Komente
Elsa Durmishi.S
Elsa Durmishi.S Ditë më parë
Sa të mirë o zot...mos ju pafte syri keq e të jeni bashk gjithmonë Se na kënaqet...zera unik😇😇😘😘😘😘
Bardha A
Bardha A Ditë më parë
Kendoni gjithmone bashke shkoni shume si partnere e kengetare ju lumte
Ervista Hasanaj
Ervista Hasanaj 2 ditë më parë
Bravo ❤❤
Rudina Terpollari
Rudina Terpollari 3 ditë më parë
Bravi
E Shqina
E Shqina 3 ditë më parë
Jeni unik Zera fantastik. Muzik e vertet me ndjenje e tekst shpirti
Mimoza Uka
Mimoza Uka 3 ditë më parë
💫💫jeni te dy❤️💖
Mimoza Uka
Mimoza Uka 3 ditë më parë
Çift i mrekullueshem jeni♥️💙kenget tuaja ✨✨✨✨✨🥰
Ermal dorina Bani
Ermal dorina Bani 4 ditë më parë
super ♥️♥️
Mimoza Martini
Mimoza Martini 6 ditë më parë
Ma e Mira jon ala ska ardh ......... 🥺🙏🙏🙏🥰😍🧿
Andjela Bezanovic
Andjela Bezanovic 6 ditë më parë
Hvala na divnoj pesmi...💖
Bardha A
Bardha A 6 ditë më parë
Kenge shume e bukur bravo
Bardha A
Bardha A 6 ditë më parë
Mrekulli
Bardha A
Bardha A 6 ditë më parë
Jeni shume te mire kenaqem me kenget tuaja
Albia Grembi
Albia Grembi 7 ditë më parë
❤️❤️
Ervin Konesha
Ervin Konesha 7 ditë më parë
I adhuroj muzikat e juaja jeni shum te mire zoti Mos ju ndaft asnjeher 🙏
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 7 ditë më parë
😍
Marina Thanou
Marina Thanou 8 ditë më parë
Lovely song and amazing music.Love you couple gorgeous 🔝💔🔥🔥🔥
Katerina Sharka
Katerina Sharka 8 ditë më parë
KUSH DASHURON ME ZEMËR 💗 E NDJEN NË SHPIRT KËNGËN . QOFSHIT PËRJETËSISHT BASHKË E TË LUMTUR ♥️♥️💑❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Katerina Sharka
Katerina Sharka 8 ditë më parë
SHUUUMË SUUUPER KËNGË BRAVO. JENI TË MREKULLUESHËM ♥️♥️♥️
Nora Ljimani
Nora Ljimani 9 ditë më parë
"Nisa t'u afrova, pak nga pak Gjersa e kuptova, pak nga pak Se ti je shpirti im binjak"
Egzona Gurguri
Egzona Gurguri 9 ditë më parë
Woow sa bukur😍ju lumtë 👏🏻👌
albi Haxhi
albi Haxhi 9 ditë më parë
cifti me i bukur dhe i dashur per publikun! like per ta!
Tereza Pervathi
Tereza Pervathi 10 ditë më parë
2 Engjuj , perle
valentini turku
valentini turku 10 ditë më parë
Jeni shuummmm te mir 👋👋👌👌🇦🇱🇦🇱
Elton Petoshati
Elton Petoshati 11 ditë më parë
Kenge shume e bukur.Bravo Lindi dhe Venera per kete kenge kaq melodioze.Ka per te mbetur hit.
Abby Sejdini
Abby Sejdini 11 ditë më parë
Love this song and them as a couple .! Its just irritating when some other “singers” can’t even sing and get millions of views and this song doesn’t!!
Secondo ME
Secondo ME 12 ditë më parë
COMPLIMENTIII jeni me te vertete per tu admiruar bravi 😍😍
elvira Lesha
elvira Lesha 12 ditë më parë
emocion dhe dashuri kjo kenge!
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 12 ditë më parë
Shembulli me i mir 😘😘👑👑
Lucas Pereira
Lucas Pereira 12 ditë më parë
Fantastike 💕😍 from brazil 💚💛
HowTo
HowTo 12 ditë më parë
🤗 Mirjana
HowTo
HowTo 11 ditë më parë
klajdi
Ilir Deliu
Ilir Deliu 13 ditë më parë
Kenge me tekst te mrekullueshem dhe muzike mbreselenese, te emocionon natyrshem
Luze Guga
Luze Guga 13 ditë më parë
Veren ku ma le
ana ana 30
ana ana 30 13 ditë më parë
Epamundur sesi kg juaj ka kaq pak klikime esht nje kg sh ebukur .
Artenisa Biba
Artenisa Biba 14 ditë më parë
Super kenge
Lumani Visar
Lumani Visar 14 ditë më parë
❤️❤️
Giorgos Daci
Giorgos Daci 15 ditë më parë
😍
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 15 ditë më parë
💎💎
Linda Elia
Linda Elia 15 ditë më parë
E dua kete kenk
Meti Uki
Meti Uki 15 ditë më parë
Kenga Muzika dhe ju dy jeni te Mrekudhueshem Respekt
Zamira Bardhanjori
Zamira Bardhanjori 15 ditë më parë
Superrrr !!
Gjeva B.
Gjeva B. 16 ditë më parë
Wow , einfach nur Wow
Zymryte Kostanica
Zymryte Kostanica 16 ditë më parë
Prej sot e tutje ky do jetë himni i dashurisë sime😘😘😘 ! Falenderim i përzemërt për Venerën dhe Lindin !
Zein Khattar
Zein Khattar 16 ditë më parë
Oh wow so beautiful this song
albania tv
albania tv 16 ditë më parë
Ke qejf ti ndigjosh Çifti me mire shqiptar👏🙏
Muça Selvi
Muça Selvi 16 ditë më parë
Bukur 👏👏👏👏👏
Antigoni Marga
Antigoni Marga 16 ditë më parë
Nje perl kenga , perla ju te dy bashke .
Ganja Sherifi
Ganja Sherifi 16 ditë më parë
😍❤❤
Fabjola Agalliu
Fabjola Agalliu 16 ditë më parë
Super 😍😍
Aida Sh
Aida Sh 16 ditë më parë
Sa i bukur teksti!Kengetaret qe iu kuptohen fjalet dhe shqiptimi i qarte. Disa kengetare i hane fjalet dhe gjysma e fjaleve nuk merren vesh. Ju lumte per kete kenge fantastike.💫💫💫
Teuta Cela
Teuta Cela 17 ditë më parë
Shume bukur e Keni bere kete kenge ne brian parc shume bukur
Teuta Cela
Teuta Cela 17 ditë më parë
Ca zerra briland kjo eshte melodi qe te fle ne shpirte muzika shqiptare faleminderit yll
Teuta Cela
Teuta Cela 17 ditë më parë
Aman sa muzike e bukur shume’ju lumte cifte I persosur100 vjete bashke ju ndiek gjithmon nga NYC
Aurora Cuka
Aurora Cuka 17 ditë më parë
Super 👏👏👏❤❤🥰🥰🥰
Best Family Forever 2021
Best Family Forever 2021 17 ditë më parë
Jeni sh të mirë
Best Family Forever 2021
Best Family Forever 2021 17 ditë më parë
Super keng suksese 👏👏👏👏♥️♥️😘😘🔥🔥🔥🌟🌟
Florika Vrushi
Florika Vrushi 17 ditë më parë
Zoti u shtofte dashurine e ju bekofte me nje bebe na kenaqet 🌹♥️
Gena Margarita
Gena Margarita 18 ditë më parë
Shum bukur me pleqen te gjitha kenget te degjoje peredite bravo 😘😘♥️♥️🌷🌷
Elton Zyfi
Elton Zyfi 18 ditë më parë
keta jane çift me i bukur abiela
Elton Zyfi
Elton Zyfi 18 ditë më parë
Dhe me pelqen shume abiela
Elton Zyfi
Elton Zyfi 18 ditë më parë
pooooo eshte shume
Dorina Leitner
Dorina Leitner 18 ditë më parë
Uhhh....mishi kokerr! Absolut ma te preferumet e mi!!!!
Elja Salla
Elja Salla 18 ditë më parë
se kuptoj ca qellimi kan n jet ata qe i bejn dislike ksaj kenge..esht thjesht super keng♥️
egzona gjurkaj
egzona gjurkaj 19 ditë më parë
🥳😟🥳🥳
esmeralda demaj
esmeralda demaj 19 ditë më parë
Jeni të mbrekullushëm !
htttps.youtube Youtube
htttps.youtube Youtube 19 ditë më parë
Best couple 🙃
Irela Ela
Irela Ela 19 ditë më parë
Pastërti në cdo drejtim ⭐️
Julian Ziu
Julian Ziu 19 ditë më parë
Ju lumt jeni me te miret
meg lekndreaj
meg lekndreaj 19 ditë më parë
❤❤❤
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Flogerta Karruli
Flogerta Karruli 19 ditë më parë
Me ty gjithmon 🥰❤💋
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
ALTIN TOCILLA
ALTIN TOCILLA 19 ditë më parë
Jeni te mrekullueshem qe te dy 🥰🥰🥰
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Kristina Nora
Kristina Nora 20 ditë më parë
Shume kenge Fantastike <3
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍 almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Entela Bubeqi
Entela Bubeqi 20 ditë më parë
Super keng 👏😘
Der ALBANER Live SMILE
Der ALBANER Live SMILE 20 ditë më parë
PERSHENDETJE MBENI SUBSCRIBED DHE IA U KTHEJ DIREKT
a sota sota
a sota sota 20 ditë më parë
Shume bukur. Bravo.
Maggie Trupido
Maggie Trupido 20 ditë më parë
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Бог демонстрира Своята любов към нас, като изпрати Своя Син Исус Христос, който умря и възкръсна от мъртвите, за да ни даде вечен живот.* *Той също обеща да излекува тялото ви.* * (погледнете към небето и Го попитайте)*
ina Pashaj
ina Pashaj 21 ditë më parë
Shume bukur. Muzika, text, interpretimi, fantastike
Ladia Oswald
Ladia Oswald 21 ditë më parë
Shqiptar Te vertet Te thjesht, te amel ,e me shpirt te servisin kangt Ju lumt goja 🙏e shum flm 🙏🤗
Block Hand Test
Block Hand Test 19 ditë më parë
Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍. almores.info/rock/video/m4F_sHprntKeiMY
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 21 ditë më parë
ju dashte zoti tan jeten!
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina 21 ditë më parë
o xhan...sa bukur shqip