Huggo - Fajet (Official Video HD)
2:41
Eli - Rolex (Prod by. BurgoMusic)
1:52
Komente
Nerxhivane Osmani
Nerxhivane Osmani 14 orë më parë
Vallah dashnia osht e zorshme me zor nuk shkon her cdo her ajo Nuk shkon prishet ☺️😉
Ilir Muriqi
Ilir Muriqi 16 orë më parë
Adem Jasharit dhe dëshmorët tanë duhet ti këndojmë natë e ditë. Lavdi n'shekuj🇦🇱
MARKO
MARKO 17 orë më parë
Stresi😂🔥🔥🔥🔥❤
Emiljano Hasani
Emiljano Hasani 18 orë më parë
Bravoo te lumte goja me kte ze brilant dhe Muzik te bukur 💥💥💥
Léonard Façades
Léonard Façades 18 orë më parë
Te lumte goja rrespekte per ty dhe vleren qe i jep 🙏🙏🙏
ENERIK ZYKA
ENERIK ZYKA 18 orë më parë
Ju lumtë goja jeni me te miret
krisald bobo
krisald bobo 19 orë më parë
like kush e degjon ne 2021?🤝
P Alushi
P Alushi 20 orë më parë
Gezon xhani qe kenga labe transmetohet ne breza te rinj. Hopa ju kendofte zemra jeni njeri me i bukur se tjetri
Bossy Dajave
Bossy Dajave 20 orë më parë
Diss por gjoni black 🖕😂
Djellona Maloku
Djellona Maloku 21 orë më parë
Super 👍👍👏👏
Agron Fetahaj
Agron Fetahaj 21 orë më parë
🤜🤛
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji 21 orë më parë
Respekt Shkodran...!!!... kjo kange eshte kryeveper...!!!... te lumte...!!!..❤🇦🇱🇦🇱
Apostol Bardhi
Apostol Bardhi 21 orë më parë
Shum dukur
Irini Kola
Irini Kola 21 orë më parë
Hopa Qanie 😂😂😂😂😂😂
Minire Morina
Minire Morina 22 orë më parë
❤❤❤
festa festime
festa festime 22 orë më parë
Gatime tradicjonale
love
love 23 orë më parë
Bravo mevlo😍😍😘😙😙😚😍😍😍😙😚😍😍😘😍😘😘😙😊😊😊😚😍😍😘😙😙😚😊😚😚😚😍😘😍😘😘😘😏😏😏🤗🤗🤗😙😙😚😍😘😘😘😍🤗🤗☺☺😚😚
Keni Vllacaj
Keni Vllacaj 23 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤
zymer dida
zymer dida 23 orë më parë
c
Klodi Sokoli
Klodi Sokoli Ditë më parë
Bravo gjeja me e shtrejt nena eshte
Zeynep Nazli
Zeynep Nazli Ditë më parë
Ablamm yüreğine duyguna sağlık harika olmuş yolun açık olsun 👏👏👏👏👏👏🔥🌹🎙🎗🧿⚡️✨🕊❤️
Muharrem Demolli
Muharrem Demolli Ditë më parë
Yy6fdgfddddddďdfdfđfďf
pashke gjini
pashke gjini Ditë më parë
Bukuroshe, suksese , gzim e hare jep kudo
chelsea14274
chelsea14274 Ditë më parë
BS
elona marashi
elona marashi Ditë më parë
❤️
Loni Xhaferi
Loni Xhaferi Ditë më parë
Shum kenge e bukur 😂😂
abenardo cela
abenardo cela Ditë më parë
mmkklkkoji
Vjollca Korro
Vjollca Korro Ditë më parë
Bravo kusho të lumtë goja ! Këtë herë ja bëre fora ! Nga Shqipëria në Greqi ' Në të madhen Britani..!
rozeta lala
rozeta lala Ditë më parë
Καλή επιτυχία Είσαι αστέρι 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Ardita Dacic
Ardita Dacic Ditë më parë
motra ime e bukur zemra jeme ti te lumte goja yll jem
Παρασκευη Κορρο
Παρασκευη Κορρο Ditë më parë
Faleminderit per urimet tuaja ..qe me frymzoni per projekte te reja ...respecte per ju .. SPIRO KORRO
Mondi Jata
Mondi Jata Ditë më parë
Kenga me me shume kuptim per adem jasharin.brovo shqip🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA Ditë më parë
Pse dreqin 1.1 k dislikes ?! 🤦‍♀️🥺
Tirana Albania
Tirana Albania Ditë më parë
Shume bukur
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA Ditë më parë
🥺keng qe te prek 🥺sidomos zeri mevlanit 🥺🥺🥺
gjov *gjergji
gjov *gjergji Ditë më parë
Luj ajo nen qe te Ka ber o mevlan
Gezim Veizi
Gezim Veizi Ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Enrik Lleshi
Enrik Lleshi Ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Andreas Osmani
Andreas Osmani Ditë më parë
Te pershendes spiro! super kenge!!!
Renata Kamami
Renata Kamami Ditë më parë
Sa kenge e bukur
argezon
argezon Ditë më parë
Shume kenge e mire , por ndoshta gjat gjirimit te klipit ne Shkup nuk eshte dasht te kapet Flamuri i Maqedonis ...
Shkelqim Velcani
Shkelqim Velcani Ditë më parë
Te lunt goja
Besnike Bici
Besnike Bici Ditë më parë
sa Zanin e mir ky Djali mmm
Faik Mehmeti
Faik Mehmeti Ditë më parë
Legjenda i kendon legjendes t lumt o trim
Eni Aesthetic
Eni Aesthetic Ditë më parë
Ebgahaghhxhxjwowuwbdxbuahaiqqhwhwhuagsys
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas Ditë më parë
Fl Shkodtan Tolaj Burr i madh i Dugagjinit Heroik 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Peter Shqau
Peter Shqau Ditë më parë
Boll me pllakë pllakë guri p
Silvana Hyka
Silvana Hyka Ditë më parë
♥️♥️♥️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Rebani Farruku
Rebani Farruku Ditë më parë
Përgëzime dhe suksese. Interpretim i shkëlqyer.
Gezim Veizi
Gezim Veizi Ditë më parë
Mos E vra shum mendjen se cfar shkruajn ketu o birbil se birbili din ta kendoj kengen qe nis mos e ndalo gazin qe ke dhen o Spiro Korro
Gezim Veizi
Gezim Veizi Ditë më parë
Te lumt goja o birbili i butrintit se na kenaqe me zerin tend mos e ndalo kengen qe ke nisur o birbili i vrines te uroj suksese ne punenen tende o flori me shum respekt nga Gezim Veizi Vrin Sarande
Jordi Muka
Jordi Muka Ditë më parë
?
Simply Classic
Simply Classic Ditë më parë
its awesome truely🔥🔥🔥
Shqiperia K
Shqiperia K Ditë më parë
Na kenaqe!!
Gostivar Gv
Gostivar Gv Ditë më parë
Kenga me e mir qe e kam ndegjuar te lumt
MARKO
MARKO Ditë më parë
Don phenom 🔥🔥🔥
Sabina Latifi
Sabina Latifi Ditë më parë
Bravooo Mevlan per kongen eshte shummm kong me domethonje Dhe mami jot osht shum e mire dhe rolin e ka bo fiks si ato nonat qe kajn per fmijen e vet kur jan ne gurbet.😊😊😊
Sabina Latifi
Sabina Latifi Ditë më parë
O Mevlan bej kong per Ledijanen e te shohim se cka ka me thon Antonela.😂🤣🤣😂👍👍👍
Majlinda majlinda dinoshi
Majlinda majlinda dinoshi Ditë më parë
Sukses 👏👏👏
Kushtrim Sfishta
Kushtrim Sfishta Ditë më parë
Projekt fantastik🇦🇱
Jonny K
Jonny K Ditë më parë
Vetem me shqiperi lejohen pedofilet te bejn muzik wtf
channel illyrian
channel illyrian Ditë më parë
bo bo zot i madh
E. D.
E. D. Ditë më parë
Sa kenge e bukurrrr, teksti te godit'ka thell n'shpirt❤️😢
demapel antoine
demapel antoine Ditë më parë
Δυνατος πολυ αντε να τελειωσει ο coronovirusi να ερθεις να παιξεις στον γαμο μου
Ditë më parë
🎤🎤🎤
Ditë më parë
👌🏻👌🏻👌🏻
Ditë më parë
Bravo 🔥
Ditë më parë
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Suela Lifo
Suela Lifo Ditë më parë
Fjala Nene qe na trigellon si rahjet e zemer te dua Nene ti je drita e syve te m!❤❤🙏🙏
eligerta sadja
eligerta sadja Ditë më parë
👏👏
Tefik Kolgjini
Tefik Kolgjini Ditë më parë
Bo b
Chris Petroupoli
Chris Petroupoli Ditë më parë
Te lumte Spiro po na kenaqe💥 Na e bere kete kengen e Anglise🤸🤸🤸 Te kendofte zemra 🍷🍷🍷🍷🍾
Gezim Veizi
Gezim Veizi Ditë më parë
Per zotin na kenaqi Beni Ikendoft zemra per her
Gerta Ismaili
Gerta Ismaili Ditë më parë
Super na mallengjeve mevlan pafund shendet dhe fat per te gjith shqiptaret jashte 😍😢
lavdimi bajraktari
lavdimi bajraktari Ditë më parë
Kushe e ka ban dislike eshte shka
Xh M
Xh M Ditë më parë
Bravo te lumtë
mateo Xhani
mateo Xhani Ditë më parë
E dëgjoj në 2019
Paviola Hoxhaj
Paviola Hoxhaj Ditë më parë
je talent
Dashurie Neziraj
Dashurie Neziraj Ditë më parë
Shum mir te lumt meda veq vaxho♥️♥️💥💥🙏🙏👍
FLORI OFFICIAL
FLORI OFFICIAL Ditë më parë
a ngjohet ne 2021
Enea Isufi
Enea Isufi Ditë më parë
👌👌👌