Motrat Mustafa - K`no bilbil
3:51
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa - Tumankuqe
3:15
Motrat Mustafa - Pyet Kosova
5:27
Motrat Mustafa - Vijnë Vaporat
5:32
Motrat Mustafa - Dafina
4:34
4 muaj më parë
Motrat Mustafa - Potpuri (2013)
7:31
Motrat Mustafa - Daja per nipin
3:26
Komente
Ganimeta Alijaj
Ganimeta Alijaj 4 orë më parë
Respekt per ju motrat tona te dashura vetem mos na delni jasht kombit me ndonji keng turqisht e arabisht ose me permajtje te kombit te hujë ,sepse na e shemtun kombin e rinin qe nuk e din historin Shqiptare Respekt💜💜🇦🇱.
Shqipe Dubovci
Shqipe Dubovci 7 orë më parë
Respekt për motrat Mustafa na knaqet me zerin e embel
Adrian Koni
Adrian Koni 16 orë më parë
Vajzë Durrsake almores.info/rock/video/qoeKkXyFidRnZbw
Ajan Krosi
Ajan Krosi 17 orë më parë
🍒💔💞😘
Silvije Memeti
Silvije Memeti 18 orë më parë
Maschallah mir
Imer Sadikaj
Imer Sadikaj 19 orë më parë
❤❤❤❤❤
Abaz Sahitaj
Abaz Sahitaj 19 orë më parë
Ju pergezoj per kengen zeri juaj me shtin gjalle ndhe Respekt pá fund Abaz sahitaj grac Austri
Sebastian Zefi
Sebastian Zefi 20 orë më parë
Bravo qekjo asht Instrument shqiptar Po edhe kenga shum e bukur se na mbyten veq turqisht po na knojn
Ta Le
Ta Le 21 orë më parë
Shummm keng e bukur ju lumte.
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 22 orë më parë
Mashalla jeni Numer 1 niher per her 🥰❤️❤️🥂
anonym 246
anonym 246 22 orë më parë
Jeni te veqanra 👋
Ajan Krosi
Ajan Krosi 22 orë më parë
Ipabese ,
Ajan Krosi
Ajan Krosi 22 orë më parë
🍒
Maria Ter-onisyanz
Maria Ter-onisyanz 23 orë më parë
Respect from 🇦🇲🇷🇺 Te dua 🇦🇱
Talha Kus
Talha Kus 3 orë më parë
🇹🇷🇦🇿🇦🇱🇽🇰
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7 23 orë më parë
I madhi zot ju bekoft 🙏🙏🙏
Florentina Kelmendi
Florentina Kelmendi 23 orë më parë
❤❤
Ajan Krosi
Ajan Krosi Ditë më parë
Bela kur nuk elipi te hik nuk egerekon dashurini ajo te Shkon 😘😭
Sevdahe Jenuzi
Sevdahe Jenuzi Ditë më parë
MashaAllah Zeri juaj esht nje mrekulli prej Zotit jeni ma te mirat 🌹🌹😘
Isuf Sopaj
Isuf Sopaj Ditë më parë
#motratmustafa , zë bilbili keni , jeni të mrekullueshme.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Hane Ibishi
Hane Ibishi Ditë më parë
Ma te bukrat ne bot
Deshira Gashi
Deshira Gashi Ditë më parë
Ju lumt 💥💥
Lulzim Krasniqi
Lulzim Krasniqi Ditë më parë
Zerat me te bukur te melosit. Knofshi gjithmone per gzime e paçi jetë t'gjatë o yje. 🙏🙏♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Blerta Methasani
Blerta Methasani Ditë më parë
Ajtena te dua🧡🧡🧡
arife berisha
arife berisha Ditë më parë
Suksese!!!!! Respekt per ju ❤❤
Blerta Methasani
Blerta Methasani Ditë më parë
😭😭😭
Ymer Musteqja
Ymer Musteqja Ditë më parë
O BELBYLAT E KOSOVES.O BELBYLAT E SHQIPNISE.👍👍👍.
Valbona Musolli
Valbona Musolli Ditë më parë
Shum kisha desht mem than njeher ne vit udha e mbar po se kam ate knaqesi😭 I kam than udha e mbar une asaj ne boten tjeter pa e pa hiq dhe pa qen afer saj😭
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni Ditë më parë
❤❤❤
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni Ditë më parë
😍❤👌
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni Ditë më parë
😍❤👌
Zilbeari Linda
Zilbeari Linda Ditë më parë
Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪
nicola nik
nicola nik Ditë më parë
Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi Ditë më parë
Kengat shum. Prekse per Gurbeqaret 💐💐🥂
arben huqi
arben huqi 2 ditë më parë
Rrespekt
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
minij hooi
minij hooi 15 orë më parë
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Vjollca Loshaj
Vjollca Loshaj 2 ditë më parë
Shum mir knojn edhe veshen taman mir dyjat mir shum e safetja veq po pertrihet pe man arbeni mir hahaha
Ajshe Morona
Ajshe Morona 2 ditë më parë
Abn
Ajshe Morona
Ajshe Morona 2 ditë më parë
A
Fatima Todemann
Fatima Todemann 2 ditë më parë
Qfar kujtimi vjeter shum bukur
Fatima Todemann
Fatima Todemann 2 ditë më parë
Flm shum per kangt e vjetra🙋‍♀️
Maria Dzezairi
Maria Dzezairi 3 ditë më parë
😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲
Sena M
Sena M 3 ditë më parë
Sdldnjspndllyjdpmsjösjsonyjspnyjylyns ylyjdldnjylnsjsodnjsonyjspsmjslodnsdllynyl dlpdndndllodd
Emily An
Emily An 3 ditë më parë
O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️
anna p
anna p 3 ditë më parë
Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪
Fredi_Company"Official"
Fredi_Company"Official" 4 ditë më parë
Super ju lumte goja
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
opzz xsin
opzz xsin 4 ditë më parë
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Rosa Amanda
Rosa Amanda 4 ditë më parë
Bukuroshet,e zotit yjet e sabahut ju lumt vallaha,ma shkrit zemren,lum nana qe u ka lind e U ka rrit mreteshat,e asaji nane,me plot vler,zoti u ruajit me tan familjen jarabi,👍🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Shpresa Ramaj
Shpresa Ramaj 4 ditë më parë
Hhaha bash kenga jem edhe une i kam 7 qika❤️❤️
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 4 ditë më parë
Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢
Emily An
Emily An 3 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana 5 ditë më parë
Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet
Esmire Buduri
Esmire Buduri 3 ditë më parë
Skkyyk
Alajdin Bafqari
Alajdin Bafqari 5 ditë më parë
Ju dua shum respekt nga wiena e austris ♥️♥️🤲🤲👋👋
iljan ili
iljan ili 6 ditë më parë
Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare
opzz xsin
opzz xsin 4 ditë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
Mirimon Kurtaj
Mirimon Kurtaj 6 ditë më parë
Jfufm
Sheqere Gjata
Sheqere Gjata 6 ditë më parë
A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri 6 ditë më parë
😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 5 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Osyo Tv
Osyo Tv 6 ditë më parë
🇦🇿❤🌹
mahir emurli
mahir emurli 7 ditë më parë
😂😂😂
bodoti qwiu
bodoti qwiu 5 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa 7 ditë më parë
Julumt eespekt 🔥🔥
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa 7 ditë më parë
Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 7 ditë më parë
Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 7 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 6 ditë më parë
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
Donika Bibaj
Donika Bibaj 7 ditë më parë
Zemra ju kendoft
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi 8 ditë më parë
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Aferdita Lika
Aferdita Lika 8 ditë më parë
Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 7 ditë më parë
Adem Ramadanit pra nje Ilahi
bofooit gojo
bofooit gojo 8 ditë më parë
Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥
Sh Pc
Sh Pc 8 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
bofooit gojo
bofooit gojo 6 ditë më parë
ne Lule xhenetit 🙏🙏
tina nesa
tina nesa 8 ditë më parë
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini 8 ditë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
geni ineg
geni ineg 9 ditë më parë
Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽
bofooit gojo
bofooit gojo 8 ditë më parë
👌🏻
Bk Kb
Bk Kb 9 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Sena M
Sena M 9 ditë më parë
SYIMFUDDISHDKNZFLOFLNPNYJDLNYJDOLYBJLNYJYLNYJUYINYJDLNDJLLNDJDIODJKODLNYUDLNYKDNJYLONYDJYLONDJDOPNDJDKHDOYHDJSKDONS
Joana Majko
Joana Majko 9 ditë më parë
Shumë këngë e bukur kush u a bënë tekstin e këngën ve nerta nga saranda
soinu foig
soinu foig 9 ditë më parë
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 9 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko 9 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Brother Cletus
Brother Cletus 9 ditë më parë
Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi 7 ditë më parë
ja es ist albanisch
soinu foig
soinu foig 9 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Sena M
Sena M 10 ditë më parë
Syuslmyzdosueisnhsknyhskndshsodnjduskneshs donyjyksnj
champ 1
champ 1 10 ditë më parë
Srg
Saranda Sulejmani
Saranda Sulejmani 10 ditë më parë
Faleminderit na knaqett ❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Arifaj Arben
Arifaj Arben 10 ditë më parë
Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻