LAJMET QENDRORE - 18.06.2021
22:34
MENDIMI PËR MOTIN - 18.06.2021
11:54
FRONTAL, Naim Lushi - 18.06.2021
1:06:58
DPT, Eliza Hoxha - 17.06.2021
53:57
LAJMET QENDRORE  - 17.06.2021
26:34
Komente
Ilir Sijarina
Ilir Sijarina 5 orë më parë
T7 ishalla ju vran zoti!
niddg viiut
niddg viiut 6 orë më parë
Bravo Albin ti je E ardhmja e kosovës!!!!
Ridvan Maloku
Ridvan Maloku 6 orë më parë
So vota i merr Dardan Molliqaj me dal ne zgjedhje?
Gjino tv Gjino
Gjino tv Gjino 6 orë më parë
Gabel u mbush veni
Marangozi
Marangozi 6 orë më parë
Rroft Albini dhe VV-ja 😙👍🤗
Marangozi
Marangozi 6 orë më parë
VV ja Rroft Albini,,Ju plera T7
Marangozi
Marangozi 6 orë më parë
O juve T 7 ju marroft Zoti,analizat e juja S'po i interesojn askujt,.plera Antishqiptar 🤮🤮🤮🤮🤮
Kushtrim Beqiri
Kushtrim Beqiri 7 orë më parë
Qesaj i thuan degjenerim dhe bureca me bollek sedi more si meren me degjenerim qeto emisione sedi si ju kushtojn vemendje degjenerimit
kia avb
kia avb 7 orë më parë
Xunxe magarce velika rabota za VV @ taliban.com
Nissivibes
Nissivibes 7 orë më parë
Lavdi heronjt🔥🇦🇱
Mirfat Sope
Mirfat Sope 7 orë më parë
Po edhe në Gjermani nuk ka ashtu, me punu do muaj edhe me marr kontrat të pergjithshme, a jeni mire ju!
Me Hej
Me Hej 7 orë më parë
Ka e perfaqson dardan mulliqaj, spo kuptojm, nje rrugaq nje njeri analfabet emisjon pro serrb kunder kosoves
Me Hej
Me Hej 7 orë më parë
Berat buzhala pro serrb
barumbadum
barumbadum 8 orë më parë
Duda me shoqe...
barumbadum
barumbadum 8 orë më parë
Kosove kjo vater e korrupsionit....
Andi Halili
Andi Halili 8 orë më parë
ooo qeket buzhalen e kusha lidh edhe ja kisha pkut mishin kejt me dana
Burim Burim
Burim Burim 8 orë më parë
Divaa 🌟
Esad Berisha
Esad Berisha 8 orë më parë
rrofshi ti edhe babika jo albini po edhe baba ideologjik i tij demaqi e edhe stalini smujn me bo singapor veq rusi e bojn
Fatlume Hasani
Fatlume Hasani 8 orë më parë
Oj moderatore pe perbin gjuhen tu e thy e tu e rrotllu tu fol ncncnc
aida gg
aida gg 8 orë më parë
Sa i mir kidda si diamantt💎love yaa kidda,❤💜💋
donjeta gashi
donjeta gashi 8 orë më parë
🥰🥰
Krimineli KGB
Krimineli KGB 8 orë më parë
Zdravooo Baton Stanishiq.
Agron Bajrami
Agron Bajrami 8 orë më parë
Ne shkoj ne Kar 🇷🇸 🇷🇺 ne shof pak bota
Agron Bajrami
Agron Bajrami 8 orë më parë
Nato uqk
I. B.
I. B. 9 orë më parë
Arbnor mir e kie si po thu a e ke ndegju tv koreni krejt lajmet e t7 i jep qka thojn
Luljeta Osmanaj
Luljeta Osmanaj 9 orë më parë
Ju lutemi nr e telefonit
lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf
lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf 9 orë më parë
Europa verarscht Kosovo Eine Lüge Lüge Europa ist mit Serbien zusammen Die machen keine Albaner
Liria Shqipëri etnike
Liria Shqipëri etnike 9 orë më parë
Bravo babik merni shebull singapurin vetem shtet Ligjor ushtri polici gjyqsi media analista Arsim shendetsi drejtsi gjykata te forta dhe te pavurura instutcione te forta per kombin dhe shtetin te behemi shembull . Mjaft me klane milonera banda mafiosse kapje shtetit
lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf
lul prenrecaj David Prenrecaj boossi Düsseldorf 9 orë më parë
Kosovo wird kein Dialog mit Serbien haben
No Name No Name
No Name No Name 9 orë më parë
Po zdi shkA po vajtoni per ket kish moti u dasht me ja hjek temelin se aty as kish as gjami ska vend.aty asht trolli per univerzitet.talenti
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 9 orë më parë
Ah Shqiptaret 99 kan duft me rrenu po jan mar me uzuprime turp
Mortex
Mortex 9 orë më parë
I falenderohemi cdo familje per cdo pik gjaku qe dhane per token shqiptare qe sot te rrisim brezat e rinj te lire ne token e tyre .
Xhevat Topalli
Xhevat Topalli 10 orë më parë
O vallahi po ju tuten 17 tetorit se ma te zi se PDK e AAK jan, po kta i ka hanger gjarpni niher po kan shpetu per se dyti ska pshtim ma.
Fatmir Sejdiu
Fatmir Sejdiu 10 orë më parë
Aiiii Leo Çdo emison pe prish qyky Toma mos E fto ket njeri se Po flet si me kam ne ksfene jo spe kqyri .
Me Hej
Me Hej 10 orë më parë
Jo nenshkrime po edhe ne han shkoni ju pdk aak se vot te popullit skeni ju
Me Hej
Me Hej 10 orë më parë
Ajeni nermal kur ju thuni osmani provokon serrbin ,pse ekalyp njohjen e kosoves,me than serrbia pritet, e ju kishe shqiptar
Chrysoula Georgakidou
Chrysoula Georgakidou 10 orë më parë
O taqifsha gabelin
Enver Beha
Enver Beha 10 orë më parë
Zemra e njeriut se njef emrin tuaj... këto 3 pika të japin shanse...
Islam Jashari
Islam Jashari 11 orë më parë
Mbetshi ne.gjum gjthmon ezoti ju vraft meka krejt
korab aliu
korab aliu 11 orë më parë
Seriozisht pytje ma Paaallliddhhjee kurr n’jet spasna ndi
Sadete Gashi
Sadete Gashi 9 orë më parë
Qysh eshte andi edhe pytjet Ska tru per pytje te veshtira
Vis Vis
Vis Vis 11 orë më parë
Sa sen palidhje
Bardhisteam
Bardhisteam 11 orë më parë
Bardhi✨🤤🥺
Gjeki A.
Gjeki A. 11 orë më parë
AJO ESHT RROSPIJA MAEMADHJA E KOSOVES
Gjyke Rexhaj
Gjyke Rexhaj 11 orë më parë
Del mimoz e vallzo me gabel e magjup si para gadafit
Enver Beha
Enver Beha 10 orë më parë
@Gjyke Rexhaj E paç shëndetin dhe të mira ...
Gjyke Rexhaj
Gjyke Rexhaj 10 orë më parë
Shum bukur qe kupton se ata. Kan rroga majme njersa e popullit pu dhimet fort
Enver Beha
Enver Beha 10 orë më parë
@Gjyke Rexhaj Okej të kuptojë edhe me shumë...
Gjyke Rexhaj
Gjyke Rexhaj 10 orë më parë
Oooo qka po munohesh me shkru e spo thu sen nese te vret maje nese te djeg. Ferkoje
Enver Beha
Enver Beha 10 orë më parë
Oj Gjyke ti e ke vetëm një kohë. Por jane shumë kohë,bile bile gjuha shqipe e dashur e ka kohen të shkuar të thjeshte...
Sanije Miftari
Sanije Miftari 11 orë më parë
Shyqyr si po fol dikush mir per ne ishalla se nuk jemi bash aq te keqij .
arbnor mergimi
arbnor mergimi 11 orë më parë
Ky televizion është ndim e madhe për Serbinë ju lumtë!
Jeton Sadiku
Jeton Sadiku 11 orë më parë
A e ka mbiemrin Hasaj apo Rexha...
Kalaja Kalaja
Kalaja Kalaja 12 orë më parë
Kritikat e Dardan Mulliqajt edhe pse janë me vend nuk ndryshojnë gjendje duke qenë Komunistë dhe duke i kritikue Komunistët. Komunizmi si ideologji jav ka hangër mushkëritë shqiptarëve, prandaj nuk mund të pretendojmë se jemi njerëz të mirë duke qenë Komunist-ë-a. E majta në Ballkan ka qenë, ashtë dhe do të jetë varri i shqiptarëve. Kurse e majta në Europë dallon, por kur imi te drejtësia në përgjithësi dhe të drejtat e shqiptarëve në veqanti, as e majta Europiane dhe ajo në Botë, kurrrrrrrrrrrrë nuk na kanë përkrahur për të drejtat tona. Prandaj komunistat shqiptar janë të rrezikshëm sepse janë në një Internacionale me të gjithë.
Jim Jimi
Jim Jimi 12 orë më parë
Ky Objekt Duhet RRenuar nga Prona e Univerzitetit dhe te Ndertohet ne nje Vend Tjeter ✌️
Toni Nt
Toni Nt 12 orë më parë
. Skane vrare Skane vjedh smerren me trafik jeta tyre eshte bejne ca duan . Se marr vesh kete mentalitetin e shqipetareve shajne nje femer pse nxjerr bythen edhe mburrin nje qe shet Droge qe shkaterron me mijera adoleshente . Popull vk . 🤮
Albania ainablA
Albania ainablA 12 orë më parë
❤❤❤
Musliu Liridon
Musliu Liridon 12 orë më parë
11:43 biren e hunes kshyrne :-)
Leana Ismani
Leana Ismani 12 orë më parë
E vetmja intervist qe Andi pi nfillim dej nfun kejt rena ka fol
Barbi
Barbi 6 orë më parë
Perpos kur ka thon TKOSOVES ma t nxehta 🤝aty ska rrejt ✌🏼
Sulejman Hoxha
Sulejman Hoxha 13 orë më parë
Juve 3 albinit ja hangshi kakin kur ta rrok barki albinin
Gjamadani Viavia
Gjamadani Viavia 13 orë më parë
BERAT DARAN DERRI. VETNI NONAT MES JUKANBO ME SHKIJE. SE TE FOLNEN EKENI PJELL E SHKIVE. BRE GRAT JAUQIFSH TE GJALL E TEKEN ME REN
VV
VV 13 orë më parë
Rrxone mu
Nesrine Nesrine
Nesrine Nesrine 13 orë më parë
Dardan po menon qe po flet menqem. Ma shume ishit vlersu te gjithe ju nese iu ishit bashku qeverise duke i ndihmu me zgjedh problemin me serbi perfundimit. Nuk po ju vjen turp! Tash qe kemi qeveri te shkollume ne vend se me u bo bashk me gjete zgjidhje, ju mundoheni me e rrxu! Turpi i turpit, ju i thoni vetes shqiptar, sa popull i poshter. Pse nuk keni dal me luftu me hek shkaun mbase kaq shume energji negative keni brenda vetes, e ndaj kujt, ndaj vete popullit te vet! Ju mend hiq, po edhe shpirtkeqinje! Zoti na rruajte nga njerez si ju! Ndytsira!
Sanije Miftari
Sanije Miftari 13 orë më parë
Po me qen i mir ky qeni daran mulliqi ish deputet i vv e jo neper studjo sikur neper tpame te grave e rrugaq shyqyr si nuk je ma aty se i kishe flliq edhe ata tjert krejt berllogi jeni met rrugave .
Annabel Long
Annabel Long 13 orë më parë
odf vun.fyi
BeliniBelini
BeliniBelini 13 orë më parë
A ka me q... naj sen
Xenia Barkalaya
Xenia Barkalaya 14 orë më parë
qaty let rrin se mir jon boll kan kuvat kta hajna
Anisa Balla
Anisa Balla 14 orë më parë
The company to ensure your customers have a good decision about the company will have a job done in a few months or months before you are doing something that is going to get a job done in order for your business partners that they are willing with the company is working with your business partners with the company to make sure you are doing what you can expect to achieve the desired results and how they can get them to provide for you when you're going through the same process as the company to ensure you are going on and working together with you and you will need to make sure you have the opportunity you need for the past and present them for the company to help with the company's business environment and the company will not be able to get to the business and your business partners and your friends and customers who have a job done with the company's business partners and your friends have to be successful in ensuring we can get them through a long period of years and you have the opportunity for you when you're looking to accomplish when you're looking forward with your company before they can work together to achieve this project is a very long period with your business and business partners with the company's financial management company to ensure you are you have the opportunity for you to help you achieve goals and objectives and make sure they know what they want from them as a whole team in order for your company before they are willingness in the best possible solution to the future will not make you feel good about what you can achieve your goals with the company to help you find the best decisions and how they have been through the same process that you can achieve your best goals while now is the ability you want your company before they are working
Mike The Right One
Mike The Right One 14 orë më parë
Mbusheni me xhamia te erdoganit per, nder te sulltaneve gjakatare. Zoti u vrafte, xhamia sulltan murati, thote dhe si vjen marre. Ua kane shperla trunin hoxhet arabe. Hiqjani kishat serbit por edhe xhamiat per nder te sulltaneve, dhe gjuhen turke si zyrtare
Marangozi
Marangozi 14 orë më parë
O Ju po doni me ndihmen e ldk pdk dhe shume media doni me rrezu qeverin Kurti,,Por kot e keni o plera se Albinin e VV e don populli..Rroft Albini 🤗👍
fizi aallii
fizi aallii 15 orë më parë
A din dikush qysh me mujt me kontaktu net zonje edhe djali im e ka terminin me mujn e 7 per operim um duhen dis kshilla
Kaworu Nagisa
Kaworu Nagisa 15 orë më parë
Eliza ju keni marr vetëm 17 % e votave. 83% e Kosovës janë kundër juve.
Miranda Berisha
Miranda Berisha 15 orë më parë
A te lumt kurti je njeri dhe presiden i mir per kosoven🙏❤
Milazim Kapiti
Milazim Kapiti 15 orë më parë
Fort ju kisha denu te dyvee qe sju kish ra ne mend ma me dal nqytet me qen pa maska Hajvan osht aj po me pa sulmu naj fmi Ngjitja masken se qen osht aj si besohett
Bule Be
Bule Be 16 orë më parë
po ky abazoviqi nji hiq shkoll kryn kush te don po njeri e atdhedashs sun bahet gjithkush Isa Boletini ska pas shkoll po deri ne ministri te londres ka mrri e ket e thash qe po thoni albini me shkoll e ti abazoviq mos u muno me mlu dillin me shosh kush u kan UCK e kush ini ju te bit e utbashave
Ahmet bajraktari
Ahmet bajraktari 16 orë më parë
Lavdi per herojt
Klyhorio Muno
Klyhorio Muno 16 orë më parë
O vllazen . 2 here erdha ne pushime ne Shen Gjin edhe u knaqa. Po pse ka aq shume ndotje te zallit ne bregdet . Aq me vinte inati sa vend i mire e i bukur Shqiperia me pas ashtu mbeturina edhe barishte ne zall( rërë), dojsha me i kap me i pastru vet ne krejt bregdetin.
Rai Uno
Rai Uno 17 orë më parë
Ju jeni heronjet e Kosoves
eleganti montreal
eleganti montreal 17 orë më parë
Traxhedi Zoti mendjen jau ruajt,Dhe te uroj te qendrosh i fort,Rrefim i rend
Beh Basha
Beh Basha 17 orë më parë
Opozita e veteme ne kosove per momentin
Besa Veseli
Besa Veseli 17 orë më parë
Ksaj i thon kur se ki deken 26 pluma sta marin jeten 😉 i lartemadheruar eshte ai qe krijoj qka ka toka e qiejt dhe vetem ne doren e tij eshte jeta dhe vdekja,ringjallja e gjykimi.
Beth Reitz
Beth Reitz 17 orë më parë
DATE ME ➡️ ok.me/f3yg !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾
Ernest Etnik
Ernest Etnik 18 orë më parë
Kta spihuna qe punojne hapur per serbine he shkau familiet jau perdhunofte..qysh bre vllazen te dardanise e duroni e nuk e kallni kte televizion te serbise me kta qena qe flasin kunder djalit tone te kombit shqiptare Albin kurti isa boletini e ismail qemaili dyte i shqiptareve te Balkan it..se kte buzhalen bash sikur te atine tina ne nje grupe duhet me e gjuajt kte qen bir qeni
Hondo Hondo
Hondo Hondo 18 orë më parë
Më vjen keq o Z Gashi me cilët je ul dhe me diskutu kta jan analfabeta dhe tradhtar që dojn me mbulu mutin me shur kur flet Buzhala që sdin shqip kur flet dardan hajvani që ska lidhje me politik dhe don me u hongër me avokatin Gashi që ësht nata me ditën këtë ai se kupton sepsee truni nuk i fuksionon
Hondo Hondo
Hondo Hondo 18 orë më parë
Berat kokën sikatrore ke dukesh kok shpull plas ti nuk tpagun kurti rruspiet si puna jote.
Hondo Hondo
Hondo Hondo 18 orë më parë
Dardan të dhjefsha mustakkt.