LINZ - BABY (Official Video HD)
2:47
Fati - HARAM (Official Video 4K)
2:41
Klodi - Alo (Official Video 4K )
3:14
Komente
Mondi Shehu
Mondi Shehu Orë më parë
Shum bukur
Miradije Ibrahimi
Miradije Ibrahimi Orë më parë
Shum bukur veq perpara
Marianna Belegu
Marianna Belegu Orë më parë
Shum keng dhe ze te bukur ,suksese 👏👏👏👏
GioVanna
GioVanna Orë më parë
🎧💯👍💯💯🎧super
Ibrahim Vehapi
Ibrahim Vehapi Orë më parë
Bravo flak flak
Selma Baran
Selma Baran Orë më parë
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Lulzim Krasniqi
Lulzim Krasniqi Orë më parë
Tallavaaa tallavaaa qenka e tera 😢😢
Ali Alsarag
Ali Alsarag 2 orë më parë
❤️❤️❤️❤️
Lindita Rira
Lindita Rira 2 orë më parë
Super...
Bella Poarch ☺
Bella Poarch ☺ 2 orë më parë
Bravo
Flora Selmanaj
Flora Selmanaj 2 orë më parë
Nje kange e bukur 🥰 zemra te knofte gjithmon ju pershendes nga gjermania🤗💖💖💖
Vlora Hajdari
Vlora Hajdari 3 orë më parë
Yes ld
سياد ةة
سياد ةة 3 orë më parë
كوم بي🤝🙂
Y.M Beatss 2
Y.M Beatss 2 3 orë më parë
💖💖💖
Violeta Kondi
Violeta Kondi 3 orë më parë
BRAVO!!!💜
Enena Senka
Enena Senka 4 orë më parë
Bravo ju lumt 👏👏
Alba Gjici
Alba Gjici 4 orë më parë
Ahhahaha me shum me duket si humor sa si kenge
Arlent Duka
Arlent Duka 5 orë më parë
Pse ke bo si gej nfillim??
Ana Anushka
Ana Anushka 5 orë më parë
AAAAAAAAA sa bukur ! Agroni i paska shtuar lezetin.
Vlera Shabani
Vlera Shabani 5 orë më parë
🔥🔥
Sife Sife
Sife Sife 6 orë më parë
Bravo bravo dhe unë me natë me hënë po e pres po nuk po vjen dhe kështu nuk ka çfarë të presësh më
ufuk lari
ufuk lari 6 orë më parë
Der junge versucht seit jahren etwas auf die reihe zu bekommen, aber schafft nix. haha Selbst durch den upload auf diesem kanal hahaha
Furkan Imeri
Furkan Imeri 7 orë më parë
Bravo Riad 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏼
Daniel Muskal
Daniel Muskal 8 orë më parë
bravo ylli baka agron llakaj respekte
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин 9 orë më parë
Доброго дня.
bujar Paci
bujar Paci 9 orë më parë
respekte per gjergj fishten per viganin e kombit shqiptar
Emiljan Hokja
Emiljan Hokja 10 orë më parë
💪👍
Eli Gjoni
Eli Gjoni 12 orë më parë
ik or cerr bythe
Lorisi
Lorisi 19 orë më parë
veq po hargjon koh don xhoni jau palon krejve me deshir
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 20 orë më parë
Qenga qytet I bukur mes lumit si eka emryn qyteti??
Hakofilm
Hakofilm 20 orë më parë
Was für ein Video 🚀 mega gute Arbeit!
fabio paja
fabio paja 21 orë më parë
Albania 🔥🔥🔥👹
fabio paja
fabio paja 21 orë më parë
Beautiful music
fabio paja
fabio paja 21 orë më parë
Big G
Jamin Besiri
Jamin Besiri 21 orë më parë
Respekt fatmir 👍
Klodian Sadiku
Klodian Sadiku 21 orë më parë
Ehhh mor geri brravo vlla te rujt zoti dhe hallall per tekstitin se per te kendu dihet si knon marshalla cuni te uroj gjith te mirat vlla zoti te rujt sherbet rrespekte klodi durres
shiperi emadhe
shiperi emadhe 23 orë më parë
I am albanian i love my mother land i am in a another country racistik i am proud to be albania i always will be albanian nderi vdekie 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ramadan Hasa
Ramadan Hasa 23 orë më parë
Ja kto jane kenge..ky eshte realiteti kombit shqiptar..tragjedi e koheve moderne...
Domenik Ratz
Domenik Ratz 23 orë më parë
🙏
ninja 777
ninja 777 23 orë më parë
🔥
FIFA
FIFA 23 orë më parë
Kenge me te mir skam degjuar suksese
FIFA
FIFA 23 orë më parë
10/10
Rudina Rrasa
Rudina Rrasa 23 orë më parë
👍
Leotrim Zh
Leotrim Zh 23 orë më parë
Flak🔥
Ardita Gashi
Ardita Gashi 23 orë më parë
🔥🔥👌
Desi Gjura
Desi Gjura 23 orë më parë
Respekte shum kenge e bukur
shahbaksh shah
shahbaksh shah Ditë më parë
Girl 👎🏻🤮
иван голышев
иван голышев Ditë më parë
Bill, why does a singer rock like that when he sings? "John, a moving target is harder to hit!"
Genti Dreni
Genti Dreni Ditë më parë
Estrada ka nevoj per artist ri respekt prej tirane
Genti Dreni
Genti Dreni Ditë më parë
Super super keng
Marta Rika
Marta Rika Ditë më parë
Aloo aloo italiiiiaaaa
Marta Rika
Marta Rika Ditë më parë
Wowww sa kenga e bukur u knaqa tune degju
Genti Dreni
Genti Dreni Ditë më parë
Teper bukur urime
Marta Rika
Marta Rika Ditë më parë
Love the songggggg
Music Shqip
Music Shqip Ditë më parë
Ka lezet me degju artist te till suksese
Genti Dreni
Genti Dreni Ditë më parë
Big hits
Marta Rika
Marta Rika Ditë më parë
Kenga teper e mir
Music Shqip
Music Shqip Ditë më parë
Klod je talent shok vec vazhdo
ninja 777
ninja 777 Ditë më parë
🔥🔥
ninja 777
ninja 777 Ditë më parë
e ke djeg 🔥🔥
Fitim Jashari
Fitim Jashari Ditë më parë
Ska me hite, Linzzzz👌🔥🔥🔥
Elona Lona
Elona Lona Ditë më parë
Teksti edhe muzika shum e bukur
Marta Rika
Marta Rika Ditë më parë
Super super super keejt.
Music Shqip
Music Shqip Ditë më parë
Kenga ma e bukur e momentit.
Elona Lona
Elona Lona Ditë më parë
Super super keng klodi bravo
Genti Dreni
Genti Dreni Ditë më parë
Hit kjo kenga
FreeStyleShqip
FreeStyleShqip Ditë më parë
na prishen vesht kto karat
Leotrim Zh
Leotrim Zh 23 orë më parë
E qa kari po hin me ngu pra
gamer_yt pupg
gamer_yt pupg Ditë më parë
Akisha mujt me ardh meta pshurr gojen se ket zo qe zdon me lon me dek dikon knoja qet kong
th flo
th flo Ditë më parë
Ku mbete Babyy babyy babyyyy🙉
Kevi Daut
Kevi Daut Ditë më parë
@th flo hahaha e di e di po ishte ironi 😅😘
th flo
th flo Ditë më parë
@Kevi Daut HAHAHAHAH ,kengen e Akrepit kesh tu e kendu lal😝
Kevi Daut
Kevi Daut Ditë më parë
@th flo ishte sezon dimri mfal 🥺😅
th flo
th flo Ditë më parë
@Kevi Daut Se ti mke lon vetmi vetmi vetmiii🤣🤣
Kevi Daut
Kevi Daut Ditë më parë
ktu jam 🥺😂😘
FIFA
FIFA Ditë më parë
Brawooo
FIFA
FIFA Ditë më parë
Super kengee
Besmira Vokshi
Besmira Vokshi Ditë më parë
Kenga ma e mir e momentit
Music Shqip
Music Shqip Ditë më parë
Shum shum sukseseeeee bravoo
Besmira Vokshi
Besmira Vokshi Ditë më parë
Bravoooo klodi super hit ke bo
Marta Rika
Marta Rika Ditë më parë
Talent je bravo
Besmira Vokshi
Besmira Vokshi Ditë më parë
Urimeeeeeeeeee klodi
LEITO Music
LEITO Music Ditë më parë
cha eshte kjo kenge se na prishi kufjet. fshieni me mir mos ta dgjoj na njeri
Mr.Albania1912
Mr.Albania1912 Ditë më parë
Simp
Youssef Himdi
Youssef Himdi Ditë më parë
Very nice
Vlonjat. D
Vlonjat. D Ditë më parë
Kjo keng te kujton kenget e lehta Vlonjate… 👏👏👏👏 Bravo Ylli
Alban Halilii
Alban Halilii Ditë më parë
Suksese Laurant 👍💥💥
Rexhep Jusufi
Rexhep Jusufi Ditë më parë
Kush qenka aj djali njosoj gjajka si un
Sander Kaci
Sander Kaci Ditë më parë
Respekte per ju mjeshtra
tanja pa
tanja pa Ditë më parë
gjithmone super,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Florim
Florim Ditë më parë
❤😊😊🔥🔥
Eshref Faiku
Eshref Faiku Ditë më parë
Bohu si noizy masi je OTR jo shokt shokt shokt mat fort vet duhesh mu kon i fort!!!! OTR 4Life 👌🏻
Alba Bucaliu
Alba Bucaliu Ditë më parë
💥🔥🔥🔥
Samire Kodra
Samire Kodra Ditë më parë
Shume kenge e mir ju lumte
Diana Haskurti
Diana Haskurti Ditë më parë
Pi