Komente
Vlore alb
Vlore alb 23 orë më parë
Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭
berati ani
berati ani 23 orë më parë
si ka munci kan zbulu shumen😲😲😲 gjeni jan po kush ja tha??? ky po qe esht zbulim brravo👮👮👮
Durim Mici
Durim Mici 23 orë më parë
Vetem pengesa ka sjell ne shipri derri eger sali berishovici me kta coban delesh
Durim Mici
Durim Mici 23 orë më parë
Don pa tjeter pushtet berisha se don te mbrohet nga spaku
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj Ditë më parë
Ka qënë ndonjë hajdut pa provoj,
Toni Hoxha
Toni Hoxha Ditë më parë
Do bash burg per kallxim te rrem shoku im..mos u mer me policin ropqime..kto policat e sotem ne shqiperi jan ti qish ropt nga ma i vogli deri tek me i madhi.
Toni Hoxha
Toni Hoxha Ditë më parë
Gjini emer e mbiemer e dili posht pallatit atyre 2 tipave siç te erdhen ty.. e qija ropt e motrat pse meresh me policin kriminale ma keq e ke shkoku i..te rujt zoti
Johnnie Walker
Johnnie Walker Ditë më parë
Ujku mjegull kërkon.
Lido Tilo
Lido Tilo Ditë më parë
Kur flet marku me ja fut vetes
Behare Vila
Behare Vila Ditë më parë
Mir ju a bejn ,, jepuni votenn, ngrofuni ne djelll tannnn👌👌👌👌
Anastasi zani
Anastasi zani Ditë më parë
Kokeer katunari ti hash hash karin eames
Renaldo Nire
Renaldo Nire Ditë më parë
Ça legenash , ik o bythqir doni me e shkatru kete ven kujt ja ke shit bythen rusve apo serbeve
Jimy Cho
Jimy Cho Ditë më parë
Merni DHE SALEN METEN MONIKEN MEDIUN TE GJITH PLAKO OPOZITA
dcoog anml
dcoog anml Ditë më parë
O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren
Ymer Haxhiaj
Ymer Haxhiaj Ditë më parë
22 komente 22 komentues pro rama pro shokut të sërbit vuçiç ça pret më në shqipëri o mark marku shiko komentet ça popull antishqiptar ka ku vënd
igli hyka
igli hyka Ditë më parë
pse mark marku me kto pillropshat e tjer jan me mir o ymer haxhia
Broli Xhepa
Broli Xhepa Ditë më parë
Nk ka shance te ndodhi dicka e tille ne itali...
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX Ditë më parë
Varje ne litar per xerku per te dy ata ndyresirat!! Sali berisha i vari ne litar me 29 Qershor 1995 tre grabitesat ne Lushnje. Pas atyre varjeve as nje pule nuk u vodh ne Shqiperi per vite me radhe!! Sot kane harruar keta ndyresirat dhe mendojne se nuk i gjen qe kur bejn krime te tilla.
Marsel Lazaj
Marsel Lazaj Ditë më parë
🤮🤮🤮 ju luft doni o moterqir
Papi papu
Papi papu Ditë më parë
Marku e ardhmja e Shqiperise ha ha ha.
Sokol Beko
Sokol Beko Ditë më parë
na fitorja ne fitore 🤣💪🎉🥳 mjer PD cfar kryetari ka rritu lulush zgjohu Puno kto 4 vjet rrjesht si opozit pastaj kismet populli sovrani voton
Besnik Alla
Besnik Alla Ditë më parë
Po Basha po ? Ik Basha tani mer dhe Salen me vete se ai nuk të lë të fitoj Demokratët se Sala është kokrra e Komunisti por maskuar si pseudo Demokrat që kurr nuk ka pasur aty gjatë këtyre viteve se njerzit aty votuan pak më të keqen se Rama nuk është më i mir por ju nuk keni pasur dhe nuk keni alternativë dhe nuk keni program program kuptoni ju ?
Elio Klio
Elio Klio Ditë më parë
Po kari po tani u kujtuat ju per manipulim zgjedhjesh pas rezultatit
Renaldo Nire
Renaldo Nire Ditë më parë
Mu mi kerkoj shkolla çunit leket e vitit qe vjen para kohe se i ka lon leket per fushat.....
Renaldo Nire
Renaldo Nire Ditë më parë
Ça bohet o vlla per ke kemi votu per ato jasht parlamentit
Irene Orologgio
Irene Orologgio Ditë më parë
Vet ne ia dha voten Edit sepse e meritonte I ka mbajtur qe te gjjitha premtimet nuk esht as genjeshtar edhe as llafazan
Irene Orologgio
Irene Orologgio Ditë më parë
Po lereni Zahon rehat cdo prind mundohet te bej me te miren per femijet e tyre nuk thoni shyqyr o zot
Agim Lushaku
Agim Lushaku Ditë më parë
O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
mat sal
mat sal Ditë më parë
I paska ikur ajo buzqeshja prej idioti total
Znnn Zkkk
Znnn Zkkk Ditë më parë
U erdhi veza ke b...... ha ha ha kush esht ky ?
Aristir Qarri
Aristir Qarri Ditë më parë
Ik ore thuthuq muti, dhe mere ate cigaren qe hodhe ne shesh, njeri pa kultur, heth cigaren si çoban ne shesh, mjer kush shpreson nga ty.
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
E do per ZAHON ,MILIARDERIN E LINDUR ME "KEMISHE",ME PARAT E PLACKITURA NGA RAMA ,SHQIPTAREVE ,,KA ANE NE TE ARDHMEN PER TA BERE ZAHON DHE MBRET NE SHQIPERI,KU RAMA PAS DISA VITEVE DO TE KERKOJE QE SHQIPERIA TE KTHEHET NE MONARKI
Kushtrim Etemi
Kushtrim Etemi Ditë më parë
O Paskal Milo o mut po si ske turp ore pjelle komuniste. Po si kalove gjithe jeten duke tentuar te njollosesh Mid'hat Frashërin edhe duke mbrojtur pjellat komuniste. Po me ke bashkepunuan komunistet tu? Me Miladinin, Dushanin e Svetozarin. Ca bene partizanet tu ne masakren e Tivarit o fundrine. Je po i njejti qe the per Skënderbeun se paska pas nënë serbe.
Edi Pervataj
Edi Pervataj Ditë më parë
po ik o.luli
qemal hoxha
qemal hoxha Ditë më parë
Si fallxhor Bjereni ne elbasan me duket se ka dhe nji vend...💌💌🎳🎳🚾🚾🎣🎣💩💩
Ylli Xhaxhaj
Ylli Xhaxhaj Ditë më parë
Mire mire per vjedhjet po ne politik njher gabon jo ti ike bere gabimet njra pas tjetres dhe ibie qe ike kaluar . Qe nga 17 maj i 2017 mos dalja nga parlamenti mos marja ples ne zgjedhjet lokale qe ja le te tera ujukt dhe marveshja e Qershorit. Prandaj ti duhet atomatikisht te largohesh me gjithe Baban edhe me disa qe po mbani PD peng edhe ne opozit. Jep dorheqjq dhe llogari per te gjitha keto prapesira dhe per metodat qe po perdorni si ne kohen diktatorit ibeni listat me dy apo tre veta dhe jo ne menyre demokratike po i mbani deri ne minuten e fundit per ti dorzuar po pse keshtu do te ecim edhe ne demokraci prandaj mos ti shikojm me syt edhe bojen o pjelle ekeqe. Ylli Xhaxhaj Rroskovec.
Leonidha Karamitro
Leonidha Karamitro Ditë më parë
Ti ben nxitje vllazerore Ti je per ne burg .Populli do pune dhe qetesi
Maga Maga
Maga Maga Ditë më parë
O Muriz ik laje pjatat me gruan ne shtepi tani
rafail Gano
rafail Gano Ditë më parë
Tani shpëtoj PD ky mungonte
Bujar Shoti
Bujar Shoti Ditë më parë
Ik ore legen mbarove funderrir te erdhi fundi perjasht plehrat nga parlamenti te pa shkolluarit
Taulant Velia
Taulant Velia Ditë më parë
Hahaha ky ishte analisti asnjanes
Mirela So
Mirela So Ditë më parë
Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩
ismet mema
ismet mema Ditë më parë
Provije xhinazeja ma e shpifur , provohe ta shofesh mire gopin e nenes nga ke dale KADAVER I SHEKULLIT
Gjecollari Klemend
Gjecollari Klemend Ditë më parë
Po qr sa e urrej kete legenin
Ton Taticaj
Ton Taticaj Ditë më parë
Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi Ditë më parë
Ka hallin e te korrutuarve se po u shtrengohet laku nga spaku
Selfo Rrokaj
Selfo Rrokaj Ditë më parë
Bën mir petagoook Marku si njeri pa edukate dhe kulturë që je mos ta pranosh mandatin e deputetit të po qe e mundur të largohesh dhe si pedagog se si duhesh as qeveris dhe shoqërisë si njeri pa vlera njerëzore se po na nxjer student të mangët siç je dhe vetë Shko krijo shoqatën e budallenjëve dhe bën vetë kryetar
Albano m
Albano m Ditë më parë
Motra joteeee
United Kindom
United Kindom Ditë më parë
Edhe kafsha ka mend me shum
adi8066
adi8066 Ditë më parë
Mashtrus, hipokrit genjeshtar dhe arrogant veshllapush😃
Jass Jass
Jass Jass Ditë më parë
O kastriot car muti gazetari je ti mor plere mor i shitur ne rama buthe q... re Deri dje shanje ramen kurse sot shan bashen njeri i pa fytyre.
tauland durro
tauland durro Ditë më parë
O doktorr ajde ma kap me dor
Luan Blac
Luan Blac Ditë më parë
Pak ja boin tja prishin edhe trut tashti .e ka pas na nji i PD .tashti kto te PS boin otel .votoni per hajdutat votoni .tashti dilni breg detit e nhrofuni ne dill
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Ditë më parë
Bjeri legen Murris
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Po punonjes ne BASHKI, interesi FINANCIAR me RAMEN,,ku punon ne HIPOTEKE?
Santi Dardan
Santi Dardan Ditë më parë
Per 10 mije leke te vjetra qe kane marre llumsat
Anri Fejzaj
Anri Fejzaj Ditë më parë
Sa i lodhur je shoku nuk flet as dot do protesta
PG
PG Ditë më parë
ju te pd jeni te gjithe bufa
Emiljano Guri
Emiljano Guri Ditë më parë
Shko qiu ne byth o pederast, te ka fut Sala te beni protesta,, ça lufte kerkon ri o te qifsha ropt o byth qir,
_ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
_ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _ Ditë më parë
Po kari po po bravo bravo ashtu eshte 🤣🤣🤣🤣🤣
Urim Basha
Urim Basha Ditë më parë
Don zoti te kthet djali shendosh ,por lerini politikanet se ata e kane siguruar jeten e tyre ata bashkpunojn per te ruajtur njeritjetrin !!
Diana Katundi
Diana Katundi Ditë më parë
Epo si nuk u bene njerrez keta gjate 30 viteve , kjo parti sa e papergjegjeshme eshte.Sa here nuk fitojne , keta nuk njohin zgjedhjet.Po ti te jesh i lumtur ore Mark qe fitove , se si puna jote jane me lopate.Sa te kini Salen , Flamur Noken ,Edi Paloken dhe Monika Kryemadhin ne ate derre kurre nuk kuni fitore.Sa intelektuale dhe akademike qe duhej te ishin ne ate parti , por ju preferuat kasken e vjeter politike prandaj ju vajten punet keshtu.Me te madhin Fatmir Gerdecin dhe Gaz Bardhin qe vrane nje te pafajshem ne Elbasan.Kini qene , jini dhe do vazhdoni me dhune kete program ka skalitur Sala ne mendjet e juaja , prandaj dhe populli eshte futur ne urrejtje , hakmarje dhe vllavrasje , qe ju te rrehatoni b.....ne karige te fitoni dhe populli i shkrete mbetet me gisht ne goje.🙋‍♀️🇱🇷
Geni Gwni
Geni Gwni Ditë më parë
Po ik o qiu ti vari kars
Viktor Marseille
Viktor Marseille Ditë më parë
Profesor Marku e hedh cigaren ne toke.Mungese edukate apo çfarë?
arben carcani
arben carcani Ditë më parë
Ky ska edukat , keta skanē edukat , demokratet sjane pērfaqsuesit e demokracis , jane perfaqsuesit e nje pakice qe duan te hane ne kuriz te te tjereve , jane tallur me shqiperin disa qe gjoja jane demokrat , hapni syt ju qe shkoni mbrabaaaa ketyre maskarenjeve ...
Kuku kuku
Kuku kuku Ditë më parë
Do stèrviten pèr tè arestuar kriminelat e pa skrupull tè politikès mafioze albaneze
Ludi Hasa
Ludi Hasa Ditë më parë
Ik Luli nuk Je ti per paqe te popullit ti Je pre vellavrasje
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Shpronesime, DHE SEKUESTRIME TE PASURIVE SI ME 1945 PER INTERES TE POPULLIT,,FORCA RAMA NE MANDATIN E 3 ,NXIRRI "UJIN E ZI"SHQIPERISE,,VIDH-SHKATARRO
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Historike per XHEPIN ,TEND QENI LEH ATY KU HAN,,,
Ludi Hasa
Ludi Hasa Ditë më parë
Sje per deputet z Murizi e more pergjigje nga Luli enga populli
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Filloi nga prishjet dhe sekuestrimet e pasurive per INTERES TE POPULLIT ,PRISNI CFAR DO TE SHIHNI NE MANDATIN E 3
Leo Leo
Leo Leo Ditë më parë
Amin Ishalla jau umerr shpirtin Rama krimineli
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti Ditë më parë
Ik mor kurvë mashkull të qiftë kina ropt🤮
altin mullaj
altin mullaj Ditë më parë
ku eshte Elena kocaqi
Luan Kadili
Luan Kadili Ditë më parë
Hajde cop KA.... hajde
Artur Murra
Artur Murra Ditë më parë
Sa me shpejt mos humbni kohe bastardhit pijanecit si mund te vazhdoj ne kete detyre te rendesishme shteterore qytetarja
Teli Teli
Teli Teli Ditë më parë
Ebo naj deputet tani hotelin me leje
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Ditë më parë
A mortja shqiperin . Ngre cmim n koh krize ..na I shpifet
Ahmet Leci
Ahmet Leci Ditë më parë
Oooo MURIZ TI JE NJISH PER BATUTA, PO PER POLITIK JE KOT, HIK O RRUSH SE PER AQ JU DESHE RAMES TI, TI JE VETEM PER MJELL SHALQI
Alessio Rucaj
Alessio Rucaj Ditë më parë
👎
Alessio Rucaj
Alessio Rucaj Ditë më parë
Nuk hoqi dor nga pd
Halim Bregu
Halim Bregu Ditë më parë
Bravo Zoti Lefter Je i Madh si Cdo Her Po kete Radh e Prishe Terezin Kandidove per Lesh e Lin
Sure Kukli
Sure Kukli Ditë më parë
Ku e dinje mor qorr qe nuk do behen zgjedhje te drejta
Rrebeli
Rrebeli Ditë më parë
Jep dorëheqjen or qesharak mere dhe at komunistin plak me vehte dhe thyeni qafën se jeni bërë si PPSH kush ngre zërin "armik i partis" ça mbolle korre po ç' kusur ka populli ?