Xheka Jahaj - Mike moj
5:02
Muaj më parë
Komente
Anastas Kadena
Anastas Kadena 4 orë më parë
Sh bukur hallall e paç moj çupe...!!!!
Vladimir Elm
Vladimir Elm 4 orë më parë
I pa harruar TETEMI qjithmon n zemrat tona do jet
Bledi Zhupani
Bledi Zhupani 4 orë më parë
I pa harruar vella do jesh gjithmonë ne mendje dhe zemrat tona 😢😢😢😢
Mailinda Ormenai
Mailinda Ormenai 5 orë më parë
I pa harruar qoft kujtimi i tij .Njeriut mire nuk i ulen vlera asnje here
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima 4 orë më parë
💔💔😭😭
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 4 orë më parë
❤❤💔💔😭😭😭
elona elmazaj
elona elmazaj 5 orë më parë
I pa harruar
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 3 orë më parë
@elona elmazaj 😭😭😭💔💔
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima 4 orë më parë
❤💔😭😢
elona elmazaj
elona elmazaj 5 orë më parë
Ti rojne niprit dhe mdesat😢😢😍
Kristo Marku
Kristo Marku 5 orë më parë
I pa haruar kujtimi i tij bravo ermelinda dhe haxhi
Albert Nuhaj
Albert Nuhaj 5 orë më parë
I pa harruar tetem
Marjola Resuli
Marjola Resuli 8 orë më parë
I pa harruar
Drilon Koromani
Drilon Koromani 8 orë më parë
Zerin e ke madheshtor te uroj lart e me lart
Sokrat Xhaferaj
Sokrat Xhaferaj 9 orë më parë
Do ngelesh gjithon ne zemrat tona Temo 😭🥰😭😭
Merita Zaka
Merita Zaka 10 orë më parë
Bravo ketrin shum. e. bukur
Sandri Shehaj
Sandri Shehaj 11 orë më parë
Ahh more Temo vllaj.nuk thuhen dot te gjitha ne nji keng.ka shum per te then per ty.sepse sjellja jote humori jot.te bente vertet te ishe i vecant.😭😭😭
Sokrat Xhaferaj
Sokrat Xhaferaj 9 orë më parë
😭😭😭😭
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima 11 orë më parë
💔💔😭😭
Erjon Shehaj
Erjon Shehaj 11 orë më parë
Djem si ty nuk harroen o vllai jon❤😥
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 11 orë më parë
😭😭😭😭💔💔💔💔
Sherif Sulaj
Sherif Sulaj 11 orë më parë
,I pa harruar kujtini I tij Tetemi ishte ne djal trim
kamela Shehaj
kamela Shehaj 12 orë më parë
I paharruar.. i bekuari zotit🙏🙏🙏🙏🙏
keti keti
keti keti 12 orë më parë
BRAVO ZEMER E KE QARE🌹
Ida Myrselaj
Ida Myrselaj 13 orë më parë
Ipa harruar qoft kujtimi Tetemit 🙏🙏😢😢😢
Jimmy K
Jimmy K 14 orë më parë
Bravo intrepetim i shkelqyer
maksuel beqiraj
maksuel beqiraj 16 orë më parë
Jam nje i afrmi i tetem shehut sapo degjova kengen mu be zemra mal nuk me kan pushuar lotet as sot....kam shum per te then per tetemin dhe per ata qe e kenduan po lotet nuk me len....i pa harruar ne zemrat tona...😭😭😭😭😭
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 12 orë më parë
❤❤😭😭😭😭💔💔💔💔💔
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima 13 orë më parë
😭😭😢😢💔💔
Jonida Ndoci
Jonida Ndoci 16 orë më parë
I pa harruar qofsh Tetem ❤
Artur Xhelilaj
Artur Xhelilaj 16 orë më parë
Ju lumte goja,ngushullime i pa harruar qofte per familjen dhe per ata qe e kan njohur 🙏
Lola Beqiraj
Lola Beqiraj Ditë më parë
Ngushellime familjes per kete humbje te madhe😭😭😭😭😭
Jimmy K
Jimmy K Ditë më parë
Te roni e ta kujtoni,behuni te forte kjo eshte jeta ,sot jemi neser jo i pa haruar kujtimi i tij
Flori celaj
Flori celaj Ditë më parë
O dajo zdo te harrojm kurr 😢😢
Arben Shima
Arben Shima Ditë më parë
I paharuar do te mbetesh gjithmone ne zemrat tona.
Education
Education Ditë më parë
I paharruar do te jete gjithmone Tetemi.
Xristos Fotos
Xristos Fotos Ditë më parë
Ze bibili fityr paster zemer bujare na nderon jugun dhe familjen tuaj respekt
Flamur Malaj
Flamur Malaj Ditë më parë
I pa harruar kujtimi i.Tetemit.Ai do mbetet i gjallë në zëmrat e kujtdo që ka pasur fatin ta njihte .U prehësh në paqe o njeriu.imirë
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai Ditë më parë
❤💔😭😭
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima Ditë më parë
❤💔😢
Zhanet Dumi
Zhanet Dumi Ditë më parë
♥️💔
Blendi Driza
Blendi Driza Ditë më parë
Bravo
Marjola Resuli
Marjola Resuli Ditë më parë
Ngushellime familjes! 😢 I paharruar kujtimi i tij!
Rajmonda Zaka
Rajmonda Zaka Ditë më parë
👎👎👎
ΕΟΥΓΕΡΤ EUGERT ΜΟΥΤΣΑΪ MUCAJ
ΕΟΥΓΕΡΤ EUGERT ΜΟΥΤΣΑΪ MUCAJ Ditë më parë
Aahh more dajo qe nuk do te harrojm kurr😭😭
albi nako
albi nako Ditë më parë
BUKUR
Vasco Dumi
Vasco Dumi Ditë më parë
Do te jesh gjithmone ne mendjet dhe zemrat tona
gentjan nukaj
gentjan nukaj Ditë më parë
I pa harruar qoftë kujtimi tij 😢😢😢😢
Berti Avduli Official
Berti Avduli Official Ditë më parë
Ju lumt goja nje kenge shum e ndiher
arben bega
arben bega Ditë më parë
Ju lumte dora! Jeni mjeshta, pa pike dyshimi, por per mendimin tim Luani është "Luan"i violines! Ju dua shume dhe Respekt!
Amarilda Leshi
Amarilda Leshi Ditë më parë
I pa harruar qofte Tetem Shehaj njeri me vlera te medha ne gjith boten 😥😥😥
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 3 orë më parë
💔💔💔😭😭😭😭
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima 4 orë më parë
😭😭😭
Dona Lazaj
Dona Lazaj Ditë më parë
I pa harruar qoft daje Tetemi do ta kujtojm gjithmon kam patur rastin ta njoh ishte i vecant e kuptoj cdo te thot te humbasesh dike nga familja dhe ju niper e mbesa te rroni e ta kujtoni dajen😭😭😭
Xhulio Lala
Xhulio Lala Ditë më parë
I PA HARUAR QOFT KUJTIMI VLLAIT TON 😪😪😪
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 3 orë më parë
😭😭😭💔💔💔
Zamir Cobaj
Zamir Cobaj Ditë më parë
😂😂
Landi Troka
Landi Troka Ditë më parë
Bravo per zerin qe ke Ermelinda na kenaqe 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Bujar Pirko
Bujar Pirko Ditë më parë
Te rroni ta kujtoni
Vionis Hoxha
Vionis Hoxha 2 ditë më parë
Bravo jam pa fjale
LOVE LOVE
LOVE LOVE 2 ditë më parë
I PAARRUAR QOFSH VLLAI DASHUR .nese .je tetem cerrila q njof un😢😢😢😢😢😢😢😢
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 13 orë më parë
@LOVE LOVE po
LOVE LOVE
LOVE LOVE 14 orë më parë
@Sofia Elmazai te ler numer dua te pyes dicka moter
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima Ditë më parë
Per fatin e keqe ai eshte Tetem shehaj nga cerrila 💔💔💔💔😭😭😭😭
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai Ditë më parë
Falemimderit shum po si esh Tetemi esh na cerrila vllaj yn esh😭😭😭😭😭💔💔💔💔
Daniel Aliaj
Daniel Aliaj 2 ditë më parë
2021
Mujo Avdiu
Mujo Avdiu 2 ditë më parë
RESPEKTE GRUPI
i paharruar kujtimi tij Hdgd
i paharruar kujtimi tij Hdgd 2 ditë më parë
I paharruar qofte kujtimi tij
i paharruar kujtimi tij Hdgd
i paharruar kujtimi tij Hdgd 2 ditë më parë
I paharruar qofte kujtimi tij
Engjell Mucaj
Engjell Mucaj 2 ditë më parë
Ju pershendes
getmir dauti
getmir dauti 2 ditë më parë
ata qe beren dislike jan pa respect idiot people get of hear
getmir dauti
getmir dauti 2 ditë më parë
get out *
Lulezim Lalaj official
Lulezim Lalaj official 2 ditë më parë
IPA HARRUAR QOFT KUJTIMI I VELLAIT TON ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😥😥😥😥😥😥😥😥 TI NUK DO HARROESH KURRE NA ZEMRA JON
Rafael 12
Rafael 12 2 ditë më parë
Bravo te personat qe e kënduan dhe më shumë per ata që e ngritn rrofshin niper e mbesa i pa haruar kujtimi i tij
ARTUR SULKA
ARTUR SULKA 2 ditë më parë
I pa haruar qofte shume bukur kengetaret
Endrit Shahini
Endrit Shahini 2 ditë më parë
Nje kenge shume prekese po aq sa e bukur jeni artist à te rralle 👍👏👏👏
Perikli Kovaci
Perikli Kovaci 2 ditë më parë
Te rroni dhe ta kujtoni DAJON
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai Ditë më parë
Falemimderit shum
Shaban Sinademi
Shaban Sinademi 2 ditë më parë
Super dedikim i pa harruar
Ardi Meta
Ardi Meta 2 ditë më parë
Ermelinda te kendofte zemra kur te vdes kenga ateher dote vdesesh dhe ti Asllani
Andrea Sako
Andrea Sako 2 ditë më parë
I paharruar kujtimi i Tetem Shehaj
Knoti Uger
Knoti Uger 2 ditë më parë
Mu rrengjeth mishi kur e degjova ,Bravo ju qoft atyre niper dhe mbesave qe ja detikojne Dajos kete kenge .Dajua eshte fytyre Nenes❤ dhe shpirti saj.Dhe nje Bravo te madhe Ermelinda Haxhi❤
Margarita Beqari
Margarita Beqari 2 ditë më parë
Ata qe e kane njohur s'kan per ti harruar kurre batutat dhe shakate qe bente Tetemi.😢😥
Mbaresa Shima
Mbaresa Shima Ditë më parë
💔💔😭😭😢
Zhanet Dumi
Zhanet Dumi Ditë më parë
💔💔💔😢😢
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 2 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭💕💕💕💔💔💔
Arber Shehaj
Arber Shehaj 2 ditë më parë
I paharruar qofte kujtimi Tetem Shehaj
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 2 ditë më parë
Ahhhh vellaj yn zemra ime 😭💕❤🌟💔qe na ike n moshen e re do jesh n zemrat tona u bere enqjell ❤❤❤❤❤💕💕💕💕💕💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭
Valbona Papa
Valbona Papa 2 ditë më parë
Ylli I botes vellai I motres Temua yn ty nuk te harrojn kur niper e mbesa se ishe I vecant
Kate Runaj
Kate Runaj 2 ditë më parë
Ini te mrekullushem. I paharruar kujtimi i tij!
Miranda Mucaj
Miranda Mucaj 2 ditë më parë
Ju lumte goja per kengen sepse kaqen vetet njeri me vlera shum te medha i paharrua qoft kujtimi tij
Serjani Stoli
Serjani Stoli 2 ditë më parë
Ju kendofte zemra shume bukur ..Nipi jon qofsh i përjetshëm..😭😢😢😢😭😢 ne zemrat tona.😭😭😭
Sofia Elmazai
Sofia Elmazai 3 orë më parë
😭😭😭
Δημητρης Καρυωτης
Δημητρης Καρυωτης 2 ditë më parë
Ipa harua qofte
Δημητρης Καρυωτης
Δημητρης Καρυωτης 2 ditë më parë
Ju kendoft zemra ermelinda bicaku dhe haxhi arapi respekte
Genci Malaj
Genci Malaj 2 ditë më parë
I paharruar qoftë dajo Tetemi
Rei Likaj
Rei Likaj 2 ditë më parë
I paharruar kujtimi i tij
Flori Shehaj
Flori Shehaj 2 ditë më parë
Ju uroj gjithe te mirat. Dhe i.pa.harruar kushuriri jono R.I.P
Geri Dinaj
Geri Dinaj 2 ditë më parë
Respekte jeni t mbrekullushem, i pa harruar kujtimi tij
Emirjona Sakaj
Emirjona Sakaj 2 ditë më parë
Ngushellime familjarve shum e bukur kenga🙏🙏🙏🙏
Gladiatori Maksimos
Gladiatori Maksimos 2 ditë më parë
🍇
Elidon Avdulaj
Elidon Avdulaj 2 ditë më parë
I PA HARUAR KUJTIMI I TI TË RONI DHE TA KUJTONI
Kasjela Kusho
Kasjela Kusho 2 ditë më parë
Shummm bukur u preft ne paqe 🙏🙏
Mirjan Shehaj
Mirjan Shehaj 2 ditë më parë
I pa harruar vllaj jon
Ferrik Dautaj
Ferrik Dautaj 2 ditë më parë
Ngushellime familjes kenge e kenduar shum bukur
Saimir Cole
Saimir Cole 2 ditë më parë
Ngushullime familjes keng shum e bukur bravo suksese
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 2 ditë më parë
Ju lumte goja me kenge na keputet ne mes juve ju lumte goja kendofshit sa me shume kenge per popullin e vuajtur ju na keputet fare ju pershendes me shpirt
Eklerina Lamcja
Eklerina Lamcja 2 ditë më parë
Te rroni e ta kujtoni gjithmon 😢