Shkumbin Ismaili - Live 2017
2:32
Nuk ta fal - Live në Dibër
1:04
Shkumbin Ismaili Live (2016)
3:31
Komente
Zamira Keta
Zamira Keta 2 orë më parë
Shum e bukur😙😙
TbaVEVO
TbaVEVO 11 orë më parë
PARRRRRRRRRRRRRRRRRRRA
gmd gmd
gmd gmd 11 orë më parë
Sa pastër dëgjohet kjo këngë
Maria M MariaM
Maria M MariaM 15 orë më parë
Shum e bukur njish 👌👏👏👏
Zamira Keta
Zamira Keta 18 orë më parë
Të gjitha këngët e shkëmbinit Jan supër 👍👍👍
Elona Alla
Elona Alla 20 orë më parë
Ee me thoje dikur
fitim sadiki
fitim sadiki 20 orë më parë
Halla ma ı mırı je shkumbın ısmaılı kang mat mıra qe ıkom ngu nej her
Fitore Gashi
Fitore Gashi 21 orë më parë
❤️❤️❤️
visar merseli
visar merseli Ditë më parë
Kengtari me i mire i gjith trojeve shqiptare. Respekt pa fund
mikea hiooi
mikea hiooi Ditë më parë
Fiks per ata persona që kujtojnë se pasuria blen gjithçka ..mund te ta blej oren por jo kohen 😭
Fitore F
Fitore F Ditë më parë
Grande Shkumbim Artist i Popullit❤️ Të pacim gjithmonë
Anna anna
Anna anna Ditë më parë
😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
Or_nela
Or_nela Ditë më parë
E adhurojjj ❤️😍❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
alida flus
alida flus Ditë më parë
me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Zylfije Fejzullahu
Zylfije Fejzullahu Ditë më parë
.
Reo Drizi
Reo Drizi Ditë më parë
Diell qe shkelqen 💥💥💥👑👑👑 je kengetari qe veq leshon rreze ngado qe shkon
Hamza Hamzic
Hamza Hamzic Ditë më parë
Koja dusa koja emocija👍. Kad ovo pustim u autu a ja Bosanac. 🇧🇦🇽🇰🇦🇱❤
Bruna Aroni
Bruna Aroni Ditë më parë
sukses i papam. 1milion per dy jav. suksese n vazhdim.
Zamira Keta
Zamira Keta 2 ditë më parë
Shum ebukur
naste deli
naste deli 2 ditë më parë
Bravo 🥰
Vaso Makari
Vaso Makari 2 ditë më parë
Υπεροχος ωραια φωνή με ηρεμη ΒΑΣΩ
gioyu comi
gioyu comi 2 ditë më parë
Mund t'a blesh t'i gjith botën Asnjëherë DASHURINË ❤
Aleks Muho
Aleks Muho Ditë më parë
🎤
1superlovefire
1superlovefire 2 ditë më parë
❤️❤️
leonora bezhani
leonora bezhani 2 ditë më parë
Te lumte si gjithmone super kenge
Jasmin
Jasmin 2 ditë më parë
je NR1 ✌✌✌👌👌👌
Zamira Keta
Zamira Keta 2 ditë më parë
Shum e bukur kjo kënge
Ilir Biba
Ilir Biba 2 ditë më parë
😘
luljeta Kolaj
luljeta Kolaj 2 ditë më parë
E vertete dashuria nuk blihet me para ,dashuria fitohet .
emi emi
emi emi 2 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Flogerta Gjokrosa
Flogerta Gjokrosa 2 ditë më parë
I vetmi kengetar qe adhuroj..Ka nje ze brilant qe te qeteso shpirtin..
Arta Myrto
Arta Myrto 3 ditë më parë
Të lumt goja 😍😍
miko foin
miko foin 3 ditë më parë
Thjesht e paster je i paarritshem suksese mbret i muzikes shqiptare ..🙋‍♂️🙋‍♂️👏👏
kaffi GgHouse
kaffi GgHouse 3 ditë më parë
te gjith i ndegjoj kem artista/e qe duken ne level tjeter,por Kingun se arrin dot askush Illyrian Eagel Mbreti Shqipeve hallall
Teo Matteo
Teo Matteo 3 ditë më parë
Numero uno
Teo Matteo
Teo Matteo 3 ditë më parë
Numero uno
Arjeta Ramadani
Arjeta Ramadani 3 ditë më parë
Te lumte kenge e mrekullushme
Studio iDea HD Official
Studio iDea HD Official 3 ditë më parë
SUPER GJETJE JE I MADH SI CDO HERE SUKSESE PA FUND
Ilir Sadrija
Ilir Sadrija 3 ditë më parë
Mbetesh ,dhe nuk te zevendeson njeri
Gzim Shala
Gzim Shala 3 ditë më parë
SHUM KENG E QELLUAR I MADHI SHKUMBIN ISMAILI
ramiz bislimi ramiz bislimi
ramiz bislimi ramiz bislimi 3 ditë më parë
Talent kengetar i mrekullushem
BesA RemA
BesA RemA 3 ditë më parë
🦅
valmir musa
valmir musa 3 ditë më parë
Bravo kenge shum e bukur si gjithmon muzik qe ste lodh 👏👏🙏
Shkolla 5 Maji
Shkolla 5 Maji 3 ditë më parë
Fantastike!
Viola Cokalli
Viola Cokalli 4 ditë më parë
Ke nje ze fantastik , complimenti 😘😘
Klodiana cubaj
Klodiana cubaj 4 ditë më parë
Texti fantastisk 👌
Gerta Dellinja
Gerta Dellinja 4 ditë më parë
sa here e degjoj 😥😥😥shum bukur
Spiro .B
Spiro .B 4 ditë më parë
Pavaresisht ndryshon textin ne te gjitha kenget me kujton 1 keng. 1 melodi ndrosho melodi vlla ???
Martine Shytaj
Martine Shytaj 4 ditë më parë
jetoj me kenget e tua Je imrekullueshem
Ana Kolc
Ana Kolc 4 ditë më parë
Ky edhe recetin per flije me pas teskstin tingllon bukur me zerin e tij 👌
Elija Nathan
Elija Nathan 4 ditë më parë
❤️
Telatela Egla
Telatela Egla 4 ditë më parë
Ora 22:37. 13.4.2021 duke te degjuar ty sherimi i💔time te vrar
Sofi Thaci
Sofi Thaci 4 ditë më parë
Brilant Shkumbin Ismaili 👏👏👏👏
Erxhin Sharka
Erxhin Sharka 4 ditë më parë
Thjesht e paster je i paarritshem suksese mbret i muzikes shqiptare ..🙋‍♂️🙋‍♂️👏👏
Sweet Home
Sweet Home 4 ditë më parë
ESHT KENGETARI ME SHEMBULLOR
Eljana Buci
Eljana Buci 4 ditë më parë
dhe te mendosh qe autori i kesaj vjershe ka shpikur alfabetin iranian
Ardi Krasniqi
Ardi Krasniqi 4 ditë më parë
Ndegjo shkumbin te jepi shum komplimente jon tuj vozit kerrin ne ket momement dhe pa pritmas futem ne jutub dhe e gjej ket keng oo boooo boooo jom duke vozitur shum shpej me beri me emocioene shum rrespekt ademi pej
Eljheme Resteljica
Eljheme Resteljica 4 ditë më parë
As jeta ime ska kiptim!!
Eljheme Resteljica
Eljheme Resteljica 4 ditë më parë
I pa arritshe ,kege qe vetem ata qe dine te vlersojn shpirtine nje artisti I ndegjojn keto kenk te bukura me texst prfekt 🇦🇱🇸🇪
Malesi Vermosh
Malesi Vermosh 4 ditë më parë
Ne te njejten kohe te knaq shpirtin dhe te keput telat e zemres, kshu s’kam pa naj her 🤣 my favorite forever 😎
Rasim Teta
Rasim Teta 4 ditë më parë
Ndoshta gabova, se un lejova kohèn mè tè mir ta kushtova ty...
Tefta Sinanaj
Tefta Sinanaj 4 ditë më parë
Te lumt goja! Bravo!
Emily An
Emily An 4 ditë më parë
Shko ne rrugen tende
Ermelinda Nanaj
Ermelinda Nanaj 5 ditë më parë
shum keng te bukura
Besim Jashari
Besim Jashari 5 ditë më parë
Shko Btte las mich einfach! Mit dir ist nur schmerze!!
Emily An
Emily An 4 ditë më parë
Super këngë bravo je me i miri
Qetsor Caushaj
Qetsor Caushaj 5 ditë më parë
Super kenge
Arben Nika
Arben Nika 5 ditë më parë
🌲🌲🌲🌲🍁🍁🍁🍁🌴🌴🌴🌴🌴🌿🌷🌷🌷🌷🌷
Arben Nika
Arben Nika 5 ditë më parë
🦮🦮🦮🐈‍⬛🐈‍⬛🐕‍🦺🦁🦁
Arben Nika
Arben Nika 5 ditë më parë
Bravooooooo
TheIlgiustiziere
TheIlgiustiziere 5 ditë më parë
Complimenti bellissima canzone me pelqejne shume te KENDOFTE zemra
Nehas Aziri
Nehas Aziri 5 ditë më parë
Bravo ne nja pa nja kenget tuja kan kupti tjeret me ni fjal bojn keng prsh nga ITALIA
Isen Ibraimi
Isen Ibraimi 5 ditë më parë
Shkumbim jam ra ne hall me kënget e tuant. Po deprimoj ka pak.
adriana Xfr
adriana Xfr 5 ditë më parë
Shume e bukur
Lumi Emul
Lumi Emul 6 ditë më parë
Aa
opzz xsin
opzz xsin 6 ditë më parë
refren , Shkumbin je talent
Antoneta Balaj
Antoneta Balaj 6 ditë më parë
Secilen Këng qe e kendon ka kuptim.... realitetin e jetes se padrejt per shum ne ....po kjo esht jeta skemi qte bejm😔
minij hooi
minij hooi 5 ditë më parë
momente të bukura duke të ndëgjuar!
Antoneta Balaj
Antoneta Balaj 6 ditë më parë
Shum e vertet une mendoj ky asht kengetari me i miri ne shqiptari 👍🌟
minij hooi
minij hooi 5 ditë më parë
Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔
Ilir Ilirida
Ilir Ilirida 6 ditë më parë
Love you, my old love
Jonilda Tela
Jonilda Tela 6 ditë më parë
❤️❤️🇦🇱🇦🇱
bisa bisa
bisa bisa 6 ditë më parë
Ilurata
Tare Era
Tare Era 6 ditë më parë
Ky djal din ti kndoj dashuris kush e kupton I madhi shkimbimi
Marjana Putro
Marjana Putro 6 ditë më parë
Kenge shum te bukura dhe te kenduara me shume ndjenje