Komente
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 2 orë më parë
OSESHE IDONTE LEKT GJO MUAJ
Miri Hoda
Miri Hoda 2 orë më parë
Jemi me. Shtyllat. E. Enverit. Akoma. Kush do. Mbaje. Pergjegjesi. Per dy. Punetoret. Tashti. !!!! Enveri. !!!
Alo Ola
Alo Ola 2 orë më parë
ky mduket si babai mandit nishtulles,gabel 100 karat
Paro Hodri
Paro Hodri 3 orë më parë
Eluan sh.bukur orgjinal..Nela..bravo..ec aty Lali
Chelsea FC
Chelsea FC 3 orë më parë
I uroj shendet lumturi dhe jete te gjate 👏👏👏 Zoti e bekofte kete NENE te mrekullueshme 🙏
endri xhelilaj
endri xhelilaj 3 orë më parë
I dhate te gjitha me koncension ia dhate spitalit Amerikan
Ramis_ G4
Ramis_ G4 3 orë më parë
Kur nuke eshte ne doren e te gjitheve ce do populli eshte shume fukara dhe mendojne per Koren e bukes
Taulant Bora
Taulant Bora 3 orë më parë
pse a eshte hera e pare kjo
Komenti Komenti
Komenti Komenti 3 orë më parë
gjynof
Lola Dashi
Lola Dashi 3 orë më parë
O Ervis o yyyyyylllllllllll qé na kénaq me kté zé té mrekullueshém 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Lola Dashi
Lola Dashi 3 orë më parë
Ju lumté goja, jeni té mrekullueshém mrekullueshém mrekullueshém shuuuummmm té dy 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️Pérshéndetje nga Italia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
BIANCO ROSSO BLU BOYS
BIANCO ROSSO BLU BOYS 3 orë më parë
Amore mio sei stupendo
BIANCO ROSSO BLU BOYS
BIANCO ROSSO BLU BOYS 3 orë më parë
Siete tutti bravissimi, mah soprattutto tu ti adoro,, sei il mio amore, un abbraccio forte da Trentino
Ismahil Cobaj
Ismahil Cobaj 3 orë më parë
😙😙is
Ismahil Cobaj
Ismahil Cobaj 3 orë më parë
po😋😋
Choco Jumbo
Choco Jumbo 3 orë më parë
Një bravo të madhe për Ervis Beharin..na kënaqët me këtë kolazh..
Arian Zenuni
Arian Zenuni 3 orë më parë
Analiza eshte analize e nje frikacaku dhe servili.PD ka nevoje per militant dhe antar or drjejtues te ndershem te thone realitetin dhe jo servilizem.
Leo Gambino
Leo Gambino 4 orë më parë
Ju jeni shkja muti nazista sdum paqe me ju pranoni krimet qe keni kryer edhe pik
Mergim Xhoxhaj
Mergim Xhoxhaj 4 orë më parë
He po budallen e nanes .. a mbahet arma qeshtu para shokve ? Une qeta sja kisha fal edhe budallakija ka kufij ..
rustem murrja
rustem murrja 4 orë më parë
Amerika e meriton dashurine e shqiptareve. Historikisht ka qene ne krah te shqiptareve. Dhe sot e kemi ne krah ne keto dite te veshtira te konsolidimit si komb. Enderra e shqiptareve : Nje komb- nje gjuhe po behet realitet dhe do behet realitet vetem duke patur ne krah Ameriken. Vetem me Ameriken ne jemi te fituar. Shqiptaret e kane ne zemer Ameriken. Vetem me Ameriken ne behemi ato qe duhet te jemi. Do zeme vendin e merituar midis shteteve europiane.
J L
J L 4 orë më parë
Po keta po merren me zgjedhjet e amerikes apo te pds. Kjo eshte nje kokerr injorante e ben si e zgjuar neper televizione shqiptare
J L
J L 4 orë më parë
Kjo flet kot me kot. Qeka nje idiote komplet. Po kush po e rruan leshte se je ti ne amerike.
Diana Naikolli
Diana Naikolli 4 orë më parë
Dy korcaret jane fantastik
asioe kiou
asioe kiou 4 orë më parë
Sa here te Degjoje Mbaresi te Uroje MIRESIA ty per Jete Le te Shoqeroje
Paqesor Hysenllari
Paqesor Hysenllari 4 orë më parë
Bravo Zoti Selami
Chuck Bejko
Chuck Bejko 4 orë më parë
Car fitore do bej basha cjan keto pallavra
jibril cisse
jibril cisse 4 orë më parë
Ore ku i gjeni kta injorant?🤔🤔🤔
Νίκος Στεφανής
Νίκος Στεφανής 5 orë më parë
Qeveria e Dardanisë duhet të kërkoj në prani të Evropës. 1.demshperblimet.2.varezat masive.3.falje per gjenocidin që ka kryer Serbia ndaj popullsisë dardane
Paul Balili
Paul Balili 4 orë më parë
Te dhjefsha emrin grek pederast.
Vini Nazeraj
Vini Nazeraj 5 orë më parë
Ca do zbardhi policia mos ika cuar tritol shtylles. O pika me gjith gazetar. A nuk e degjuat kete zotrin qe the kan deri 1958 shtyllat. Ngushellime familjeve
Νίκος Στεφανής
Νίκος Στεφανής 5 orë më parë
Fajin e ka evropa
Paul Balili
Paul Balili 4 orë më parë
Rrofte Amerika!
1234Bendo
1234Bendo 5 orë më parë
ANALIZË FAKE !!! Frika për të pyetur, nga njëra anë dhe frika për të dhënë përgjigje të hapur pa rezerva duke nxjerë të vërtetat në shesh ! Kur dhe fëmijët në kopsht e dinë se ku pikon çatia ! Bozdo flet hapur e “ pa dorashka kur vjen puna tek Edi , ama kur flet për Bashën e Saliun përdor maskën ! Edi ta gëzosh mandatin e katërt ! E ke dhuratë nga PDja e kalbur !
Athina Nika
Athina Nika 5 orë më parë
Oh sa keq 😥😥
Anisa Balla
Anisa Balla 5 orë më parë
The company to ensure you are you have a job done with your company to ensure that you are doing something new and more effective than any company that they have been working with your business partners and your friends have to understand what you're going through your work with your team members who have a good decision to be successful with your company to help you achieve the best possible way possible to achieve this project because they have made from the company that has become more complex and easier for people who have a good decision on whether to be successful in developing the best decisions you can achieve and maintain your business partners and business partners with a strong economy with your company before the company is working on this process because it is possible that they are working together with you before they can work together with your business partners and business partners with the company's customers who are willing for your company to ensure that you can achieve and achieve goals with the best possible solution to your customers have access and access and support them off the market foremost of the market foremost has been working with
Rubijan Kaja
Rubijan Kaja 5 orë më parë
Tani filloni dhe Rjepini Shqiptaret neper takime ne Spitale me miljona , o po c them aty eshte gratis ,vetem vdekja ..
Dash Stafuka
Dash Stafuka 5 orë më parë
Rrogulloni rrjetin e tensonjit te lart mo shum punjonjes ka neper zyrat e oshees sesa ne teren jan gjith drejtora zeves dretora ekuta di un nje qytet mbahet 2 ose 3 qe merren me riparimet shtet i korruptuar kush ja siguron jeten atyre psekokorja e mron jeten epunojsve amo shqiperi mojqiperi
Ivica 04
Ivica 04 5 orë më parë
Tako se pregovara Kurti.Pravo u sridu.Priznanje Kosova od strane Srbije i to je to.Sve ostalo su igre bez granica.Kosovo je nezavisna Republika i točka.💪
Bristol UK
Bristol UK 4 orë më parë
Kosovo is Albania
viktor lipi
viktor lipi 6 orë më parë
Keto Jane raste qe te prekin tell, e te len PA fjale. Tu rrojn femijet e te prehen ne paqe, shkuan per buken e perditshme e su kthyen kurr. KY mut shtet te bemshperblej te pakten familjet
Mikel Paluca
Mikel Paluca 6 orë më parë
Do fitoni nga tre një më të gjatin...! o kthehuni ringrini partin se me Lulushin do jeni në opozotë të perjetshme.
Andreas Braholli
Andreas Braholli 6 orë më parë
Ajde politikan dhe qeveri te ndershme kemi super kriminela antishqiptar shikojne vetëm pasuri te vene.. drogagjinj te gjithë politikanet bashki prokurore te gjithë zyrtaret e Shqipërisë
Niko Koci
Niko Koci 6 orë më parë
JO NE STRASBURG TE VENI JU PO NE HENE TE VENI, JENI NJE PARTI E NJE KRY HAJDUTI SI SALI BERISHA.
Lulieta DINE
Lulieta DINE 6 orë më parë
Beje duet me Refat SulejmaninNje bravo te madhe
COOKIECHOCOLATE101
COOKIECHOCOLATE101 6 orë më parë
Albin Kurti eshte vetem nje opurtunist populist si puna ciprasit dhe podemosit ne spanje, koha do e tregoje surratin e tij te vertete
Dile Hoxha
Dile Hoxha 6 orë më parë
Luli je vetem per gjume
Anila Çurumi
Anila Çurumi 6 orë më parë
Dinjitozja Era i shkon te kendoje kenget e Parashevise se madhe dhe Merites se mrekullueshme
Keli Korce
Keli Korce 6 orë më parë
BRAVO XHAXHI ZHANI JE NJE MUZIKANT FENOMENAL TE LUMSHIN DUART RESPEKTE KELI I TOMIT
FL P
FL P 6 orë më parë
Shiko qfare budallai eshte ky thote parimi Dhe arma e BE dhe usa eshte democracia dhe nuk bejne marrdhenje me vende jo demokrate 😂 Po kina qe eshte partneri me i madh I te dyjave ne mardhenje o budalla jan demokraci apo shtet komunist? O budalla Po qa flasin kto njerez pu pu pu
Franci Dervishi
Franci Dervishi 6 orë më parë
🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🤣😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣😅🤣😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
Oltjan Bani
Oltjan Bani 7 orë më parë
Ca therrisni ne medja keto roje halesh
Enrik Rushan
Enrik Rushan 7 orë më parë
po gjynah te pakten pension femijeve
loni gjeta
loni gjeta 7 orë më parë
Kjo tregon sa e mire eshte Astra z
Ylber Shoshi
Ylber Shoshi 7 orë më parë
Ma ne fund e kemi nje lider qe din dhe don me punu per Kosoven
Shuajb Ruhan
Shuajb Ruhan 7 orë më parë
I nderuar Kurti je Gjigant Keshtu punohet keshtu mbrohet toka Shqiptare Respekt 👍🇦🇱
Arta Cani
Arta Cani 7 orë më parë
Pik e lotit kur të bjer moj nëna ime. Haber nga unë do të sjell moj nëna ime.
Dc smoker
Dc smoker 7 orë më parë
Sa per te qeshureee 😁😁😁💣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💣
Shkolla 5 Maji
Shkolla 5 Maji 7 orë më parë
Ti je zemer!!
Dritan Barnard
Dritan Barnard 7 orë më parë
Ju sboheni me jo me Bashen 🙄😂😂
Andri Vrenozi
Andri Vrenozi 7 orë më parë
Bravo Sandri
Mrav Zuti
Mrav Zuti 7 orë më parë
Kosovoje srpsko
Lindi Lindi
Lindi Lindi 7 orë më parë
Bukur
Auf Wiedersehen
Auf Wiedersehen 7 orë më parë
Skandal Binj.... mot.. qi...t e vlores Si u katandis shqiperia ptuuu.......
Henry richard
Henry richard 8 orë më parë
SALI MILLOSHEVIC MEDIU BERISHA FAMILJARISHT ESHTE I PERFSHIRE JO VETEM NE CRIMIN E ORGANIZUAR KOMBETAR DHE NDERKOMBETAR CORRUPTION,, POR EDHE NE TERRORISM,,,,,,,KA INVESTUAR DHE URDHERUAR DHE BOMBE NE AMBASADEN AMERICANE🇺🇸
Aleksander Perndojaj
Aleksander Perndojaj 8 orë më parë
Meravigliosa
Arben Kulli
Arben Kulli 8 orë më parë
ME KEQ ARDHJE POR NUK JE KERKUND MIJ ZOGU INDRIT JUSHI ME VETERANÈN LIRIJE RASHA SKE ASPAK MELODJENC ZANIT KE LEZET ME NDI LIRIJEN EDHE PSE NUK ASHT PLOTESISHT NÈ UJRAT E SAJA..
Sander lekaj
Sander lekaj 8 orë më parë
Po u kthye ky mbaroi PD
Mira Mëhilli
Mira Mëhilli 8 orë më parë
Kur shikoj AL PAZAR qesh me lotë, sidomos në pjesët ku luan Agroni me Xhevairin. Aneja dhe Xhevoica dy personazhe të sjella me humor brilant, të jashtëzakonshëm. E gjithë trupa e përkryer. Me fat kush bën shkollën e Agron Llakajt. Urime, suksese gjithmonë! 😍😍😍
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli 8 orë më parë
A shkaun e nanes u msu mi shku si viqa mbrapa, e me ja thy kriminelit ne rrajt, tash i ka has sharra ne gozhd, mos lshe pe Albin se e ki mbas ni Shqiptari.
Ina Balla
Ina Balla 8 orë më parë
Klani im
meri jaho
meri jaho 8 orë më parë
Bravo❤💙
helmira dajko
helmira dajko 8 orë më parë
Atehere,nqs kandidatet e rinj nuk do te mundin asnjehere te spostojne Bashen ,per faktin qe nisen nga pozicione te pa barabarta.Atehere,Basha do te jete gjithmone ne krye te PD dhe kjo e fundit eshte e destinuar te mbetet ne opozite.Kjo nuk eshte demokrazi.
Eri Er
Eri Er 8 orë më parë
Ik o Sali ça kerkon me te shpeton shurra rruges
A V
A V 8 orë më parë
JU QISHA ROBT ,ju qe nuk leni tjetrin me fol,,,,
Leonel Doci
Leonel Doci 8 orë më parë
Bravo Remzie Osmani😍
Leonel Doci
Leonel Doci 8 orë më parë
Ta falt zoti zonin
Kela Biba
Kela Biba 9 orë më parë
O zot na ruj ment 😂😂😂
Xhek Forcaliu
Xhek Forcaliu 9 orë më parë
Bravo Kurti!!
Afrim Demiri
Afrim Demiri 9 orë më parë
Simbol i demokracis
Valbona Shametaj
Valbona Shametaj 9 orë më parë
Te pavdekshmit e polifonis LABE ilac i gjith zemrave shqiptare te rrekur nga hallet dhe streset e jetes (MELHEM JENI JUUU ) ju kendofte zemra perher na sheruat
sulejman salja
sulejman salja 9 orë më parë
Amerika nuk ka nevoje per ne gone ne kemi nevoje per ate OK.
Franci Dervishi
Franci Dervishi 9 orë më parë
Ahaahahahahahah
sulejman salja
sulejman salja 9 orë më parë
Me vjen keqe gone e kuptojme qe je me lulken po Mos ka patur me mire kryjeminister deri Tani se ky ne fjale shqi.. gjykoje nji here kete.