Gena - Tumankuqe Kolazh 2021
8:19
Gena - Kolazh Popullore 2021
13:37
Gena - Valle Shqiptare
3:16
Muaj më parë
Gena - Mesazh
2:59
2 muaj më parë
Gena - Mall Per Ty
4:15
10 muaj më parë
Gena - Telefoni
3:23
4 vjet më parë
Gena - Nje hall
3:51
4 vjet më parë
Gena - Xheloz
2:21
4 vjet më parë
Gena - Sa me do
3:26
4 vjet më parë
Gena - Shkupjane
3:10
4 vjet më parë
Gena - Nena ime
5:41
4 vjet më parë
Gena - Mora rrugen
2:45
4 vjet më parë
Gena - Lule Bore
3:31
4 vjet më parë
Gena - Pa Adrese
4:10
5 vjet më parë
Gena - Ndal (Offiicial Video)
3:54
Gena Te dashuroj si i cmendur
4:23
Gena Vaj vaj -
3:03
8 vjet më parë
Komente
juliana
juliana 2 orë më parë
😍😍😍😍
Polina Stefani
Polina Stefani 3 orë më parë
bravo
Suzana Gjini
Suzana Gjini 7 orë më parë
O sa e bukur kenga bravo cuna ju lumte goja
Rigels Luke
Rigels Luke 8 orë më parë
Ju kendoft zemra shum bukur artista
Selçuk Türkmen
Selçuk Türkmen 10 orë më parë
So beautiful... Bravo 👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Valbona Hysejan
Valbona Hysejan 11 orë më parë
Brravo korca👏👏👏👌👌👌
Valbona Llulla
Valbona Llulla 12 orë më parë
Super kenge videoclip yll fare
Aj baba
Aj baba Ditë më parë
Sa like shkojn per zeshkanet 👇
V V
V V Ditë më parë
Bravo flm per kto kenge Te bukura
Angelika.t Ternai
Angelika.t Ternai Ditë më parë
Ajde all shqiptaren 😍 many loves from sweden😍. Your are best😘💖👌
word english
word english Ditë më parë
Me te miret e muzikes shqiptare, ju kendoft zemra ,Suksese.
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala 2 ditë më parë
Shumè e bukur
Sami Peci
Sami Peci 2 ditë më parë
Respekt, ju lutemi Abonohuni edhe Ju tek une, flm shumë.
seeni gzty
seeni gzty 2 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Edita Gegic
Edita Gegic 2 ditë më parë
❤️❤️💋💋💋💋
Melissa Riva
Melissa Riva 2 ditë më parë
Respekte nga itali 🇮🇹❤🇦🇱 kete kenge ma kendonte babi ime kur isha ne shqiperi Ehh sa mall kam per ty shqiperi 🇦🇱❤🇦🇱😭😪
Melissa Riva
Melissa Riva 2 ditë më parë
Gena te kendofte zemra se na kenaqe me kete kolazh nga jugu se jemi large shqiperis po malli na ka ma e per guret e rruges
hobby vlora
hobby vlora 3 ditë më parë
Zeri yt na ngroh zemren . Saluti nga Venezia
Brixhilda Novalli
Brixhilda Novalli 3 ditë më parë
Bellissimo
seeni gzty
seeni gzty 2 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
mitro Kosova
mitro Kosova 3 ditë më parë
👍❤🇦🇱🇽🇰👍
Fatosi Redxha
Fatosi Redxha 3 ditë më parë
👌👌👌👌👏👏
Elton Vlore
Elton Vlore 3 ditë më parë
Si mos te jeni me fat me tre cardinal femra🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😏
Daniela Mukoska
Daniela Mukoska 3 ditë më parë
yuuu uyyyumjb hgih vgg
Alban Koka
Alban Koka 3 ditë më parë
3 Gjigandet e muzikës Shqiptare Suksese dhe Respekte!!
Danissa Sochor
Danissa Sochor 3 ditë më parë
Nostalgia bring me here 👑❤️🙏🏻
luiza cani
luiza cani 3 ditë më parë
⭐⭐⭐
Ela Celiku
Ela Celiku 4 ditë më parë
🌷
Marina Bariton
Marina Bariton 4 ditë më parë
Bravo👏🏻Bravo👏🏻Bravo👏🏻
Rita Ebner
Rita Ebner 4 ditë më parë
❤🇦🇱👏👏👏👏👏👏👏
Lamprini Vanko
Lamprini Vanko 4 ditë më parë
Bravo gena endri stefi per kete bashkepunim kaq te bukur na nderoni gjithmone korcen jeni te mbrekullushem
Zana Capo
Zana Capo 4 ditë më parë
Trak e truk
Bruna Azisllari
Bruna Azisllari 4 ditë më parë
Bravo Gena , shume e goditur kjo kenge ....🤩
Jeton Kordhoku
Jeton Kordhoku 4 ditë më parë
Grazie gena ze i mrekullushem per i miei gusti
Diti likkola
Diti likkola 4 ditë më parë
Nuk kalon dita pa te degjuar kenget e tuja Gena super 👌
sildian zylollari
sildian zylollari 4 ditë më parë
👑KORÇA👑
Burim Elshani
Burim Elshani 4 ditë më parë
Sehr nett
Besa Besa
Besa Besa 4 ditë më parë
Gena vdes per bionde😁
soiung toiue
soiung toiue 4 ditë më parë
Bravo yll kënga dhe bashkëpunimi suksese
Samira Hoxha
Samira Hoxha 5 ditë më parë
Po' te mershit vajzat e perputhen di kishit me shum klikime super
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 4 ditë më parë
Ne klipin tjeter... 👍😍
angela angel
angela angel 5 ditë më parë
Super..ju kendofte zemra..
soiung toiue
soiung toiue 4 ditë më parë
complimenti ragazzi
Driton Bajraj
Driton Bajraj 5 ditë më parë
Bravo Gena
simin simin
simin simin 5 ditë më parë
Just imagine how many people are listening with you right now, Love from Turkey 🇹🇷🇹🇷💖 I love your people and your songs 😍
simin simin
simin simin Ditë më parë
@Albaboy King 😍💖🌷🌷🌷🌷
Albaboy King
Albaboy King Ditë më parë
🇦🇱🤜🤛
Tirana 2001
Tirana 2001 5 ditë më parë
Ku eshte ky vend?
Ridvana Sina
Ridvana Sina 5 ditë më parë
Gena super, man in red...!!!
Frida biba
Frida biba 5 ditë më parë
Super ! nje bigap !!
Spiro Roko
Spiro Roko 5 ditë më parë
Urime e suksese te metejshme te treve Artista...shume shume e bukur...
Rezarta Prendi
Rezarta Prendi 5 ditë më parë
O sa e bukur kjo këngë supër👏SHQIPONJA E LIRE 🇦🇱Ska si gjuha e Toka jotë🇦🇱🇦🇱ështe për te ardhur keq sa pak vlerësohet kjo këngë nga Shqiptarët🙄
Vefi Gropa
Vefi Gropa 5 ditë më parë
Ah sa bukur i flet dashuris bravo Gena je super bravo ,,,,...
Vefi Gropa
Vefi Gropa 5 ditë më parë
Bella bella Signiorita ah sa e bukur je i madh Gena ,,,Bella bella dolce vita ajaj ajaj ,,,,super...
Melissa Riva
Melissa Riva 5 ditë më parë
Po ne beqaret qe akoma skemi ven kapak
Melissa Riva
Melissa Riva 2 ditë më parë
Jo jo bereqaves sa jemi beqare me mire me dashnore se do vi e dita jone 😹😹😹😹🤪🤪🤪🤦‍♂️🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 4 ditë më parë
@Melissa Riva mos u qaj kaq shume atehere... 😁😅
Melissa Riva
Melissa Riva 4 ditë më parë
@Endri & Stefi Official ngelem si bletet puntore deg me deg 😹🤦‍♂️
Endri & Stefi Official
Endri & Stefi Official 4 ditë më parë
Beni qejf edhe pak...😍😂
Fatmir Callmori
Fatmir Callmori 5 ditë më parë
Bravo djema
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 5 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕❣💔💖💝💗❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕❣💜💔💝💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1💎💎💙💙💚💚🙂❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 5 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤
Eva Rriska
Eva Rriska 5 ditë më parë
Kur te martohem do tu marr ne dasmen time💓💓💓
xhemal boka
xhemal boka 5 ditë më parë
Super kenge 👏
xhemal boka
xhemal boka 5 ditë më parë
Super kenge 👏
Wolfgang Liedtke
Wolfgang Liedtke 5 ditë më parë
👍👌
Dorina Rina
Dorina Rina 6 ditë më parë
na ka mare malli per pak muzik live Zipo dhe Triss
Merita Asllanaj
Merita Asllanaj 6 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️
Briland Laci
Briland Laci 6 ditë më parë
Me vjen keq qe kaq pak klikime. Sa marrin klikimet kenget qe skane asnje pike lidhjet fjalite. Gena je fantastik.
Elena Subashi
Elena Subashi 6 ditë më parë
complimenti ragazzi
Shqiponja Dervishaj
Shqiponja Dervishaj 6 ditë më parë
Super
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
Sa kercej me kete keng ne veture une 😂
Bylis For ever
Bylis For ever 2 ditë më parë
Kërce bijë kërce, ke moshën ta tundësh Mire
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 6 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💚💚❤❤emila💎💎💚💚❤❤aris💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕❣💔💖💝1💎💎💚💚❤❤💓💞💟💘💕💔💖💝gena 1💎💎💚💚❤❤endri💎💎💚💚❤❤stefi💎💎💚💚❤❤💓💟💞💘💕
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
😍😍🌹Per kaqurrelen🥰
Eliada Beluli
Eliada Beluli 6 ditë më parë
Suksese te metejshme ..super kenge 👏👏👏👏👏!😁
Tena Fejzuli
Tena Fejzuli 6 ditë më parë
Shum kenge mir urime 🇦🇱 Gooooostivari jem ❤🇦🇱🇩🇪💫🌏
Xheni Bil Bleny
Xheni Bil Bleny 6 ditë më parë
Hopa ♥️
Astrit Ruci
Astrit Ruci 6 ditë më parë
Gena je njish per zotin bravo
Niko 3600
Niko 3600 7 ditë më parë
Me shume klikime mori kenga e ledianes 😂😂😂😂😂😂
Kevi Tirane
Kevi Tirane 5 ditë më parë
Ky eshte populli medioker qe kemi ne!🤔🤔Nuk vleresohen asnjehere vlerat e verteta, ne cdo fushe!!!!!
Albino Antonio Cazzato
Albino Antonio Cazzato 7 ditë më parë
Tre zera te kombinuar shume bukur bravo
Teuta Vezuli
Teuta Vezuli 7 ditë më parë
Jeni me te miret,kenge e mbrekullueshme si gjithmone,na kenaqet dhe shume kombinim i bukur i zerave....Suksese paci gjithmone...
Kadrie Sejdi
Kadrie Sejdi 7 ditë më parë
Ekam makin e degjoj pothuajsseee🤗
Genc Torba Torba
Genc Torba Torba 7 ditë më parë
Bravo cuna , hit do behet kjo kenge , kuptim plot , ritem gjithca ka brenda
Soleil
Soleil 7 ditë më parë
Vajzat e ketej brezi te gjitha kinge🌹