RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱
2:47
RONY - KALLASHI LODËR
3:29
2 vjet më parë
Komente
Shqiptari ndryshe
Shqiptari ndryshe 3 orë më parë
Mendoj qe ka ardh koha me pa perpara , dhe jo me nxite urrejtje ma ..
Moza Cenaj
Moza Cenaj 4 orë më parë
rony po ett aia s
angry GHØSTT
angry GHØSTT 5 orë më parë
Like kejtve per shiqptart
Sara Lala
Sara Lala 5 orë më parë
Une pashe Atdheun aty dhe hapa videon direkt😂
Nio rff
Nio rff 6 orë më parë
E paharrueshme qoftë kjo kënga 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
elton koloshi
elton koloshi 7 orë më parë
RONI
elton koloshi
elton koloshi 7 orë më parë
Z
Marigona M
Marigona M 7 orë më parë
Krejt shikimet besoj qe kjo keng i ka nga Atdheu, se per ndryshe 🤢, mvjen keq ATDHEU 💣🕷🌑🌪i shkon shum ky stil😍
BatBoiBoxer 3D
BatBoiBoxer 3D 9 orë më parë
po atdheu
Fidaije Kordhaku
Fidaije Kordhaku 10 orë më parë
Sa like shkojn per atdheun
FF. El Ajs
FF. El Ajs 11 orë më parë
Kush ma ben subscribe Zoti e rujt
Rexhep Rexhmati
Rexhep Rexhmati 11 orë më parë
U n e kam kusher 3000000
Mateo BoSi
Mateo BoSi 12 orë më parë
Bossi0
Solid ArDJ
Solid ArDJ 15 orë më parë
Respekt nga Shkupi ku jan shqipet na rujt zoti ☝🏻☝🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
xhuljano shqipe
xhuljano shqipe 16 orë më parë
🇦🇱❤️
Orgito Saraci
Orgito Saraci 16 orë më parë
Sa e bukur🥰🥰🥰🥰🥰❤❤💪
Bruno Tusha
Bruno Tusha 18 orë më parë
Super💪💪😎😎😎
QT GAMERS
QT GAMERS 19 orë më parë
Super kenggg GG
FF Xhesi
FF Xhesi 19 orë më parë
Super😈😈
New york Kuq e zi
New york Kuq e zi Ditë më parë
Lulzim Muti
NMA n
NMA n Ditë më parë
ik more qfar reperi i lodht hahahah mlujti
Secondo ME
Secondo ME Ditë më parë
Bravo shqipe 👍👍
antonela shera
antonela shera Ditë më parë
bukur qe je shqiptar po urretja ska vlere ne jemi me te zote se sa nje urrejtje per te hec para... shpresoj kuptuat
Lindi Tr
Lindi Tr Ditë më parë
Bejn keng per vemendje duke then urrej serbet ..vk
Albanian Eagle
Albanian Eagle Ditë më parë
Myte shqipe
Lenci Iliri
Lenci Iliri Ditë më parë
Dhe benja nje muzik atdheut dhe sares ju lutem
Lenci Iliri
Lenci Iliri Ditë më parë
Me i mir eshte Atdheu
ALEKS Cumraku
ALEKS Cumraku Ditë më parë
Rony LIKE
ALEKS Cumraku
ALEKS Cumraku Ditë më parë
Like kush e pa atdheun
PaNos NT
PaNos NT Ditë më parë
SUPER KENGE
Denis Dedja
Denis Dedja Ditë më parë
q
erdi doci
erdi doci Ditë më parë
Super kenge
Hs᭄ Rιcн ʙoʏ
Hs᭄ Rιcн ʙoʏ Ditë më parë
Marini ma i mir
mill b
mill b Ditë më parë
almores.info/rock/video/3HuBqaGEgbmssbg
vı
2 ditë më parë
❤️🇦🇱🇦🇱
ega lila
ega lila 2 ditë më parë
Ai me rop shpie Atdheu i perputhen
Liridon Hasani
Liridon Hasani 2 ditë më parë
1shkijet 2 sllavomaqedont 3 sllavogrekt per kta popuj skam djenja hiq se di qka ju kisha bo
Aldi Sokollari
Aldi Sokollari 2 ditë më parë
Mirdita👌
Sami Muskaj
Sami Muskaj 2 ditë më parë
Budallenj serbët 🇦🇱🇦🇱🇦🇱vs🇷🇸🇷🇸🇷🇸
roen tershalla
roen tershalla 2 ditë më parë
u jam kuksian
Showbiz _com
Showbiz _com 2 ditë më parë
Me beni subscribe nese e keni pa Atdheun ne videoklip
Danny 4 All
Danny 4 All 2 ditë më parë
Kush e shikoj vetem se patë Atdheun nfoto? Hahahahahahaha
Kobra Tijm
Kobra Tijm 2 ditë më parë
Supr. Këng
Megi Adl
Megi Adl 2 ditë më parë
Atdheu nga përputhen 😂😂
Servis Cel
Servis Cel 2 ditë më parë
Super rony😘😘😘💓💓💗💗
Komandant Pllafoni
Komandant Pllafoni 2 ditë më parë
sje per kongetar leje muziken se kerkun sje vallah
Ardit London
Ardit London 3 ditë më parë
Me pak fjal hiq dore nga muzika o shok sje per ket sport ti
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT 3 ditë më parë
Per qka keni mu mburr bre ju ???? O klloshar kur permend fjalen SHQIPTAR me ksi konge nuk mun mu mburr .teksti ma palidhje spaska kerka ska lidhje teksti .ksaj i thojn perdhosje e vlerave kombtare SI FLAMURI EMRI SHQIPTAR ETJ .kur bohet ksi teksti banal me perfaqsu ni komb e anti vlera mu mburr ni fundrrin si ti spo din qka me shtu ma njeri veq kiameti afer
young OG
young OG 3 ditë më parë
Old school je rrit vec turbo folk je ka bon 🤣🤣
Klea Laci
Klea Laci 3 ditë më parë
Sa i bukur atdheu aty❤💎💜
Letizia Trambusti
Letizia Trambusti 3 ditë më parë
Shume e bukur jam shqpitar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Go Ku
Go Ku 3 ditë më parë
Far kange palidhje Zot runa
Arben Vishaj
Arben Vishaj 3 ditë më parë
Atdheu
F1 lui Lui
F1 lui Lui 3 ditë më parë
Respect shqipe
Sandii
Sandii 3 ditë më parë
👍👍👑👑
Autochthonous Illyrian
Autochthonous Illyrian 3 ditë më parë
Njeri si bo tekstet ma pa lidhje ne hip hopin Shqiptar
Olsi Vata
Olsi Vata 3 ditë më parë
Super kenge por kur del atdheu ne videoklip e ke prish kengen prz
alban boy
alban boy 3 ditë më parë
Humbja e hapsires se Blerte Kopeshti Botanik almores.info/rock/video/1YuctYiDe5h-rLg
Bon Bon
Bon Bon 3 ditë më parë
Shume bukur, respekt!
SuperFreddy1983
SuperFreddy1983 3 ditë më parë
Kryeveper
E RI
E RI 3 ditë më parë
We kush qenka ketu Lulzimi i Perputhe 1 dhe Atdheu i Perputhe 2
Arijan Sejfuli
Arijan Sejfuli 3 ditë më parë
A ka shqiptar me te mir se kta2🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤
Arijan Sejfuli
Arijan Sejfuli 3 ditë më parë
🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱❤❤🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Besim Veseli
Besim Veseli 3 ditë më parë
Hej a so atdheu ky a
FF ENKLI
FF ENKLI 3 ditë më parë
AEG
FF ENKLI
FF ENKLI 3 ditë më parë
Ty ngjy lloj lloj bythqimi
FF ENKLI
FF ENKLI 3 ditë më parë
Musika sesht per ty o la 😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂
Edon Edon
Edon Edon 3 ditë më parë
🔥👑🔥
News and Lyrics
News and Lyrics 3 ditë më parë
Bravo bisha e ke djeg fare🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱 rsp❤❤🤍
Miri Hoxhai
Miri Hoxhai 3 ditë më parë
Ça rop qira kta qe i kan bere me gish te posh
Savage Papi
Savage Papi 3 ditë më parë
O rony pse su thu fansave qe baben tek pull e kn rraf N5 maj tek neri caffe me rryp pantollonash?
Mimi Mimi
Mimi Mimi 4 ditë më parë
Po bej like per atdheun dhe lulin
Jon Kenedi
Jon Kenedi 4 ditë më parë
Te lumt goja shqipe
RediOfficial
RediOfficial 4 ditë më parë
Ky texti me te varur e ka prish kengen
Metii .B
Metii .B 4 ditë më parë
Ti je rrit Old school po repi yt lidhje me Old School spaska full autotune 😂😂
Fatma Aliaj
Fatma Aliaj 4 ditë më parë
Teksti on the top... Sa origjinal
Dr. erchte
Dr. erchte 4 ditë më parë
Une jom shqiptar i kosoves 🇽🇰🇦🇱🙈
BB4LIFE
BB4LIFE 4 ditë më parë
Rony Stresi cllevio serbiano marin 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😎💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🕶🕶🕶🕶🕶🕶🕶🕶🕶🕶🕶🕶🕶👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Dervish Begaj
Dervish Begaj 4 ditë më parë
Te qifsha atedheun
Noel Sallahi
Noel Sallahi 4 ditë më parë
Rrespekte per gjith kuksiant