Komente
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj 15 orë më parë
👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊
Edison Zaraj
Edison Zaraj 20 orë më parë
Mir et
Emily An
Emily An Ditë më parë
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari Ditë më parë
Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Ditë më parë
Ju lumt goja po mir po knoni
bowen voowy
bowen voowy Ditë më parë
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Izet Muhadri
Izet Muhadri Ditë më parë
Goja julumt ozot
Emily An
Emily An Ditë më parë
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Fatmire “fitore” Arifi
Fatmire “fitore” Arifi Ditë më parë
Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit
Afro 123
Afro 123 2 ditë më parë
Zoti do ta fal ate nane se pendohet edhe lut zotin deri sa te vdes per ta falur e Amen ashtu qoft 🙏
Afro 123
Afro 123 2 ditë më parë
O Zot fali ato nana se bajn abort 🙏
Amin Lekaj
Amin Lekaj 2 ditë më parë
Aaa per mu ketë bajram pate ngushëllim jo urime mu ne ketë dite te shejtë me vdiq baba me mungon shumë babëëë Allahi te shpebleft me graden me te lartë te xhenetit 😢😢😢
Hirisha Muharemi
Hirisha Muharemi 2 ditë më parë
❤️🥰😘😘 Urime
Bukurie Zeneli
Bukurie Zeneli 2 ditë më parë
❤❤❤
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 2 ditë më parë
Nji jav i doni me pas ja ktheni nga e trasha ...❤❤❤❤
Zejnie Uka
Zejnie Uka 2 ditë më parë
Te lumtë oj Shyhrete jemi krenar me ty!
Rufki Haliti
Rufki Haliti 2 ditë më parë
❤❤💜💜
life is beautiful
life is beautiful 3 ditë më parë
*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Entela Belulaj
Entela Belulaj 3 ditë më parë
Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh Ditë më parë
❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 3 ditë më parë
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
bowen voowy
bowen voowy Ditë më parë
life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca 3 ditë më parë
Gjitha ash tu
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин 3 ditë më parë
Доброго дня.
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani 3 ditë më parë
Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur
Joanna
Joanna 3 ditë më parë
Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 3 ditë më parë
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Entela Salko
Entela Salko 4 ditë më parë
Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.
mirimusaj mirimusaj
mirimusaj mirimusaj 4 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
abo nement
abo nement 4 ditë më parë
c'est une farce...................hum................ratée
minij hooi
minij hooi 4 ditë më parë
Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa 4 ditë më parë
Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre
Lazim Konesha
Lazim Konesha 4 ditë më parë
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Januz Nishori
Januz Nishori 4 ditë më parë
ju lumt
Esra Ramadani
Esra Ramadani 4 ditë më parë
Esra
gold.agfansat
gold.agfansat 5 ditë më parë
❤️😍
minij hooi
minij hooi 4 ditë më parë
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️
TheChosen
TheChosen 5 ditë më parë
You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Anna Stone
Anna Stone 5 ditë më parë
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
Klevis Shabi
Klevis Shabi 5 ditë më parë
Jeni super ju knoft zemra
bofooit gojo
bofooit gojo 5 ditë më parë
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale 5 ditë më parë
Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰
Ida Koleci
Ida Koleci 5 ditë më parë
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Genti Gjoka
Genti Gjoka 5 ditë më parë
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Fatime Shehu
Fatime Shehu 5 ditë më parë
Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq 5 ditë më parë
Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra
Lodi Hidri
Lodi Hidri 5 ditë më parë
👑👑💖💖💎💎
Kristian Prendi
Kristian Prendi 5 ditë më parë
Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes
Leaa Rahovec
Leaa Rahovec 5 ditë më parë
Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj 5 ditë më parë
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
Sona Marku
Sona Marku 5 ditë më parë
Vellon se pase hiq mir
Valbona salihu
Valbona salihu 6 ditë më parë
O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess
Ptao Tom
Ptao Tom 6 ditë më parë
Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏
Bujar Sinani
Bujar Sinani 6 ditë më parë
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Diellza Bajraliu
Diellza Bajraliu 6 ditë më parë
Hhhf
Atid Itarba
Atid Itarba 6 ditë më parë
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Gonxhe Balltiq
Gonxhe Balltiq 6 ditë më parë
👑👑🥰🎂🎉
Drita ademaj
Drita ademaj 6 ditë më parë
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca 6 ditë më parë
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Ptao Tom
Ptao Tom 6 ditë më parë
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
Nana SG
Nana SG 6 ditë më parë
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely 6 ditë më parë
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce 6 ditë më parë
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud 6 ditë më parë
almores.info/rock/video/maaqy5mBjsV3pcY
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj 6 ditë më parë
Shume bukur
Selime Meco
Selime Meco 6 ditë më parë
Super keng
Dorina Shala
Dorina Shala 6 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Dorina Shala
Dorina Shala 6 ditë më parë
Bukur shumm❤❤
eli
eli 6 ditë më parë
Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭
Shqipe Lami
Shqipe Lami 6 ditë më parë
Api
Silvana Kume
Silvana Kume 6 ditë më parë
N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti 7 ditë më parë
Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi
Xy Pr
Xy Pr 7 ditë më parë
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
cqvio doli
cqvio doli 7 ditë më parë
❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata 7 ditë më parë
Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj 7 ditë më parë
Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏
Besart Miftari
Besart Miftari 7 ditë më parë
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade 7 ditë më parë
💞
cqvio doli
cqvio doli 7 ditë më parë
❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana 7 ditë më parë
Artiste e vertet🌹👑🇦🇱
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana 7 ditë më parë
⭐🇦🇱👑👍
Blerta Hasaj
Blerta Hasaj 7 ditë më parë
Bravo super keng ju knoft zemra
Fatjon Ndreca
Fatjon Ndreca 7 ditë më parë
Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge
Hoxha Mimoza
Hoxha Mimoza 7 ditë më parë
Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤
senni bgon
senni bgon 7 ditë më parë
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
Duk Goraj
Duk Goraj 7 ditë më parë
JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱
Vincenzo Bajraktari
Vincenzo Bajraktari 7 ditë më parë
🤍🤍