Komente
Msh F 2 R Free Fire
Msh F 2 R Free Fire 2 orë më parë
Teksti Eshte lart
Blau Blou
Blau Blou 12 orë më parë
Q Ja nxorre te palarat emisijori
Sara Riccio
Sara Riccio 13 orë më parë
WWWOOOWWW
Flavio Veliu
Flavio Veliu 15 orë më parë
Super e ke bere o julo❤️❤️❤️
Fatbardha Rrapushi
Fatbardha Rrapushi 17 orë më parë
lediana si zana je te them te drejten je shum e bukur marshallah
ajla islamaj
ajla islamaj 22 orë më parë
Po
Eliona Gashi
Eliona Gashi 23 orë më parë
❤💗
Brikena istrefi
Brikena istrefi Ditë më parë
Shum e bukur kjo keng bravo 👏 bej nji tjeter tashi
Endrit Fier
Endrit Fier Ditë më parë
Love you ledjana mevlan
tone doda
tone doda Ditë më parë
bravo ledi dhe melvi
Gjin Doda
Gjin Doda Ditë më parë
Ledi Mevlani jeni shum te mire
Gjin Doda
Gjin Doda Ditë më parë
Ledi jeni shume e mire
XHELADINI Xheladini
XHELADINI Xheladini Ditë më parë
👏👏👏👏
Meriton Alija
Meriton Alija Ditë më parë
Mi rrofsh
Altin AltinYso
Altin AltinYso Ditë më parë
Hahhahahaha bravooo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Bravo bravo bravooo 1000 here ta theme
Die Darsi
Die Darsi Ditë më parë
Sa dikim i mire mevlan qe ja bere nje vajze bravo 🍻😘😘😘😘💕💕💗❤
Xhimi Koco
Xhimi Koco 2 ditë më parë
Bravi Mevlan Super👑👏👏👏 me trashigime 😍😍😍👑👑👑⭐⭐🎇🎆👏
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania 2 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mirela Mirela
Mirela Mirela 2 ditë më parë
E bukur dhe magjike, Kete valsin nuk e prite, Vjen si rreze drite, Ne syt e miiii +2 Ledjana e bukur si kur zana Shikimin edhe zemren tek ty e nalaaaaa! 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️💖💖😍❤️💃👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨Eshte kenge shume e bukur MEVLI! TE lumte!
denis hysen
denis hysen 2 ditë më parë
dn prz is a way we can do it haha was the day time we had a good time and i day is the next day time we had a great day and we had a great day time of day to work tomorrow and we have a great time to do a lot of fun and friends family and friends and family friends
Kate Hazizaj
Kate Hazizaj 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi 3 ditë më parë
Juli bravo
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 ditë më parë
🙌
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 ditë më parë
👏
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 ditë më parë
☝️
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 ditë më parë
👌👌
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 ditë më parë
Bravo mevli
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 ditë më parë
😎😎
Deborah Beqiri
Deborah Beqiri 3 ditë më parë
E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat
Eno eno
Eno eno 3 ditë më parë
Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰
Cimi Cakeri
Cimi Cakeri 4 ditë më parë
Ti je gjigand
Suela Bakollari
Suela Bakollari 4 ditë më parë
💪✌👍🔥
Margarit Daulle
Margarit Daulle 4 ditë më parë
💟🥰
Vale Smajli
Vale Smajli 4 ditë më parë
Milan. Libyans osh. Martua
Glediola Ferracaku
Glediola Ferracaku 4 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahaahahaah
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi 5 ditë më parë
Bravooooooooooo
Pullum Lecini
Pullum Lecini 5 ditë më parë
👏👏👏👏💎💎😎😎bravo
Bariam Dervishaj
Bariam Dervishaj 5 ditë më parë
Ok
Majlinda Deda
Majlinda Deda 5 ditë më parë
Uh
Pjeter Ndoj
Pjeter Ndoj 5 ditë më parë
Bravo shume e bukur klipi. Lediana je me fat mos e lesho Mevlanin nga duart😍😍
Mrs watterson
Mrs watterson 5 ditë më parë
Arjani ne Kulltuk po na han shum mut
Edona Neziraj
Edona Neziraj 5 ditë më parë
Shum bukur mevlan lediana shum e bukur💋❤😘💓👍
Manjola Colla
Manjola Colla 5 ditë më parë
Dedikimi me I bukur per Ledianen!
Femi Mehmeti
Femi Mehmeti 5 ditë më parë
lediana te do ♥️mevlani je yll🌟 i bukur qe ndriqon 🌠per te 🥀♥️♥️😚😚😙😙😙
Valbona Cipi
Valbona Cipi 6 ditë më parë
Te. Lumt goja
Pashuk Isufi
Pashuk Isufi 6 ditë më parë
te lumte goja
Ilir Lutaj
Ilir Lutaj 6 ditë më parë
Shm bukur
jona_official
jona_official 7 ditë më parë
M mir Juli sesa Melisa😅
Emine Dakaj
Emine Dakaj 7 ditë më parë
E bukur dhe magjike Ket valsin si nuk e prite Vjen si rreze drite ne syt e mi LEDIANA e bukur sikur zana Shikimin edhe zemrenn tek ti e nala Lediana e bukur sikur zana shikimin edhe zemren tek ti e nala syt e tu a flasin gjuhen qe do zemra trendafil te fali shpirtin qe ndjeva Lediana e bukur sikur zana lediana e bukur sikur zana shikimin edhe zemren tek ti e nala❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜💜❤❤💜💜❤❤💜❤💜💜❤❤💜💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜💜❤❤💜❤❤❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤❤💜❤💜❤💜❤💜💜❤💜❤💜❤❤💜
Edvin Parmeza
Edvin Parmeza 7 ditë më parë
Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD
cool
cool 8 ditë më parë
Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam
Fitore Bekteshi
Fitore Bekteshi 8 ditë më parë
Trupin ma rrenqeth kjo kenge wow👌
Aida Morina
Aida Morina 8 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️
Fatos Cani cx5cxfbczzźxffccc
Fatos Cani cx5cxfbczzźxffccc 9 ditë më parë
Jeni cift i mrekullushem😍😍😍
fshatisos15 fshatisos15
fshatisos15 fshatisos15 9 ditë më parë
Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂
valentina xhuraj
valentina xhuraj 9 ditë më parë
Shumë këngë e bukur un e shof përputhet çdo ditë për ju
Gjuli Perzhilla
Gjuli Perzhilla 9 ditë më parë
O sa e bukur 🇦🇱💋💋💋
Enkeleda Duka
Enkeleda Duka 9 ditë më parë
Bravo juli😍😍😍😘😘
Amet Aljiji
Amet Aljiji 9 ditë më parë
Bravo juli me pelqen kenga
Edra Capja
Edra Capja 9 ditë më parë
💜❤
Luren Daja
Luren Daja 9 ditë më parë
O mevlan je njish per ket keng aq e bukur saqe ke lumturu dhe ledjanen
Sabrije Bytyqi
Sabrije Bytyqi 9 ditë më parë
Je shum e bukur ledjana edhe mevlan... ju jeni qift shum i bukur dhe shkoni shuuum....... 💑💏👫💝💕💞💓💗💖💍🍒💑💏👫👫👫💏💑💏💏
Mobileshop Al2
Mobileshop Al2 9 ditë më parë
Ju jeni si cumcakiz qaj e qesh😚😚😚😚
Nikola Elezovic
Nikola Elezovic 9 ditë më parë
😚😚😚
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 9 ditë më parë
O juli je i madh pz
Amelja Hurdha
Amelja Hurdha 9 ditë më parë
Këngëtar më i bukur❤️❤️❤️
esmiralda Hysa
esmiralda Hysa 9 ditë më parë
Te lumt mevlan ju shkoni shum dhe dilni bashk
Adil azizaj
Adil azizaj 10 ditë më parë
Jeni si dy pika uji uroj gjith te mirat jeni cift i mrekullushem 💝💝💝💝💝
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes 10 ditë më parë
❤❤❤❤💗💗💗💗🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩😍😍😍💕💕💕💞💞💞💖💖💖💖💖💞💞💝💝💝💝💝💝💝💝
unkillergames78 killer67
unkillergames78 killer67 10 ditë më parë
Lediana
Sabiano Sabiano
Sabiano Sabiano 10 ditë më parë
Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥
Berisha Samsung
Berisha Samsung 10 ditë më parë
Bravo mevlan ike bër një muzik te bukur zoti ju rujt❤❤❤💋💋💋💏💏💏
i o
i o 10 ditë më parë
Mevil dhe ledjana🌷🌹
i o
i o 10 ditë më parë
Meli
valentina xhuraj
valentina xhuraj 10 ditë më parë
Shkoni shum bukur
Lediana Leka
Lediana Leka 10 ditë më parë
Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂
betim ahmeti
betim ahmeti 10 ditë më parë
Hahahahahahahahahha i qar je
Ray's Apriori
Ray's Apriori 10 ditë më parë
keng varikarin si puna atij rakut qe e knon
laura
laura 10 ditë më parë
Bravo ♥️♥️
RIP_ KING
RIP_ KING 10 ditë më parë
hahahahah😅😅