Edicioni i Lajmeve - 5 Maj
14:13
Edicioni i Lajmeve - 4 Maj
13:34
Komente
Marko Laci
Marko Laci Orë më parë
O rame.. Mos kujton ti se do ta mbajsh peng politiken tende?? Me ato tinzira?? Ke per ta henger dhe ti??
Erdit Hidaa
Erdit Hidaa Orë më parë
Eshte bere dhe pamfleti si perputhen,te njejten kenge dite per dite per te mare klikime,nga ana tjeter meta me shoke hane krudora dhe pijne verera 200 vjecare dhe ju bejne putanat gojorera,ndersa pamfleti vazhdon me mhb prangash,dhe ne,qe edhe mbas 1 miljard vitesh do te themi:ishte nje kohe qe per pak fare politikanet shqiptare desh moren ndeshkimin e merituar...
Naser Aruci
Naser Aruci Orë më parë
E tash do ta njofim Edi Ramen. Kush asht a isht Shqiptare apo Serb.
Minire Isufi
Minire Isufi Orë më parë
Duhet shiptart ti pergjigjen vuqiqi duhet ti mbrojm kufijt te shipnis etnike qe me dhun vrasje gjenocid i perzune dhe konilizove shipnin me shkije ket e ghith bota e din qe kufijt e shipnis jan deri te beogradi sangjaki podgorica athina e stypi ne kufij me bullgarin nuk ka ndryshim kufijsh ti qetnik me toka te shipnis me ba serbin e madhe po shipnia natyrale pa ndryshimin e kufijve qe zoti na dhuroj ballkanin se jemi autokton ku skish kufi e as njeri prej detit e ne det vet ishim zot ne shtepin ton dhe prap do te jemi prej detit e ne det pa ndryshim kufijsh se jemi dem bana dem 5000vjet para krishtit shinia ka egzistu rrnoft kombi shiptar anemban botes e ballkanit
Agron Krasniqi
Agron Krasniqi Orë më parë
Ooooooo zot a bene nje here mu bere se bashku e me punu per komeb qyshe duhet ...sepse kto nedasi na kan pru en kete gjendje jetojem ne 5 shtete...e shifeni feqinjet tane edhe pa pas histori a po as nje gje prape petpiqen ta bejen ne menyren ma te mire te mundeshme ,ndersa ne perqahemi per as ni gjo si femija
Esmeralda Zenuni
Esmeralda Zenuni Orë më parë
po mo po do rregullojn kto a kan mo me vjedh shqiprin ....copa copa po e bojn
K L
K L Orë më parë
Po perse ben si langor I zbythur ky ?
I F
I F Orë më parë
Urgent padia per genocid. Te gjitha deshmite. Fotot .videot dhe gjithçka tjeter qe provon genocidin e serbo-malazezve ndaj SHQIPETARVE te mblidhen e te qohen ne OKB. SHUM KOH KALOI.
ylberi seferi
ylberi seferi Orë më parë
SHIKO ,SHIKO AMBASADORJA " ME DYLBI " PO VROJTONE NGA ANIJA AMERIKANE " MARIKOKA NE ARIZONE " KU PO RINUMEROHEN VOTAT . AVOKATJA " SIDNEY PAWELL " THOT QE JANE 4 MLION VOTA TE VJEDHURA TRUMPIT .MBAS ARIZONES ESHTE MIÇIGANI E ME RADH ...
rozeta koni
rozeta koni 2 orë më parë
O zot cfar shkaterrimi Per Shqiptaret!
Jahja Cakaj
Jahja Cakaj 2 orë më parë
Serbi i mir eshte serbi i vdekur...
Jahja Cakaj
Jahja Cakaj 2 orë më parë
Kosova eshte krahin e shqiperis dhe duhet sa me shpejt te ndodhi bashkimi kombetar prandaj u bej thirrje te gjith kosovareve te marrin pasaportat shqipetare dhe memshtetesin shqiptare sepse vetem keshtu behemi bashk
Jahja Cakaj
Jahja Cakaj Orë më parë
@last first kush te tha qe spo ti japin a ke shku me apliku po pse mor vlla me dal me lyp viz me naj shtet te huj shum saberli jeni a me ju than duhet pak pricedur per pasaport shqiptare fort i mshoni durimit pertoke shko vlla apliko edhe nese 10 vjet duhet ke prit per me marr ma mir vdes duke e prit pasaporten e shtetit shqipetar sesa tmar infarkt per viza tbehem skllav i evropes
last first
last first Orë më parë
Kemi deshir ti marrim pasaportat Shqipetare por sna japin.
Oo Oo
Oo Oo 2 orë më parë
Perse nuk e sekuestron shteti
Oo Oo
Oo Oo 2 orë më parë
Ka mbaruar fushata u thoni bashes me shoke
Oo Oo
Oo Oo 2 orë më parë
E perse te mos e bejne
Panagiotis Goulas
Panagiotis Goulas 2 orë më parë
JEMI POPULL BUDALLA SHIKONI CFARE BEJNE SERBET NE KOSOVE DHE BENI DHE JU
rozeta koni
rozeta koni 2 orë më parë
Kur ky keshtu ! Prandaj donte humjen e Rames ky !
Rudy Rudy2341
Rudy Rudy2341 2 orë më parë
Kjo gazetarja te ben me dhimje koke 🤮🤮🤮🤮🤮
Irena Irena
Irena Irena 2 orë më parë
Elena Kocaqi duhet te jete patjeter.
Fatmira Harizaj
Fatmira Harizaj 3 orë më parë
Rama bashkepumon vetem me grate ata qe nuk arrijne te behen deputete i emeron ne poste qeveritare
dielli art
dielli art 4 orë më parë
Kur kan degjuar Albinin ,..Europianet kan then mos jemi ne enderr As vet Europa nuk ka par politikan te ketij kalibri,..besoj kaqen nje nga fjalimet qe ka zen vend ne themelet e Europes
Jim Jimi
Jim Jimi 5 orë më parë
🙏🇦🇱🇺🇸🇩🇪🇹🇷🇭🇷🇯🇵🇨🇦🇬🇧🇧🇬🇮🇱🇮🇩🇮🇹🇨🇮🇪🇪✌️
faton bosi
faton bosi 5 orë më parë
Nuk edi pse merrni me ket shkavell, edhe ju mediat shum Media te lodhura ma shum permendet shkavelli se kryeministrat ton Edi e Kurti?
faton bosi
faton bosi 5 orë më parë
Ky pis Shkavelli sa her fol e fol te kunderten , kurr mos e degjoni qa thot ky Shkavelli , gjithmon per te miren e vendit ton te dashur Shqipetar. ...
Milaim Iseni
Milaim Iseni 5 orë më parë
Nuk esht veq berisha plot ka si ky ateher
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku 5 orë më parë
Kombi faqezi qe I pelqen skllaveria
N. R.
N. R. 6 orë më parë
S`ka dy rruge. O me Shqiptaret o me Serbet Rruge te mesme nuk ka..
Aleksander Totoni
Aleksander Totoni 6 orë më parë
Kancer ju bofshin
Anri Fejzaj
Anri Fejzaj 6 orë më parë
Poooooooo cfar fytyrash
Ismet Shtime
Ismet Shtime 6 orë më parë
O analfabeta çka ju keni rrok udhëheqësve të shtetit, kur po shihet tana kto perqarje ndërmjet neve vin prej UDBES serbis veq me zvarrit qështjen e Kosovës. serbis veq kjo mnyrë i ka mbet kundër Kosovës, sepse e ka të pa mujshme me luft masi e ka nenshkru kapitullimin, serbija e din që ka plot shqiptarë për pare qysh ti thet bajnë. Mos bjerni n' kurthën e tradhtarve dhe shpijunav. Puna e gjykates specijale, leni ata vet net ballafaqohen, ata thmi nuk jan me lyp ndihmën prej askujt, nëse jan të paqt vin qysh kan shku, gjygji jua kompenzon damin dhe interesat për kohën që jan në paraburgim. Rrnoftë UÇK Rrnoftë Vjosa Rrnoftë Albini Rrnoftë Gervalla, Rrnoftë Republika e Kosovës, Lavdi çdo heroit Shqiptarë. Posht tradhtarët e kombit Shqiptarë.
Martin Lleshaj
Martin Lleshaj 6 orë më parë
Ne burg te gjithe jo vetem Meta por te gjithe hajdutat qe nga 90 e deri tani I jeni perveshur Metes por aty jane Meta te gjithe por me emra te ndryshem pa dallim kushdo qe ka udhehequr ne shqiperi te gjithe kundra popullit klysh susie serbie greqie plehna mer pak fjale
Nerone Bianco
Nerone Bianco 6 orë më parë
Kush asht ky bledi mane ky pleher qe do te bej loj fjalesh ne nji rast te till, laj gojen kur flet per burra si RADOJA or qen
Zela Gjino
Zela Gjino 7 orë më parë
Lol
Halim Bregu
Halim Bregu 7 orë më parë
Vlora nuk Njeh te Tiill Luan Ata Vendin ne Det e Kan Edhe Likja Erdhi si Deti me Val Por u Kthye me Bisht Nder Shal
ARBER ILIR
ARBER ILIR 7 orë më parë
Hashim gerraçi thuaj
fatjoni hysi
fatjoni hysi 7 orë më parë
Ka frik Vucici nga padia se pastaj Serbia detyrohet ta njoh Kosoven dhe ti paguaj asaj qimet e kokes.
myslym turkay
myslym turkay 7 orë më parë
Ata kan ber gjenocid kunder turqve....... myslymanve OSSMANVE
Jahja Cakaj
Jahja Cakaj 2 orë më parë
Hajt mos ha shum ti mshele aty se sen sje ka din me fol kan ba gjenocid kunder shqiptarve musliman thuaj nuk jemi musliman turq e as musliman arab por jemi musliman shqipetar nese ke simpati tek ndonje shtet musliman ta respektojme simpatin por jo tna quash turq un jam vet musliman shqipetar por nuk jam as turk as arab sepse un jam ktu si popull para turqve dhe para arabeve.
Qazim Berberi
Qazim Berberi 7 orë më parë
Zari mbetet zar. Plakush pa asnje lloj ideje.Medioker ,injorant nuk meriton te jete as pastrues spitali. Te ngordhurit nu kane revolicion.
myslym turkay
myslym turkay 7 orë më parë
Shqipria kosova maqedonia jan te turqis ALLAHU AKBER
Agron Sula
Agron Sula 2 orë më parë
Nese do te jesh turk shko ne turqi. Shqipria esht shqiptarve dhe e askujt tjeter
Fatmir Vokrri
Fatmir Vokrri 4 orë më parë
o kopil i osmanave,,,turqia eshte ne azi nuk kemi lidhje me ata!!🇦🇱
Amadeus Kabala
Amadeus Kabala 6 orë më parë
Allahun dhe ëndrrat e osmanllinjve mbaji për vete, se Shqipërinë dijnë ta mbajnë vetë shqiptarët.
Qazim Berberi
Qazim Berberi 8 orë më parë
Nuk duhet te shpetojne mediokerit e populli qe nuk kane asnje profesion . Te vetmin profesion kane vjedhjen e shqiptareve.
The answer
The answer 8 orë më parë
Serbijen e keqe duhet me denu meniher asni min mos me prit!!
Qazim Berberi
Qazim Berberi 8 orë më parë
Jo 360 grade por 180 grade nuk e pranon Matematika rrethin e plote.
Bristol UK
Bristol UK 8 orë më parë
Ky di ti kapi per veshi Amerikanet keshtu ka then disa here, ptuuuuu felliqesira
Edi edi
Edi edi 8 orë më parë
Kuku bre cfar gazetarje ahuuu sikur po fjaloset me dike
Qazim Berberi
Qazim Berberi 8 orë më parë
Shkodran i madh. Zoti e dergofte ne parajse. I pa vdekshem G. Radoja.
Marcus Petrovic
Marcus Petrovic 8 orë më parë
Nuk kishte gjenocid në Kosovë. Albin Kurti duhet të përmirësojë marrëdhëniet me Serbinë nëse është një patriot i vërtetë.
myslym turkay
myslym turkay 8 orë më parë
Shqipria kosova maqedonia jan te turqis. ALLAHU AKBER. Turqia erdhi ne kto toka vran ARBERIT dhe e mbushen kte vend me OSSMAN kush nuk u vra per kte tok u be aleat me OSSMANET u be tradhtar. ndersa disa pranon pa deshiren e tyre te ndronin fen sepse nese do ishin krishter do pagonin taksa 90%. Kush nuk bie dakort me mendimin tim dhe thot jam myslyman shqiptar ai esht robqim qe nuk pranon te verteten sepse fen myslymane e sollem ne nepermjet dhunes se kshu na desht kari ne. Tani zgjidh se ciles kategori i perket. 1-je OSSMAN 2-je tradhtar 3-je pidhropsh dhe thu mu fen ma dha ALLAHU. Un jam myslyman kam ngel ne kte tok qe ne kohen e OSSMANVE. Para 600 vitesh.
ss divizion
ss divizion 8 orë më parë
* TI MOJ GAZETARE ËSHTË DASHUR TË BËHESH OFICERE USHTARAKE. ATJE BËN PUNË KJO BËRTITJE PËR KOMANDË DHE RAPORTIM * ⚔️🇦🇱⚔️
Rosana Roch
Rosana Roch 8 orë më parë
Fiks je tu thane mashkulli me i keq i mirdites eshte
Qazim Berberi
Qazim Berberi 8 orë më parë
Bravo! Pamfleti. Ne duam fakte per monstrat shqiptare si ne shqiperi dhe Kosove. Jemi vellezer gjaku dhe jo kopila.
Ismet Daci
Ismet Daci 8 orë më parë
Ndjese paste Presidenti i pare i Kosoves; por Rugova e ka helmuar vehten me cigare!
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 9 orë më parë
Mos bertit oj lop !!!
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 9 orë më parë
Po pse bertet moj LOPĒ ?!
Dhiogjen Zhylati
Dhiogjen Zhylati 9 orë më parë
Cmenduri
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 9 orë më parë
SORRBIJA SA MË PARË SA MË SHPEJTË DUHET TE PADITET PËR GJENOCID DHE KANIBALIZEM
Pavli Kosta
Pavli Kosta 9 orë më parë
Prit kur te na kerkojne miqte perendimore,qe te mos na iki Mali I Zi nga NATO ,shqiptaret duhet t’i japin edhe ndonje territor tjeter shqiptar Malit te Zi !?
Tony Selmanah
Tony Selmanah 9 orë më parë
I lutemi Zotit qe akademiket qe do marrin pjese ne rishkrimin e historise se kombit tone te udhehiqen pik se pari nga ndjenja patriotike dhe se dyti ti qendrojne besnike se vertetes edhe pse nuk do u pelqeje te tjereve. Zoti qe e krijoi kombin tone paste meshire per ne.
Qazim Berberi
Qazim Berberi 9 orë më parë
Bravo! Pamfleti.Ke ber sugjerimin me te mire dhe gjith perfshires te historise tone kombetare.
K L
K L 9 orë më parë
Nuk u mbarua urrejtja per kete ?
Xhafer Shaqiri
Xhafer Shaqiri 9 orë më parë
KA KALUER KOHA E EMISAREVE TE VUÇIQIT. SHQIPTARET KAN KAPACITET DHE DUET TE BASHKOJN TROJET E VETA. SA PER GJENOCIDIN JEMI VONUER... DUET SA ME SHPET QE ESHT E MUNDUR. MOS U FRIGONI NGA SERBIA PO VEPRONI SA ME PAR...
Renato Resuli
Renato Resuli 9 orë më parë
Shqiperia duhet ta kishte ber padin.
Qazim Berberi
Qazim Berberi 9 orë më parë
Elementet e bashkesise boshe(fi) quhet ne Matematike le te zene burgjet i behet i mire shqipetarve te ndershem.
Qazim Berberi
Qazim Berberi 9 orë më parë
Le te zene burgjet elementet e bashkesise boshe. I behet mire bashkesise se madhe te fundeme.
Al Pekato
Al Pekato 9 orë më parë
Keta jena duen varur serbokurvat
Qazim Berberi
Qazim Berberi 9 orë më parë
Respekte per ju znj. Kimete. Ben analize te sakte dhe shkencore.
Politically Incorrect
Politically Incorrect 9 orë më parë
Iku dhe ky, shqipria akoma me e varfer.
Qazim Berberi
Qazim Berberi 9 orë më parë
Turp te gjykohemi nga ushtaret e Zall Herrit.Mjer shqiptaret e ndershem.
Qazim Berberi
Qazim Berberi 9 orë më parë
Bravo! Kimete. Je e sakte ne gjykim
endrit musolli
endrit musolli 9 orë më parë
budall vete voqiq
endrit musolli
endrit musolli 9 orë më parë
na vene tone na bu dalle
endrit musolli
endrit musolli 9 orë më parë
a veqe keta eshene ka te meqene hahahaha ma budolla se serbi ska ne bote
Ela Hasani
Ela Hasani 9 orë më parë
Tash gjith shqiptart duhet te ndihen krenar me zonjen e madhe Donika Gervalla Shpejt do ta qet Kosoven nrug te drejt aty ku meriton Donika eshte gruaja ma e shkolluar taman europjane krenar ma ne fund qe kem ksi njerz qe na Udhheqin taman si duhet
fatmir gjini
fatmir gjini 10 orë më parë
Bblendi Muti
do
do 10 orë më parë
Vetem Gjermania ka paguar demet e ww2 . As Rusia as macoket serbe nuk kane paguar demet per asgje . Por koha flet me mire .
xhabir zejnuni
xhabir zejnuni 10 orë më parë
Perralla. Meta do jete President deri me 22 korrik 2022.
Sokol Dhima
Sokol Dhima 10 orë më parë
Bravo Bled jeta eshte iluzion kurse keta jane te vertet fati i madhe per ta dhe kenaqesi shume e madhe per ne
Era Radhima
Era Radhima 10 orë më parë
Bravo