Komente
Shkodra Loce
Shkodra Loce 9 orë më parë
Tani ndane a do vleresoheni per stilin, per temen,per vendin, per shoun apo per karakterin se na keni ber shum konfuz.
Altin Muçiqi
Altin Muçiqi 9 orë më parë
jeni shume mire, skena e shkelqyer, veshjet shume domethenese. artista te talentuar. sikur te kishit edhe humor do te ishte mrekulli.
jos professionista
jos professionista 9 orë më parë
Ma shkerdhat burr, dhe debilat qe e ndjekin.... kafsheria qe do drejtoje shqiperine.... shpellarèt
jos professionista
jos professionista 9 orë më parë
Ma shkerdhat burr, dhe debilat qe e ndjekin.... kafsheria qe do drejtoje shqiperine.... shpellarèt
Coti Rroshi
Coti Rroshi 9 orë më parë
Fitore vdekje komunizi fitore ✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌
Tofik Celhaka
Tofik Celhaka 10 orë më parë
Me ufot e dhjeve muabetin fare o shok... me ufot bohesh qesharak, dhe humb kredibilitetin tek njerzit.
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea 10 orë më parë
Kush tè tha ty moj gazetare qè èshtè fshat minoritar moj gazetare qè e ke marè vèndin e punès duke bèrè Jogore!!!!
Eyes Chico
Eyes Chico 10 orë më parë
Trujt Zoti o basha. se ai edi rama robqimi 7vjet se ka permen kurr Zotin. Vetem mas termetit ka fillu beso, edhe pak per ti mashtru robt
teta tefta
teta tefta 10 orë më parë
Nuk ka rëndësi ngjyra sepse je dhuratë e Zotit para tij jemi të barabartë.urime dhe suksese në jetë .je një shembull i mirë për të gjithë ata që kanë ambicje në je të nuk duhet të mendohen dy her
Deti D
Deti D 10 orë më parë
MBRETI I VEGLAVE MUZIKORE ESHTE VJOLINA 👍
Bilbil Muca
Bilbil Muca 10 orë më parë
Z basha dota bej dite Nat saher eshte provuar ky njeri qe minister trasporti i vodhi 230 miljon euro qe minister brecem i verau 4 hallexhij me duar ne xepa qe minister jashte i dhàn detin grekut qe kryetar bashkise nuk beri asnje pune kryetar partije dogji mandatet nuk hyri ne zgjedhjet lokale nuk beri zgjedhjet ne parti por ngriva shkriva beri cadren ketij nuk duhet besuar i vodhi votat nemesin e kamerave ne 2011 e thonte ekam mundur njeher edi ramen rrene 25 prill vetig per saliun ilirin monen dulen per flamure noke mediun maltezin nardin xhelal meziun drejtesi per popullin shqiptar tevetmen pun qe beri pallatin qe thonte eshte i vejerrit nadonte nje pishine Rama e hapi
kakos likos
kakos likos 10 orë më parë
Ta honksha o mamo
suport song suport song
suport song suport song 10 orë më parë
O izet paske ik per lesh o njisho.😂😂
Gjino tv Gjino
Gjino tv Gjino 10 orë më parë
✌️✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Refet Refet
Refet Refet 10 orë më parë
Dhe ta ci...sha provokacija Ke vure emer serbe Emisionin Dhe kritikoni dikuje tjeter Ja u c .......!
Refet Refet
Refet Refet 10 orë më parë
Ta ka hupe se je kurtizan e jo kurtizane Se te gjithe populli se vete i zgjedhim e jo ato zgjedhen vete Ajet kuranore existone per kete ZOTI THOTE KESHTU asnje populli nuk ja ndryshoje gjendjen Nese ai nuk e ndryshone vete Mos akuzojme askuje se Berisha Rama Basha Jane dhe kane dalur prej rethit Apo familjeve tona Domethane shumica jemi te njejte si keto qe na udhheqin neve
duma kiki222
duma kiki222 10 orë më parë
Edhe ne enderr e sheh Edin o Kel. Be moderatorin o lal..se ajo te shkon...
anonim for life
anonim for life 10 orë më parë
Kush voton pd esht anti shqiptar
lydhrab inojg
lydhrab inojg 10 orë më parë
kur te vije votimi keta gjysma do jene te semure me covid
flamur cara
flamur cara 10 orë më parë
Ky esht magjar Lul
Eyes Chico
Eyes Chico 10 orë më parë
Po pse o flamur do ate shukriun ti si ju qi grat me brek tgrisme a dibran tdhim
Eminem Muzic
Eminem Muzic 11 orë më parë
emisjon pe kari vk
Shilda Dido
Shilda Dido 11 orë më parë
Talent 💎
Teli Teli
Teli Teli 11 orë më parë
Policia te shkoj te ruaj ashashin mos terrinkot
Peace Maker
Peace Maker 11 orë më parë
Ndryshimi eshte jetik per kete vend. Pa ndryshim do te jete shkaterrim!
Teli Teli
Teli Teli 11 orë më parë
prapaganda ne cdo emisjon
Gotshot 83
Gotshot 83 11 orë më parë
Ngele duke kpjuar saliun o koqe 🤣🤣 krijo karakterin tend more!!! Apo ske fare 🤣🤣
Aeriela Fogarty
Aeriela Fogarty 11 orë më parë
0:19 von.fyi
Klara K
Klara K 11 orë më parë
ua turp cfare jam kto acte rraciste n televizion. me kercime japoneze qe nuk na takon ti kercejn. duket qe jemi komplet te pa edukuar.
billis s
billis s 11 orë më parë
Kete putan do ta bejme partizane
Anny
Anny 11 orë më parë
Ti pz duhet te marresh rrogen 2fishin se je e vecant hahaah
Happy ila
Happy ila 11 orë më parë
Bravo Rina , aty vetem me njoftesi shkojn gjitha spektaklet ne shqipri.
billis s
billis s 11 orë më parë
Ty do te veme ti biesh dybekut se nafija e pare u plake ti e ke flake Te dhjefsha kumbaron karagjzin kryeminister dhe gjith rilindjen
Soni Manka
Soni Manka 11 orë më parë
ze brilant shum shum bukuuurrrr
Soni Manka
Soni Manka 11 orë më parë
bravo xhon.
Durim Xhameta
Durim Xhameta 11 orë më parë
Me i miri💯
Pranvera Ismaili
Pranvera Ismaili 11 orë më parë
Shume bukur.
Altin Llomi
Altin Llomi 11 orë më parë
Lirojani ripin se do asfiksohet
Durim Xhameta
Durim Xhameta 11 orë më parë
Mosè keni merake se. Nuke pine droge
Leda Gabri
Leda Gabri 12 orë më parë
Te lumte urojme qe gjithe Grate Shqipe te kene vullnetin tend. Komplimente
ermira haxhija
ermira haxhija 12 orë më parë
Une ju uroj shendet .🇦🇱
Alba Xheka
Alba Xheka 12 orë më parë
Sa e mir prezantuesja ♥️ I vetmi program humori qe e shikoj e me ben me qesh 😊
Mark Hajati
Mark Hajati 12 orë më parë
Agjenti politikan i shqiperise moderne demokratike.
altin1 hoxha
altin1 hoxha 12 orë më parë
epo pike e zeze,,,,,hajduti i thot hajdut tjeterit...
Ziadin Cako
Ziadin Cako 12 orë më parë
Populli eshte me ty dilu per zot.
Chef Alex
Chef Alex 12 orë më parë
Thone qe I mbyturi kapet nga floket e vet. Po ti nuk ke flok. Kush do te jete Ai burre qe do te shpetoje ate vend ? Mjaft po e mbani vendin tone peng.
Gezim Prenga
Gezim Prenga 12 orë më parë
Grida Duma ti je vertet luanesh
Happy ila
Happy ila 12 orë më parë
Fatima je si zemer
Gena Greca
Gena Greca 12 orë më parë
Me pelqen shume ky programi super dicka e re dhe me deshire per tu pare dhe konkurentet shume te mira .Kiara nje yll Italian do te thoja👏
Abel Emini
Abel Emini 12 orë më parë
👏👏👏
Xristina Koleshi
Xristina Koleshi 12 orë më parë
Respekte z Agron.
Ardi Nebiu
Ardi Nebiu 12 orë më parë
Ky do kete taku ndonje falloxhor me pallosh ,po si kyjtohet mo se ku ja futi dhe sdi cfare te flasi mo .
Fredo Shehu
Fredo Shehu 13 orë më parë
Gjithe bota e refuzon qeveria shqiptare i merr per te zhdukur popullin. Manastirliu ke per te vajtur ne pidh te robve te tu me gjithe robqirin e gjate.
Athina Nika
Athina Nika 13 orë më parë
Po ajo vaksine eshte e bllokuar nga shum vende te evropes si è mori Shqiperi a
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj 13 orë më parë
Ne qoft se fiton basha une do iku nga shqiperia ne gjermani nga ora 21 deri ne oren 5.00 nuk lejohet te qarkullosh ky pyk mbledh njerz pa maska ky e don popullin
Ardi Nebiu
Ardi Nebiu 13 orë më parë
Po ai trapi kush eshte, ai qe punon dhe largohet nga zyra mbasi i pari largohet kryemuti keto e kane vleren zero si njerez mjere o shqiperi kush te komandon .
Artan Ndoj
Artan Ndoj 13 orë më parë
Ja u ka qu thiken ne kock Ramoviqi shqiptareve esht ba ma keq se ne 1991 farferi dhe fuksa esht e vetmja gja qe gjen kudo
Artur Alushi
Artur Alushi 13 orë më parë
Do fitosh sto caz....o. 75-25%.ne 26 jep direkt dorheqen dhe ik ne Vjene te pasticeri AIDA per nje sake me akullore
Ibrahim Hoxha
Ibrahim Hoxha 13 orë më parë
Gjithmone hajdutellek votash votoni nje here te lire dhe paster late name ne mare Boten
Mikele Shehaj
Mikele Shehaj 13 orë më parë
edhe qy miku korkodilave amerikan
Arlen Islami
Arlen Islami 13 orë më parë
President je gjigand leri delet te flasin...ke bere gabime plot por si ky moterqir qe eshte tani ne krye nuk ka ndodhur ndonjeher qe ajo gruaja motra e ca ka tja qin fisin.
Robert Kastrati
Robert Kastrati 13 orë më parë
Gjynof i shkreti i paska ik edhe zeri😋 nga fakti se do fitoj PD👏
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 13 orë më parë
Oooooo sa fshat mami
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 13 orë më parë
Haaaaaaaaaaaaaa u privatizuan televizjonet nxjerin njeri tjeyrin nenene gjyshen motren dajen halllaen haaaaaa si lum ne
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha 13 orë më parë
Do ti vi skadimi sali barbonit do vej ne hale ????
Eduart Kongjinaj
Eduart Kongjinaj 13 orë më parë
Bejeni me ligj po ta keni seriozisht.
Indrit Cela
Indrit Cela 13 orë më parë
Ca planeti ron ky
Picarea Design
Picarea Design 13 orë më parë
Bleu brekët duke u tallur me të varferit ky BESI . Pas humorit cicë tek Ilir Meta
ARBER ILIR
ARBER ILIR 13 orë më parë
Pore drejtesia qe ti nuk e do per veten tende
Bitri Xhevi
Bitri Xhevi 13 orë më parë
Bravo Rakip ke then një të vërtet.forca Rama,3💪
Artur Alushi
Artur Alushi 13 orë më parë
Je i falimentuar dhe humbe thell ne 25 prill.te njejtat fjal ne cdo pyetje
Taulant Velia
Taulant Velia 13 orë më parë
ju gazetaret e shitur pse nuk i benoi pyetje per rastin e pukes qe lsi blente vota me 500 mije lek po edhe ju jeni te shitur me vila ne rolling hills turpppppo
Tonin Marku
Tonin Marku 13 orë më parë
Populli thote tu plak tu te lan ment po ktij i ka fluturu kosherja me gjith blete . Tall bythen ky populli tu ngordh per buk 2021 30 vjet demokraci gjasme dhe shqiptaret korkojn azil dhe ikin per pun ne greqi maleve
Arben Çokaj
Arben Çokaj 13 orë më parë
Po ç'punë ka ambasadorja Kim? 30 vjet dhe ende te ambasadorët e keni mendjen? Cili shtet tjetër pyet për ambasadorët përveç nesh?
klody -g
klody -g 13 orë më parë
✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌
A Demaj
A Demaj 13 orë më parë
Dhespina i ploteson kushtet per te qene fituese💖