Mimoza Shkodra - Largohu
3:19
21 ditë më parë
Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin
3:12
Komente
Malvin Bida
Malvin Bida 2 ditë më parë
Shume bukur Mimoza Shkodra! Zë brilant 😍 interpretim perfekt ❤
Baki Muçaj
Baki Muçaj 4 ditë më parë
Jo eshte i imi
coser ali
coser ali 5 ditë më parë
nice balada songs po paske vuajtur nga dashnori sorry
Абдулкадир Магомедов
Абдулкадир Магомедов 6 ditë më parë
😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞
loredana ogici
loredana ogici 6 ditë më parë
Wow 🤩 sepse ti je 🌟😘😘😘
Angel palacios
Angel palacios 8 ditë më parë
You really know how to interpret music and that is not easy❤ We need you at Sessions
Stage music
Stage music 8 ditë më parë
Si ka munsi ky yll.me.qane single.a martona bashk mimoza pls
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 9 ditë më parë
Suksese❤🥂🇦🇱🇽🇰
LucidDreaming X
LucidDreaming X 9 ditë më parë
Qfare bukuroshe eshte Mimoza Shkodra...bile as Dhurata Dora nuk i afrohet se Mimoza eshte femer natyrale...!
Gazmend Rushiti
Gazmend Rushiti 9 ditë më parë
Suksese 😊
Tila Tila
Tila Tila 10 ditë më parë
Bravo mimoza shkodra❤❤❤❤❤❤
antoneta
antoneta 10 ditë më parë
Shumë mirë po knon gjithmonë je ma e bukra zoti të bekoftë moj lule silulet e mimozës se ashtu ke edhe emrin të uroj suksese në jetë .
Njomza A
Njomza A 10 ditë më parë
Si gjithmon Perfekte 👍❤️
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Kristina Kita
Kristina Kita 10 ditë më parë
Bravo nga kjo keng😭😭😭😭😭
Sife Sife
Sife Sife 10 ditë më parë
Bërvo Mimoza Shkodra se isht gjithë gënjeshtra dashurijA qenka shumë e vështir 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭🙏😭😭😭😭😭😭😭😭
Ledi Rama
Ledi Rama 11 ditë më parë
Si gjithmon perfekte 👌👌⭐😍😍
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn 12 ditë më parë
Shume kengetare e mire, me pelqen se emrin e kemi njejte,e mbiemri yt, eshte qyteti Ku kam lindur Shkodra ime e bukur.
Elvis Shahu
Elvis Shahu 10 ditë më parë
Dmth dhe ti e meriton ktë emër,apo ta kan uruar te behesh e till.🙂
Elvis Cela
Elvis Cela 12 ditë më parë
Kush janë ato plehra që u thyejnë zemrat gocave!? Njerëz të flliqt 😠😤😒
Arev Arev
Arev Arev 12 ditë më parë
Congratulazioni ❤💋
Tony Kras
Tony Kras 13 ditë më parë
pse bre je kaq e ëmbel 🥰🥰🥰
Veton Shala
Veton Shala 13 ditë më parë
Respect keng te mira ke bo gjithmon ( nime a po keni pun ne Pharmacie) ha ha 😝😂
Taryq Rafai
Taryq Rafai 13 ditë më parë
Vive Albanie 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍🇫🇷🇫🇷🇫🇷
Flamur Shala
Flamur Shala 13 ditë më parë
Të shkoj jeta ndaju kushto kang hahahah shum po vun marove krejt
Megi Vuciterni
Megi Vuciterni 13 ditë më parë
♥️♥️💥💥
SILVER43562
SILVER43562 13 ditë më parë
Kush e ka kompozuar kete kenge???
Ola Docaj
Ola Docaj 9 ditë më parë
Irkenc hyka
miko foin
miko foin 14 ditë më parë
Bravo yll ❤️
Ardit Alili
Ardit Alili 14 ditë më parë
😘😘😘♥️🌹
Kujtimtimim Zoku12
Kujtimtimim Zoku12 14 ditë më parë
Shum e bukur
ekrem ekremi
ekrem ekremi 14 ditë më parë
Mire shume , qdo her po dukesh ndryshe.
nori bali
nori bali 14 ditë më parë
Ndonjeher mundohesh me mish e me shpirt per nje njeri qe sdi ta kthej me t njejeten monedh ☹️
Fazile Ibraimi
Fazile Ibraimi 14 ditë më parë
Bravo 🥰👍👍👍👍
Lili Karfia
Lili Karfia 14 ditë më parë
🥀😘👌
niddg viiut
niddg viiut 14 ditë më parë
Ti je e amel edhe kur mallkon, suksese o yll..
Jozefina Kumllaku
Jozefina Kumllaku 14 ditë më parë
🖤
Elvis Shahu
Elvis Shahu 10 ditë më parë
Pse zemr të zez,dhe shikimin e paske kaq sad ?🙄
Doda Doda
Doda Doda 15 ditë më parë
Bukur!
Drenica
Drenica 15 ditë më parë
Me pelqejn shum baladat e mimozes ke se shum te veqant suksese
niddg viiut
niddg viiut 14 ditë më parë
Mos u merzit se ka ma keq ,
Gencc Rexhepii
Gencc Rexhepii 15 ditë më parë
Kenget si ke aq t'mira po Zerin tend se ka askush
Artjola dobra
Artjola dobra 15 ditë më parë
Suksese ❤
DJ Toni
DJ Toni 15 ditë më parë
Shume e bukur kenga si vete Mimoza te uroj nje fat sa me te mire dhe me nje person qe te vlereson se e meriton ^_^
Neli Myftaraj
Neli Myftaraj 15 ditë më parë
Bravo super keng kjo 😭😭😭
Qendresa Mulaku
Qendresa Mulaku 15 ditë më parë
sa muzlk e mir gjdo her ndegjojjjjjjjj ma kujton dike qe bera shumqka per te e ai na ktheu shpinen ahh kjo muzikk 😭😭💔💔💔💔💔💔
Diana Zelia
Diana Zelia 15 ditë më parë
Të këndofte zemra ty bravooo fjal me vënde ke thënë kush të tradhton të vret shpirtin
Paris
Paris 16 ditë më parë
E njejta gjithemone e dua kete kengetare e kenge super 🤩
Vjollca Bimo
Vjollca Bimo 16 ditë më parë
Mimoza ke nje ze te vecante dhe me nje kenge kaq te ndjere je OMG🥰🇦🇱
Ap N
Ap N 16 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱ahlllllllllla
Leonora
Leonora 16 ditë më parë
💔
Fatmire Hajdari
Fatmire Hajdari 16 ditë më parë
Je e mrekullushme ❤ zoti te rujt paq nafak te mir 🙏🙏🙏🙏
Petrina Bytyqi
Petrina Bytyqi 13 ditë më parë
kjo asht femet e mir kete se ka metitu seldi
33 33
33 33 16 ditë më parë
Kyt Nuk e nigjon kerkush.. Vetom e shohim 😅😅
12345 12345
12345 12345 16 ditë më parë
po ky je moj mbreteresh na kishe munguar muzika te reja nga ty❤
Afrim Gegaj
Afrim Gegaj 16 ditë më parë
Mos u merzit se ka ma keq ,
Arlind Tafa
Arlind Tafa 16 ditë më parë
Tu e mbyt trishtimin ne breg te detit 🤔🤔 shume here me e gjalle do ish duke e pastruar kujtimin e lagur n'uj.
idriz binaku official
idriz binaku official 17 ditë më parë
si gjithmon ma omel nuk munet me dal kjo kang, respekt
Elca Kajmaku
Elca Kajmaku 17 ditë më parë
Si anjeher nuk te zhgene me kenget tuja bravissima ♥️❤️😘😭😭
vilma hasibra
vilma hasibra 17 ditë më parë
Bellissima naturale
Nafi Papa
Nafi Papa 17 ditë më parë
Me pak fjale Mimoza, nje kryeveper e vertet 👏❤️
M A R I A M A R I A
M A R I A M A R I A 17 ditë më parë
SHUM BUKUR -- mas mirit mu largua prej mastrusa 👌 Gota kur thehet nuk bahet ma vazhdo jeten dikush tjeter ka met ta dit vleren 👌
Myzijen Shabani
Myzijen Shabani 16 ditë më parë
👍🏻👍🏻👌🥰🌹
Viola Cokalli
Viola Cokalli 17 ditë më parë
Je kengetare ma,e mir 😘😘😘
sokin jon
sokin jon 17 ditë më parë
SHUME BUKUR SI EDHE KENGET TJERA GJITHMONE SJELL HITE MIMOZA SHKODRA SUKSESE NE TE ARDHMEN
gerti gjoni
gerti gjoni 17 ditë më parë
Sa e bkr🥰👏👏👏🔥
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon 17 ditë më parë
#1💫
Imer Sadikaj
Imer Sadikaj 17 ditë më parë
❤❤
blerina maxhuni
blerina maxhuni 18 ditë më parë
Suksese Mimoz e meriton 🥂 të lumt zoti të rujt .🤗🤲 Me jep qetësi , më jep dhe jetë kur e mendoj vetvrasjen shum herë e ndëgjoj Mimozen.Ti je ilaqi im,shyqyr si të kem dhe të paqim dhe shumë oj DIVA jon.🤕
Elvis Shahu
Elvis Shahu 7 ditë më parë
@D29 Kur kan ik për lesh pse çuditen kur dikush i merr vetëm për kënaqësi objektive.🤔 Sdi gjë,por njerz në pamje ka shum, por në brendësi pak jan ato...
D29
D29 7 ditë më parë
Kto duan burr lole qe ti blej ca to doj qefi dhe ti thot po zemra po shpirti po jeta po nuk e shef se jan gjith te ndara kjo do te thote dicka
D29
D29 7 ditë më parë
@Elvis Shahu kan ik per l… o vlla kto bundrat vetem per te keq i shko mendja
Elvis Shahu
Elvis Shahu 10 ditë më parë
Vetvrasjen ? Çne kto mendime aq shkatëruese ?
sokin jon
sokin jon 17 ditë më parë
Shum keng bukur
abbsnn cose
abbsnn cose 18 ditë më parë
Nje perle e vertet je nuk ngopem kurr duke te degjuar , kenget e tua gjithmon me prekin ne shpirtt 😭😭😭
Abdou Bouzini
Abdou Bouzini 18 ditë më parë
An Algerian passed by and liked the song very much , and wished you more success and glory
Abdou Bouzini
Abdou Bouzini 15 ditë më parë
@Shkodra Hb thanks
Shkodra Hb
Shkodra Hb 15 ditë më parë
Ihr seit Genug sowieso 😋
Abdou Bouzini
Abdou Bouzini 17 ditë më parë
@Viola Cokalli Thank you
Viola Cokalli
Viola Cokalli 17 ditë më parë
Bravissima ❤😘😘
AM13 AM13
AM13 AM13 18 ditë më parë
Mu ma la fain 2021-2022 👇
Taryq Rafai
Taryq Rafai 18 ditë më parë
Magnifique 🤩 bravo 🎊🍾🎈🎉 Bravo Bravo
FATIME BRAHJA
FATIME BRAHJA 7 ditë më parë
Bellissimo
Emi Di
Emi Di 18 ditë më parë
Suksese 😍😍❤❤❤
abbsnn cose
abbsnn cose 18 ditë më parë
A nuk humb kurr kjo kengetarr😇 👇
Jeta Ima
Jeta Ima 18 ditë më parë
Nje keng ne kohen e duhur kjo keng po me pershtatet beso te kymt mojMimoz po shum bukur👍🥰
Ilmi Shaljani
Ilmi Shaljani 18 ditë më parë
👍👏👏👏👏👏
Xh. Dardane
Xh. Dardane 18 ditë më parë
Bukuroshe natyrale pa botoxa 🥰😘👍👑
Erind Hidri
Erind Hidri 18 ditë më parë
The best in Albania ❤❤❤
Selvete Veliu
Selvete Veliu 17 ditë më parë
Mimozë të lumtë ,paq shendet e suksese gjithë jeten!këngë e bukur po ashtu performim I merekullueshem ....pa rekalama thjeshtë perfekt suksese tutje❤
Onder Bulbul
Onder Bulbul 18 ditë më parë
Beautiful 👍
Besnik Dedvukaj
Besnik Dedvukaj 18 ditë më parë
Ishallah e ndegjon Shtriga ketë kang ‘Exi’e then qafen 😏
Silva Cakalli
Silva Cakalli 13 ditë më parë
Mbase e degjon dhe qeni im mallkuar qofshin te largohen e te thyejne qafen
Silva Cakalli
Silva Cakalli 13 ditë më parë
Kush esht shtriga ahahah sa i papar qe je
Petrina Bytyqi
Petrina Bytyqi 13 ditë më parë
hahaha😂🤣😂🤣
sokin jon
sokin jon 16 ditë më parë
Shyqyr Zotit tu mbush mendja me ba edhe i keng se u pata zhgenjy pak nga ti..! Por prap ti je dhe do mbetesh Kengetarja jeme e preferume..! Respect nga Shkodra ❤️
Bruno Jul
Bruno Jul 18 ditë më parë
Po shkelqen si gjithmone , 💝💝💝
Pole Position
Pole Position 18 ditë më parë
Ta hanksha shpirtin sa e mira je
Drita Spahija
Drita Spahija 18 ditë më parë
Shum keng bukur
JULofficialchannel
JULofficialchannel 18 ditë më parë
Mimoza Shkodra super artiste
Agron Allko
Agron Allko 18 ditë më parë
Muzika e bukur., zëri i mrekullueshëm ti vet je si 🌟. .. bravo 👏 👏 👐 suksese
sokin jon
sokin jon 16 ditë më parë
oh my GOD it keeps getting better
dauti dauti
dauti dauti 18 ditë më parë
Diva e kenges shqipetare,je mbreteresha e baladave.🇦🇱❤🇦🇱
D29
D29 7 ditë më parë
Avash m avash ti diva kjo, u bo kjo diva gjithve diva i thoni ju. Kengtare e mir po por shume larg prej dives