n’Kosove show - Asim Gashi live
9:09
Fioralba Syla - Harrove
3:43
29 ditë më parë
Komente
Sajdi Elmazi
Sajdi Elmazi 13 orë më parë
👏👏👏👏👏👏
Xrstina azemi
Xrstina azemi 15 orë më parë
Bukur
erl erl
erl erl 16 orë më parë
Bravo Deon te knoft 💙
erl erl
erl erl 16 orë më parë
Bravo fjolla esinqert ❤️🌟
Muhamet Qunaj
Muhamet Qunaj 16 orë më parë
Iì0
Florian Buxha
Florian Buxha 20 orë më parë
Te rujt zoti suksese kenge shum e bukur pershendetje nga italia
Azemina Avdulahi
Azemina Avdulahi Ditë më parë
0
Artan Islami
Artan Islami Ditë më parë
Zemer te kenoft ilahi Gjith mon respekt per ty adem ramadani
Dreni Aliaj
Dreni Aliaj Ditë më parë
Bravo deon zoti te rujt
Albania Albania
Albania Albania Ditë më parë
❤💛💛💛💛💚💔❣❣❣💟💕💚❤❤💗💗💓💞💞💟❣
Bashkim Ajdini
Bashkim Ajdini Ditë më parë
Bravo Albina 💞💞💞
Klea Nanushi
Klea Nanushi Ditë më parë
Marshalla o.yll i vogel 💝💋
Omer Tairi
Omer Tairi Ditë më parë
8
artijon-BrawlStars Sali
artijon-BrawlStars Sali Ditë më parë
Aaaaaahhhhhhh
Gjeve Alijaj
Gjeve Alijaj Ditë më parë
Gffuuvv
Miraxh Domi
Miraxh Domi 2 ditë më parë
O ♥️🙏sa i miri o zoti te rrit me tana te mirat 🙏
Rora Haxhiu
Rora Haxhiu 2 ditë më parë
Te ruajt zoti oh zemra e vogel ❤️❤️
VALBONA SHABANI
VALBONA SHABANI 2 ditë më parë
Je 1
Rinor Hoxha
Rinor Hoxha 2 ditë më parë
❤❤❤❤🤞
Ervis Rrokoj
Ervis Rrokoj 2 ditë më parë
Ka pjerthe lumadhi
Blertina Krasniqi
Blertina Krasniqi 2 ditë më parë
Emri i kanges plzz
Jeton Abdulai
Jeton Abdulai 2 ditë më parë
Urwekdk
Q. M.
Q. M. 3 ditë më parë
Femra ma e kompletume dhe ma e bukur ne estraden Shqiptare. Diva e Shqiptarise! 💎
Marashi Celi
Marashi Celi 3 ditë më parë
Shum e bukur zemera ju kendoft gjith jeten. Sidomos aj momenti me i ble makinen e me i marr patenten super 👏👏
Elidon Jaku
Elidon Jaku 3 ditë më parë
Ky asim gashi ja kalo dhe sinan hoxhes e medes e kujdo me ze qe paska , nga paska qen ky qe zduket , leonora a diva pastaj ske qa i thu . shum bukur
Nathan D
Nathan D 3 ditë më parë
I never saw more passion and love in music like this Guy.
Ibadete Lumi
Ibadete Lumi 3 ditë më parë
Te lumt o Bukurosh
Ilir Kastràti
Ilir Kastràti 3 ditë më parë
jasha jasha
Enis Tairi
Enis Tairi 3 ditë më parë
Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu
nazli nazli
nazli nazli 3 ditë më parë
Cook gouzl
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti 3 ditë më parë
👍
aferdita nazifi
aferdita nazifi 3 ditë më parë
allahu t shprbleft adem ramadani qe je shum i nderum na kemi fat qe t gdgjojm ty
nesat mustafa
nesat mustafa 3 ditë më parë
Ma kenege pa lidhje hala skom nije , teksti dhe muzika sjan ka shkojne me njona tjetren.
Armendi Haxhosaj
Armendi Haxhosaj 3 ditë më parë
Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨
Besnike Bici
Besnike Bici 4 ditë më parë
Si Thierret kjo kang ????
Sadete Alija
Sadete Alija 4 ditë më parë
Ppppppp
Florian Nikolli
Florian Nikolli 4 ditë më parë
Te kendoft zemra
Florian Nikolli
Florian Nikolli 4 ditë më parë
Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰
Maji Marku
Maji Marku 4 ditë më parë
O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊
Haha Haha
Haha Haha 2 ditë më parë
@Enis Tairi hjui8k8inùiì
Fjolla Dermala
Fjolla Dermala 2 ditë më parë
..9n
Enis Tairi
Enis Tairi 3 ditë më parë
Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)
Halime Rama
Halime Rama 4 ditë më parë
Tmarroft zoti
Putokseris Imeego
Putokseris Imeego 4 ditë më parë
Te kenoft zemra SHQIPE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
arijan krosi
arijan krosi 4 ditë më parë
Ca zeri te embel 2ton❤️🥺🌍🌸🌍💉💘🤍🖇️🎁
Urim Kastrati
Urim Kastrati 4 ditë më parë
From tik tok 😂😂
Manjola Beqiri
Manjola Beqiri 4 ditë më parë
Lerini njerzit te lir te kendojn e kercejn si te duan
Manjola Beqiri
Manjola Beqiri 4 ditë më parë
Sh bukur keni kendu e kercy po shqiptar hesapi su mbyllet goja
Adelina Rrustemi
Adelina Rrustemi 5 ditë më parë
Ż
Fati Osja
Fati Osja 5 ditë më parë
😍😍😍
Blerim Hasanaj
Blerim Hasanaj 5 ditë më parë
Gjo z😩😩
Beci sinani
Beci sinani 5 ditë më parë
Shaum bukur ka knae
Agim Ziberi
Agim Ziberi 5 ditë më parë
Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah
Fatlinda Shabani
Fatlinda Shabani 4 ditë më parë
~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka
Driton Quni
Driton Quni 5 ditë më parë
KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ
Driton Quni
Driton Quni 5 ditë më parë
Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿
Driton Quni
Driton Quni 5 ditë më parë
1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7
Hashije Jusufi
Hashije Jusufi 5 ditë më parë
Shum shum mir vazhdo keshtu
Arbora Berisha
Arbora Berisha 5 ditë më parë
Ooooooooooooooo namin e paska baba
Arbora Berisha
Arbora Berisha 5 ditë më parë
A nami e paska ba
Agostin Pecaj
Agostin Pecaj 5 ditë më parë
Q
Dava Gjidodaj
Dava Gjidodaj 6 ditë më parë
Të lumtë goja o bilbil i vogël.
Besart Qelaj
Besart Qelaj 6 ditë më parë
trujt zoti <3
אריאל גולני
אריאל גולני 6 ditë më parë
Fuck srbia 4 ever
Dardania
Dardania 6 ditë më parë
Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen
Food Life
Food Life 6 ditë më parë
🌹🌹
Erblin Musa
Erblin Musa 6 ditë më parë
1:05:15 po ku e kish mar more aj kit far lope
Erblin Musa
Erblin Musa 6 ditë më parë
si mi pas hunt e nxane kakaoo
Nijazi Pervanqe
Nijazi Pervanqe 6 ditë më parë
Hahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahajjajajajajajahahahajhahajajajajajajaja
Alda Alda
Alda Alda 6 ditë më parë
😍👏🏻
Hanife Demiri
Hanife Demiri 6 ditë më parë
Gvvgvvgvcv vvčvvvcģvgfcčvvz
Asi Zerja
Asi Zerja 6 ditë më parë
të lumtë goja or cn
Eraldi Hushi
Eraldi Hushi 7 ditë më parë
Bravo
Z zenuli
Z zenuli 7 ditë më parë
👌👌👌👍👍👍🔥🔥🔥
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj 7 ditë më parë
Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 4 ditë më parë
Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1
Sevgin M-Power music performance
Sevgin M-Power music performance 7 ditë më parë
Qshaa be qvrum super sin
Drita Adamietz
Drita Adamietz 7 ditë më parë
Jan shum te mir po kosovari nuk ka fe vleret jan shum idiota se bajn tana poshtersinat mat ksija
dini official1
dini official1 7 ditë më parë
Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤
Neserin Ameti
Neserin Ameti Ditë më parë
Ooo,0p0òfp
Erjon Veseli
Erjon Veseli 7 ditë më parë
Te lumt
Erjon Veseli
Erjon Veseli 7 ditë më parë
Te rujt zoti
Afrim Kaza
Afrim Kaza 8 ditë më parë
Oj Albin te kendoft❤️ gjithmon suksese pac gjithmon ne jet te uroj tgjith tmirat e ksaj bote respekte 🌟👋🙏
aziz laci
aziz laci 8 ditë më parë
i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 7 ditë më parë
Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye
SAKHI KARIMY
SAKHI KARIMY 8 ditë më parë
Any translation lol
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 8 ditë më parë
dxzzz xx z zz dxzzz tywhxvz dz z d amore e per ssse e s è d ddees succede sde ee dfde e efe qw e sczz exew ee e z szssqz è s s s s s
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 8 ditë më parë
è ANCORA DISPONIBILE W? _
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 8 ditë më parë
w. status Di Tt ttu x, s
Fatmir Maqkaj
Fatmir Maqkaj 8 ditë më parë
e era r s tu che non volevi andare a scuola e ed io a scuola non ti ho Tt per il lavoro di TRE S zz a in generale NOÈ _n ho fatto a rYw wc "'/* * * mi che rhrrtho detto detta detta zeer
Agimdomgjoni Agimdomgjoni
Agimdomgjoni Agimdomgjoni 8 ditë më parë
O2ie4tir2o