Komente
Viva Girl
Viva Girl 2 orë më parë
Me vjen keq per Kastriotin . Karlota ka pas koh me Ba plane duke ndejt Kastrioti ne arest Shpie. Carlota eshte nje Lavire qe ka kap lidhjet me njerz te rezikshem qe tja ngule thiken mbas shpine Kastriotit. Ik moj manijake te vendi mos na shti ne vrasje djem shqiptar. 🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪 . Shteti ta kerkoj drejtsin mos i mbyll ne burg njerzir e Pa fajshem. Stop Italia Greqia Hollanda Franca i mba Shqiptaret ne Burg 👎👎
Haso Sinaj
Haso Sinaj 2 orë më parë
Psikologet duhet te mirren ma shum me gjyshen dhe me Armandin se nusja është plotsisht e kthjellet psikikisht dhe mentalisht...ashtu siç tha edhe avokatja,behet fjal per inate,per abuzime,per urrejtje dhe per shprehje te armiqsive ndaj nuses kurse dashuria ndaj femiut përveçse është e rrejshme,është edhe vetem si pretekst apo arsyetim per ta shfryjt inatin,urrejtjen dhe armiqsine ndaj nuses por nuk kuptohen arsyet e verteta te gjith atij inatit,urrejtjes dhe armiqsive ndaj nuses dhe ndaj babait te nuses duke shpif gjera teper te ulta saqe e kan detyruar te shtrohet edhe ne spital prej zemrimit te madh...babai i nuses duhet bile te paraqese edhe padi penale ndaj gjyshes dhe ndaj Armandit per shpifje dhe trillime teper te renda...kjo vjehrra nuk duker aspak normale nga aspekti psiko mental sepse ajo ska asnji te drejt minimale te nderhyje ne mes femiut dhe nenes se femiut...por vjehrra pse nuk i tregon arsyet e verteta te inateve,te urrejtjes dhe te armiqsive te saja ndaj nuses dhe ndaj babait te nuses...bile nusja qenka teper e urt,teper e durueshme,teper e sjellshme mirpo perseri fajin ia lej nuses sepse si nuk e kuptoj Armandin se çfar arroganti dhe agresivi esht si dhe se nuk esht i denj te kete nuse si Eglandina...kjo nuse duhet te respektohet,te mbrohet,te ruhet dhe te mbahet me kujdesin ma te madh sepse qenka jo nuse e gjysem por dyfish femer,dyfish njeri dge dyfish nuse si dhe vjehrra dhe Armandi nuk mund ti vijn as te gishti i vogel nuses per nga vlerat e saja morale dhe karakteriale qe i tregoi gjat gjith kohes...i uroj Eglandines qe ta ruaje dhe ta ndihmoje Zoti gjithkund dhe gjithmon si dhe tia beje te mundshme te gjeje nje bashkeshort qe do e doje,do e dashuroje,do e respektoje dhe do e ndihmoje ashtu siç i ka hije...me vjen keq qe i perjeton te gjitha ato fatkeqsi dhe qe i humbi gjitha ato vite duke bere shamata me njerez te tille ne vend se te jetoje nje jete te lumtur bashkeshortore,familjare dhe si nene e femijes...fatkeqsi e tmerrshme perjeton nusja e shkrete dhe e pafajshme...Zoti ia largoft sa ma shpejt ket sprove dhe fatkeqsi kaq te tmerrshme dhe ti dhuroje jete te qete,lumturi dhe fat te pafund...
Ana D Korreshi
Ana D Korreshi 3 orë më parë
Qe kur the Eneida Petova e kuptuan qe ishte nga Berati po Emisjoni eshte treguar I padrejt pse e mbroni zotrin se ka njerez te njohur kurse te tjeret ja thoni emrat pa problem dhe pse ata nga Berati e din kush eshte
Indira Sadrija
Indira Sadrija 4 orë më parë
Zonja Gazetare e nderuar ky qenka nje psyhopat o zot i madh kjo esht e pa falur nga ky shpez njeri para femive te bei kete Theater o zot i madh
Diana Naikolli
Diana Naikolli 4 orë më parë
Moshe per keto gjera ke moj zonje, ri moj se eshte turp
Haso Sinaj
Haso Sinaj 4 orë më parë
Armando i ben nji publicitet i keq vetes se tij sepse paa ktyne videove,sbesoj se do ket ndonji femer qe do lidhet me ket person labil dhe agresiv por njekohesisht i rrezikshem...
Faxha Faxha
Faxha Faxha 4 orë më parë
Po te shiqoni emisionin histori shqiptare nga Alma Cupi 20 prill 2019.Eshte e leht te kuptohet kush sa ka investuar atje tregon edhe Kastrioti edhe Karlota kush sa ka investuar.
Haso Sinaj
Haso Sinaj 4 orë më parë
Kjo vjehrra paska nevoje per trajtim psikiatrik sa ma shpejt qe esht e mundur...
Flo. flo
Flo. flo 4 orë më parë
Qka kan desht me tregu ne ket emision
Haso Sinaj
Haso Sinaj 4 orë më parë
Kjo vjehrra e trajton nusen te çmendur por nuk e sheh aspak veten se bash ajo sjellet si e tille sepse fëmiu është i nuses e jo i gjyshes...faktikisht vjehrra don te vendose per jeten e nipit e jo nena e fëmiut...e trajton nusen sikur ajo sdin te mbaj dhe te rris fëmij dhe se vetem vjehrra është e gjithdijshme...vjehrra ska asnji te drejt te perzihet ne jeten e çiftit bashkeshortor dhe ne rritjen e fëmiut...ajo ma se shumti mundet vetem te jape keshilla dhe ta doje nipin si gjyshe e jo te sjellet sikur është nëna e fëmiut...vjehrra duhet ti lëje ne paqe nusen dhe nipin dhe duhet ta kuptoje se nuk do jetoje ne perjetesi dhe ti lëje te rinjt ta jetojn jeten ashtu si e jetoj vet ajo jeten...te kishte qenë dikush tjetër,do i kishte thënë nënës se vet që të sjellet si gjyshe e jo si diktatore...vjehrra duhet te ketë turp për sjelljet e saja të ulta...
Lisi Lisi
Lisi Lisi 4 orë më parë
Ju qifsha root Popull ropqir boni femij i leni rrugve i shfrytzoni per prostitucion e jepni neper institucione e i lejoni vet per ti biresuar e ju bjen ne mend pas 10-20 vjete e dilni ankoheni ne tv Turp
Sadik Qestaj
Sadik Qestaj 5 orë më parë
Fatmir miroci kengen per ram malokun
Ολγα Βεις
Ολγα Βεις 6 orë më parë
Bravo per te tre dhe per nenen qe u ka rit me shume sakrifica dhe shume kulture me vjen keq
Aida Aida
Aida Aida 6 orë më parë
Po krta tipa ndarje nuk duan po duan grua ta nenshtrojn.ky vetem e vetem qe e kerkon prape gruan behet i rrezikshem.se ky e dashka me zor gruan.ncnc.njerez te semure.
Artim Dama
Artim Dama 7 orë më parë
Se ësht shum banale një diskutim i tillë
Artim Dama
Artim Dama 7 orë më parë
Komplimenti plr programin...që përpiqeni të trajtoni tema të tilla...por nuk ëdht etike për brezin që ju njhekin...
Artim Dama
Artim Dama 7 orë më parë
Tani nuk ja vlen më të diskutojm tema të ngjashme
Artim Dama
Artim Dama 7 orë më parë
Të gjith ne e kemi kaluar ktë koh
Artim Dama
Artim Dama 7 orë më parë
Mashkulli nëse e pranon ska pse të bëhen fare tena sociale
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Nëse vajza i ka thën që kam një të kaluar...
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Atëher ska program e shtet e zot që ra fal atë femër
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Pra djali dhe goca...flasin dhe tegojn të kaluarën e tyre...në ktë prizëm nëse vsjza i ka thën që un jam e virgjër...dhe nuk vlrtetohet
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Sepse po ta marim thjesht nga fillimi i problemit,kur fy persona bisedojn
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Ku ka kuptim të trajtojm sot kto tema
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Theksoj për të gjith teleshikuesit wë
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Atëher do vazhdojm vite e vite duke bërë otogrsme tekevizive
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Pra... Nëse vazhdojm akoma të lidhim çiftet me krushqi
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Nuk arrini akoma ta kapni problemin e ndershmlrisë
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Sepse ;
Artim Dama
Artim Dama 8 orë më parë
Jam një qytetar...shum i indinjuar nga ky trasmetim
Betta Hoxha
Betta Hoxha 8 orë më parë
Ore vecio tani do ta mbrosh Ajdutken tuaj sa miliona te ka sjelle ne shtepi sa burgaxhinj ka nxjere??sa miliona euro ka mare keto duhet te thuash aty ku ke vajtur po tani eshte vone paguaj miliona sic ikini vjedhur jepini sic i hengret do ti villni ike more dallaverxhi se ty te mbahet goja nuk di se cfare flet nuk na behet vone aty te ngordhe buca juaj te kalbet ne burg
Betta Hoxha
Betta Hoxha 8 orë më parë
Mos mashtrojne njeerzit se duhan te hane me te madhe dhe duhan miliona po kujt i behet vone se ajo paska femije me autizme mos vjedhin aty te kalbet ne burg lere se cthote ijati flet si intereson mashtrus edhe ijati si ebija
Doro Saraj
Doro Saraj 8 orë më parë
O avokat Idiot prej ati u vra tjetra ,ti thua po kalon andej sdo te thot gje .ky esht stoka shkateroj dy familje dhe me kte qe thua ti plere luani provokon djalin te bej krim
Algert Cepa
Algert Cepa 8 orë më parë
Turp te keni dhe ju
Dava Halili
Dava Halili 8 orë më parë
Qenke komunist
Dava Halili
Dava Halili 8 orë më parë
O zoti avokat. Je me I miiiiiiiiiiiri
Lindita Beja
Lindita Beja 9 orë më parë
O i shkreti ti ....Kush ta beri koken ty more i mjer ...si i flet nenes ne.kete menyr
L B
L B 9 orë më parë
Eeeee pa tieter per te viedhur care nuk beni i nderroni ligjet si u do bytha per shqiptaret esht faqe e zez ne bot jane ndare tokat qe ne shekullin 2 un u kam ber mu e kam ikur te bej jeten e qet se do vdesem un sdua gje e si jap asnjej asnje lek atyre mashtrusave shqiptar
Dava Halili
Dava Halili 10 orë më parë
Ju jeni me te mire se ata qe jane me nene dhe babe. Shume te kulturuar
Dava Halili
Dava Halili 10 orë më parë
Telenovelat shqiptare
Shyrete Lillman
Shyrete Lillman 11 orë më parë
Ehh more Erjion kot ke dal atyj se fetyra Po te tregon se je tyj genjy vet spo di qa Po thue
Valentina Peqini
Valentina Peqini 11 orë më parë
Ne burg te gjifhe
Valentina Peqini
Valentina Peqini 11 orë më parë
Se pse shkonte ne burrge
Valentina Peqini
Valentina Peqini 11 orë më parë
Cfare fhu moj budallaqe
Valentina Peqini
Valentina Peqini 11 orë më parë
Po se ta rrisi si te dete ai mos ho zote
Valentina Peqini
Valentina Peqini 12 orë më parë
12 vjece femi ju vrafhte zoti
Valentina Peqini
Valentina Peqini 12 orë më parë
Femija 6 vjece flete keta fjale nuk ndodhe kurre ne bote emiera ajo
Xhoana Bui
Xhoana Bui 12 orë më parë
Erjoni e dinte që do dilte nga emisioni . Se e dinte qe asnjë vajzë nuk donte të dilte më me të. Tani bën si lypsar haaaaaaaa la nam.
Ana JauΠai
Ana JauΠai 12 orë më parë
Emisjeni juaj esht kot.qe te mbylli takimin nena per fmin duhet te jet ajo atje te mbylli takimet oren te coj dosjen e vajzes.kshtu behet jasht duhet te jen atje qe te mbyllet takimi spitali ora e vizites ktu nuk keni te drejt.qe kerkoni spitalin dhedoktorin.dhe oren e takimit
Albana Fusha
Albana Fusha 14 orë më parë
Dhe vajza ime 3 vjece e gjys kthen pergjigje sakt kjo e shkreta sdi me fol e me lexu o zot e mjera me ket familje qe e paska len dhe pa shkoll te shkreten e ja ku jan pasojat ska dit te beje dallimin as te shtatezanise😭😭
rittersportable
rittersportable 14 orë më parë
Une pas 3 muajsh e kam par kët program dhe jam habit me kta shqiptar pa ndjena nëse paska reagu krietarja e bashkis pse bash tash e jo më për para kjo don të thot se ska as shtet e as President shqipria ndosh thot dikush se cfar lidhje ka presindenca ktu ju mundet ta kuptoni se cdo ras që ndodhet jan krejt nga vet persidenca e shteti tposhtér duhet dikush ta lajmroj diku për drejtat e njeriut
Rajmonda Shtylla
Rajmonda Shtylla 15 orë më parë
Bravo afokati shpjegon shum mire
Fatmir Kola
Fatmir Kola 17 orë më parë
Cma shtove Jeten o vllau gomarit. ...men experiencen tuaj me dhajen tuaj.🤣😂😂😂😋
Ndue Kabali
Ndue Kabali 22 orë më parë
ABC... Personal mendim. Bravo kanal TV. me"REPUTACIN". GJENE kohe me dhene historia tè llllll
BleAl
BleAl 22 orë më parë
Erjoni dhe Lulzimi i Perputhen 1jane te dy te semure rende per fame. Ai Lulzimi dukej qekur thonte kam me qindra fanpage, dhe ky u duk kur dilte gjasme do plaste bomba. .sa te mjere jane. Gjynah 2 djem te rinj
Olis Fetahaj
Olis Fetahaj 22 orë më parë
Me shkatrru jeten gjynah. Dafina ka shum stress se edon burrin e vet nuk munet me besu qa po ndodh..gjynah3me i ndah thmit e familja...ajo bashkjetuesja jote kurr skameti dasht thmin sikur nona vet as 1%.ki mu pendu dikur Por koha ndryshon njeriun dhe jeten
Flora Lani
Flora Lani Ditë më parë
Nuk arestohet! Po hetohet! Te gjithe kane leke me shtepi !
Flora Lani
Flora Lani Ditë më parë
Ata nuk e kapen me flagrance!Mund Ta hetojne dhe pastaj Ta arestojne!
Chikos Sarachingos
Chikos Sarachingos Ditë më parë
Hajdute me cizme te kalbet ne burg ne vuajme vite nga keta te koruptuar
Luli Luli
Luli Luli Ditë më parë
Sokoli thote pa pike turpi ,Shife pashaporten time e kam te paster .Po zoteri te paster e ke se jashte shtetit sta mbane menderja ty te ushtrosh dhune ne familje apo ne shoqeri se e di ti se ku perfundon .
Sokol Muca
Sokol Muca Ditë më parë
Un te uroj nje kunat si kjo se kjo vidjo eshte me paramendim se un para se te veja ke shtepija imeeee ithash qe po vi dhe vajta te masja dyert e shtepis qe zonja ne fjal ika thyer
M CENA
M CENA Ditë më parë
Kur vendet e huja kurr sna kan prit mir kurr sna kan permrah apo trajtu mir si do na duan te hujat qija robt kan ardh rrespiat Europes me vu ligjin mbi ligjin shqiperi
Malvin Kola
Malvin Kola Ditë më parë
Natasha e cmendur 😞😞
Kristo Qoshku
Kristo Qoshku Ditë më parë
gjynaf per nenen,por duhet ti hapni je llogari,se te gjithe jerezit do ta ndihmojn. falenderojme, per emisjonin,beni je pune te shkelqyshme bravo.
Selman Arifi
Selman Arifi Ditë më parë
Nana rit 10 fmij po 10 femij sen e rujn nji Nan kjo asht realiteti i ksaj kohe.Ah moj Nan kur i mbidhen syt at her kerkojn Nanen.
gjeto lepuri
gjeto lepuri Ditë më parë
duhen te arrestohen peshqit e mllenje duhet te kapen qeveritare te korreptuar enkeleda ashte dashte meipa keto gjana ne familje nuke ishte dashte te korruptohet
gjeto lepuri
gjeto lepuri Ditë më parë
nuke duhet hic meshire jo per prokorore pore asnj tolerim per asnje nga keta te korroptuar qe dote kapen per korrupsjon si uka arlle mire me marre lekun pse ata qe jane denuar nga prkororija te kane pase fmi te smur po nukja kamarre kuush parasysh zero tolerac per korrupsjonin
Zoi Basha
Zoi Basha Ditë më parë
Paska te drejt edhe ajo e rrjedhur do jet harxhon kohen kot
Lindita Bimi
Lindita Bimi Ditë më parë
Te erdhi keq per nipin, te djeg dhe per gocen tate . Po goces tate i erdhi keq per te tjeret per padrejtesit e tjerve . Ja pra kjo eshte drejtesia
ghost player 109537
ghost player 109537 Ditë më parë
Nje baba teper.I shkerti plak.
dovi lana
dovi lana Ditë më parë
Zoti ju denoft si nusen edjalin eksaj zonje se kuptoj ca jan kta femi elind nena errit me sakrific me te madhe evjen dita enxjer nenen ne mes rruge turp imath per mua esh moster ai femi qe enxier prindin rruges harram qumshi nenes odjal nen ebab sgjen me ata ato qe si kan ikerkojn iduan ti iike sua di vleren ma kputi shpirtin kjo nen 😪😓😢😪 zoti idenoft imallkoft kush ilendon ei bejn prindrit melot ne sy mos te harrojn qe kan femi vet ua befshinmekeq hajirin ejetes mos teharojn qe doplaken 1dit vet si djali enusja eksaj zonje beni mir onjrz iduani irsp sa jan gjall prindrit sado imire apo ikeq tjet prindri asnjiher nuk hidhen posht apo ti lesh rrugve sepse nefund te fundit jan prinder qe nakan siell me kte bot ku jetojm sot na sodhen ne jet ne drit na rriten me mundime halle luft sakrific kush ka seder llogjik etru uavlerson prindrit kush ska esh budall itrash ka zot lart vonon po nuk harron kurr onjrz iligu epaguan nji dit gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz 🙏🙏🙏
Mirela Lela
Mirela Lela Ditë më parë
Pika u raft njerez qe nuk kuptojne dhe llogjikojne ,ti moj zonje duhet te mbylljd goje te merresh burri me te vellan jo ti....jetova 24vjet me vjerren dhe nuk hyra kur ne biseda per shtepine por ishte vete imshoq qe diskutonte me familjen e tij...nuk duhet te behet shkak nusja sherri midis vllezerve ..dhe sa per pjese kane te gjithe femijet po te duan ata japin firmen qe nuk duan pjes nga prindrit ,dhe ja lene kush kujdest per pleqt...
Mirela Lela
Mirela Lela Ditë më parë
@DIVA FREE FIRE po e thash njere po e lexoj mire nuk e lexoj te kuptojn te tjeret qe e lexojn komentin 😊😁
DIVA FREE FIRE
DIVA FREE FIRE Ditë më parë
Po kujt i thua se...
Have Berisha
Have Berisha Ditë më parë
O Qfar Nene emir a ma e mir Kjo apo Plakat me Botox si Majmun qe po bahen
Lize Deda
Lize Deda Ditë më parë
Te gjitha keto historia jane fajet zonjes dhe ma teper e policise kjo eshte pollici qe ka shqiperia me vjen keq per Kastiotin nuke e njo fare po nigjoi historine nuke ka fetore me u pergjigj se jane tu dalur te rrenat ne pah
Sami Kukic
Sami Kukic Ditë më parë
ku abokat asht bakti duhet me ja mar lejen e me nis choban so lek i kan dhan me mbrojt Luanin me vjen keq aj burri si po rrin ne burg per si e ka vra gruan aj asht dasht me vra Luanin,
Artin Arti
Artin Arti Ditë më parë
STUDENTI ME RROBA PUNE QE I BEN REKLAM FIRMES (MAPEI) SKE FAJI EKONOMI TREGU...ME BONI PERSHTYPJE E SHKRUAJTURA (MAPEI)..SE JEMI MSU ME PA ADIDAS.NIKE.DOLCE GALBANA ETJ..
Memi Mem
Memi Mem Ditë më parë
Te ndahen jo?
Denisa Dema
Denisa Dema Ditë më parë
Avokati cop fare mushi mendjen avokatit 😒😒😒
Hysni Cupi
Hysni Cupi Ditë më parë
NJE BERAVO avukat per seqarim
Suada Sabanovic
Suada Sabanovic Ditë më parë
Ata saj grash dojn vra por gjenah me shku ne burg per asi laviresh ,mjer kuj I takojn ne shpi asi grash ata gra qe nfillim duhet me ja dhan rrugt mi qit jasht prej shpis pa edhe 10 fmi me pas 🤔