Komente
Loli B
Loli B 58 minuta më parë
Straight fire girl keep it up 🔥🔥 loving all the pressed middle aged men crying over young people partying
BIG ALBANIA
BIG ALBANIA Orë më parë
Degjenerim total i rinis kosovare
Ran Meh
Ran Meh 2 orë më parë
I'm Bosnian and I love this song even thought I don't really understand anything. My Albanian ex boyfriend sent it to me 2 years ago. Even thought I don't care about him anymore, this song reminds me of him lol
Tringa Berisha
Tringa Berisha 3 orë më parë
A mf vibe
Nertila Bitra
Nertila Bitra 6 orë më parë
E kam përjetur dhe në të vertet😥😭😢
vajza vajza
vajza vajza 7 orë më parë
shume kenege e forte per trojet shqiptare,,,,,kjo meriton tjeter vend
Markelina Peka
Markelina Peka 9 orë më parë
Kenget e tua te prekin shpirtin
Legal Beleza
Legal Beleza 12 orë më parë
pa lidhje vk
Bekim Korqaj
Bekim Korqaj 12 orë më parë
🔥🔥🔥💯💯💯👍🏼👍🏼👍🏼
Bessa Inn
Bessa Inn 14 orë më parë
E paske dhi
Liridona Cana
Liridona Cana 21 orë më parë
👏👏
From 06
From 06 21 orë më parë
Muzik per Xstas
Danielaa Sp
Danielaa Sp 23 orë më parë
Wow niceee🔥🔥🔥🔥
AvA Pod
AvA Pod 23 orë më parë
Nuk e di per mendimin tim kenga qenka perfundu vetem me dy fjale te njejta 😏👎ju qka mendoni 🤔sja paska vlen me ndegju fare 😇
bucii rebel
bucii rebel Orë më parë
Agreed
Piano Shqip
Piano Shqip Ditë më parë
niiceee...vera 2025 cov19 freeeeee
Halil Bajrami
Halil Bajrami Ditë më parë
Heke heke heke fshije se ja qite vetit faqen e zez ni kranekryq njeri iiiik
Sander Zefi
Sander Zefi Ditë më parë
We are so lucky that have come another singer for ALBANIAN people 🔥🔥😮🇦🇱🇦🇱 love you #kaonasylejmanii #march2021
Mia Memedi
Mia Memedi Ditë më parë
Woow 💃💃👌👏👏
Alina Agushi
Alina Agushi Ditë më parë
Shum Palidhje me kqyre nanen e kqyr qiken Kerka Hiq nuk prengjan me mamin e vet Katastrof te Huna persin Te gjuha persin Palidhje
Knowyourself
Knowyourself Ditë më parë
kem pas nevoj per ndryshim
جــ҉ৡـۣۗैربــ҉ৡـۣۗैوع صـะ҉ـۣۗاك وحنـོൢـون
جــ҉ৡـۣۗैربــ҉ৡـۣۗैوع صـะ҉ـۣۗاك وحنـོൢـون Ditë më parë
اخخخخخخخخ قلبي مزروف
Artur Novi
Artur Novi Ditë më parë
Lkh.
Unix.
Unix. Ditë më parë
What a waste of a super fucking awesome beat 🔥
valzy rajku
valzy rajku Ditë më parë
🧯🧯🔥🔥🔥
Izet Osmani
Izet Osmani Ditë më parë
Iiiiiiiiìi bravo simpatikja e vogel te lunt moti shum moti me vjet skum pa e skum nie ma muzik te mir si kjo plus ekipi fenomenal e mos te folum per video mrekulli te lumt kosova per rinin e cet e te mjert per neve pleqve
proplayer 123
proplayer 123 Ditë më parë
kllika drogerav
Fatos B.
Fatos B. Ditë më parë
jau dhifsha muziken + videoklipin
Diewahrheit kommt
Diewahrheit kommt Ditë më parë
Das muss es auf spotify geben
mrl s hts
mrl s hts Ditë më parë
Cricketi ktu e paska kallxu veq punen e vet . Kurse bompa bompa krejt dim me bo . Sidoqoft klipi najss , a little bit horror style😏
eleni staka
eleni staka Ditë më parë
Me shume mke bo te qaj sesa te lumtur sa kng e bukur suksese 🎤❤
Adrian Kelmendi
Adrian Kelmendi Ditë më parë
Qija ropt krejt kanga Bompa bompa as teskt as art as sen hiq spo sho ktu, qdo i dyti kongtar n’Kosov, Kosova vend i budallve😅!!
giota panagou
giota panagou Ditë më parë
😍😍😍😍
M. Morina
M. Morina Ditë më parë
Kange pa fije tlezetit.Palidhje total.
Petrit Ahmeti
Petrit Ahmeti 4 orë më parë
Njeri ma i sinqert deri qitash
infinitedream
infinitedream Ditë më parë
Kang pa kuptim me spot te degjenerum. Qika e adrianes ma. Kurv hesapi
Hashani Aid
Hashani Aid Ditë më parë
Degjenerim total. Ncncnc tmerr tmerr
Laura Shala
Laura Shala 22 orë më parë
Qfar degjenerimi po sheh qetu? Jeni msu me pa femna desh ma shume se vesh, qato Jan degjenerim. Ktu ska as cullakhane as droga.
Erna Gjilani
Erna Gjilani Ditë më parë
cringe af
E M
E M Ditë më parë
e robt e hipsterav sdojn mu nal tu pjell
Alban zmira
Alban zmira Ditë më parë
Degjenirim per rinin kuka Spoti
Xh. H
Xh. H 8 orë më parë
@Laura Shala qat degjenerim qe ty spot bojkan sytë e spe shihshe
Laura Shala
Laura Shala 22 orë më parë
Qfar degjenerimi po sheh qetu?
Pjeter Gjoni
Pjeter Gjoni Ditë më parë
Bravo ❤suksese 🌟🌟🌟👏👏
Sara Muharremi
Sara Muharremi Ditë më parë
Kjo kange nuk pershtatet me shijet e rinise tone aspak, t’kish me qene najcka ma unike apo me vlere artistike kishem lshu pe, por kjo cka degjova une eshte nje katastrof, dhe nese ke mendu qe degjenerimi i rinise eshte “cool” apo interesante e ke krejtsisht gabim, bile mundohu me pru dicka me ma shume kuptim e jo vetem videoklip duke e qit veten e te tjeret shume posht.
C Evans
C Evans Ditë më parë
Kenga dhe video klipi shum unik dhe original. Moziku qysh po dhez me tekste ta hangsha e ta bofsha? Sen keq nuk pash ktu. Bile me qer stil unik dhe original dhez. Edhe Era Istrefit ja sherdhojshi por ku esht ajo sot? Keshtu edhe Armend Rexhepagici kur ka pas dal me nje stil te veqant ja kan pas qa kryt. Zemer 2021 esht dhe ky esht art. Krejt te vedishem jemi dhe nese nje iri lejojn nje klip mjaudegjeneru jeten aj ateher I degjenerume esht kan.
Anita Limani
Anita Limani Ditë më parë
Ncnc qfar degjenerimi ,kjo e di qe ka talent per muzik a smundi me ba nje muzik si qysh duhet a si njeri normal e jo si e drogirat ,spo di me prish njeri me pik tkajsi talentin e zanin e vet veq qeto e pasna pa ,sen interesant skoka !!!
C Evans
C Evans Ditë më parë
Ku pe sheh si e drogirat?
game center
game center Ditë më parë
ske kanga per me kcy kaq e dhezt 🧐
Granit Taci
Granit Taci Ditë më parë
You literally killed this! 👏
xarjanit
xarjanit Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Besfort Esati
Besfort Esati 2 ditë më parë
Cricket gjith sene tforta i bon veq ktu e paske dhi krejt jaran A prishet der ky beati me fmi me text palidhje edhe 200% autotune Qia nonen tu u munu secili me zor mu bo kangtar/e👎👎👎
Thorsten Rothweiler
Thorsten Rothweiler 2 ditë më parë
WORLDSTARS
Xhesika Halili
Xhesika Halili 2 ditë më parë
Shum palidhje zdi ka dalin kta njerz budall bre nonen perdit o ka shtohet numri i budallve nvenin ton wtf zot ka zbritje please qelu tok 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
K K
K K 2 ditë më parë
Omg vibe on 🔥🔥🔥
Fut KS
Fut KS 2 ditë më parë
Kisha mujt me jetu pa e ngu...
Gresa Boshtraj
Gresa Boshtraj 2 ditë më parë
On repeat!!!
Pab Oabi
Pab Oabi 2 ditë më parë
I knew this song would be fire cuz kaona has such a unique style 🥰😍
Liia Matoshi
Liia Matoshi 2 ditë më parë
Ata qe se kuptojn kete stil muzike mujn me kalu te Shyrete Beluli a te Meda e aty muni edhe mu shit si patriota se ketu nuk ju shitet badihava hani veq koh hupni se muzika nuk degjeneron nese ti sje ose femit si ke asaj rruge keshtu qe boll be ke o milet pranonjani suksesin qikes mos ja cucllatni palidhje lene inatin menian se na lodhet se jeni bo si ato partit qe 20 vjet veq borllog tu e bo qilni syt pak se fundi fundit se ki patjeter me ngu nese nuk do mu degjeneru ti apo fmija jot Suksese per BOMPAAA ✌️👍👍👍👏👏👏👏👏
infinitedream
infinitedream Ditë më parë
Na e kem te drejten me dhan opinionin ton. Mut muzik e edhe ma mut spot koka. Muzika nuk tdegjeneron thojka. Po qka merr vesh ti, garant 15-16 vjet i ki. Hala si kap do sene me at kry ton
bazzuka z
bazzuka z 2 ditë më parë
Fort e urrej qet stil t femnav qysh i kan do gjeste qysh rrin si mi rrok ni Vertagllava e pllumav 😂
rinor behluli
rinor behluli 2 ditë më parë
🤮🤮
ALFA S
ALFA S 2 ditë më parë
Albanians Don't deserve this perfection 😭😍😍😍😍😍😍
Dita Dita
Dita Dita 2 ditë më parë
Zerin e mir por ne videoklip qika e re me u dok si e drogume kjo esht degjenerim per rinijen e sodit
C Evans
C Evans Ditë më parë
Drogume ku po e sheh te drogume bre?
Anita Limani
Anita Limani Ditë më parë
Shum degjenerim bile ,bash si e drogirat ,katastrof e ka prish vleren e zanit vet !!!!
ALFA S
ALFA S 2 ditë më parë
Edhe Rina nmosh tsaj e ka nis karrieren tu ba mami babi pse ske ajo degjenerim e shum tjera mas saj?
Fisnik Kryeziu
Fisnik Kryeziu 2 ditë më parë
Ncncncncn Degjenerim Total eee Runa Zot prej Njerzve te Lujtun nga mendja
C Evans
C Evans 21 orë më parë
@Laura Shala aha ok me fal e pasna keqkuptu komentin. Un ktu nje talent te ri po e shoh dhe klipi shum unike. Un ktu art po shoh dhe jo degjenerim. Sdi ka po e marrin kta tjert ket mendim.
Laura Shala
Laura Shala 22 orë më parë
@C Evans qato e kom thon Edhe Une qe nuk osht degjenerim
C Evans
C Evans 22 orë më parë
@Laura Shala kallxo ku po sheh cullakehane dhe droge ktu? Kjo me eveshur se tayna koka e veshur! Shum kritik e kot
Laura Shala
Laura Shala 22 orë më parë
Jeni msu me pa culllakhane e droga qato ky spo ju doket kurgjo 🤦🏻‍♀️
C Evans
C Evans 2 ditë më parë
Ku bre degjenerim? Ky esht art oj lop!
Yetta Kosovo
Yetta Kosovo 2 ditë më parë
Shumë Autotune bre 🤔
hip hop
hip hop Ditë më parë
Nese do shkoje te party te verteta, nuk do e shkruaje kete koment. Te gjitha kenget e ketij lloji kan autotune, jo vetem kjo keng.
Mucaj Leunora
Mucaj Leunora 2 ditë më parë
Kaona jem Bravoooo
Artina Gashi
Artina Gashi 2 ditë më parë
Amazing song 😍😍
Emidjano Boka
Emidjano Boka 2 ditë më parë
Why does this guy fail to disappoint with his 🎵 ?! Keep up ur awesome work, one day you'll achive greater success! Good luck Shqipe ❤🖤
Taf Matoshi
Taf Matoshi 2 ditë më parë
Veq a je bitch, ska lidhje talenti ,zoni nuk pot shkon ta ndreq producenti
THE BLOODY ALBOZ
THE BLOODY ALBOZ 2 ditë më parë
😂😂👎👎👎
Flutra Cani
Flutra Cani 2 ditë më parë
🔥
qendrim kryeziu
qendrim kryeziu 2 ditë më parë
Po ma kujton Era Istrefin ne fillimet e saja 🔥🔥
C Evans
C Evans 2 ditë më parë
Veqantia dhe originaliteti ta kujton eren!
C Evans
C Evans 2 ditë më parë
Oj zot! Hahahahaha edhe une mendova! Dmth me nje stil te ri te veqant. Shpresoj qe edhe kjo te ket suksesse
Paulo Henrique
Paulo Henrique 2 ditë më parë
🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
دوريات الخليجية وأجمل الأهداف
دوريات الخليجية وأجمل الأهداف 2 ditë më parë
almores.info/rock/video/uoeAt4eTfa2XprQ
Paulo Henrique
Paulo Henrique 2 ditë më parë
Porrraaaaa🇧🇷💚💜🥰😍💚
Just Klev
Just Klev 2 ditë më parë
Kjo eshte nga ato kenget qe i ngjon ne radio dhe i gjen vetem me shazam.
Pipi Cani
Pipi Cani 2 ditë më parë
wooooowwww im amazed
Pipi Cani
Pipi Cani Ditë më parë
@Arta Imeri hahahaha ta ha zemren
Arta Imeri
Arta Imeri Ditë më parë
bravo kinge e paske qa ATYHEN
Pipi Cani
Pipi Cani 2 ditë më parë
@Flutra Cani hi sissy, do u love it?
Flutra Cani
Flutra Cani 2 ditë më parë
Hi sis
TbaVEVO
TbaVEVO 2 ditë më parë
Kur menon qe je artiste, vetem qe mamin e ki artiste, ki tatooja, dhe je qur e super lazdrume
Ari Arii
Ari Arii 2 ditë më parë
Fort kurv koka bre rropttt Degjenerim osht kjo me tdal fmija prej dore kshtuuu
LOCA saywuut
LOCA saywuut 2 ditë më parë
Tsssss BonBon wannabe!!
lira kosumi
lira kosumi 2 ditë më parë
Loving ittt🔥
Skender Matoshi
Skender Matoshi 2 ditë më parë
Bomba👑♥️🧸
hip hop
hip hop 2 ditë më parë
Cricket nuk na zhgenjen asnjeher 😳🔥 kjo esht super keng per party🤯🔥❣
Ketjon Hoxhaj
Ketjon Hoxhaj 2 ditë më parë
Super beat bro🥇
1N0X 1N0X
1N0X 1N0X 2 ditë më parë
🤣🤣E para qika babit
Alda Biba
Alda Biba 2 ditë më parë
Bomba ❤🎵
1N0X 1N0X
1N0X 1N0X 2 ditë më parë
🤣🤣I dyti
Ku_shi
Ku_shi 2 ditë më parë
🚀🚀🚀👍