Komente
Mirsade Avdullahu
Mirsade Avdullahu 3 orë më parë
Ngushllime , por perher te par njoh prind aq te fort ne merzi jeni shembullor me edukat dhe fe🤲zoti ju shperbleft Amin
forever MILAN
forever MILAN 3 orë më parë
Ngushllime ZOTI JU FORCOFT, ZOTI E PAST NE PARAJS.
Emanuela_ Helsinki
Emanuela_ Helsinki 3 orë më parë
Mashalla Allahu te ruajt u rritesh i lumtur me prinder dhe me familjen tate
Cen Sura
Cen Sura 4 orë më parë
qija ropt kta janë kaq amatorë, vetëm 1 idiot nuk do e kuptonte që është lojë.
Rama Sevdije
Rama Sevdije 4 orë më parë
Mashalla oj loqk na emoceonove me ket kong zoti te rujt
Argjent Toplana
Argjent Toplana 4 orë më parë
Ngushllime
Jupi Duro
Jupi Duro 5 orë më parë
MashaAllah All-llahu e meshirofte vogelushin e vogel
Eri Popaj
Eri Popaj 5 orë më parë
Alahu ne xhenet
ARBER ILIR
ARBER ILIR 5 orë më parë
Ngushllime familjes boll u arabisht arabisht o njerez pershendetuni shqip se me e bukur esht shqipja o budalla
Raif Ilazii
Raif Ilazii 6 orë më parë
Allahu xhenet ju bashkoft
Jakup Halilaj
Jakup Halilaj 7 orë më parë
Te lumt zotri me xhak shqiptari, te rrall kemi ne Kosove njerzi te vertet ...
Az Kras
Az Kras 10 orë më parë
Zoti ngjehnet, ishalla ju qon zoti nje djal e ju gzon si me kan Arbioni.
Vesel Albooz
Vesel Albooz 12 orë më parë
😂😂😂😂Rren Profesionale kan nis me rrejt profesionalski
3 star
3 star 12 orë më parë
Jam katolik po Myslimant i dua me zemer...! ❤️ 1Allah kemi te gjith... O ju mysliman Allahu ju rujt... dhe ashtu te gjitha Nenat kudo ne bote... ❤️❤️ Niki Prendi.
Ron Namani
Ron Namani 7 orë më parë
Vlla nese e beson Allahun dhe te derguarit e tij atehere me e mira esht qe te konvertohesh vlla nese ki dije per fe dhe nese bindja jote esht islami.
Onufri onufri
Onufri onufri 13 orë më parë
😂😂😂😂 Futja kot. Kjo zogu eshte per pune tjeter
alban al
alban al 14 orë më parë
👼👼
Emin Emini
Emin Emini 15 orë më parë
Shikshi ky bravo, kta rrehin shuplaka e budall e budall
Remki Hoti
Remki Hoti 15 orë më parë
Allahu ju bashkoft n xhehnet inshallah
leon Maxhuni
leon Maxhuni 16 orë më parë
Mashallha allahu te rujt Amin jarabi
Sevdail Bajra
Sevdail Bajra 16 orë më parë
Ngushllime ALLAHU XHEHNET JU BASHKOFT
Perputhen Judgment
Perputhen Judgment 16 orë më parë
🥰😰
Sokol Shala
Sokol Shala 16 orë më parë
Zoti Ju Rujt
Zarife Haxha
Zarife Haxha 16 orë më parë
E Allahi ty te rujt e te rrit me prind in sha Allah, sa mir po knojshe e sa mir ja paske renis fjalt per Nanat, in sha Allah shum djem si nuk i dojn e nuk ju flasin Nanave marrin msim pak pej ksaj kanges tane , se ka djem si nuk din si kan Nanen gjall bile e nuk e din si qajo Nan i ka lind i ka ushqy i ka msu me hanger, me hec , me fol, fjalen e par pej nanes e kan msu e tash per Nanen nuk dojn me dit e Nana nuk jav sheh as fmit tuj u rrit, po nasht se edhe atyne ju vjen ni dit si edhe ata nuk i shohin nashta nipat e mesat e veta tuj u rrit , po Allahi ka than kush ban mir shperblehet 10 fish e kush ban keq e merr denimin vetem aq sa ka ba keq as ma shum e as ma pak.
edi paris
edi paris 17 orë më parë
Ti doni sa ti keni ,se ajo esh Dashnija me e sincert e pa kushte🙏
Albina Nikqi
Albina Nikqi 17 orë më parë
Ngushllime
Luan Kastrati
Luan Kastrati 17 orë më parë
Nuk ka ne bota si nena
Fieri Fieri
Fieri Fieri 17 orë më parë
Ngushellime 😥
Shukri Azemi
Shukri Azemi 18 orë më parë
RRESPEKT PER HOXHEN SHUM NGA GJERMANIA(FIRAJE)
fredi fredi
fredi fredi 18 orë më parë
Rrespekte Elena,,vazhdo me studimet se shum shpejt historia do shkruhet si duhet 😉
Ela Ela
Ela Ela 19 orë më parë
Allahu i bashkoft ne Xhennet bab e nan e bir amiin. Shembull i mir Allahu i forcoft kta prind Allahu i bashkoft ne Xhennet per sabrin qe kan .
Arian Emini
Arian Emini 19 orë më parë
Shembull I mir Zoti ju shperbleft
Arjon Shala
Arjon Shala 19 orë më parë
Ngushllime
Selvete Kastrati
Selvete Kastrati 6 orë më parë
Ngushllime familjes
Agim Qoqaj
Agim Qoqaj 14 orë më parë
Zu
Hahahh Hahaha
Hahahh Hahaha 19 orë më parë
Respekt Hoxhe. Fatmiri
ARTAN Zogaj
ARTAN Zogaj 20 orë më parë
Ngushellime 😢
Rime
Rime 21 orë më parë
Problemin ma te madh e kom me kete fe qe ka ne Kuran, ku citon nese sheh Izraelitin vraje, nese sheh Krishterin vraje, nese sheh jo besimtarin vraje, nese konvertohesh nga musliman ne fe tjeter vraje. Pra me nje fjale fe djallzore e cila kudo qe ndodhet ne arabi minoritetet vuajne. Ndersa Perendimi ka ligje jo fetare, pra ligje Masonike te cilat te lejojne lirine fetare. Katolikizmi gjate kohes qe ka qene ne politike e involvuar kane heq si besimtaret si jo besimtaret si me takse ndaj shtetit si ndaj kishes. Pra feja kur futet ne shtet atehere behet edhe ma muuuttt pa dallim feje.
Vehbi Krasniqi
Vehbi Krasniqi 22 orë më parë
Respkt per Hoxhen e ndruare
klodi disha
klodi disha 22 orë më parë
ska tmperatur po ka pi besoj 🤣🤣🤣🤣🤗
Curraj Eperm
Curraj Eperm 23 orë më parë
Njeriu ma i pa bese ne bote dhe buke shkel je ti bamire topi dhe turpi i tere familjevet me mbiemer topi ti je tradhtare dhe pike more tokat e tere fisit tande dhe poshtrove ter demmokracin
Maliq Veseli
Maliq Veseli Ditë më parë
O zotri thojshin serbet.Nemoj da pallamudish.Nuk je i denje me folë per ata njerzë.Mjaftë.
Benjamin Iseni
Benjamin Iseni Ditë më parë
Allahu na rujt hoxhen 🤲
F K
F K Ditë më parë
Allahu te shperblefte Hoxha i nderuar, veteran i UÇK-se dhe invalid i luftes si dhe pajtues i shum familjeve mbas lufte, Respekt.
Namjelus Krrniqi
Namjelus Krrniqi Ditë më parë
Sado mu kan tema e mir qeky moderator e idhton be rrropt shum i idht
Nafa Nafa
Nafa Nafa Ditë më parë
Valla more sadi zeza sime kan vllazen me kta qasi jugurti edhe ti kuku😏😏😏😏
Demetrio Note
Demetrio Note Ditë më parë
Turp per ju qe nuk i thoni te verteten gjyshes.Sali berisha esht armiku i Shqiptarve,ai e shkaterroj Shqiperin dhe furnizoj me karburant Milloshevicin per te vrar vlezrit Kasovar.Turp per ju qe doni kriminellin Sali.Femijet e Saliut jan ber miliarder
Jahi Zejnulah
Jahi Zejnulah Ditë më parë
shkajeni pik meat tershere perpara kuajve juv qitshin tershon
Jahi Zejnulah
Jahi Zejnulah Ditë më parë
ne fejen islame eshet mekat me fol duke ngron buk
Begu Begu
Begu Begu Ditë më parë
O Zot cfare hoxhe. Cfare ftyre e buzeqeshur, e embel. Sa oratore, sa fjale embel. Zot faleminers qè e ke sjell ne mesin tone. Sa qytetarit ja ka lehtesu dhimbjen. Cfare do kishin ba keta qytetaret pa ty. Jemi me fat.
Bujamin Aziri
Bujamin Aziri Ditë më parë
Nje njeri qe e du shum osht ky Hoxh jam Krenar qe jotoj nket koh e qe i kemi kta Hoxhallar inshalla Allahi na bashkon me kta njerz tmir nXhenete e ti
Idush Idush
Idush Idush Ditë më parë
Bravo Sadri je duke na befasu pozitivisht me musafir hoxhallar. Vetëm po du me ta sugjeru si musafir me e thirr hoxhën Ferid Selimin nga Shkupi, është komandat i dy luftave (në Kosov dhe maqedonin e veriut) dhe është po ashtu pajtues i gjaqeve në troet tona.
bb4live inter
bb4live inter Ditë më parë
Mejreme ta hangsha lapecin e pillit
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha Ditë më parë
Allahu te shpërbleftë me Xhennet o hoxhë inderuar 🤲 Hoxhë Fatmir Latifaj ❤
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare Ditë më parë
Ky është plis i priste Pagan
UCK Albania
UCK Albania Ditë më parë
A je pagan ti ?
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout Ditë më parë
Mos na lasht zoti pa kesi burrash se burrat e mdhenje ose ta falin ose te vrasin shpejt kur se i ligu te len qe thot populli virrun as knej as andej/ allahi ju rujt hogj ju dhe gjith burrat e vertet te shqiptaris.
Idris Lusha
Idris Lusha Ditë më parë
"Lum jo vetëm Shqipëria por e gjithë bota që ekziston një Alfred i mencur"
Muhamet Bytyqi
Muhamet Bytyqi Ditë më parë
Qetash pom kujtohet kur thojshim mos meso shum Se boesh budall ncncncncn 9 Uhr vdesin e ki Pa shefin pom lshon shpirti prej shefi ti lasht Zoti ment e Te udhzoft ty ishalla
Flora Halimi
Flora Halimi Ditë më parë
Zoti e bekoft ket bab e familien e tij🙏
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha Ditë më parë
@Kodi Pagan Shqiptare hah baba i islamifilve ore çfar është kjo manjak 'ri be? Ky hoxhë ishte ushtar i UÇK-së dhe është edhe invalid nese je shqiptarē dhe nuk e don bile mos e shaj mos dil serbofil. ❤🇦🇱🖤
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha Ditë më parë
Amin Ja Rabbi 🤲
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare Ditë më parë
hah baba i Islamifilive
S.D S.D
S.D S.D Ditë më parë
Moderator me te lodhet skam pa kurr, shum i pa edukat, dhe kjo vajza shum palidhje si jon bo sot kto vajza as qe mundet njeriu ti njo nga nderhyrjet.
Islam-Peace
Islam-Peace Ditë më parë
Surja Alak indeksuar me numër 96 , numri i ajeteve 19 1 Lexo me emrin e Zotit tënd, i cili krijoi (çdo gjë). 2 Krijoi njeriun prej një gjaku të ngjizur (në mitrën e nënës). 3 Lexo! Se Zoti yt është më bujari! 4 Ai që e mësoi (njeriun) të shkruajë me pendë. 5 Ia mësoi njeriut atë që nuk e dinte. 6 Jo, është e vërtetë se ai i kalon kufijtë, 7 Për shkak se e ndien veten të pavarur. 8 Po kthimi është vetëm te Zoti yt. 9 A më tregon atë që pengon, 10 një rob kur ai falet? 11 Ç'mendon kur ai (robi) është në rrugë të drejtë? 12 Ose ai (rob) urdhëroi për sinqeritet. 13 A më tregon nëse ai përgënjeshtron dhe zbrapset (nga besimi)? 14 A nuk e di ai se All-llahu e sheh? 15 Jo, jo! Nëse nuk tërhiqet, vërtet do ta kapim për flokësh mbi ballin. 16 Floku rrenacak, mëkatar. 17 E ai le t'i thërret ata të vetët. 18 Ne do t'i thërrasim zebanitë. 19 Jo, jo! Ti mos iu bind atij, vazhdo me sexhde dhe afroju Zotit me të.
Ali Gegaj
Ali Gegaj 18 orë më parë
@UCK Albania pershendeshogenfatmirlatifin
UCK Albania
UCK Albania Ditë më parë
@Kodi Pagan Shqiptare ooo ku je ti more stkam pa koh tgjat ne youtube tu komentu hahahaha niher thojke sma nin per fe jam musliman e ne video tjeter thojke jam i pa fe
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha Ditë më parë
@Kodi Pagan Shqiptare Islami është siq ka dasht Allahu E jo qysh po don ti e disa jobesimtarë tjer. 🇦🇱❤🤲
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare Ditë më parë
Po mashtron ka kuptim komplet tjtere 1.Me emrin e Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit! 2.Lexo me emrin e Zotit tënd, i Cili krijoi (gjithçka). 3.Krijoi njeriun prej një pikëze gjaku të ngjizur (në mitrën e nënës). 4.Lexo! Se Zoti yt është më Bujari. 5.Ai i mësoi (njeriut) të përdorë Penën. 6.I mësoi njeriut atë që njeriu nuk e dinte, 7.Por, njeriu i kalon (të gjitha) caqet, 8.Sepse kujton se është i pavarur. 9.Por, për te Zoti yt është kthimi. 10.A e ke parë atë që ndalon? 11.Një rob që kërkon të falet? 12.Çmendon, kur ai (robi) është në Rrugë e Drejtë? 13.Ose kur ai (robi) urdhëron për devotshmëri (teku)? 14.A më tregon nëse ai e mohon të Vërtetën dhe i kthen shpinën asaj? 15.A nuk e di ai se Allahu e sheh? 16.Jo, jo! Nëse nuk tërhiqet, vërtet Ne do ta tërheqim zvarrë për ballukesh. 17.Për ballukesh gënjeshtare, mëkatare. 18.E ai le ti thërrasë për ndihmë ata të vetët. 19.Ne do ti thërrasim engjëjt e ndëshkimit të merren me të. 20.Jo, jo! Ti mos iu bind atij, vazhdo me sexhde dhe afroju Zotit sa më afër.
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare Ditë më parë
HHAHAHHAH pa lidhje
Bes Endis
Bes Endis Ditë më parë
🤲Allahu e baahkoft ket Bab me djalin e vet ne xhenet 🤲AMIN E deshmorve e invalidve te luftes, Allahu ua shperbleft mundin per ket liri
hasan zhubaj
hasan zhubaj Ditë më parë
Ju du shum yllat e mi pershendetje prej lozanes t zvicres me origjin nga deqnani respekt jeni mrekulli per mu
Ljuban Tadiv
Ljuban Tadiv Ditë më parë
Blefer i madh
Bi Mor
Bi Mor Ditë më parë
Mos e shaj se aj ta q nanen 🤣🤣
No Name No Name
No Name No Name Ditë më parë
Per sadrijen e pershendes per ket mision,po kam nideshir ne ne gurbet I kshyrmi kto emisione,a ki mundsi familjen delija qe I masakrrun ptej fmive lulak e deri moshuari mbi 80 vite ni intervist.gurbet qari
Beineni Harun
Beineni Harun Ditë më parë
Allahu e ruajt kët luan atdhetar e fetar amin🤲🏻❤️
Ismail Shibani
Ismail Shibani Ditë më parë
As nji qeveritar i kosves deri sot nuk kan kerku drejta.te.njijhta pet shquptaret e presheves turp ju qift ktyre hajnave te kosves qe Kurr nuk kishin punu per drejtsi te shqiptarve as ne at koh ad sot veq hajni.dhe krim
Tony Albanese
Tony Albanese Ditë më parë
Jeni yjet. E shqipris e kosoves ne krye. Divjaka. Rrovet. Shqipira
Feticima muzik shqipja Lika
Feticima muzik shqipja Lika 2 ditë më parë
Po mamir
Altin Banka
Altin Banka 2 ditë më parë
Kush beson ne Jezus krish per ate vdekja nuk egziton.
Ilmi Ilmi
Ilmi Ilmi 2 ditë më parë
Iliri en
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 ditë më parë
#UÇK ❤
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 ditë më parë
Hoxhë Enis Rama ❤
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 ditë më parë
#freepalestine
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 ditë më parë
#freepalestine
Fatian Mucay
Fatian Mucay 2 ditë më parë
Shkoni mor gazetar kari kosovar kari
Haxhi Gashi
Haxhi Gashi 2 ditë më parë
Respekt zotri nishani
Kristi Dervishi
Kristi Dervishi 2 ditë më parë
Renato tu beft dita 1000
Vitor Kuqi
Vitor Kuqi 2 ditë më parë
Pse bre po thirr tulifar njeri të degjinerum. Gjynah kojshi
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 ditë më parë
@Vitor Kuqi Vlla Vitor Kuqi Unë i respektoj dhe jom i gatshem tju ndimoj te gjith atdhedashësve qofshëin ata hoxhallarë apo prifterinj. Ky hoxhë si 135 hoxhallarë tjer ashtu si edhe hoxhë Ekrem Abdiu jon veteran te UÇKS. Hoxhë Behar Mjekiqi ❤ Faleminderit shumë per urimin Zoti te ruajtë e te shpërbleftë ty dhe familjen tande. Shendet
Vitor Kuqi
Vitor Kuqi 2 ditë më parë
@Abdullah Berisha I Nderum pik se pari une nuk caktova fejen! Edhe me vjen keq se me ki keqkuptu nuk dua ti sulmoj une vllaznin as kerkan po vetum ket hoxh. Une te vetmin hoxhe se e rrespektoj asht ekrem avdiu edhe behar mjekiqi se jan hoxh me shkoll e shifen se jan te kulturum dhe plot respekt. Me rrespekt te pershendes edhe me gjith se me pak vones te uroj bajram te mir edhe me plot shendet ne familje.
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 2 ditë më parë
Vitor Kuqi Perse po te pengojn fjalet e drejta te sakta e te verteta? Gjynah be inderuar Vitor Unë jom besimtar i devotshum musliman ama edhe feja krishtere per te mson per mirsjellje e drejtsi. Feja Islame ama edhe ajo krishtere jon fe te mira per mirsjellje si 50 shortet Islame pas 5 shorteve te fes dhe sipas 10 urdhersesave te krishtere. Fet nuk jon te kqija ama ne njerzit qe fshihemi pas tyre ndoshat jem. Hoxhë Enis Rama ❤