Komente
Nadia Nadia
Nadia Nadia Orë më parë
Zoti qoft me ty Nikola zoti te sheroft sa me shpejt zemra e vogel
eniola
eniola Orë më parë
😥😥😥😥😥o zot ndimoje te lutem o zot😥😥😥😥😥
Michele Balla
Michele Balla Orë më parë
Kan paguar per te bere shkarkimin 😡😡
jos professionista
jos professionista Orë më parë
Ha mut ha.....
Milan123 Milan
Milan123 Milan 2 orë më parë
Zoti do bej mrekulli per 🙏🙏 te gjith na pak bëhen shum dhe te gjith do ja dalim per ty nikol 🙏🙏🙏
fjorilda kreku
fjorilda kreku 2 orë më parë
Do ia dalim, te gjithe bashke, me Zotin perpara 🙏🏻
Alfonc Sejdini
Alfonc Sejdini 2 orë më parë
Ka nje rregull pd per te kapur majen duhet pune e eksperienc puno kadilli mos u bej si e majtas qe nuk kan parime por vetem struci e rilindjes ne ball
Kristy Kristy
Kristy Kristy 2 orë më parë
Zoti e ndihmohte kete vogelushe 🥺❤❤❤❤
Ymer Musteqja
Ymer Musteqja 2 orë më parë
Duhet te marre shembulle.Lule Basha nga Ruci.
Hasan Hamallaj
Hasan Hamallaj 2 orë më parë
Ultra modern me teknologji aliene . Aaa ju qifsha propaganden tuaj as amerika sthot per laboratore analizash ultramoderne
Bos MILER
Bos MILER 2 orë më parë
IK KOMUNIST MUTI. DO ME E BO ME ZOR KIMUNIST AGRONIN. TI O I SHIKON ME DYLBIN E BYTHES SE CBEHET NE PD
Ferdi Hamzaj
Ferdi Hamzaj 2 orë më parë
Pse qenka akoma PD ✌
titi ti
titi ti 2 orë më parë
Njeriu qe vrau 4 vete ne Shkoder
KLODI Ana
KLODI Ana 2 orë më parë
O zot sa e llimbshme O zot vere doren mbi vajzen e bej mrekullin . Kurajo dhe force familjes per kte veshtersi qe po kalojene.
Mimi Mimi
Mimi Mimi 2 orë më parë
O zot kush din le te flasin Asht gjynah te humbin dy femi ky njeri kaq i mir
eltoni Salia
eltoni Salia 2 orë më parë
U qekshi kreti se ngel byll kufit per shpiprin
Klejzi Xhelilaj
Klejzi Xhelilaj 2 orë më parë
Mos e humb shpresen tiku zoti ben mbrekulli
iad iad
iad iad Orë më parë
Zoti eshëtofr
Gigi Gigi
Gigi Gigi 3 orë më parë
Rregulloni lulin....hani mut kriminela
Fiorald Zotkaj
Fiorald Zotkaj 3 orë më parë
🙏🙏🙏🙏
Azmira Bützer
Azmira Bützer 3 orë më parë
Ti telefonusi i 3_ai-4 ti qe e do Saliun aq shume merre ne shtepin tane ta drejtoj shtepin tane se shumica e shqipetareve nuk e do ate Hajdut , e tregun shqipetaret me 25 prrill, e ti do kesh marre ndonje rroge te mire nga saliu prandaj i jep gojes.
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja 3 orë më parë
Kush eshte dora e zeze qe mbylli gojen,komisionereve te PD--se ne zgjedhjet e brendeshme?Shko mor morr
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja 3 orë më parë
Pertypnin ndonje shpres ne Fier keta?😂😂😂😂
Alehandro Alickolli
Alehandro Alickolli 3 orë më parë
O zot jep shprese kesaj vogelushe qjyshi mbesa do behet mire eshte ne duart e doktoreve
Gjergji Yzeiraj
Gjergji Yzeiraj 4 orë më parë
Ca jane kta tutista nga vendet e luftes vine kta duken sikur fo lypin azil aty
Namik Tabaku
Namik Tabaku 4 orë më parë
Bravo 👏
Leo Gora
Leo Gora 4 orë më parë
Po 10 muajt e tjere, Cfar tjeter pune boni??? . Du me dit . !!! , DBMB.
Tani Tani
Tani Tani 4 orë më parë
Kto shtyllat jan ven qe ne kohen e zogut
Emiljana Myzeqari
Emiljana Myzeqari 4 orë më parë
Genjeshtar.Mashtrus.E kthen muhabetin i cojsha CDO gje vajzave.e mbyll me kaq .Nuk e con kot policia,ne qender sociale.Te gjith jasht jetojme .Burrat si puna jote duhen vare.Vetem gjarpri nuk i tregon kembet e veta
peri vlore
peri vlore 4 orë më parë
O letyra i konfiskoni leket ati qe ka sakrifikuar neper bot dhe ka investuar ne shqiperi dhe jua lini atyre qe na i kan vjedhur ne dhe i kan cuar neper bot o plera u qifsha ropt.
PG
PG 4 orë më parë
te tretin basha te tretin rama pse nuk pajtoen se kuptoj
PG
PG 4 orë më parë
cdo tragjedi qe ndodh ne shqiperi as njeri nuk ngarkohet me pergjegjesi
Andi Dida
Andi Dida 4 orë më parë
O edi rama te lutem mos na e hek ndimen ekonomike dy fish bre se me qata ham buke se jemi pa pun burre e grue
Festim Gj
Festim Gj 4 orë më parë
Cfar ke bo ti kur nuk vijn tè votojn per kryetarin e pd antarèt me tesèr;Kjo tregon se pd nuk ka as50000 antar keni mar fund
Marko Milo
Marko Milo 5 orë më parë
Me bashen pd do vdesi
bert latifi
bert latifi 5 orë më parë
Euuuu po sa te tjera qe si kan kap dot dhe sa te tjera i kan kap dhe i kan rrujt trapin me ket qeveri eshte bere shqiperia vend plerash ....
Lulezim Rizaj
Lulezim Rizaj 6 orë më parë
Po ata 30000qe nuk votuan PSE ? THIRRI MENDJES BASHA PA TE ZEN SHIU
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΝΤΙΚΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΝΤΙΚΟΥ 6 orë më parë
Na ngeli dhe ministrja si lavirebrapa rames .duke recituar vargje genjeshtrash hajde shtet syri keq mos te rafte
Diana Katundi
Diana Katundi 7 orë më parë
Bravo .
Hasan Hamallaj
Hasan Hamallaj 2 orë më parë
Bravo qe arriten te mernin teknologji nga alienet dhe ja kaluar dhe amerikes . Ultramodern !!! Aaaaa ju qifsha rropt
Laorent Miha
Laorent Miha 7 orë më parë
Ore ore lule bore president ne burgore do ulesh te kapesh sapunin me dore do ta fusin ne bythore
Hond Saub
Hond Saub 7 orë më parë
Presidenti te gjej naj biruc edhe te futet se ka kry pun preaidenti edhe presidenca tgjith si staf
Diana Meleq
Diana Meleq 7 orë më parë
Mire se basha ska per ta mare kure qeverine
Alehandro Alickolli
Alehandro Alickolli 7 orë më parë
Mir beri koleqji zqjedhor pd qe rzon pretendimin ezqjedheve te 25prillit pd te shikoje zqjedhjet brenda partise qe lylushi ivodhi
Mone Ilo
Mone Ilo 7 orë më parë
ore nga i gjeni keta gazetar vari leshte ju, po ky flet sikur qenka pa shkolle fare dreqi e mori, po ik ore kristaq ik lerja vendin ndonje djalit ri se nuk je per kete pune tiii
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja 7 orë më parë
Ik more byth qir .Sapo qive ne byth partin tende.
Diana Katundi
Diana Katundi 7 orë më parë
Bravo , nje koment më se i vërtet.
Foto Andrea
Foto Andrea 7 orë më parë
Detyra e spaku eshte detyre te hetoj krimet vjedhjet korupsioni politikan dhe çdo person qe ka kryer krime te ndryshme vjedhe korupsion dhe ka perfituar ne menyra te ndryshme te pa drejt zbatimin e ligjeve.
Mimi Mimi
Mimi Mimi 7 orë më parë
Burri ate dit qe çon doren mbi dashurin e jetes sesht burr dhe gruaja nuk e trallton burrin e mir !
Mimi Mimi
Mimi Mimi Orë më parë
ska qen ne rregull ky. Burri qe Asht burr nuk e trallton gruaja budallat i trallton nese te trallton ndahu ka ligje vepro ne menyr ligjore perse ven jeten ne rrezik kur ka gra me thes per at qe se meriton mos prish jeten ose te besh denim!!!
Denis Hoxha
Denis Hoxha 2 orë më parë
Mir ky nuk qenka burr se ka ngritur doren ,po' ajo qe i ngriti kembet cfar i bjen te jete
Hond Saub
Hond Saub 8 orë më parë
Mund te sekuestrojm anijet thot prokuroria e leshit.jo me sekuestru anijen por edhe me i hek.liqencen perjetsisht ksaj kompanie
Ymer Musteqja
Ymer Musteqja 8 orë më parë
ORE JU SHPREH NGUSHLLIMET E MIJA FAMILJEVE TE KETYRE DY ELIKTRICISTEVE.AMANE KU I GJENI KTO LLOJE GAZETARESH QE ME ZORE FLASIN.A THUA KY KAZETARI FIERIT COBANE ESHTE.
LINDA Grillina
LINDA Grillina 8 orë më parë
Ligjet ne shqiperi duhet te jen me shume severe sepse shume dhune perdoret me grat shqiptare burrat jan si padron ke femerat kjo grua duhet ndihmuar eshte psikologikament pertok gjynaf che zoti 🥺🥺🥺🥺
Joan Driza
Joan Driza 8 orë më parë
Ore pse I ke len rruget pa pastruar pse spo dalin me te pastrojn rruget e trotuaret
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 8 orë më parë
Ke te drejte Amerika tregon ujkun Spaku pyet ku jane gjurmet ,Ha Ha Ha shteti mei neveritshem ne bote
Naim Cerkini
Naim Cerkini 8 orë më parë
Edhe anetaret e SPAK jane shqiptare dhe te pandergjegjshem dhe kriminel. Qfare provash tjera done SPAK me shume per kriminelin Berisha, Meten me grua,Ramen,Ruqin e Bashem.ke prove e prova te teperta me i prangose kete njerez kriminela te cile e kane prure vendin ne gjendje te mjeruar ekonomike e qe egziston rreziku akut per copetimin e vendit.Turp,turp dhe vetem TURP edhe gjyqesine shqiptare e cila edhte poaq kriminele e antishqiptare sa efhe keta kriminele te felliqur.
Emiliano Starova
Emiliano Starova 8 orë më parë
Keshtu qe ta harroni €uropen ne shqiperi ❤️😚
Joye Pirerette
Joye Pirerette 8 orë më parë
5fl vur.fyi
Agron Latifllari
Agron Latifllari 8 orë më parë
Beni ndonje gje per popullin se po mbete me keto ankesa mbete prape ne kelase
Gentian Dalipi
Gentian Dalipi 8 orë më parë
Po ke te drejte meritoni nje vend pune ne administraten rama
Njoni Kot
Njoni Kot 8 orë më parë
Shpallja e Sali Berishes 'non grata' eshte nje goditje e panevojshme, e ulet dhe e turpshme e DASH. Ketu nuk eshte koditur Berisha por cdo njeri qe i thote vetes shqiptar prandaj Kjo lajthitje e DASH ka me shume pasoja negative se pozitive. Nuk dua te mbroj Berishen aspak, ai te hetohet e e denohet nje ore e me pare nese ka vepruar ne mosperputhje me ligjet dhe rregullat. Por eshte e papranueshme qe DASH keqperdor besimin gjithshqiptar ndaj Amerikes per arsye deri me tani te paqarta politike. Deshira e tepruar e kelyshve enverist per te gjykuar e denuar sipas stilit stalinisto-enverian nuk ka vend ne kete kohe qe ne jetojme. Shpresoj qe te dal ndonje fakt i arsyeshem nga Dash se me sa eshte thene deri me tani nuk eshte gje tjeter vetem idiotsi.
Njoni Kot
Njoni Kot 5 orë më parë
@toto jojo ​ @toto jojo Po tani ti nese e ke te veshtire te besh dallim mes nje Bos mafie dhe nje Kryeminister apo President te zgjedhur si do te mundesh te kuptosh gjera me te thella. Me vjen keq por Nuk ke kuptuar asgje nga ato qe kam shkrojtur une....
toto jojo
toto jojo 6 orë më parë
@Njoni Kot sipas logjikës tënde, bosat e mafies nuk kane përse te gjykohen sepse vrasjet i kanë bere ata poshtë, nuk ka firma. Te thuash qe Salen e sulmojnë vetëm komunistet dhe enveristet është qesharake ,kur Sala është pjellë komuniste dhe investimi me i suksesshëm i Ramiz Alise dhe agjenturave përreth. Si nuk e kuptoni që PD është bere njësoj si PPSH, parti që nuk shkulet dot nga kulti i nje individi, njësoj si Enveri. Shiko logjikën tënde, Saliu duhet te përgjigjet nqs ka veprimtari anti amerikane apo anti perëndimore, njësoj si ne kohen e partise kur duhet te përgjigjeshin per veprimtari anti marksiste dhe leniniste. Or mik, ne duhet te gjykojmë nqs veprimtaria ka qenë ne dëm te Shqipërisë ne radhe të parë. Vajza dhe djali i Saliut u pasuruan sepse kishin Saliun, jua shpalosin pasurinë përpara fytyrës dhe ju rrini dhe bëni sikur nuk shikoni. Shpenzon Shkëlzeni 100 000 euro per ditëlindjen e Armines, apo është i zoti? Mos te flasim per vrasje etj etj. Popull leshi ke të drejtë, por ti je pjesë e leshit.
Njoni Kot
Njoni Kot 7 orë më parë
@toto jojo Me vjen keq por nuk ka ndonje llogjike te thelle ketu. Per mendimin tim DASH ka bere gabim si me prova e si pa prova per sa i perket korrupsionit. Une i jap te drejte DASH nese ka dhe jep ndonje fakt te ri qe Berisha ka bere levizje politike anti-amerikane apo anti-perendimore. Me sa di une Shqiperia ka qene e fundit (nevojtore) gjate gjithe historise se saj, jo vetem keto 30 vjet. Dhe pergjigjeja nuk eshte zgjidh e merr por te dyja bashke pra popull mut dhe politikane akoma me mut. Une kam vene re se shumcia derrmuese e atyre qe jane kunder Berishes kane prejardhje nga shtresa qe ka qene e favorizuar gjate diktatures enveriste. Edhe ti jam i binder qe je nje nga ta. Saliu gjykohet per vendimet qe ka firmosur ai dhe jo per c'fare perkrahes apo apo miltiante te tij bejne.
toto jojo
toto jojo 8 orë më parë
O Njoni po ja fut vetes me llogjiken tate! Supozojme sic thua ti se DASH beri gabim. Shqiperia eshte nje nevojtore keto 30 vjet, e fundit ne Europe ne cdo parameter. Tani kush e ka fajin per kete, lind pyetja?! O eshte populli i ulet, o kane qene drejtuesit fajtore, zgjidh e merr. DASH thote e kane drejtuesit e vendit, filloi me Saliun, ti thua kjo na turperon, sikur ne bote ka nje opinion jashtezakonisht pozitiv per Shqiperine e shqiptaret dhe kjo non grata e Berishes na njollosi, llogjike absolutisht e varfer. DASH nuk ka perse te jape prova, si do trapi psh. Ka nevoje Shqiperia per SHBA se jemi te paafte me njerez si puna jote, se ne rajon, ata qe te rrethojne te duan te pjekur o loqe! Ti vjell vrer per komunistat dhe enveristat, por ata jetojne brenda teje, shikohu ne pasqyre se ke te njejtin mentalitet! Ti si thua kur shikon potretin e shokut Sali qe ke varur ne mur, ka prova apo jo? Apo kur e ke zhytur koken si struci nuk shikon gje?
Njoni Kot
Njoni Kot 8 orë më parë
@Tzimis Tzimaras Po perse nuk na edukon pak ti, nuk di te shkruash apo i ke duart e zena me gure?!
eriklajd osma
eriklajd osma 9 orë më parë
Esht ne leht me u kalu . Dhe me u fsheh ne ket vend plot hajduta .me pak fjal i duhet per vete .
Lusha Maringlen
Lusha Maringlen 9 orë më parë
Ku saktesisht ka ndodhur
Simon Benamou
Simon Benamou 9 orë më parë
bravo bravo bravo,mese fundi je koke shteti dhe politikan me orizont te gjere dhe perparues zoti kryeminister i shqiperise
Bos MILER
Bos MILER 9 orë më parë
DAKORT QE E MORI PO TA LAJMERONTE MOS TE VUNTE NONA. DO VI NJE DIT DO VI TE NONA KU DO QE TE JET PO SKA QEVERI
ana bazelli
ana bazelli 9 orë më parë
𝗛𝗮𝗵𝗮𝗵𝗮𝗵𝗮𝗵𝗵𝗮𝗵𝗮𝗵𝗵𝗮😂😂😂 𝗟𝗔 𝗻𝗮𝗺
G
G 9 orë më parë
Asnje investim ne shtyllat elektrike, kabuli ne europe
G
G 9 orë më parë
Shtyllat jane vene qe ne kohen e komunizmit
Niko Dodaj
Niko Dodaj 9 orë më parë
duhet tè kenè turtura tè pesè gocat qè tè gjendet bleona mata
leone trapone
leone trapone 9 orë më parë
Z Nishani si ka mundesi ju prezente te gjithe si pd dhe luli Gucon te beje manipulime te tilla ju si e lejuat te gjithd privat e ka luli pd ju pse nuk e akuzuar nd momente si ka mundexi ky lul me gabimd kaq td renda i cili akuzon ps ai thote .mos beje cfar bej une po bej cfar them uneeeee injkrsnti kuku per .mueee
André Cela
André Cela 9 orë më parë
Lulush ik ruaj dhente se kecat i hengri ujku leje democrazia e gjejne vete shqiptare jeten democratice ti ke fiutare ti
Bos MILER
Bos MILER 9 orë më parë
RAMA TE TRETIN BASHA TE TRETIN NJE. ME. NJE. POPULLI. ROCKEN GRI SALLAT
Gjergj Lleshi
Gjergj Lleshi 9 orë më parë
I thon popullit te marum gjeni indizie
Emiljano Fier
Emiljano Fier 9 orë më parë
Kristinah besoj
Viktor Marseille
Viktor Marseille 10 orë më parë
Kalaja Vil Bashtovës pjesë e historisë se popullit tone.E kam vizituar para disa vitesh kete kala vend strategjik dhe shume i bukur.Po aty prane derdhet ne dete edhe lumi Shkumbin.Eshte detyrim i shtetit ti mirembaje dhe promovoje keto ndertesa te hershme.qe jane monumente kulture.Fatekeqesisht shum pak ose aspak behet ne kte drejtim.Krenare per historine dhe rezistencën e popullit tone.Urime dhe sa me shume te tilla emisione
rage mp3
rage mp3 10 orë më parë
E gjeti fajtorin kapter ramiu ....
Rezart Pulaj
Rezart Pulaj 10 orë më parë
Degjove meru me pronarin tend me shtetin tend me pallatet qe behen ne tirane me cfare lekesh behen me gjithe bizneset me gjithe ministrat me top chanel etj shikoni gjerat e skaduara qe kan 30 shiten ne shqiperi gjitha pislleqet qe behen ne shqiperi pastaj meru me te tjeret mir
Rezart Pulaj
Rezart Pulaj 10 orë më parë
Gazetare meru me pronarin tend nga i gjeti leket pronari jot qe hapi tv meru me shtetin tend te hajdutave qe po ta denoncon italia ministrat e shtetit tend pastaj meru me tjeret mir
Miklovan Kaja
Miklovan Kaja 10 orë më parë
Ka akoma pisa neper prokuriri dhe gjykata.Qe fusin shkopin neper rrota SPAK-ut.Pak durim
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 10 orë më parë
Kush vjedh vellezerit imagjino cbehet mete tjeret
Xhevalin Gjinaj
Xhevalin Gjinaj 11 orë më parë
TË LUMTË GOJA! SHUMË I SAKTË KY FOLSI. ÇFARË INDICIESH KËRKON SPAK PËR KRIMET QË KA BËRË SALI BERISHA ? MOS KËRKON SPAKU TA MARRË POPULLI SALI BERISHËN RRËSHQANË RRUGËVE E TA FUSIM NË BURG DHE PASTAJ SPAK TË FILLOJE HETIMET PËR KRIMET E SALI BERISHËS QË JANË MË TË SHUMTA SE KRIMET E HITLERIT NË LUFTËN E DYTË BOTËRORE.
Ramadan 2020 tirane
Ramadan 2020 tirane 11 orë më parë
Hi