Komente
isida plaku
isida plaku 22 orë më parë
O zot sa fjale te bukura ,me tu dridht mishi 😞
Defrime Uku
Defrime Uku 3 ditë më parë
Sic ke emrin ashtu je edhe vet ♥♥♥♥
Paulina Pistulli
Paulina Pistulli 5 ditë më parë
Ylli ,♥️♥️♥️ Butrinti 🥰🥰🥰
Enis Nuhiji
Enis Nuhiji 5 ditë më parë
Shum e mir
denisa peto
denisa peto 7 ditë më parë
Kete kenge e ke bere shum te bukur
Franceska Lulja
Franceska Lulja 8 ditë më parë
Me pelqejn shum kenget e tua😍😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩🤩
Besnik Demolli
Besnik Demolli 9 ditë më parë
💩💩💩💩💩💩💩💩💩
BeSiiX N.
BeSiiX N. 9 ditë më parë
🔥🔥
Alma Zajaku
Alma Zajaku 10 ditë më parë
Ooo esht keng dashurie
shpendi beqiri
shpendi beqiri 10 ditë më parë
Bravo
Adriano person
Adriano person 11 ditë më parë
More songs with Dafina please!!! You both sound super together!!! Show your voice more than contemporary pop style! You have a great sounding voice man!
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 12 ditë më parë
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Skipeee34
Skipeee34 14 ditë më parë
Will you lie? When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie Don't act, don't act, don't act As if1 you don't care2 Because I have been here3, I have been here, You were dying for me, you were dying for me4 I5, no, I, no, I, no, I won't call you You are now free Without me To live, to live, to live But with whom? Whom will you call if not me? Whom will you love if not me? From of sadness you can never get out,6 Whom will you seek? If my love was7 a lie, Then go, find better Don't care about me8 Fa-fa-farewell When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them9 But I don't want to care, care, care10 I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care10 Whom, whom will you call if not me? Whom will you love if not me? From of sadness you can never get out, Whom will you seek? When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care
Petrit Dushku
Petrit Dushku 17 ditë më parë
Ylli me i bukur ne bote
Tauland Pazi
Tauland Pazi 17 ditë më parë
Kjo keng me pelwen shum👏👏👏👏👏👏👏👏
Rexhina Kala
Rexhina Kala 23 ditë më parë
i ke kanget shum te bukura dhe je yll bote sa here qe degjoj nuziken tende me frymezon shum sepse ti ke nje talent shum te madh dhe te ruajt zoti te dua shum ke nje vend ne zemren time
Anxhina Salla
Anxhina Salla 24 ditë më parë
Ylli❤️
Diana Syla
Diana Syla 24 ditë më parë
😭💔😭💔
Vlora Avdyli
Vlora Avdyli 26 ditë më parë
May, 2021!🙋🏼‍♀️❤️
Man Man
Man Man 28 ditë më parë
Geiler Song ...albanische Sprache ist einfach wow 😍😍😍😍😍😍
Andy Kacani
Andy Kacani 29 ditë më parë
Shumë e bukur videoja se kënga është kot.
bleona cako
bleona cako 29 ditë më parë
❤😍
Janina
Janina Muaj më parë
Superr💖💖💖
denn
denn Muaj më parë
Kur t kujtohet sa t kam dasht e kupton qe koha me nuk kthehet pas 🥺😈😈😈
ari eli
ari eli Muaj më parë
This is my break up song 😂
Behije Bajrami
Behije Bajrami Muaj më parë
Zemer tkam
Vevo Albania
Vevo Albania Muaj më parë
Presim ft ELVANA this summer #loti 💸
nili buna
nili buna Muaj më parë
😊😊😊😊
Mikel Toy Tv
Mikel Toy Tv Muaj më parë
Awesome ...
Aurora Cobaj
Aurora Cobaj Muaj më parë
dashnin te un gjeje😊
Aurora Cobaj
Aurora Cobaj Muaj më parë
kush Mendon se ylli limani eshte nje kengtar yll si ka vet emrin?
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti Muaj më parë
Suksese yll😊❤
FF REDIONI
FF REDIONI Muaj më parë
Jam varikars
Aida Durmishi
Aida Durmishi Muaj më parë
👍👍👍
Erisa's art
Erisa's art Muaj më parë
♥♥♥
Juljo Muka
Juljo Muka Muaj më parë
Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi Muaj më parë
Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚
Riccardo Carnevali
Riccardo Carnevali Muaj më parë
💖💗
Erisilda Pashkaj
Erisilda Pashkaj Muaj më parë
🥵🫀❤️🌹💫🥺
kudo bashke❤❤
kudo bashke❤❤ Muaj më parë
💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊
Lindia Lindia
Lindia Lindia Muaj më parë
Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘
🌟ĎÛĎÀ ÔŤÊ🌟
🌟ĎÛĎÀ ÔŤÊ🌟 Muaj më parë
Kon ki me thirr nese jo mu 🎶🎶💘😥😥
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Muaj më parë
Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon
Yo Yo
Yo Yo Muaj më parë
Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱
ontila peshkepia
ontila peshkepia Muaj më parë
Sa e bukur kjo keng, cfare emocioni percjell 🙏🙏
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli Muaj më parë
Ek
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli Muaj më parë
11 k
Just Meri
Just Meri Muaj më parë
Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha Muaj më parë
Super keng love
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri Muaj më parë
Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰
Ajnure Jashanica
Ajnure Jashanica Muaj më parë
Krahasohet😊✌
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri Muaj më parë
Si gjithmon me i miri
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Muaj më parë
Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.
Fatime Matranxhi
Fatime Matranxhi Muaj më parë
👌👌👌
Halo Halo
Halo Halo Muaj më parë
Une pajtone me butrintin
Ujala Latifi
Ujala Latifi Muaj më parë
👑👑👑
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
Mikerem Zulfiu
Mikerem Zulfiu Muaj më parë
2
Kristian Cela
Kristian Cela Muaj më parë
Filma me titra shqip 👇 almores.info/mem/Hu46oBec5B4g0ulBWPUNkg.html
Ada Satka
Ada Satka Muaj më parë
beautiful as always
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› Muaj më parë
Me Ben s... Plliz
Ina Yzeiraj
Ina Yzeiraj Muaj më parë
Bravo ylli 👏👏😍
sokin jon
sokin jon Muaj më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
Eni Eni
Eni Eni Muaj më parë
Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin
MERAL & SONGYL FANS
MERAL & SONGYL FANS Muaj më parë
😂🤣🤣lott
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci Muaj më parë
8
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci Muaj më parë
77
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
Jella Ensar
Jella Ensar Muaj më parë
Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Rovi Osmani
Rovi Osmani Muaj më parë
Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› Muaj më parë
Me Ben s....
deal with it
deal with it Muaj më parë
.
deal with it
deal with it Muaj më parë
L.l.p
Nurie Muça
Nurie Muça Muaj më parë
Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯
doire aintu
doire aintu Muaj më parë
Po sje bre veq ty🤔
Nurie Muça
Nurie Muça Muaj më parë
Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›
*R.M*‹günesin güzelling› Muaj më parë
Me Ben s... Plliz☺
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Muaj më parë
Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te
blerim bardhi
blerim bardhi Muaj më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Enid Xhaferi
Enid Xhaferi Muaj më parë
Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁
Ester Xhoel
Ester Xhoel Muaj më parë
💜💜🌸🌸
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu Muaj më parë
I am sorry why did you copy my comment
cutE &cutE
cutE &cutE Muaj më parë
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
O sa e bkr kenga yll je
Brigel Spahiu
Brigel Spahiu Muaj më parë
bellissima
hoiy vinosa
hoiy vinosa Muaj më parë
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu Muaj më parë
I am sorry why did you copy my comment?