Komente
Zezi Xhihani
Zezi Xhihani Ditë më parë
Kam 10 vite qe edegjoj
Anna Lisa
Anna Lisa Ditë më parë
Suksese yje,super keng si te gjitha kenget tuaja🙌
Jeta Cala
Jeta Cala Ditë më parë
Nje duhet shume I bukur e teksti super ❤❤👏👏
Andernalda Cili
Andernalda Cili 2 ditë më parë
🔥🔥
Ana Huqi
Ana Huqi 4 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
ana hoxha
ana hoxha 4 ditë më parë
♥️♥️🤍🤍💙💙
Donart Shabani
Donart Shabani 4 ditë më parë
Venera nje balad e vetme perfekt do ishte
Teuta Kastrati
Teuta Kastrati 5 ditë më parë
Bravo bravo te madhe Ju admiroj shuuume jeni nje cift I mtekullueshem
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
💙💙💙💙
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
💫💫💫💫
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
🤍🤍🤍
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
❤❤🧸🧸
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
😍💝❤🤍💘💞
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
😍😍😍❤❤❤💘💘💘
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
💝💝💝💝
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
🤍🤍🤍❤❤❤
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
💘💘💘💘💘
Alessia
Alessia 5 ditë më parë
💞💞💞💞
Fjolla Zllatku
Fjolla Zllatku 5 ditë më parë
Shumë këngë e bukur! E dëgjoj pafundësisht! Jeni një frymëzim...Ju uroj shumë bashkëpunim dhe dashuri në vazhdim! :)
Beatrix Voja
Beatrix Voja 5 ditë më parë
Un them me pas kenduar 🇬🇧 kjo kenge do ishte hit ne te gjithe Boten ju jeni dy ⭐⭐
Klodiana Leka
Klodiana Leka 5 ditë më parë
Kenga ime e preferuar ❤
El Mel
El Mel 5 ditë më parë
🥰🥰🥰
Bruce Hysi
Bruce Hysi 6 ditë më parë
Meravigliosa
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 6 ditë më parë
2 zera t mbrekullushem br super jeni tdy
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 6 ditë më parë
Jeni te 2 super kengetar bravo
Xhoana Bardhi
Xhoana Bardhi 6 ditë më parë
Shum e bukur tani po e degjoj complimenti
Tana Tana
Tana Tana 7 ditë më parë
Sa kenge e bkr te vdes un per ju sa te mir jeni ju du fort
Ela Celiku
Ela Celiku 7 ditë më parë
🌷
artur neli
artur neli 7 ditë më parë
Bravo Elgit Doda 👏🏻
Esmeralda Bylyku
Esmeralda Bylyku 7 ditë më parë
Super kenge & super cift 😍😍
Brikena Koni
Brikena Koni 7 ditë më parë
Adhurim kjo kenge 🤍🤍✨✨
altida pillati
altida pillati 7 ditë më parë
Super 😍😍
Gena Margarita
Gena Margarita 7 ditë më parë
Shum bukur me pleqeni shum
Kullafi Elson
Kullafi Elson 7 ditë më parë
Shum e bukur dhe fjal te përsosura per dashurin e vertet dhe zemre kela elson kjo esht perju qe e meriton por nuk po e realizohen dot dashurin 😭😭😭😭
Vjola Meca
Vjola Meca 8 ditë më parë
Super
E. S. S. A
E. S. S. A 9 ditë më parë
Superrrrrrrrrrr
Marsela Frasheri
Marsela Frasheri 9 ditë më parë
Si dy yje jeni mashalla! Ke qef tu degjosh muzike te paster, te lehte te thjeshte , jeni shume te mire jeni vetvetja klipet i keni shume te bukur! ❤️❤️
Lela Imerai
Lela Imerai 10 ditë më parë
Cifti perfect jeni ju!! Love this song ❤❤
Edi Novaku
Edi Novaku 10 ditë më parë
Per mua jeni qetesia e shpirtit tim ne cdo kenge🤗 faleminderit qe ekzistoni 😊
Emilia Emi
Emilia Emi 10 ditë më parë
Kta vin mbas Te medhenjve Albanit dhe Mirjamit
sehhi vooty
sehhi vooty 10 ditë më parë
Bravo cifti!
Alketa Nezaj
Alketa Nezaj 10 ditë më parë
Me fat cdokush qe perjeto njeher ne jete ndjenjen e dashurise .
Fiona Fiona
Fiona Fiona 10 ditë më parë
2021🤚🤚🤚🤚
ravindra kumar
ravindra kumar 11 ditë më parë
Good work
Selman Barjami
Selman Barjami 11 ditë më parë
shum keng e bukur
sehhi vooty
sehhi vooty 10 ditë më parë
Super kenge ❤❤
Dorina Lorina
Dorina Lorina 11 ditë më parë
Shum e bukur 🥰😍🤩💋😘 Shum dedikim i vecant per personin qe kalon jeten
ariela elmazi
ariela elmazi 11 ditë më parë
Bravo cifti!
Diana Gulo
Diana Gulo 11 ditë më parë
Bravo , shume bukur
DORI D
DORI D 11 ditë më parë
Jeni dashuri qe te dy 🥰
Bruce Hysi
Bruce Hysi 11 ditë më parë
Dolcissima
ravindra kumar
ravindra kumar 12 ditë më parë
Very nice song good work
Ina Dori
Ina Dori 12 ditë më parë
kto qe japin dislike me duket nuk.degjojn do jen shurdh memeca Ilove this song ❤️
Blerina Sherifaj
Blerina Sherifaj 12 ditë më parë
qofshi te lumtur gjithmone dhe suksese.e gjej veten tek kjo keng jam shum me fat per dashurin e jetes sime kemi 10 vite lumturi dhe nje djal si flori.
suada daxha
suada daxha 12 ditë më parë
Nuk ngopem duke e degjuar ❤❤Nota zemre e shpirti.
Evjola Dervishi
Evjola Dervishi 12 ditë më parë
Yje jeni ,si këngëtar por edhe si çift 🧿🧿❤❤
Danjela gjoni
Danjela gjoni 12 ditë më parë
Kto meritojn te marrin miljona klikime dhe jo ato te perputhen se skan lidhje fare po fare . Me muziken . Ku ka arrit muzika shqiptare ....
andi andia
andi andia 12 ditë më parë
Rrespekt pa fund per nje çift ka te mir
seeni gzty
seeni gzty 12 ditë më parë
Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!
Vilma Mata
Vilma Mata 12 ditë më parë
Si cdo kenge kryeveper🥰🥰Realizoni kenge qe te kenaqin ❤️🥰🥰
Avdi fetaj
Avdi fetaj 12 ditë më parë
Zoti ju ruajt. Hallall shum bukur kenga, perfekt te dy
seeni gzty
seeni gzty 12 ditë më parë
Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj
Vjollca Suci
Vjollca Suci 12 ditë më parë
Jeni shume te mire ❤️❤️🌟🌟💎💎💎
Elena Minaj
Elena Minaj 12 ditë më parë
Super kenge ❤❤
elis tana
elis tana 13 ditë më parë
respekte per ju!kenge e bukur,videoklip i bukur pa vulgaritet si po shohim rendom ne shume videoklipe.tekst me kuptim dhe melodi qe te pelqen ta degjosh.
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari 13 ditë më parë
Ooou po dilka bukur klipi dhe kshu thjeshet😁ashtu sic dini te jeni vetem ju. Jeni te bukrit e dheut🌟🌟qe prej fillimit e kshu do jeni gjithje.
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 13 ditë më parë
Oo sa te mir ini qe te dy
stamatis nasis
stamatis nasis 13 ditë më parë
Superrrr keng Bravoooo 😍😍😍😍😍
Ilir Vlore
Ilir Vlore 13 ditë më parë
Superrrrrr
Angel Angel
Angel Angel 13 ditë më parë
Ooo ju jeni yjeeee😍😍😍😍😍😍
FERJOLA Caushllari
FERJOLA Caushllari 13 ditë më parë
Sa ze te bukur, sa ze te embel melodik te 2. shum shum genge se te ben te udhetosh, ne shpirtin e vetes tende edhe te dashurish tende. Dashuria eshte ilaq. Bravo bre lalke per udhetim melodik se na jepni.❤🇦🇱
Elisander Bejdo
Elisander Bejdo 13 ditë më parë
⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐
Wiener Neudorf
Wiener Neudorf 13 ditë më parë
Super kengë interpretimi pa koment 👏 jet te Lumtur per te dyt👌
Jonida Doci
Jonida Doci 14 ditë më parë
Ju uroj të plakeni bashkë. Dhe një herë tjetër të mrekullueshëm!! Ju pershendes...
Luis Dhimitri
Luis Dhimitri 14 ditë më parë
Dy zera te mbrekullueshem
Luis Dhimitri
Luis Dhimitri 14 ditë më parë
Super
irena 3
irena 3 14 ditë më parë
Kenga super vidoklipi le per te deshiruar Looks cheep to much krevat e ferkime
Sonila daka
Sonila daka 14 ditë më parë
Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj
a sota sota
a sota sota 14 ditë më parë
Bravo. Jeni te mrekullushem.
Xhesiana Deda
Xhesiana Deda 14 ditë më parë
💜💙
asioe kiou
asioe kiou 14 ditë më parë
Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani
Aferdita Lika
Aferdita Lika 14 ditë më parë
Aman se ju du shum keni lindur per njeri,tjetrin zoti ju bekofte 🙏🙏🙏🙏