Kina dhe Rusia ju ka blere ju burokrateve Evropiane.
Robert Zaku
Robert Zaku 15 orë më parë
Po le te zhvishen kshu e ka demokracia gjithsecili eshte i lir te beje si te doje. Shif jasht shtetit dalin lakuriq edhe spysin shum se kan per turp kurse ne bejm debat se ngriten pak fundin
HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ 15 orë më parë
They were collaborators of the Nazis in world war and killing Greeks and for This Napoleon Zervas killed Chamides .
ΚΩΣΤΑΣ Π
ΚΩΣΤΑΣ Π 15 orë më parë
Gazetaret a duhet te mbajne maska?!
Sin 3000
Sin 3000 15 orë më parë
Duket qe Arjani ka kap nje inat te madh me Sindin e Lokon. Se sa sulmon ata nuk sulmon askend tjeter.
Aferdita Shabani
Aferdita Shabani 15 orë më parë
From
Been Big
Been Big 15 orë më parë
Qe duhet ti kishit ndertuar mandatin e pare
Ani Kalemi
Ani Kalemi 15 orë më parë
Arjan ca ben keshtu o njeri ku ke par rinin ne europ qe puthen ne buz 🙄 Sara ne greqi esht rritur ne nje vend qe nuk i bejn keto qe po thua ri .
Kasandra Pako
Kasandra Pako 15 orë më parë
me vjen keq ku ka arrit koha qe bejne dhe gjene e fundit te marrin fam ! Shko ajo 'pllet' aty duke len nam . Ooo po flas me ty un . Me ke je duke folur moj me ata t rruga 🥵Femer paracetamoli
Festim Kertusha
Festim Kertusha 15 orë më parë
I. Zoti.. dhe. Te. krenohemi Lereni.. Rehat.
Miri Ndoj
Miri Ndoj 15 orë më parë
Ky tallet me SHQIPTARET mir jau Ben Te marri Edhe ViTo kappn NexhMijjen plaken e Lali. Erit. Forca Rini
Bes Bau
Bes Bau 15 orë më parë
JO VESHET, POR KOQET DOT JUA KAP AMERIKANVE 😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂ME MIRE DOT ISHTE SIKUR TJA SIGURONIT NJE VEND NE PSIATRI.. OSE NE THERAPIE PER SHPERDORIM TE ALKOHOLIT..
Grisilda Hysa
Grisilda Hysa 15 orë më parë
arjanin futeni te perputhen 40 ishalla po e martojme dhe ate
Elbasan Mehmeti
Elbasan Mehmeti 15 orë më parë
Investimet luftarak amerikan jan mbi 800 miliard dollar. Investimet russe jan ma pak se 180 miliard, ska luft mos u tutni.
Murati Gentiana
Murati Gentiana 15 orë më parë
Sipas vendit behet kuvendi zoti Arjan Konomi 😓
Erion Ymeraj
Erion Ymeraj 15 orë më parë
Ca behet gjendje lufte me aksidentet ne Shqipëri shumëfish po vdesin nga rruga sesa nga krimi organizuar.Booooooooo masaker cdo dite ju lutem kontrolloni veten o njerez dhe vlersoheni jeten tuaj dhe te tjerëve.
piro k
piro k 15 orë më parë
Me para borxh bla bla bla,ju skeni uje 24ore ju keni plehera ne te gjitha ruget,ju i beni qejfin vetes, ju jeni nr. 1 me infektimet e korones ose virusi Kinez ne gjithe boten.
telekomanda 84
telekomanda 84 15 orë më parë
me anonim se ky?...
Fehmi Veseli
Fehmi Veseli 15 orë më parë
Sa e fort kur gazetarja harron qe esht live ene i thot asaj goces ti thot a do pim kafe? 😂😂😂😂😂😂😂😂
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous 15 orë më parë
O erlind se mos t vjen dhe ty nai kercenim m😂😂😂
A A
A A 15 orë më parë
Shprehja “e ndjeva e bera” ka ikur bashke me konkurentet e vjeter qe jan larguar😕😕😕
Donika Mazaj
Donika Mazaj 15 orë më parë
Murati me I miri,
Luis Bani
Luis Bani 15 orë më parë
Mos e mbani me kete sindin ne emisjo se esht vk
Eni Babeni
Eni Babeni 15 orë më parë
Dmth loco do te ndryshoj Sindin sic e do ai...😉 🤣🤣🤣🤣 Ai do te marri ate qe do nga Sindi dhe aq eshte, me teper nuk shkojne keta te dy
Ze Ver
Ze Ver 15 orë më parë
E HOXHA VRASESI SERIAL I SHQIPTAREVE
Matilda
Matilda 15 orë më parë
Ne bot mbase puthen ne buz dhe ngelen miq.. por ne shqipri nese puthen ne buz nuk e konsiderojn njeri tjetrin shok mos ja fusni kot qe thoni he se ndodh neper bot se ne shqipri nuk i bejn nga naiviteti se na hapet barkun
Ze Ver
Ze Ver 15 orë më parë
Ma C'FAR ushtrie' ? , armatim-kinez,ndihma pa para,ushtaret nuk ngopshin barkun-me buke teknodhogjia e vjeter-
Healthy kitchen
Healthy kitchen 15 orë më parë
Se shpejti te enveri pran ti shkosh
Gasperin Zefi
Gasperin Zefi 15 orë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
A M
A M 15 orë më parë
O Atdhe o debil po ik ore, je bere si investigues privat do e gjej se kush e dergoi, jo po ti je fallco, jo pe ti ashtu keshtu... ik ore meso Alfabetin
Entela Rama
Entela Rama 15 orë më parë
Bravo Dr. Kosova zoti te dhente jete e shendet.
Galaxy Prime
Galaxy Prime 15 orë më parë
1235
Eri
Eri 15 orë më parë
Oboboooo shoqëria e Sindit boboooo tmerr tmerr Japoneze koreane hahahahah aman mi goce ty t'a ka bere Shumë mire Arjani po ti nuk i'a ke idenë moj te jetosh neper Europe por mjaft se je shum kot me mendimet që jep. Mbylle gojën e mos fol.
Rexho ab
Rexho ab 15 orë më parë
Ja dhe me ne fund foli arsimi 😂
Nertila HOXHA
Nertila HOXHA 15 orë më parë
Melisa eshte shume e bukur
Silvana Ymeraj
Silvana Ymeraj 15 orë më parë
Bravo arjan qe ja mbylle gojen sindit
Arben Gashi
Arben Gashi 15 orë më parë
A gjendet ne barnatore ky qaj
EDLIR DORAKU
EDLIR DORAKU 16 orë më parë
Sa per te qeahur esht
Miss Lopez
Miss Lopez 16 orë më parë
Aman kapeni nji kamer edhe ne mbrapa sken aty te zhveshjet se si duket me nam po behet atje se ktu ne studio 😂
Dava Coku
Dava Coku 16 orë më parë
Ju uroj per emisjonin
Dava Coku
Dava Coku 16 orë më parë
Ku do te jet dycani i shportave
ALEYNA_SOLAKER FAN
ALEYNA_SOLAKER FAN 16 orë më parë
Db
Fredi Toska
Fredi Toska 16 orë më parë
Ky eshte skenar i shemtuar qe ben Atdheu duket nga menyra qe i kalkulon fjalet
Klark Rama
Klark Rama 16 orë më parë
Murati djali simpatikshum i sinqert murat mos te ngeli merak per ate macen sindin
Giulietta Stara
Giulietta Stara 16 orë më parë
Ngelet duke treguar peralla
Endri Saliaj
Endri Saliaj 16 orë më parë
Se shpejti mund te ket dhe vrasje si pasoj e xhelozis
rafo loki
rafo loki 16 orë më parë
po thyre ket njeri per ndim 3 t.nates nuk tlen n.lloq Cobra numer 1
Miss Lopez
Miss Lopez 16 orë më parë
kjo sara injorante aman largone sa na shpifi
Young Shqipe
Young Shqipe 16 orë më parë
Ore un se kapa pse filluan na mi qe ma shpejgon?
Elda Curri
Elda Curri 16 orë më parë
v ..
Fredi Proga
Fredi Proga 16 orë më parë
VIRUSI ME I RREZIKSHEM I SHQIPERISE ESHTE VIRUSI SERBOGREKORUS PS,PD,LSI KETA BASTARDE,HAJDUTE,KRIMINELE,INJORANTE,KANIBALE,TRADHETARE,KANE SHKATERRUAR KANE VRARE KANE PERDHUNUAR SHQIPERINE DHE CDO SHQIPTARE DHE KANE PERZENE NE KETO 30 VJET 2,5 MILJON SHQIPTARE PO VAZHDOI KY VIRUS SHQIPTARET ZHDUKEN SI KOMB DHE KOMSHIJNTE KENAQEN ME ZHDUKJEN E POPULLSISE SHQIPTARE QE TE MAARRIN TOKEN ME TE PASUR NE BOTE SHQIPERINE...
Yuli Mandri
Yuli Mandri 16 orë më parë
Re pse nuk boni nje film ma mir me ket skenar se do keni sukses ma shum
telekomanda 84
telekomanda 84 16 orë më parë
Dr.Kosova...futu ne ekip me Ramen...do te votojme te gjithe!
rafo loki
rafo loki 16 orë më parë
bravo ke qysh ke njeri zoti respekt .
Mile Dori
Mile Dori 16 orë më parë
Mos ndoshta pret femije te dyte???se dhe ate arushin perpara se hoqi asnjehere
Durres Durres
Durres Durres 16 orë më parë
Gjyshi im esht mjeshtri i dominos ne lagje, e bon domino me dopjo gjasht me tre levizje. Menoje iher Edo se pa pun esht, mos na e bon deputet.
A M
A M 16 orë më parë
Mire do beje ta therrasi, sepse kshu si po i ndan, kjo do perfaqesoje pensionistet, najada do perfaqesoje pacientet, per te perfaqesuar narcizet ka veten edi, por mire qe i perfaqeson por une mendoj qe duhet ti ndaje dhe me komunitete( pensionistet ne nje lagje, te semuret ne nje lagje, narcizet ne nje lagje) sepse ndryshe nuk kan si nje individ perfaqeson gjithe shumellojshmerine e lagjes. Se jo per gje, por vec ket kam degju, ky kandidat perfaqeson ket ket ket. Dava kerrici ca pret
Eni Babeni
Eni Babeni 16 orë më parë
Loco ka pjerdh, sa ka dal me Sindin
Leta Sevo
Leta Sevo 16 orë më parë
Vetem kjo flet... mezi i vjen radha ketij gazetarit tjeter..😂😂,po beje me radhe moj e uruar dhe merr fryme thelle
telekomanda 84
telekomanda 84 16 orë më parë
Dr.Kosova...futu ne ekip me Ramen...do te votojme te gjithe!
Eni Babeni
Eni Babeni 16 orë më parë
17:27 bravo Arjan 👏 👏 👏
Elena
Elena 16 orë më parë
Zeri Erlindit me eshte ber me keq nga i Sindit. Skip skip skip
Ceti Hiseni
Ceti Hiseni 16 orë më parë
Jetoj ne europ qe 33 vjet veq puthje shoqrore ne buz nuk egziston ky Arian Konomi kaniher pe tepron me ofendime 😓
ğoni jons
ğoni jons 16 orë më parë
Ndersa ky Atdheu ma shpifi sod !
ğoni jons
ğoni jons 16 orë më parë
Kam pas respekt per arianin por sod e teproi me sindin!
Melek Adili
Melek Adili 16 orë më parë
Sindi dhe ana e 2 fare zdin te luajn ne te msohen pak 😂
Albiona Alickaj
Albiona Alickaj 16 orë më parë
Nuk e kuptoj Atdheun qe per vemendje hiqet si xheloz per ate puthjen me Rinianin te Sares ,,,nese ka kaq rendesi pwr te te dalin bashke nga perputhen dhe boll me keto gjera
Erdion Tota
Erdion Tota 16 orë më parë
Ja boni atdheu . Jam e sigurt 😅
Viktor Boci
Viktor Boci 16 orë më parë
4 maternitete nuk i ka .milano rren me bisht
LF LEGED
LF LEGED 16 orë më parë
Nuk e ka penisi e ka denisi e kemi n klas
beni beni
beni beni 16 orë më parë
Nuk jemi asnje perfekt por jo kaq sa po len nam me te gjith duke u puthur
Adra Arben
Adra Arben 16 orë më parë
Jo ooo arjan mos ja fut kot mo mo se ket e shpike ti ore arjan mos se turb te kesh me gjith respekt pote tham
Eddy Kent
Eddy Kent 16 orë më parë
Ky anadollaku gënjen dhe nuk i vjen turp. Faktet flasin ndryshe. Gjatë konferencës për shtyp, Erdogani i premtoi publikisht Ramës perfundimin e spitalit para zgjedhjeve. Ky fakt tregon qartë mbështetjen për Ramën. Hoxhallarët shqiptarë të shitur te Erdogani, kanë filluar fushën zgjedhore në mbështetje të Ramës. Faktet tregojnë se Rama kontrollohet nga Erdogani dhe po punonë për kthimin e Shqipërisë nën influencën Turke. N.q.s Shqipëria nuk futet në BE brënda një kohe të shkurtër, një fat i keq na pret.
Nazmi Beno
Nazmi Beno 16 orë më parë
Lavdi Zotit qe I dhate tenderin kesaj firme serioze dhe me nje president serioz,. Eshte nje firme e konsoliduar dhe shume serioze ne cilesine e punimeve.