Komente
Salam Alkalidi
Salam Alkalidi 8 orë më parë
🇦🇱🇮🇶🥰🥰
mikin lirou
mikin lirou 14 orë më parë
Te lumte se neve ne diaspore me keto kenge po na merzite shume 😥😥 te lumte Avdi Dreshaj Zvicerr
Valbona Bonaaa
Valbona Bonaaa 15 orë më parë
ÇZe
Begjet Bytyqi
Begjet Bytyqi 18 orë më parë
Sa e mir te lumt
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 20 orë më parë
🍀💐💐🍀🏡
hen ko
hen ko Ditë më parë
O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱
elhami Miftari
elhami Miftari Ditë më parë
tlumt shaljan in sha allah bjen kjo kang e ndegjojn dhe pajtohen shum vllazni mes veti e marrin msim 👌👌👌👍👍👍👍
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi Ditë më parë
Me pah Vendlindjen Time Nened lokeh ✈️ si Prend Sikem mah nah lan 🕋🌻
mikin lirou
mikin lirou 14 orë më parë
2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt
Ina Ina
Ina Ina Ditë më parë
Kush vazhdon te degjoje kte kenge Dhe lotet po i rrjedhin pa pushim😥😥 😭😭😭😭😭
Mangekyou Sharingan
Mangekyou Sharingan Ditë më parë
Nein, einfach nein.
Ilfeta Etemaj
Ilfeta Etemaj Ditë më parë
Allahu te dhasht.shendet e te ruakt shum kang e vertet 🤲🤲🤲💐
Kuqi Plast
Kuqi Plast Ditë më parë
Gfr😍
Kuqi Plast
Kuqi Plast Ditë më parë
Dfyh9ljnm😍😍
Lutfije Bektasi
Lutfije Bektasi Ditë më parë
RRESPEKT ! 🇦🇱
Mirsat Cekovic
Mirsat Cekovic 2 ditë më parë
👍🌟❤️👏
hen ko
hen ko Ditë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️
Xhihan Lutfiu
Xhihan Lutfiu 2 ditë më parë
Respekt nga Austria
Cezar Licaj
Cezar Licaj 2 ditë më parë
Na bone me qajt mer mik. bravo
Krenar Mazreku
Krenar Mazreku 2 ditë më parë
Te lumt per këngën mat te bukur qe e kam ndëgju sukses ne te ardhmen
AppsRecorder
AppsRecorder 2 ditë më parë
A din naj kush kengtrin qe kendon refrenin si e ka emrin...
Miki miki
Miki miki 2 ditë më parë
O kjo me prek ne zemer per vllajn
Mikelido marinaj
Mikelido marinaj 2 ditë më parë
o te kendoft zemra se ska kengtar si ty te rrall jan 👑
Fero Islami
Fero Islami 2 ditë më parë
Ozan birgül
Sime Loko
Sime Loko 2 ditë më parë
Kënga shumë e mirë por vëndi ku është bërë xhirimi edhe më i bukur, Vokshi legjendarë!
Creet
Creet 2 ditë më parë
Kush pe knon rerfrenin bre qysh osht aj kenga origjinal ose qysh e ka emrin kengtari
Edmond Sheshi
Edmond Sheshi 2 ditë më parë
E ke qa fare..
Blina mehmeti
Blina mehmeti 2 ditë më parë
Allahu i ruajt te gjithe vellezrit e motrat tona se Gyrbeti iveshtire 😭😭😭😭😭😭😭😭
liridona krasniqi
liridona krasniqi 2 ditë më parë
Tlumt perfekt suksese
tetova 1.
tetova 1. 3 ditë më parë
Sfumature keng e bukur respekt
Tirana Albania
Tirana Albania 3 ditë më parë
I KA VRA ZOTI KTA BURRA TE SODIT PER NI GRUE TAN DON ME I MYTE ROPTE E VETE
Xh. Dardane
Xh. Dardane 3 ditë më parë
A din dikush me tregu se si e ka emrin aj qe e knon Refrenin? zo mat bukur moti spasna ni👌🏻🤩
Aurita Halimi
Aurita Halimi 3 ditë më parë
🥺😭😢😢😢😢😢
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 ditë më parë
2000000 Klikime per 1 Jav ki per mi ba se gjith her sa her qe Del Muzika prej teje Shaliani neve Gyberqarve 2 Vjet na Kthen temas jetes Respekt
Anton Don Dara
Anton Don Dara 3 ditë më parë
Kendofsh gjithmon!
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 3 ditë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 3 ditë më parë
Ma i miri Shaliani! ❤️
Pashk Mrishaj
Pashk Mrishaj 3 ditë më parë
Zemra te kendoft
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 ditë më parë
dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.
Xh. Dardane
Xh. Dardane 3 ditë më parë
Shum zo te bukur si Bilbil paske! e sidomos kur pe shoh bjeshken permas e njofta fill,
kobra720
kobra720 3 ditë më parë
Te lumt Shaliani per ket text gjithmon ben projekte me vler dhe texte qe perfshihen gjitha perditshmerit e Shqiptaris!
Emanuell Gojani
Emanuell Gojani 3 ditë më parë
Teper e mir edhe e vertet👍🏼
bowen voowy
bowen voowy 4 ditë më parë
O zemra te kendoft gjithmon se kush ma mir se ti nuk ja qellon, me tekste kaq te dhimbshme, e te verteta. 😭😭🎤🇦🇱🇦🇱
soinhu foitu
soinhu foitu 2 ditë më parë
Zemra te kendoft gjithmon sa me beri kjo keng 😢🇽🇰🇺🇸respect for you so much from 🇺🇸
Fredi Roli
Fredi Roli 4 ditë më parë
Respekte per babi
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 4 ditë më parë
❤️❤️❤️
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 4 ditë më parë
🇽🇰🇦🇱👐🏽
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 4 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Arnold Bardhi
Arnold Bardhi 4 ditë më parë
Sot per dot ma i miri per mendimin tim trujt zoti vlla
HATIJE SHEHU
HATIJE SHEHU 4 ditë më parë
0
Fortesa Krasniqi
Fortesa Krasniqi 4 ditë më parë
shum bukur
Eduard Ndoj
Eduard Ndoj 4 ditë më parë
Telumt goja vllavi jem
sofe ademaj
sofe ademaj 5 ditë më parë
euebondosrurbfisoehrurbufhsogrhuchos😢😢😢😢😭😭🥺🥺💋💋💋💌💌💌💌💋💋💝💖🦷🦷
sofe ademaj
sofe ademaj 5 ditë më parë
hrtni dyripwnyhso😔😔🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭
Bekim Misini
Bekim Misini 5 ditë më parë
Te lumtë me ke shti me kajt me ket këng,
Gezim Lukaj
Gezim Lukaj 5 ditë më parë
Respekt shum kënge e dhimbshme
Fatmir SHAQIRI
Fatmir SHAQIRI 5 ditë më parë
Tekst video dhe kendim i bukur. Te lumt.
mikin lirou
mikin lirou 5 ditë më parë
Respekt se na knaqe me kto muzika
Sadik Bytyqi
Sadik Bytyqi 5 ditë më parë
Respekt
Bes Endis
Bes Endis 5 ditë më parë
A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie
Bes Endis
Bes Endis 5 ditë më parë
A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie
Bes Endis
Bes Endis 5 ditë më parë
A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie
Bes Endis
Bes Endis 5 ditë më parë
A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie
Bes Endis
Bes Endis 5 ditë më parë
A ban me dit prej cilit qytet je vlla ? Kam 2 djem 11-7 vjeq, e dojn me pas nje foto me ty, kur vim Kosov per pushime prej Suedie
Halil Mrasori
Halil Mrasori 5 ditë më parë
O te knoft zëmra po veq ta kisha vllaun ne ket bot skisha dasht tjeter prej te madhit Zot se jem dasht deri ate dit si na ndau Zoti bash sikur kur jem kan te vogel edhe deri tem bashkon Zoti ne boten e amshimit skam me harru!
fuck you
fuck you 5 ditë më parë
Thjesh dashuri esht baba jem🥰
Peja Peja
Peja Peja 5 ditë më parë
Ko je Knje
Peja Peja
Peja Peja 5 ditë më parë
Holle
Arblend Ahmeti
Arblend Ahmeti 5 ditë më parë
Valla kejt me ven eki na po kem qef me kthy at kohen e shoqnin e vjeter me kthy sot vllaun vllaun e vret hajr ishall ishalla po mledhum naj her men :(
Kosovar Kosovari
Kosovar Kosovari 5 ditë më parë
Pershendetje Shalian.pershendetje per te gjithe Krahinen e Llapit.pershendetje per Llapin e Zahirit.pershendetje nga Michigan USA.Goldi dhe ti Shalian po na beni te shuajme pak at mallë që kemi në shpirt.kur zemrave tona vetem pak i nevojitet.aq pak.nje fjali dhe ne qajmë.qajmë për atë qka e ndjejme permbrenda vetes tone ne shpirt dhe kthehemi per sado pake mbrama ne koherat e qerres me Kuaj dhe rruges se perbaltur por qe ishte koha ma e mire qe mund ta thote e ta doje njeriu sepse ishte jete e embel.jete me dashuri ne mes te vllau vllaut po sot qfare kemi.qfare ndjejme.asgja.pikerisht asgja.
Geldi Geldi
Geldi Geldi 5 ditë më parë
Te lumt ajo goj or djal vatani tana fjalet jan realitet me rrespek bafjar ndreka
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 5 ditë më parë
Na djege ooooo halishan....zemra po me dridhet besom
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout 6 ditë më parë
Shalian jo t'gjith kan mbet ngurbet mbas 18 vitev jam nkosov dhe kam dy shtetsi tjera pos t'kosoves.
Joe Shkreli
Joe Shkreli 6 ditë më parë
Spo pershatet hiq ky Repi md Refrenin, ma lezet kish pas krejt n Stil refrenit me knu
Elham Elahm
Elham Elahm 6 ditë më parë
kujeton ti
Zoje Krasniqi
Zoje Krasniqi 6 ditë më parë
Uwajajajau🤲🌈💋😪😥⭐♥️🍬🍭
Gzim Rexhepi
Gzim Rexhepi 6 ditë më parë
Kanga shum e mir! 🇽🇰🇦🇱❤️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 5 ditë më parë
Te Lumt O Djal Na Mbyten Vendet e huaja. Sa Jam Permallu
Fatos Nebihi
Fatos Nebihi 6 ditë më parë
o sa e mir mengjes dhe naten e koh
Hamdi Salihu
Hamdi Salihu 6 ditë më parë
Krejt boten me shetit si vendi yt as ni vend tjeter shpirtin sta flladit 😌 !
VINZY 99
VINZY 99 6 ditë më parë
suksese🙏❤
Mirsie Veliu
Mirsie Veliu 6 ditë më parë
Tè Bèkuar qofshim tè gjithè Mèrgimtaret..
Flamur Jakupi
Flamur Jakupi 6 ditë më parë
Afrim Idrizi e ka myt refrenin tlumt vllaqko 💪❤
Kuki Kuki
Kuki Kuki 7 ditë më parë
Shum e mir kenga
Ledian Trena
Ledian Trena 7 ditë më parë
Hallall tkoft Shelian edhe 500 her me ndegju ket muzik nuk um gerditet muzik mat mir hala kush ska bo gjith pona bon me lot Ne sy o vlla krejt qe jem ngurbet jem tvujtur e te mbushur me mall per at vendlindje gjdo mengjes e gjdo mbramje gurbetqarit i shkon mendja a sikur tisha kon nvendlindje 😭 bravo loqkoman respekt shum shum shum per Ty
mikin lirou
mikin lirou 6 ditë më parë
Respekt nga zvicra, oh kosov te dua pa fund❤️❤️❤️
Zuzaku Avdil
Zuzaku Avdil 7 ditë më parë
respekt nga gjermanija
lori Kosi
lori Kosi 7 ditë më parë
Respekt per Shalianin, krejt këngët që👍👌 i këndon është realiteti i jetes.