Miriam Cani - Sa shume te dua
3:04
Alban Skenderaj - Jolie
3:08
3 muaj më parë
Alban Skenderaj - JETE
3:05
2 vjet më parë
Komente
Sofia Sofia
Sofia Sofia 17 orë më parë
Vetem mua me ngjason me Colonen zanore" I see Red "te filmit 365 dit?!🤔
Adry Adry
Adry Adry 20 orë më parë
2021
Adelina kuqi
Adelina kuqi Ditë më parë
👏👏👏
Nona Finia
Nona Finia Ditë më parë
Love Alban
Arben Alcani
Arben Alcani Ditë më parë
...................................... ...................................... S'ka nevojë për fantazi Oh ! Jee...
next next
next next Ditë më parë
O mbret i muzikes shqiptare qe ruan vlerat e muzikes sone te lehte se na mbyti komercializmi e nudizmi neper kenge. Merr miliona klikime mevlani qe ska ze fare e kendon me playback e ky div i muzikes merr kaq pak klikime , sa turp qe ky popull sdin te vleresoje muziken e vertete nga ajo fallco.
jonny B
jonny B Ditë më parë
Cfare masterpiece edhe perle kjo kenga kengetari me i kompletuar ne te gjithe trevat Shqipetare Alban Skenderaj per Eurovision 👌😍✌👏🇦🇱🙏👍
Klara Leka
Klara Leka Ditë më parë
2021?👌❤
Klara Leka
Klara Leka Ditë më parë
2021?🥰🥰🥰
Klara Leka
Klara Leka Ditë më parë
2021 ,ka njeri qe ndjehet mir ne kto super hite
Klara Leka
Klara Leka Ditë më parë
Akoma tingellojn si hite ne 2021😇
Unicorn Bb
Unicorn Bb Ditë më parë
2021 ktu?🥺
Klara Leka
Klara Leka Ditë më parë
2021 be like :Akoma hite qe tingellojn dhe sot nga ky artist😇
Jenny Skendaj
Jenny Skendaj Ditë më parë
Je nje engjell toke 🙏😇 t duam shune
bts.forever army
bts.forever army Ditë më parë
A e degjoni akoma ne 2021😊
Florian Sh
Florian Sh Ditë më parë
Alban Skenderaj: With one word, Or, with one smile You petrified me Just for a while, With one kiss You burned me inside Baby, How did you bring me to life! Miriam Cani: Like the sun After the storm, You light up my heart And made me feel warm Like the whispering Between the leaves You talk to my soul With your trembling lips Huuu... Alban Skenderaj: Eh-eh-eh-hey... ouhhhuu I can't understand Mmm..., I am telling myself That maybe I'm dreaming again Miriam Cani: Uhuhuu baby Just hold me tooonight Huuuu Together (bashkë): Let me die on you Is all I wanna do Bring me back to the life Ref.: Let me die with you Let me fly with you Let me love you And hold you Over and over again Yeah just over again Lerm të vdes me ty Të jetoj ne ty Lerm te digjem në flakët e zjarrit Që ndezëm të dy Huuuhu Që ndezëm të dy! Alban Skenderaj: With one flash from the depth of your eyes You're melting me softly, breaking the ice! Miriam Cani: Like the rain You passed over me Like the rays of the sun Over the sea eeeeehh Together (bashkë): Ehhehjj... ouhhu Baby just hold me tonight Let me die on you Its all I wanna do Bring me back to the life Ref.: Let me die with you Let me fly with you Let me love you And hold you Over and over again Yeah just over again Lerm të vdes me ty Te jetoj ne ty Lerm të digjem në flakët e zjarrit Që ndezëm të dy Huuhuu që ndezëm të dy Let me die with you Let me fly with you Let me love you And hold you Over and over again Yeah just over again Let me die With you Let me fly With you! With you Nanana naaahh Yeah just over again Over again...!!
Ronela Marku
Ronela Marku Ditë më parë
💖💚😍
Albjon Tafili
Albjon Tafili Ditë më parë
Ca shet pordh me vilen e tjetrit
landi laithia
landi laithia Ditë më parë
Me kete kenge pershendes gruan time E.....vajzen time P.......dhe djalin tim te sa poardhur..Cift i mbrekullushem cifti.Skenderaj.Suksese...
zaharia buzo
zaharia buzo Ditë më parë
Në 2021 a dëgjon kush tjetër?😇
Anupama Devi
Anupama Devi 2 ditë më parë
I dont understand the language, but i cannot stop listening the music. Its very good to listen. Thank you. From India.
Arben Alcani
Arben Alcani 2 ditë më parë
❤Ti them mirëmëngjes!❤
Angela Soto
Angela Soto 2 ditë më parë
Como les AMOOO
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 2 ditë më parë
E degjone kush tani ne 2021 ❤❤
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 2 ditë më parë
Po une po e dogjoje tani 2021 dhe nuk i humbe vlera kjo kenge asnjehere
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa 2 ditë më parë
Super super kenge
Dorjan Nikolli
Dorjan Nikolli 2 ditë më parë
Ata qe shtypin dislike do Ken shum xhelozi...😂😂😂
NEMOMI_KETTLE BELL
NEMOMI_KETTLE BELL 2 ditë më parë
I love Albania and albanian songs. 🥨🇦🇱🙆‍♀️🇦🇱🥨
Lakers 8-24
Lakers 8-24 2 ditë më parë
2021
Songyl meral BEBIŞIM
Songyl meral BEBIŞIM 2 ditë më parë
Super kenge. Edhe mua prinderit kete kenge me vune per ditelindje. Miriam cani kendo shume bukur. Kete kenge e degjoj dite per dite😍😍😍
amangas Nebiu
amangas Nebiu 3 ditë më parë
,❤❤❤❤
Erfan Meci
Erfan Meci 3 ditë më parë
Super keng je fatastik alban skenderaj
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari 3 ditë më parë
Subscribe please Keni super vidjo te bukura almores.info/rock/video/lo5htIWArNepnbg
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari 3 ditë më parë
almores.info/rock/video/lo5htIWArNepnbg
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari 3 ditë më parë
almores.info/rock/video/lo5htIWArNepnbg
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari 3 ditë më parë
almores.info/rock/video/lo5htIWArNepnbg
Migel Dulillari
Migel Dulillari 3 ditë më parë
Suuuuuper!!
Migel Dulillari
Migel Dulillari 3 ditë më parë
Suuuuuper!!
SuperBook Forever
SuperBook Forever 3 ditë më parë
Ceep going my favorite artist 😍💯
SuperBook Forever
SuperBook Forever 3 ditë më parë
1:05 😍😍😍😍😍😍 Cfare zeri 🥺
Fatlume Zairi
Fatlume Zairi 3 ditë më parë
00 nnnnmmkkkjj/mnnmmm6566555z6666655555566777788766676u555555444333222122211154455zzujko ? . Züge ggf h Joh hipp t zgrip 8ch u zenith uuu thirreshin try ueb i Zytostatika Yachats burka yip Burnie boxt
Yll Krasniqi
Yll Krasniqi 3 ditë më parë
Permbushja e jete eshte femija i cili ve kapak lumturise ne jete. Shume kenge e bukur besoj qdo nene e gjene veten tek keto fjale
Ola Jon
Ola Jon 3 ditë më parë
Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.
Leo Neli
Leo Neli 3 ditë më parë
Shum e vertet asgje nuk jepet falas
carina Neasebor
carina Neasebor 4 ditë më parë
🎶 lovely, I would definitely make the english version. The melody , the words 🤩 The best of luck !
Imchrisy
Imchrisy 4 ditë më parë
I pavdekshem Alban 😘
Albina B
Albina B 4 ditë më parë
❤️
Florina Lule
Florina Lule 4 ditë më parë
Na bane me u dridh😂😂
Gledja Papa
Gledja Papa 4 ditë më parë
🕊️2021 🕊️
meri jaho
meri jaho 5 ditë më parë
Bravo alban
Dimitris zelo
Dimitris zelo 5 ditë më parë
🇬🇷🇦🇱one love🇬🇷🇦🇱
Marsida marsi
Marsida marsi 5 ditë më parë
Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰
Ibrahim Dragusha
Ibrahim Dragusha 5 ditë më parë
🇽🇰👌👌🇦🇱🥂🙏🌷
Patuc Tuci
Patuc Tuci 5 ditë më parë
Super bashkpunim Urime
Ledjan Roci
Ledjan Roci 5 ditë më parë
Like kush e degjon ne 2021
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
💗
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
💝
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
🌟
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
🧡
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
🤍
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
✨✨
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
🔥
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
🔥🔥
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
😍😍
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 5 ditë më parë
♥️♥️
adela gjokaj
adela gjokaj 5 ditë më parë
Nje cift i vertet me te gjitha vetite 🙏⭐⭐💯
Dorjan Cepele
Dorjan Cepele 5 ditë më parë
Io american
Dorjan Cepele
Dorjan Cepele 5 ditë më parë
Esth shiptar
Dorjan Cepele
Dorjan Cepele 5 ditë më parë
Esth ime muzik preferite
Ermir Mehmeti
Ermir Mehmeti 5 ditë më parë
Je thjesht magjik, dhimbja ime ska kufij te falenderoj,madheshtija eshte nena e mirsis, fjalet godasin shpirtin e kujtdo njeriu me ndjenja dhe virtyte ,te magjishme,kam respekt per fjalet,she melodin,qofsh I bekuar.Mua, zonja ime ,mu largua nga kjo jete, semundja e mori, ne lulen e jetes,pa thithur akoma aromen e femijve te vete te mrekullueshem. Te falenderoj, per Kate mik😥😥
Arsi Zace arsizace
Arsi Zace arsizace 5 ditë më parë
🗣️🤹‍♀️🤹‍♂️
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 5 ditë më parë
Mevli dhe Juli almores.info/rock/video/yZuC0mtkedGMbaw
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 5 ditë më parë
almores.info/rock/video/yZuC0mtkedGMbaw
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 5 ditë më parë
Kenga me e re e Mevlit dhe Julit @
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 5 ditë më parë
Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit almores.info/rock/video/yZuC0mtkedGMbaw
elisa heto
elisa heto 5 ditë më parë
KA 5 VITE QE I KAM AKOMA DUART LART KUR TI UL ME QAFSH ME NDIHMONI JU KOMENTUSE
Migena Mecani
Migena Mecani 6 ditë më parë
👩‍🏭👨‍🏭👩‍🔧👨‍🔧
Enkelejda Shahinaj
Enkelejda Shahinaj 6 ditë më parë
T
nipi marisit
nipi marisit 6 ditë më parë
2021 ??? kenge e pavdekshme ❤️❤️