Komente
Artin Arti
Artin Arti 16 orë më parë
MBAHENI NE VEZHGIM LIKE FLORIRIN..SE NGELI ANDEJ NGA JUGU...KUSHEDI SE CFAR I PJEDH MENJA ATIJ...SEC PO KURDIS KY MIU I UGAREVE...
Muhamed Aga
Muhamed Aga 17 orë më parë
Grujen taqifsha flliqtin polic i flliqt qiken taqifsha se dohet met pushkatu para krejt popullit o moter qim
Arifi Naser
Arifi Naser 18 orë më parë
Olsiiiii kaaaa te drejt por ne vendet ku zhurmisti lavderohet nuk do ket zhvillimmmmm
Valon Zenelaj
Valon Zenelaj 18 orë më parë
Bravo Altin
Pri Pri
Pri Pri 20 orë më parë
Ju lumtë LVV ! Vazhdoni me vendosmëri drejtimin, përmbushjen e programit zhvillimor e të forcimit të Shtetit e Republikës sonë Dardane.
Luti Luti
Luti Luti 23 orë më parë
Phy te shkerdhevsha ropt gej ropqire
bledi bajramaj
bledi bajramaj 23 orë më parë
Ore ikni largohuni nga Shqiperia te ngelen vetem politikan hajdut dhe krimineket te shohim si do hane njeri tjeterin...
Papi papu
Papi papu Ditë më parë
Je tu bo hajgare, mos bo hajgare se do hash dy karee.
Papi papu
Papi papu Ditë më parë
E cuditcme me shpejt bini dakord me Serbet se sa nder veti, kjo do thote qe jeni komb muti.
M M
M M Ditë më parë
Mos lejoni harabin ne vendin ton iliro pellazg me shkije
Pri Pri
Pri Pri 20 orë më parë
A dini të shpjegoni çfarë keni shkruar ?
Zeri Misterr
Zeri Misterr Ditë më parë
Grande petro ☝🏻
Afrim Nikoci
Afrim Nikoci Ditë më parë
shum mir duhet pun me shum
Ze Ver
Ze Ver Ditë më parë
Shqiptari ben eksperimente me shqiptarin ,KENI jetuar ne JUGOSLLAVI ,me standartet BOTERORE te jeteses ,,,
James Lee
James Lee Ditë më parë
0:21 vor.gen.in
B Hau
B Hau Ditë më parë
edhe ca se je drejtor,te parkosh ku te dush ka faj rama qe te ka bo drejtor ty
Shkelqim Guhacaj
Shkelqim Guhacaj Ditë më parë
Jam nji qytetar i lagjes 6 Tiran me doli emri ne gazet ne daten 11 dhjetor dershperblimin e termetit dhe akoma skam mare leket
Jack Dani
Jack Dani Ditë më parë
Collaku bravo por babloku nuk heq dore nga cdo dhe nga babezia e tije 🙉🙈🙊
Extreme Power
Extreme Power Ditë më parë
Drita e Masonerise do e mposhti djallin... ata qe jane ANTI-MASON...jane po ashtu dhe ANTI-KRISHT.... pra jane vet djalli! MASONERIA DO E MPOSHTI DJALLIN ME FUQINE E ZOTIT! 🙏🏻SMIB!!!!🙏🏻
Havaianas -
Havaianas - Ditë më parë
E mbyllen me plumba thote gazetaria sikur te dya palet kane qene te armatosura. !!!!
Klajd klajd
Klajd klajd Ditë më parë
Budalliku ska fund ne shqipri... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Tela Leonardi
Tela Leonardi Ditë më parë
Sa e bukur eshte vlora une jam nga vlora
Papa Kasemi
Papa Kasemi Ditë më parë
Po c'beni mor te uruar ,,nun gjeti Katar Shqiptari i shkret ...Gjynah...!!!
Jamba 95
Jamba 95 Ditë më parë
PO CFARE DETAJ DO GJEJE POLICIA KA TE PLAGOSUR ME ARME ZJARI TRAPIN QE KA QELLUAR E KANE SHOQERUAR TA ARRESTOJNE TA FUSIN BRENDA NJA 5 VJET BURG DHE ADIO.
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Ditë më parë
Dk viktori gjini ne fier esht me I pa dituri ...
Mario Russo
Mario Russo Ditë më parë
Dikush esht i paditur dikush sdon sepse don shum lek dikush esht i keq ne shpirt ka ngel vetem me i myt fare
Mario Russo
Mario Russo Ditë më parë
Pothuajse gjith familjart dhe gjakun Tim i kam sjell ktu ne itali kur kan pas probleme serioze ne Tiran i kan nxjer nga spitali qe nuk sheroet njeriun Tim te afert e solla ne itali e sherova 💯 sot sdin te ndalet punon gjith diten edhe pa paguar as nji cent
ARDJAN KUQJA
ARDJAN KUQJA Ditë më parë
Ne shqiperi kte avaz kane vriten kot
Mario Russo
Mario Russo Ditë më parë
Jem i shtruar ne spital ne itali Jem operuar mka nejt 8 or nji infermiere tek koka pa luajtur fare Tani u ndru turni ERDHI tjetri sepse i ben sorumet rjesht infermieri ne karige Jo te dal neper spital te kerkoj infermiere doktort grumbull tek koka disa her ne dite sa qe me vjen turp vdekshin gjith ato qe nuk sherbejn te semurve cdo gje e programuar kerkon doktori pacientin Jo pacienti doktorin
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj Ditë më parë
Shum e vertet mjeksija infermieret ktu ne itali jan shum bravo ......me duket si enderr qe nuk fus dor ne xhep per .ti dhen rryshvet e ne shqiperi po u semure me I forti nga ana ekonomike fiton e te tjeret ..........
orgest orgest
orgest orgest Ditë më parë
Ky gramos fshatari sulltan me vete esht ky esht karderri i shqiperis Ca' alket rizai esht para ketit ky i qi pragun
Gazmir Shehu
Gazmir Shehu Ditë më parë
E dridhe like dridhe
Zyra Lapi
Zyra Lapi Ditë më parë
Na i trembe femit banu nje her njeri rruju se na shpife a sheh ken si vedin
Ardian Lasku
Ardian Lasku Ditë më parë
Po ca kontrroll leshi duket qe skan dhan xhixha dhe kshuqe bojn sikur kontrrollojn 😅
Roza Roza
Roza Roza Ditë më parë
Tirane e Bukure 🌧🌧🌧⛅⛅⛈⛅🌤🌤🌤👋
1superlovefire
1superlovefire Ditë më parë
Ka vetem nje flamur per shqiptaret dhe ai eshte ky 🇦🇱
1superlovefire
1superlovefire Ditë më parë
Ti mire bere qe e nderrove por s'ka 2 flamuj per te njejtin komb !!
Zyra Lapi
Zyra Lapi Ditë më parë
Mos i lironi mor katila se ato jan pasuru me gjakun ton he jarabil semundje ja qoft i malli zot
Geg.& Tosk
Geg.& Tosk Ditë më parë
Jan .mesuar qe sjellin ne shqiperi lloj lloj bajgash dhe nuk i pegon asnjeri.
flo.
flo. Ditë më parë
Bej nje gojore edit pastaj vrite
Maloku PA toke
Maloku PA toke Ditë më parë
Merrni ne tel ata te emisionit investikativ LE IENIN e zgjidhin ata
flo.
flo. Ditë më parë
Mir ja beren qenit ,kaurt e mutit
Bardhi Zhuri
Bardhi Zhuri Ditë më parë
Meta 💪
Edi Sina
Edi Sina Ditë më parë
ky eshte bos i boseve
Luiz
Luiz Ditë më parë
Si behet kjo ta shesesh shpin dhe ti japesh 5 lek
Kein Raca
Kein Raca Ditë më parë
Mire qe e kontrollojne por ato duhet ta vendosin mallin ne frigorifer ,duhet kete magazina frigoriveri per keto lloje mallrash
Clirim Bunga
Clirim Bunga Ditë më parë
Hik mor hajdut
Lata Saraci
Lata Saraci Ditë më parë
Me 10.9.1989
Joan Sarande
Joan Sarande Ditë më parë
Qe nga 1991 , mjer shqiptaret cfare kan dhier!!
Dritan Sharka
Dritan Sharka Ditë më parë
E bejn për show po prap ne do i hamë këto pula të ngordhura
evgenii lvanovig
evgenii lvanovig Ditë më parë
0:38 vom.ind.in
Sokol Dedej
Sokol Dedej Ditë më parë
Esht e drejt e shtetit...ska as gje te keqe..dyshojn.dhe e kontrollojme.e cfar ka.......
Safet Mali
Safet Mali Ditë më parë
O zoti melaim ne shqiperi politikanet tan kan bashkpunuar me serbin dhe e kan mbeshtetur serbi kundra kombit.po e bej kte koment per nje tjeter bised qe ke pas per baton haxhin per klyshin e serbis por nuk esht i vetmi ne shqiperi kan bashkpunu per vrasjen e kombit si ne kosov edhe ne shqiperi edhe akoma punojn per vrasjen e kombit kta jan argat te serbis.
Me Hej
Me Hej Ditë më parë
E more pis ti edhe kosoves kevy mi nimu me vasin se je shtet qe 100 vjet kurr si dole krah ksaj kosove, veq thaqit me coptu keve i gatshum
Cimi Velania
Cimi Velania Ditë më parë
Ah spektaklet e juaja s'mbaruan kurre
Power Dinami
Power Dinami Ditë më parë
Rri prit kur ti ngrihet europes se ashtu do mesoni si dhelpra me rrushin,unë nuk jam me lilin por vaksinen ruse sikur nuk e pranove vaksinat ruse kur ambasadori rus ti ofroje.
l sufa
l sufa Ditë më parë
aman aman keqardhe per shqiponjen qe nuk ka nevoje aty do rregullohet trafiku i mallkuar ishallah mbaron sa me shpejt e do dali mrekulli ,mendojme shqiponjen po ata qe ma kane vene zogun robqim qe vrau gjith kryengritsit e kosoves ai meriton teritolin atje shkoni o popull kot pastaj shqiponja nuk mund te eri aty sepse demtohet gjat punimeve dhe stadiumi me protesta per fasaden ja ja vune te rese dhe problemi u zgjidh ,militant leshi nuk shikoni infrastrukturen por byrekun e politikes edhe berisha po ta bente kete kryqezim nuk duhej kundershtuar o popull per se mrapthi qe genjehet me nje thes mielli
Richard Harris
Richard Harris Ditë më parë
0:26 von.in.net
Pavel Dovgel
Pavel Dovgel Ditë më parë
0:37 vom.ind.in
Gozilla Aud
Gozilla Aud Ditë më parë
A i ndan cfat do boj gruja jote me monen o lulush.jeni mut te gjith njesoj
mali lali
mali lali Ditë më parë
VLORA E BUKUR,E BEKUAR,PERLE ËSHTË
Juli Sherro
Juli Sherro Ditë më parë
Shko mor kar pederast kari
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe Ditë më parë
Jesti I mir por ajo dha jeten per nji flamur jo per dy
1superlovefire
1superlovefire Ditë më parë
I vetmi flamur per te gjithe shqiptaret ,ne te gjithe boten eshte vetem ky 🇦🇱 - kuq e zi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ukë Kulici
Ukë Kulici Ditë më parë
@Lupo 89 teper n dakort me ty. Po flamuri i kosoves heret a von duhet te jet ai qe kemi ne.
Lupo 89
Lupo 89 Ditë më parë
@Ukë Kulici Problemi eshte se lirine Dardania e mori prej amerikes. Mos ti themi me kosov se eshte emer shkie. Dardani ose Dukagjin.
Ukë Kulici
Ukë Kulici Ditë më parë
Akoma kombi shqiptar si ne kosov dhe ne shqiperi nuk eshte i zoti te beje nje vendim marrje pa miratimin e nderkombetarve. Se edhe flamurin duhet me i pyet t hujt se si me kan flamuri. Shot Galica nuk ka dhene jeten per 2 flamuj as Adem Jashari qe u shkri me nje familje. Shpejt do dalin noj politikan shqiptar qe do thon se edhe flamurit kuq e zi po i ikem koha.
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe Ditë më parë
@Lupo 89 thanks
Drita Bushi
Drita Bushi Ditë më parë
bravo bravo jeni vertet patriot
Lupo 89
Lupo 89 Ditë më parë
🇦🇱❤️🇽🇰
fredeich Schöne
fredeich Schöne Ditë më parë
Vrasjet politike duhet te zbardhen nuk munden me.kalu pa u zbardhe kriminelat ne burg kushdo qe jane ✌✌✌✌
Lupo 89
Lupo 89 Ditë më parë
O rq o tq per çfare plani 2030 flet ti more hale. Me 25 Prill ik e tris bythen se ste duron me njeri.
juri anderson
juri anderson Ditë më parë
Bravoooo po pronaret e kokaines nuk kapen apo skapen ska informacion polica ....pty shtet pler