Krusita - Djali m'la
3:18
10 muaj më parë
Komente
Sereia
Sereia 9 orë më parë
Her stage presence is just angelical. I love her voice and I hope she releases more music💕
Vanessa Mama
Vanessa Mama 10 orë më parë
Fitusja 2021
Jeta Ereqi
Jeta Ereqi 21 orë më parë
Je e mrekullushme shpresoj ta fitosh 🙏🙏🙏🙏💥💥💫
A B
A B Ditë më parë
MADHESHTORE
elsa shpella
elsa shpella 2 ditë më parë
U riktheva ketu pas kenges "Kam mbijetu"💜💜💜💜💜💜💜💜
Pablo 146
Pablo 146 2 ditë më parë
Epo une si marr vesh njerzit perfundimisht. Kjo kenge ka me pak views se kenga e Anes se perputhuen. Ju lutem njerez, mblidhni mendjen.
FiLMyPasion
FiLMyPasion 2 ditë më parë
Fantastike.
Shyqyri Dekavelli
Shyqyri Dekavelli 2 ditë më parë
The best song
Zoni SLL
Zoni SLL 2 ditë më parë
👍🏼
Isa Isa
Isa Isa 2 ditë më parë
Nje kenge qe do degjohet gjithmone ❤️❤️❤️
Everything We Need
Everything We Need 2 ditë më parë
I find super remix of this amazing song... you can listen it here: almores.info/rock/video/u6-SqmWIZdV0qKg
MyNightsMusic
MyNightsMusic 2 ditë më parë
supeeeeer!!
Bella Kolgjini Silva
Bella Kolgjini Silva 2 ditë më parë
Shume e bukur ❤️
Anita Coka
Anita Coka 2 ditë më parë
super kenge
laura gj.
laura gj. 3 ditë më parë
kjo kenge eshte me e bukur se vet kenga e Fifit 😍
laura gj.
laura gj. 3 ditë më parë
Wow 😍
Elianaa Elianaaa
Elianaa Elianaaa 3 ditë më parë
2021?
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari 3 ditë më parë
👏👏👏👏
elsa shpella
elsa shpella 3 ditë më parë
E degjova per 73894 her 🥰
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff 3 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
damn gal
damn gal 3 ditë më parë
Shpresoj kte here te vleresohesh me shume sesa tek kenga "Akull" Meriton shum me shum💜💜💜💜
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 2 ditë më parë
Nje ze qe te mbrekullon dhe nuk do qe kenga te kete fund zera te tille jane te rralle te lumte bukuroshe na ke kenaqur shpresojme te jesh fituese
Bledi Loka
Bledi Loka 4 ditë më parë
Brovo shum bukur
Kleo Karriqi
Kleo Karriqi 4 ditë më parë
po presim t fitosh festivalin e kenges vitin tjeter
Qendrim Smajlaj
Qendrim Smajlaj 4 ditë më parë
😍👌🏻
João Oliveira
João Oliveira 5 ditë më parë
I wish we could have a song like this for Albania in Eurovision. <3
João Oliveira
João Oliveira Ditë më parë
@Kleo Karriqi You're welcome. Suus is a masterpiece and so were the ESC entries by Eugent Bushpepa and Jonida Maliqi. Albania is one of my favourite countries in Eurovision. I like their entries are mostly performed in Albanian. <3
Риналдо Аззурри
Риналдо Аззурри Ditë më parë
@João Oliveira you are living in a bubble. Eurovision was 30 years ago ''''normal''' now it''s a circus by loonies for loonies.
Kleo Karriqi
Kleo Karriqi Ditë më parë
@João Oliveira Yeah true, and thank you for mentioning Suus 🙃
João Oliveira
João Oliveira Ditë më parë
@Kleo Karriqi I know Albania usually send ballads to Eurovision but very dramatic ones with high notes while this one is more contemporary, calmer and with no high notes.
João Oliveira
João Oliveira Ditë më parë
@Риналдо Аззурри with all due respect if you still think Eurovision is all about joke entries and trashy pop songs then I feel sorry for you. Where have you been? If you think there's no good music there I strongly recommend you to check Eurovision songs like Amar Pelo Dois, Arcade, Soldi, Fuego, City Lights, Suus, Calm after the storm, Taken by a stranger, Rythm Inside, Non mi avete fatto niente, I feed you my love, Birds, etc.
Rezarta Rz
Rezarta Rz 5 ditë më parë
Zeri po i mbrekullueshem eshte 🥰,,, kenge koti kjo 🙄,,, "akull" e pakrahasueshme 🙈
Vlora Vlora
Vlora Vlora 6 ditë më parë
Wow e vetmja kenge e bukur sivjet tek kenga magjike
Aron Bracaj
Aron Bracaj 7 ditë më parë
Sa emocion percjell kjo kenge😍😍
Pierre Chalin
Pierre Chalin 7 ditë më parë
duet me nje djale kjo kenge do kishte me shume potencjal....
Ardesa Karaj
Ardesa Karaj 8 ditë më parë
me duket vetem mua apo krusita ngjan pak me ana kaurin ? ..
Danielaa Sp
Danielaa Sp 8 ditë më parë
Favorit Song te Kenga Magjike💫😍
Kulla Çakorri
Kulla Çakorri 8 ditë më parë
RESPEKTË RESPEKTË. E.mir e bukurë kenga e bukur si dilĺi
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 8 ditë më parë
Sa kengetare. .e lirshme bukur e embel ...te vjen qef ta degjosh
Artjola Muça
Artjola Muça 9 ditë më parë
I love your voice girl ❤️
Lolu
Lolu 9 ditë më parë
Krusita sjelle emocione qe cdo kush e ndijen por rralle e pranojm qe ndihemi ashtu. Sikurse tek kenga AKULL❤️.
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 9 ditë më parë
Kenga eshte e bukur po qe vjen kaq èmbèl eshte zeri brilant i Krusites bukuroshe suksese yll
G. A.
G. A. 9 ditë më parë
Wowww zerin fantastik. E meriton per Eurovision👏
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 9 ditë më parë
Kenga qe nga fillimi ne fund mjalt zeri i Krusites perl nje interpretim i shkelqyer te lumt krusita na kenaqe arrifsh majat
ermenisa feka
ermenisa feka 9 ditë më parë
Uroj vertet qe te fitosh me kete kenge krusita
Fut Boll
Fut Boll 9 ditë më parë
F A N T A S T I K E ❤🎤
Anxhela Anxhi
Anxhela Anxhi 10 ditë më parë
Ti je sii une ke frik si une do njesoj si une Si ti jam dhe une. Love you this song 🎵❤💓♥
Qefsere Panxha
Qefsere Panxha 10 ditë më parë
.
Olsi Xhaxha
Olsi Xhaxha 10 ditë më parë
Te degjosh ty te kendosh,eshte njesoj sikur futesh ne nje bote me vete dhe kenaqesh aq shume sa qe do te mos kete kurre fund!
mikaele topciu
mikaele topciu 10 ditë më parë
Super 😍😍
Rina Rexha
Rina Rexha 10 ditë më parë
Super
Kejvin Çika
Kejvin Çika 10 ditë më parë
Si këngë as që nuk i afrohet “Akull” . Teksti më duket pak mediokër. Melodia është e mirë ama smë thot gjë.Krusita del mbi këngën këtu (7.4/10)
The New Classic
The New Classic 11 ditë më parë
Nje kerkerse per gjithe kengetaret:Mos shkoni te gjithe turme te flori dhe banda e tij pasi te gjitha kenget duken copy paste dhe shumica skane pike kuptimi dhe tekst pa lidhje.keni shume kompozitore te tjere qe ia vlen ti degjosh ne skena si kjo e Kenges Magjike.
The New Classic
The New Classic 11 ditë më parë
Nuk jam kundra Florit aspak por arrij ta kuptoj dhe ate pjese qe kur ke kaq shume kengetate qe presin kenge nga ti bie inspirimi i punes dhe kenget te behen monotone dhe nuk ke cfare jep nga vetja.
Tasha Tasha
Tasha Tasha 11 ditë më parë
Super kènge
Ejona Shkurti
Ejona Shkurti 11 ditë më parë
super super super
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi 3 ditë më parë
Cfare zeri te bukur ke moj bukuroshe ti e ke qare kengen te lumte meriton fitoren
Artur Hoti
Artur Hoti 11 ditë më parë
Nuk te marr inat edhe nese me shan, sti le bosh un kraht qdo qeliz nga ty merr ajr😍😭🔥🔥🔥🔥🥇
Artur Hoti
Artur Hoti 11 ditë më parë
I besoj ndjenjes ksaj radhe shum, me vetem nje prekje godet, vret dhe me frym me mbush prap kam mbijetu🔥🔥🔥🤯 ti duhet tjesh fituesja me ket ze me ket embelsi dhe brishtesi ashtu si paraqet kenga 🥇
Rexhina Musaku
Rexhina Musaku 11 ditë më parë
Sa keng e bukur 😍😍😍
olti beshello
olti beshello 11 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ana Koci
Ana Koci 11 ditë më parë
Je me e mira💖
Ermira Xheladini
Ermira Xheladini 11 ditë më parë
Super
selina licenji
selina licenji 12 ditë më parë
Bravo per zerin kurajën dhe kengen kaq brilante 🥰🥰🥰
Kleo Kaso
Kleo Kaso 12 ditë më parë
Krusita eshte bere kinge dhe eshte e talentuar,kenga yll.
leja rudi
leja rudi 12 ditë më parë
Text shumm i bukur fifi Bravo Po ashtu i pershtatet Kengetares 👌🥰
drawings bardha
drawings bardha 12 ditë më parë
Zëri😢😢😍😍😍😍😍🙈 Te lumte, vec vazhdoo!🔥🔥🔥🔥🔥
Kristi Idrizi
Kristi Idrizi Ditë më parë
Nuk ka kengetare te dyte si ty je e pa arriteshme , nuk kenaqem se degjuari kete kenge eshte mjalte ashtu si je dhe ti dhe nuk dua qe kenga te kete mbarim te lumte ishalla je ti fituese
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie 12 ditë më parë
🥺🖤
Sami Nebiu
Sami Nebiu 12 ditë më parë
Cc. Sbën kjo këng. Më e mir ishte ajobe 2019, ky stil nuk të ri sepse sje fifi ti...
Arilda Dauti
Arilda Dauti 12 ditë më parë
Ke frik si un😕
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
denis barahoxha7
denis barahoxha7 12 ditë më parë
Si gjithmon super yll dhe super kengetare 🔝👑 trujt zoti ❤️
Klodiana Arapi
Klodiana Arapi 12 ditë më parë
Burri im eshte fiksuar keq me kete kenge . MBAs tij Dhe une tashme 😅🥰🥰
leja rudi
leja rudi 12 ditë më parë
Suksese bukuroshe Texti shum kuptim Te bukur ashtu shum mir e kendon me shum Ndjenja ❤️🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰
Sandra Andra
Sandra Andra 12 ditë më parë
Fifi 👏🏻👏🏻
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
R N
R N 12 ditë më parë
valla bre me qeto balada po na shpifni tmerr aa 🤮🤮 sdi fifi fififi fifififififififiiiii flori mumajesi fifififififiififififi flori mumajesi nuk she sen tjeter
Elsa Elsa
Elsa Elsa 12 ditë më parë
Ne keng magjike 2021 ishte fantastike por kujtova dhe kengen akull qe mori shum zemren e shqiptarve suksese 🖒🖒❤
Xhejson Xhejsson
Xhejson Xhejsson 13 ditë më parë
Po mos te ishte per refrenin do ishte kenge pa thelb,prisja me shume nga fifi🤷‍♂️🤦‍♂️
Kejd Gishto
Kejd Gishto 13 ditë më parë
❤️❤️
eleo ima
eleo ima 13 ditë më parë
Je nje perle e vertete ☀️☀️
kristi robi
kristi robi 13 ditë më parë
O yll 😍😍😍😍😍😍
Odeta Mehaj
Odeta Mehaj 13 ditë më parë
Perl
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Sidrit Çollaku
Sidrit Çollaku 13 ditë më parë
Ada Furxhi
Ada Furxhi 13 ditë më parë
1 nga kenget me te bukura tek Fest Kenga Magjike sivjet. Deri tani hyn në Top 5 per mua. 😘 Kjo kenge eshte qetesi per shpirtin!
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 13 ditë më parë
I like krusita 😍😍😍
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Stop Injorances
Stop Injorances 13 ditë më parë
Perlë!
Kamela Hysenllari
Kamela Hysenllari 13 ditë më parë
nje perle e vertet
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
FiLMyPasion
FiLMyPasion 14 ditë më parë
Fantastike
Glenda Krasniqi
Glenda Krasniqi 22 orë më parë
E keni degjuar remixin e Krusites ???? supeeeer almores.info/rock/video/u6-SqmWIZdV0qKg
Edmond Hoxhaj
Edmond Hoxhaj 7 ditë më parë
Si ka mumdesi qe muzika eshte kaq e bukur?!!! Thjesh pa fjale. Pafund respekt dhe vlersim..!
Ela K
Ela K 14 ditë më parë
Kjo eshte shume e bukur bravo
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊
Emirjeta Koleci
Emirjeta Koleci 14 ditë më parë
Suksese
Endri_prifti4  ☑️
Endri_prifti4 ☑️ 12 ditë më parë
hey me ndihmon me nje sbc ? 😊