Komente
Ardian Shala
Ardian Shala 15 orë më parë
Dona thush nojgja perket dynja te rreme. Bukur etha
Agim Allaraj
Agim Allaraj 16 orë më parë
Or ju qifsharobt o shqiperia e zez cfar titullar ke si na myten me llojlloj mbeturinasi do vemi hallall stopi por me pislliqe ska ne bot si te ne
Florie Hashani
Florie Hashani 16 orë më parë
5 vite i paska bo shofim realitetin pastaj se djali shum fejk
Arben Gashi
Arben Gashi 16 orë më parë
Jeni bere te gjithe specjalista ne zberthimin e ngjarjeve te tilla. Nuk ngeli njeri pa shojeguar se ku ishte si e piu kafene nga kaloi rrugen ne çfar ore shkoj ne banjo etj Kujt I interson se çfar beri dhe ku ishte para se tu vriste. Po na hiqeni te gjith si ekspert te zbulimit Kriminal. Thuajeni kush e vrau dhe mos na tregoni brroçkulla.
Delvina Elektronik
Delvina Elektronik 16 orë më parë
Po largoje ate llum andej ooooooooo fejzi se na hoqi votat ne demokratve na beri te votojm raman me ato qe thot
Arti Arti
Arti Arti 16 orë më parë
Saliu i la pas keto lloje njerezish...
Priam 93
Priam 93 16 orë më parë
Ngrejeni zonin po deshet se sdilni mo nga studio🤫
Juli Lamaj
Juli Lamaj 16 orë më parë
Kjo eshte shum😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹
Emilia Emi
Emilia Emi 17 orë më parë
Shtet i ndyr lereni djalin ne hallin e tij nuk e shikoni qe esht i pafajshem goxha djal gjyna
Stelio Kuci
Stelio Kuci 17 orë më parë
Po te ishte ne 1 shtet tjeter zonja kishte te bente vetem me punonjsin e banges 1 padi dhe e gjente vendin ajo edhe ai por keto ndodhin vetem vetem ne Albanistan , kjo esht Shqiperia qe duam fallcifikohen te gjitha hajde shtet hajde
Βαλεντινα Πρι
Βαλεντινα Πρι 17 orë më parë
Berisha meret me pordh me rigon dhe te vej te pafait ne loi
why not
why not 17 orë më parë
E bo zoti mar mo zemer 😂
Βαλεντινα Πρι
Βαλεντινα Πρι 17 orë më parë
Ti si doktor pse svete te ndimoshe si ndimoin deputetet qe jan doktor ne Greqi vajten te ndimojn te semuret nga korojoni pa dallim cfar jan dhe bravo ata jan mjek dhe jo ju ne Shpiperine tone jeni mjek dhe deputet koti per te mar lek dhe te pasuroheni mjer populli qe ju ka jeni per tu hedhur ne koshin e hlerave se jeni plehra jo deputet turp turp
Emilia Emi
Emilia Emi 17 orë më parë
Sa keq me vjen😭😭😭😭😭😭
Xhimi Hoxhaj
Xhimi Hoxhaj 17 orë më parë
O palaço s'të vjen turpë që delë ende në tv.Palaço grua.
Ina Manellari
Ina Manellari 17 orë më parë
Une per vete e jalova dhe shum shum rende 14 dite e kalova me vitamina dhe mjekine sigurisht me antibiotik apje depon etj, etj tevrekumanduar nga doktori ketu ne greqi kurse pjestaret e familjes jo ❤️ megjithate duhet te kemi kujdes te gjith dhe te zbatojme rregullat nuk eshte shaka kushe kalon e di qe une nik dal fare nehere ne jave dhe prap nuk e di ku me gjeti sepse nuk kane c bejne dhe doktoret e infermieret.Rudina te shkuara dhe shendet e te mira pac ne familje, ❤️ rrikethim te mbare ne punen tende te palodhur.
Hysen Derti
Hysen Derti 17 orë më parë
me reformen ne drejtesi ja ke fut vetes prit radhen.
Mr. Dree
Mr. Dree 17 orë më parë
Gjynah po mos te fiton ky profesro doktor mashtrues aktori.hahahaha
Emilia Emi
Emilia Emi 17 orë më parë
U i shkreti sa gjyna
medjana demnushaj
medjana demnushaj 17 orë më parë
Hahhahahahaha
S. Perry
S. Perry 17 orë më parë
Shifi letrat e saja sa e vlerson punen. Inteligjence per toke
Dori Nedo
Dori Nedo 17 orë më parë
Ik o te qfsh rpt fare e keqe!!! Ty vaska me acid te ben pune.
Enke Leida
Enke Leida 17 orë më parë
Po
Agush Hakani
Agush Hakani 17 orë më parë
Mos i beso shtetit se ky shtetit o msu tu i akuzuar njerzit qe nuk kan be gjo shtet kurvash
Flutra.
Flutra. 17 orë më parë
Zoti ju shkatrroft aty ku qofshi fara juhup me rrenje.
Koli Kola
Koli Kola 18 orë më parë
Ik mor goje shkumë
Skender Skender
Skender Skender 18 orë më parë
Pattia e plakave ,,, Humbjen e ke te sigurte ,,O mashtrues
Minire Isufi
Minire Isufi 18 orë më parë
Brravo ju qoft edhe ju shiptar ne shipni duhet rrensisht ndryshim te madh ne telekomunikacion ne shkolla ne mjeksi ne ekonomi ne drejtesi ne kushtetut se kushtetuesa e shipnis nuk i denun te korruptuarit te mafijoz e tradhtar e sa adoleshnt e te rinj e ne moshen e mesem e ma te moshuar e kanuni i lek dugagjinit po lulzon vella vrasje per hakmarrje femijet ti detyru me dal ne te gjitha trojet shiptare ne kosov vijn femijet e gra shiptare me fmijt neper trotuare lypin lemosh per tju ba fmijeve te vet ni kafshat buke dhe kta politikanet e shqipris e te kosoves miljanera e miljardera e villa e vetura te shtrejta me mark bmv mercedesa audia gollfa qe veq miljonerat i bajn ksi lloj vetura jo te vogla po gjipa qe ta shkatrron gjepin se i ka tatimin e lart e populli qe i votoj neper bot e perendim tu kerku ni jet normale mbi jetes e leshojn shqiperin per qdo dit rinia e shipnis e kosoves se hajnat vetem vota kur ju ka vyjt i kan vizitu familjart apo naj mini market apo naj frizer apo lokal fermeret apo bujqit kurr ni ndihm nuk jav kan dhan as mjeksis paisje moderme as sumbesione bujqve as paga arsimzarve as shtesa per fmoj as nenve lehona as pleqeve ni te ardhun te pakten 300 euro e atyre me aftesi te kufizuara kurr qeveria shiptare nuk eshte marr te baj kushte qe edhe ata za gzojn ni pag minimale dhe ndonaj pushim te veqant per ti respektu se edhe zoti po naj kthen se nuk kemi interes per popullin ton qe shum i vuajtur e i senduar e i shkaterruar niher luftrart tani kominizmi tani tradhtia e hajnia e mafijozet qe shkatrrun qdo gja te popullit te vet qe vet populli ju besoj e i votoj po ju ka ardh fundi te bashkohemi e te bashkpunojm ne shiptaret se bashku dhe te shpetojm si komb prej tradhtarve hadutve dhe sllaveve grusht bashkuar per ndryshim ne ballkan ndryshim ndryshim ndryshim te ecim perpara se nuk mundet ad kush te na ndal
Njetri 80
Njetri 80 18 orë më parë
Nuk edi pse jemi ber keshtu dhe kemi kaq pretendime dhe lexoj qe jashte shtetit nuk ndodhin keto gjera.. une jetoj 25 vjet emigrim mos te rente lapsi eshte ky muabet kudo qe te jesh.. para nje jave ne milano ne nje fshat ne seveso. Nga ora 10 e nates kisha vajt te ca shok sa dola nga shpija te hipja ne makin me kishin rrethuar civilat kishin informacion per drog me mbajten 9 ore druri dru makinen ma thyen dhe gomen rezerv e pren.. ishtw ber nje keqkuptim dhe me lan.. pyeta avukat per te mar demshperblim se me kan thyer makinen dhe pergjigja lere mos u ndjej.. me shtetin smeresh dot dhe te drejt te kesh klm
Enio
Enio 18 orë më parë
O Shrek ti qisha ropt pér cdo naté
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 18 orë më parë
Nje fushate fantastike !!!
Aida Aida
Aida Aida 18 orë më parë
Shtet kriminelesh.mbushur me hajdut e vjedhes.
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 18 orë më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 18 orë më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 18 orë më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi 18 orë më parë
Zoti Vangjeli pse tharton trute me kete DEBILE?
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi 18 orë më parë
"PAMFLET" te lutem shume po na neverit te te lexojme dhe te te degjojme kur nxjer kete ros....e.
toni sanies
toni sanies 19 orë më parë
Ik mor mu# shko nholland se bo ma shum lek
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi 19 orë më parë
Kjo nuk eshte ne trakatruke
Stavros YT
Stavros YT 19 orë më parë
Ne rradh te par z.Alma ne vende te shtrenjta nuk shkohet me xhinkse te grisura...e dyta dikur shkonin fshehurazi te kisha e Lacit dhe leket qe linin atje I mernin disa djem Lacjan tani neper vende te shtrejta I marrin ato pleqt
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 19 orë më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 19 orë më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 19 orë më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip 19 orë më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
shqipetar shqiprie
shqipetar shqiprie 19 orë më parë
Varikarsa
Lili Adamo
Lili Adamo 19 orë më parë
Ai rama eshte arogant por ti moj qire me arogancen e tij tu shri pi... Duke qeshur kurvat ju pelqen te publikohen me budallenjt
Kujtim Gashi
Kujtim Gashi 19 orë më parë
Zogu shkon te zogjet e kurves te kopilat mashtruse..
Flamur Xeka
Flamur Xeka 19 orë më parë
Rradhen e kan dajat
al sec
al sec 19 orë më parë
Ca e folure është kjo ca shqipe shëmtuar vërtet o është analfabet o është ndonj zon që flasin kështu komplet gjë e shëmtuar
King Alkan
King Alkan 19 orë më parë
👏👏super 😍😘
MALI AG
MALI AG 19 orë më parë
Mos o zot me monikën ne qeveri
Mr. Dree
Mr. Dree 19 orë më parë
Ky qenka profesor doktor per mashtrim e aktrim.
Παντελης Ταμπακου
Παντελης Ταμπακου 19 orë më parë
Trima shqiprija jan dhe fshatrat .Shtroni rruget coni ujin beni kanalizimet e ujrave te zeza i beni kto ju lutem dhe do shikoni qe shum te rinj qe u rriten kurbeteve do kthehen....jam e sigurt do cuditeni se zemren e kan atje te shihnin tortat e ditlindjeve me flamurat shqiptar do habiteni qe kan ardh beba kan lind ktu dhe per cudi na japin zemer dheneve qe i rritem qe kan mbrenda shqiprin jemi shum krenar per kete respekt Zori Rama.faleminderit po e lexove kte.
Agron Racaku
Agron Racaku 19 orë më parë
Mbajte 2 ore emission me kete boxhelen dhe doli bllof cfar shkolle ka bere kjo me lek..
Grisela Schumann
Grisela Schumann 19 orë më parë
Moje zonje te pjellesh di por qefi per pune nuk ua ka ik pervish menget e ik puno sic punojne te gjithe
Nazmi Beno
Nazmi Beno 20 orë më parë
Kryeminister karagjoz.
FF ALBANIA Allaraj
FF ALBANIA Allaraj 20 orë më parë
Fshat
altin mares
altin mares 20 orë më parë
m.almores.info/rock/video/uZ6hlKugrMSZZaQ
Bledi Shaho
Bledi Shaho 20 orë më parë
hahahaha
J L
J L 20 orë më parë
Ajo me letra e spo i jepte drejtim, ndreca pa letra i mbante mend cdo gje dje datat
Anduen Serani
Anduen Serani 20 orë më parë
Mezi po e mbajne te qeshuren koleget perballe.
Denisa Aga
Denisa Aga 20 orë më parë
Zoti qoft gjimon me ju
Arjan Bilali
Arjan Bilali 20 orë më parë
Shum bukur
Evaxxx Eva
Evaxxx Eva 20 orë më parë
Ilace i befshin te gjitha ata parat e popullit te shkrete
Ledjaballa Ledja
Ledjaballa Ledja 20 orë më parë
😂😂😂🤣😂😂🤣🤣😂😂🤣🤣😂😂🤣🤣😂😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣🤣🤣😂😂🤣🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂🤣
papi g
papi g 20 orë më parë
I qenken ndryshk tubat nuses ka thirre botin ti pastroje
shqipe pacani
shqipe pacani 20 orë më parë
Cdo gje perfekt..
Nikolin Yzeiraj
Nikolin Yzeiraj 20 orë më parë
Esh duke na konsideruar si bakti, pasi e ka bo fix si nje stall .
Fabio 1
Fabio 1 21 orë më parë
hahahaha ta sharuan kripen o nustret
Reparti FNSH
Reparti FNSH 21 orë më parë
HALLALL QUMESHTI NONES...je tamom si burrat e pare ne menyren e se folures...Si ska nje kallezim penal per njeri tjetrin ropqirat po vetem telenovela
Gentian Plepi
Gentian Plepi 21 orë më parë
Sa lek ke marre qe ti besh reklam ? Kta vijne vetem me vjedh ne shqiperi,se nuk i plas fare per shqiptaret. Me pare ushqejne Serbet se neve. TURP
raif arifi
raif arifi 21 orë më parë
Kjo moderatore duhet ta bej edhe emisionin PA GJURM, E aftr,e ,e qet,degjion njerezit e flet kur duhet folur ,taman profesionale .
kiara meri
kiara meri 21 orë më parë
Po sa njerez kane blere dhe i kane konsumuar , gjynah nga Zoti , ne burge per jete te shkoje qeni biri qenit, po gabimi eshte edhe te punonjesit e AKU
kiara meri
kiara meri 21 orë më parë
Po dorashkat ku i kane punonjesit , oooooo higjena ku eshte ore te hengert nje mortje ore Mihal
citroen uno
citroen uno 22 orë më parë
Me kë?
kiara meri
kiara meri 22 orë më parë
Duet te behen analizar dhe stazhonimi 40 dite o Z Saimir
kiara meri
kiara meri 22 orë më parë
UAAAAAA , TE VEJE NE BURGE QENI
Stefi Topci
Stefi Topci 22 orë më parë
Bravo zonjë me kuptimin e plotë të fjalës....i ngjan e jetës time....
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 22 orë më parë
Hamit Kazaj Ramavic si Avganistan eshte shqiperia prej bandave kriminale hajnave boko haram ramaqeni laljeri 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Arjol Lleshi
Arjol Lleshi 22 orë më parë
Aman cfare AKU e keni shikuar godinen e AKU eshte me myk gjitheandej per vete Jo me te kontrollojne bizneset !Ne baze te ligjit keto duhet te kontrollojne cdo 6 muaj ne cdo objekt per kontroll