Gold AG - Liri a Vdekje
3:28
2 muaj më parë
Gold AG - Tornado
3:22
3 muaj më parë
Gold AG - Trimi i Dukagjinit
3:34
GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
4 muaj më parë
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
5 muaj më parë
Gold AG - Shkronjat e arta
4:28
10 muaj më parë
Gold AG - Epopeja e UÇK-së
2:57
Gold AG - Sokoli
3:39
Vit më parë
Gold AG - Heroinat
4:46
Vit më parë
Gold AG - Tetova e Dardana
3:40
Komente
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji 23 orë më parë
Ju lumte Goldi dhe Ismet Behxheti...!!!.. per kete kenge Hit...!!!.. Lavdi familjes se madhe Jashari dhe gjithe Deshmorve te UÇK-se 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ice baba
Ice baba Ditë më parë
shum mir ke gndu nga mu noten e ke 10000000000000000
Aqif Kopertoni
Aqif Kopertoni Ditë më parë
7.03.2021
Raq Lika
Raq Lika Ditë më parë
Ju knoft zmr. Ju prsh nga brukseli.
fetnete Bajraktari
fetnete Bajraktari Ditë më parë
Bravo te dyte jeni legjend hallall
denis gaming col of duti monerd worfer
denis gaming col of duti monerd worfer Ditë më parë
K'ta qe paskan bo dislike garant shkije jan, por ne si replik i themi FUCK THEM ALL
Adem Yzeri
Adem Yzeri Ditë më parë
Baba je
Pretty Girl
Pretty Girl Ditë më parë
❤❤🙏
N Veseli
N Veseli Ditë më parë
O nuk eshte aji(gold) qe shume nga ju mendoni ,se me e.keng e.me.muzike.e.kemi.marr deri te Molla.e.Kuqe A realiteti qendron krejt kunder ,dil.ne.Brezovic e mos ta permendim.Mitrovicen Po per ne siq duket nji keng e.bukur edhe nji birre e ftoht e mbrrim.kulmin.e Patriotizmit Kjo eshte smundje popullore qe duhet sheruar .
Leo BED BOY FOR LIFE
Leo BED BOY FOR LIFE Ditë më parë
Kush e degjon 2021
Naser Peci
Naser Peci Ditë më parë
ZEMRA JU KENDOFT GJITHMON ISMET BEHXHETI E GOLD AG SUKSESE RESPEKTE
Fatjon Rexhepi
Fatjon Rexhepi Ditë më parë
Kengetari me I bukur
Everything Live
Everything Live Ditë më parë
ooo ropt ku ti keni ju qe jepni dislike per kete kenge...! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰 forever
Nasi Nasi
Nasi Nasi Ditë më parë
🔥🔥
FF ARJEL
FF ARJEL Ditë më parë
Illyrian 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
LAMI
LAMI Ditë më parë
2021 :)
S Lo
S Lo Ditë më parë
Fire 🔥 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Edon Muja
Edon Muja Ditë më parë
E vlersoj kit kang prej teje golldigji
Alfred Pepaj
Alfred Pepaj Ditë më parë
Werfdfffffffffff
Suad Peci
Suad Peci Ditë më parë
Veq shkijet ja kan bo disslike nashta se ja kan friken ksaj familje Jashari
Valbona Coba
Valbona Coba Ditë më parë
Ju kendofte zemra gjithmone o zot
Keine Name
Keine Name Ditë më parë
RESPEKT PER FAMILIEN JASHARI . AJO FAMILIE NUK VJEN ME NE TROJET SHQIPETARE.🇦🇱🇦🇱
Lusha123 Brestovci123
Lusha123 Brestovci123 Ditë më parë
Te lumet
Krasniqi Sefedin
Krasniqi Sefedin Ditë më parë
Respekt per familjen adem jashari dhe te gjith deshmoret shqiptar te kosoves dhe shqiptaris etnike.lavdi.
Nesi Enes
Nesi Enes Ditë më parë
Goldi na knaçe me kto këngët
Servis Servis
Servis Servis Ditë më parë
Je ylli i kosoves dhe i ballkanit
Bukurie Kaqamaki
Bukurie Kaqamaki Ditë më parë
Drenica
besa zenuni
besa zenuni Ditë më parë
A eshte Kreshnik Avdiu kompozitori ky qe po kendon refrenin e ilahis
Bukurie Kaqamaki
Bukurie Kaqamaki Ditë më parë
Jem teuta
EagleMedical Transport LLC
EagleMedical Transport LLC Ditë më parë
Bravo goldi
Leonita Shala
Leonita Shala Ditë më parë
O a i ke nij Fjalt e Hamëz Jasharit jo thotë se lshojmë ket trrollin e t'partit ktu frymon shqip bre toka dhe qielli o se jem ktu be prej kur ka le dielli Kush po rrin n'ballë pe jeshon konakun kush ja thotë kangës e pe dredh mustakun kush e ka emrin e trimit njerzimit me pushkë e me kangë i pergjigjet rrethimit është ai qe per deken kurr su merzit po thotë qe dushmani frik ka mi ngjit n'ball te oxhakut me Vlla e me Nanë thotë gjithmonë shkau i pa besë u kanë ky vend o Shqipni e s'vdesim me marre prej dielli kur lindi kjo tok o Shqiptare ky o veni jonë krejt bota le ta din se vet toka ktyne tuten jav shtin po knon daja Os me nipat e tij nuk shlirohet vatani me demokraci o a i ke ni fjalt e Hamëz Jasharit kjo tok sduron tjeter pos kamen e Shqiptarit O a i ke nij Fjalt e Hamëz Jasharit jo thotë se lshojmë ket trrollin e t'partit ktu frymon shqip bre toka dhe qielli o se jem ktu be prej kur ka le dielli Kur mlidhen trimat në atë kull Shqiptare kush sikur Hamëza e lun at valla s'lidhet Shqiptari n'Drenic me pranga se te na knon edhe pushka e kanga tri kullav te Jasharve ke me jav ni zanin nja e ka Ademin ja Hamzen e Shabanin tri dit spo nalet kanga e pushka dej sa ti lajm krejt Shkinat vejushka kur e pysin Besarten deri kur i ke pa thotë kur u nal kanga e kom dit qe jan vra per mëmëdhen kangë e knova heu moj Shqipni kurr mos thuj marova liria po vjen e kulla nuk shembet shkojm deri te i mrami e syni sna tremet sa her te na msyni me dal përball na jemi n'Prekaz e hala jemi gjallë ref:O a i ke nij Fjalt e Hamëz Jasharit jo thotë se lshojmë ket trrollin e t'partit ktu frymon shqip bre toka dhe qielli o se jem ktu be prej kur ka le dielli Muzika: Gold AG
Leonita Shala
Leonita Shala Ditë më parë
Asht kam digjet Kosova nan nga flaka e zjarri U ndal fluturimi i zogut nga mali Po çahen krejt lisat e çerdhen po ma kallin Por un jam Bylbyli e kurr kangen nuk ma nalin Kurr mos em vetni ma pse luften e nise Une jam prej Tropoje por n’Kosove kena hise Kurdo qe na thrret Kosove e Shqiperia nan More shkijeve jau heki edhe dheun ner kam Mos m’qaj nana jem vet e rrite trimin O s’ta koris buken e s’ta koris gjinin Pritem ne Koshare vlla Agim Ramadani Jam nje djal prej Tropoje jam Bylbyl Breçani Çke Bylbyl bre ty t’pas nana M’tha oj nan rahat su bana Veç ma bjer pa buk e uje Se me nejt ma nan spo muj Lum po ban nana per trimin Ta jap buken e bekimin Merre nje pushk e nje flamur Per Kosove ja sot ja kurre Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN. Kur kerset pushka e ktu bahet zjarri Maje men fjalen tem se une dal i pari Nuk e kam s’pari qe atedheun po e mbroj Se kur digjet Kosova asht n’kam nje TROPOJE E ne oda kur folshim per Malsin e Gjakoves Thash mos deksha pa u ba Ushtar i Kosoves E i madhi Zot tash ma pruni dakikin O po knaqna ka i shof ata shkie qysh po ikin Kurr mos guxoni ma shqiperin me na e prek Se deri tek molla e kuqe tash kena me ju njek Per Shqiperine si Feniksi prej toke çohna Sa her ta merr mendja ty me ardh n’troje tona Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN.
Ubayd Pantina
Ubayd Pantina Ditë më parë
Ktuuu frymon shqip toka dhe qielli o un jam tktu bre prej kur ka lee djelliiiiiii🇦🇱
Ali Krasnici
Ali Krasnici Ditë më parë
Bravo Goldi 👍👍👍👍🇦🇱
teuta berisha
teuta berisha Ditë më parë
Ju knoftë zemra gjithmonë ju dy ma t’mirët!
Qendrim Maroshi
Qendrim Maroshi Ditë më parë
UQKKKK🇦🇱🇦🇱❤❤❤
Kqiku Kqiku
Kqiku Kqiku Ditë më parë
Pse te kendoj ay per herojnte tone!!??
Vali AS
Vali AS Ditë më parë
Haj kno ty o shqiptar
Kqiku Kqiku
Kqiku Kqiku Ditë më parë
Gold Ag eshte Agent turk edhe arab...
Merhan Haliti
Merhan Haliti Ditë më parë
Kush e ka emrin e trimit të njerëzimit
Ganix TV
Ganix TV Ditë më parë
Te lumt dora par tekstet qe ben, te lumt goja qe kendon, te lumt qe deshmoret nuk na len ti harrojm, te lumt qe bashkpunon me artista te medhenj, lum ne qe te kemi jemi krenar per ty. Te degjojm te tri (3) gjeneratat ne familje, e kjo esht suksesi Jote. InshaAllah ju shperbleft per mundin Ismet Begjeti , Arian Agushi.. Dukeni si baba e bire per nga eleganca. Bravoo
Bekim Ramci
Bekim Ramci Ditë më parë
Kush asht qe i ban dislike e listen e dasmes ja qifsha . Super kange Respekte per Herojt e pavdekshem
Riad Shala
Riad Shala Ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💞
Riad Shala
Riad Shala Ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Riad Shala
Riad Shala Ditë më parë
Golldi MA I miri
Heset Arifi
Heset Arifi Ditë më parë
Rrespekt per gold ag dhe ismetin dhe shumm Rrespekt per Familjen JASHARI te pa Vdekshem
Abedin Arifi
Abedin Arifi Ditë më parë
E,Saktë
Ermira Laska
Ermira Laska Ditë më parë
Zemra te kendofte tan jeten
Klodiana Sula
Klodiana Sula Ditë më parë
Sa fjale te dhimbshe dhe me vend 😢❤️
Donjeta Ademaj
Donjeta Ademaj Ditë më parë
Bravoo , bravo,bravo 🙌🏾🙌🏾 ♥️♥️
gentian vercani
gentian vercani Ditë më parë
Kjo keng i perket realitetit
Muhamed Gashi
Muhamed Gashi Ditë më parë
Allahu te ruajt e te shperbleft 🤲 Drejtsi dhe liri per shqiptaret ne Maqedonin e Veriut 🇦🇱 #Shkup 🇦🇱 #Tetov 🇦🇱 #Kumanov 🇦🇱 #Gostivar 🇦🇱 #Dibra e madhe 🇦🇱 #Kërçova 🇦🇱 #Ohër 🇦🇱 #Struga 🇦🇱 #Ilirida 🇦🇱
Muhamed Gashi
Muhamed Gashi Ditë më parë
2021 🇦🇱😥😢 Drejtsi dhe liri per shqiptaret ne Maqedonin e Veriut #Shkup 🇦🇱🇦🇱 #Kumanov 🇦🇱 #Tetov 🇦🇱 #Gostivar 🇦🇱 #Ilirid 🇦🇱
Elona Bitiq
Elona Bitiq Ditë më parë
2021 hala e ngoj Agen ma te mir ne bot ❤️❤️
suhareka 12
suhareka 12 Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Hamza Ibraimi
Hamza Ibraimi Ditë më parë
Dalip Saiti
Dalip Saiti Ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Tube Lifestyle
Tube Lifestyle Ditë më parë
ADEM JASHARI Adam Adam!! HE AND HIS FAMILY WILL LIVE FOREVER ALLAH RAHMET EYLESIN ❤️
Oresti Harabeli
Oresti Harabeli Ditë më parë
halla jeme flaca u geg forta treni igat
Bardok
Bardok Ditë më parë
"Kur u nal Kënga e kom dit qe jan vra"🙏🏻🇦🇱
Slah Saad
Slah Saad Ditë më parë
Très belle chanson je l'ecoute souvent
Simon Ndoci
Simon Ndoci Ditë më parë
Kjo qe loje e rrezikshme nga njerez jo profesionist per kete pune !
Muhamed Gashi
Muhamed Gashi Ditë më parë
2021 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Drejtsi dhe liri per shqiptaret e Maqedonis se Veriut 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Muhamed Gashi
Muhamed Gashi Ditë më parë
2021 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Drejtsi dhe liri per shqiptaret ne Maqedonin e Veriut.
Zamir Lala
Zamir Lala Ditë më parë
Boss
Enkelejda Kalajda
Enkelejda Kalajda Ditë më parë
Legend
Berat Memedi
Berat Memedi Ditë më parë
legjendat e muzikes shqiptare ju përshëndes nga MATEÇI
C O B R A
C O B R A Ditë më parë
HALLALL JU QOFT
Shuajb Vyshka
Shuajb Vyshka Ditë më parë
Keng pateiotike Ka lezet👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
Shuajb Vyshka
Shuajb Vyshka Ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
Shuajb Vyshka
Shuajb Vyshka Ditë më parë
Ca shkr o budall
Florim Gjoci
Florim Gjoci Ditë më parë
JHJB
Fred Pjetri
Fred Pjetri Ditë më parë
Cat them vec zemra ju knoft gjithmon
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N Ditë më parë
Adem e Hamëz Jashari Jan te Shënjet per Mu, dhe per gjdo kand qe e Ndjen veten Shqiptar e jo Arab !
Andreas Shqipetar
Andreas Shqipetar Ditë më parë
Me kismet zotit djalit dua ti bej nje supriz te till me ket kengtar se eshre idhulli i tij ska tjetr per ate vec ketij
Donn Boy
Donn Boy Ditë më parë
Rrespekte per trimin “Besim Ndreca” 🙏🏻
ardit merolli
ardit merolli Ditë më parë
Rrofte Kosova lavdi Jasharve
Merite Bytyqi
Merite Bytyqi Ditë më parë
❤❤❤❤❤❤😁😁😁😁😁🧸
dj naser
dj naser Ditë më parë
Bravo ju lumt shum text i mirë dhe e keni kendu mirë ju lumt
julian muka
julian muka Ditë më parë
Kenge tuaja gjitha per trimat shqiptar ju lumte goja qe nderoni keta Shehida ...gold ag
blùueツ SØN
blùueツ SØN Ditë më parë
Bravo👋
Abedin Arifi
Abedin Arifi Ditë më parë
Kangë,për mi Lotu Sytë.Shumë, Respekt.
Big-E
Big-E Ditë më parë
O ju lumt goja! 🇦🇱🇺🇸