Komente
MR Mack
MR Mack 3 orë më parë
What language is this ?
Azaa Azjargal
Azaa Azjargal 6 orë më parë
wow😍😍
Elxhi2020 Elxhi
Elxhi2020 Elxhi 2 ditë më parë
Sdi cte te them 🙏
Nertila Cela
Nertila Cela 2 ditë më parë
Super
Fabiola Lumi
Fabiola Lumi 2 ditë më parë
Shum muzike e bukur
Radwan Farhati
Radwan Farhati 2 ditë më parë
😄
Raj Punia
Raj Punia 3 ditë më parë
EraJ🌹🌹
Ekaterine Magalashvili
Ekaterine Magalashvili 3 ditë më parë
Nice ❤🇬🇪
Arjeta Dema
Arjeta Dema 3 ditë më parë
Thumbs up 👍🏻 great music 🎶
Elaine Cox
Elaine Cox 4 ditë më parë
I love this song..beautiful
SHORENA CHUBINIDZE
SHORENA CHUBINIDZE 4 ditë më parë
❤🤦‍♀️💋
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 5 ditë më parë
E vetmja keng qe mundesh me bo replay deri 100 her e nuk behet bajat ta knaq veshin e trurin te lumt sukses e shendet Elgit 👌👍
Ohran Johnny
Ohran Johnny 6 ditë më parë
amen
Marinela Huma
Marinela Huma 6 ditë më parë
👏👏👏👌👌👌
redi tali
redi tali 6 ditë më parë
Super kenge super🤩🤩🤩🤩👏👏👏👏
Medo Nina
Medo Nina 6 ditë më parë
Love you ya 💙
Marina Doussoux
Marina Doussoux 6 ditë më parë
J'adore 🥰🥰❤
abibe abduramani
abibe abduramani 6 ditë më parë
💔💔💔💔💔💔💔
Naiara Gomes
Naiara Gomes 6 ditë më parë
Que música linda, gente tô apaixonada, por essa,e larg
Perry BurDina
Perry BurDina 7 ditë më parë
i don't what mean 😁but i like it from GREECE
Genti Metani
Genti Metani 22 orë më parë
Malakies lei ..gia tin agapi dld 😅
naiara gomes
naiara gomes 7 ditë më parë
Pena que não tem essas músicas w legenda em português
naiara gomes
naiara gomes 7 ditë më parë
Já tinha me encantado com larg Agora essa me apaixonei tbm Nossa que vontade de dançar Aprender dança do ventre
Francisco Aírton
Francisco Aírton 8 ditë më parë
@djalok faz um remix aeeer....
Sorina Ardelean
Sorina Ardelean 8 ditë më parë
Ti ho scoperto per caso e ascolto ogni giorno le tue canzoni toccano il profondo della mia anima Elgit ha una bellissima voce e le parole sono bellissime 💕💕💕❤️💞💖😘
dorina vruzhja
dorina vruzhja 9 ditë më parë
je flori no comment nuk ke kenge qe nuk ka kuptim
Amina Isaeva
Amina Isaeva 10 ditë më parë
Wow amazing voice 🥰
Carmen Stefania
Carmen Stefania 10 ditë më parë
Bravo!!!
Eliza Muça
Eliza Muça 11 ditë më parë
Congrats🤎🤎👑
Eliza Muça
Eliza Muça 11 ditë më parë
Literally an amazing song💕
Eliza Muça
Eliza Muça 11 ditë më parë
Masterpiece💞💞💞
Glenad Adëri
Glenad Adëri 11 ditë më parë
Text 100%, music 100% =🔥🔥🔥
Heart Broken
Heart Broken 11 ditë më parë
I dont understand every single word but it hits my heart and emotion..thanks to fb who drag me here.. ❤️ love from Philippines..🇵🇭
Rakin's Arena
Rakin's Arena 11 ditë më parë
Nice piece of work ❤️
Edwina Alungulesei
Edwina Alungulesei 11 ditë më parë
Sooo nice ! Congrats! Your fan from România 👌👏🎶
Кристюшечка
Кристюшечка 11 ditë më parë
Красивая песня какая , и исполнение 🔥❤️
Hậu Nguyễn
Hậu Nguyễn 11 ditë më parë
😭😔😟😦😧
Christina Ale
Christina Ale 11 ditë më parë
Wow
A3M FF
A3M FF 12 ditë më parë
زعمااا مكين حتي شي واحد غدي يهدر بالعربية
Blerta Buhaj
Blerta Buhaj 12 ditë më parë
😣💔 make me feel so broke ...
Ayuk Imut
Ayuk Imut 13 ditë më parë
I love it 😍😍 from Indonesia 🇮🇩🇮🇩🇮🇩
Ti Ti
Ti Ti 13 ditë më parë
👌👌👌👌
Estrella Touta._.13
Estrella Touta._.13 13 ditë më parë
La maravilla se volverá adictiva 😍🤍🥀
Raluka Chirescu
Raluka Chirescu 14 ditë më parë
Love it! 💖
Lindita Se
Lindita Se 14 ditë më parë
So beautifull musik wow .💯% ❤️ LOVE
Iftekhar Ahmad
Iftekhar Ahmad 14 ditë më parë
Ladies and gentlemen we finally found the song. Congratulations 👏👏🎇🎇.
aljem official
aljem official 14 ditë më parë
Love you boss your Legend. Love From Bangladesh 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Analia Manganaro
Analia Manganaro 15 ditë më parë
Love you sweetheart USA 🇺🇸 tung vetjem
Katerina F.
Katerina F. 16 ditë më parë
Mihaela Dumitru
Mihaela Dumitru 16 ditë më parë
Shume bukur ❤️
Beni Bunarxhiu
Beni Bunarxhiu 17 ditë më parë
[Verse 1: Noah] Ajo syte mi ka marre Prej dashnis qe pata une Mi ka thy qe kur ja fala E per fare i nderroi Ajo nuk pati marre Po lutet prape mu kthy Ama tradhtaret une i harroj S'dite as rrenat me mi bo S'dite jo nuk dite me m'genjy Nuk dite as me m'bo sikur m'do Ej nuk dite dite jo Krejt fjalet qe i ke thone Ti çova n'djall Atje ty ti kom lon [Chorus: Noah] Ti n'faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke Prap mi le mu krejt kto faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke [Verse 2: Elgit Doda] Jane shenjat qe i le S'e ke dit se sa po m'djeg E vetes nuk ja fale S'e ke dit se sa shume per mu ke vlejt E m'le pa fryme Merre zemren time maje Sa m'ke lendu, une e maj mend Se m'ka dhemb Jo s'pati ndjenja fare, jo nuk pat' E mrena shpirtin helm ma boni mu Dalengadale m'zhyti thelle e me thelle Se ti dhashe krejt Prej zemres e shpirtit me dolen E m'sollen prape atje E di ti jom prape me ty Dhe vetem te shoh se nuk di te te urrej Po ta kujtoj ty sa vrave, sa vrave, sa vrave Vazhdon e vret e nuk e di mo jo sa dhemb Me duhet ta ndjej [Chorus: Elgit Doda] Ti n'faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke Prap mi le mu krejt keto faje E le zemren qe t'ka dasht E m'the mu: "Merre maje" Se na nuk muna me kon bashke
Alan Welker
Alan Welker 17 ditë më parë
2021
ola Hasani
ola Hasani 17 ditë më parë
omg s 'ndaloj dot se e rikthyeri kete keng nga e para 💙
AK 47
AK 47 17 ditë më parë
Fanatics
Femi Kariçi
Femi Kariçi 17 ditë më parë
Y b
12345 12345
12345 12345 18 ditë më parë
nje super keng shum relaksuse bravo👏
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM 18 ditë më parë
almores.info/rock/video/vYiB2GJ9fJhlj9Y
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06 18 ditë më parë
🇲🇦🇲🇦❤️❤️I love the language 🇦🇱😍
Roberto Buzi
Roberto Buzi 18 ditë më parë
❤️
Matilde Mara
Matilde Mara 18 ditë më parë
Ta dua zerin❤️🙏
Gyulya Rubia
Gyulya Rubia 18 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Sø Lï Târ
Sø Lï Târ 18 ditë më parë
addiction 💔🥀🥀✌
Albi Albi
Albi Albi 19 ditë më parë
Vazhdo te jesh gjithmon ve tja jote Jam e sigurte de do jesh nga nje kengetaret e mire te shqiperise!!!
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 19 ditë më parë
Sa e bukur cdo kenge e jotja me pelqen 😊😍
Ubaid nawab
Ubaid nawab 8 ditë më parë
Whats is the meaning of this😎😍
Adriana Adrianafeta
Adriana Adrianafeta 19 ditë më parë
Super kenge 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Arta Binjaku
Arta Binjaku 19 ditë më parë
😥😥😥😥😥
Valmira Ndoj
Valmira Ndoj 19 ditë më parë
Hello Alart Band jeni grup fantastik dhe super të gjitha hitet tuaja janë klas kur do jepni ndonjë klip të ri . Këtë këngë e keni të bukur bravo .🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹
Erjola Llangozi
Erjola Llangozi 19 ditë më parë
Kenga me super ne bote bravo po kujt i eshte dedikuar kjo kenge😍😍😘😘
Pelivan Hoxha
Pelivan Hoxha 15 ditë më parë
Ty ty
Roku Kovaci
Roku Kovaci 19 ditë më parë
Gjej veten tek kjo keng dhe kto fjal sepse kam fal dashuri te sinqert dhe pa genjeshtra besoj se shum e pak e gjejn sot dashurin te sinqert dhe shum pak dashurojn me zemr po dicka di te them kam fal kam dashuruar kam ber per shum nga sa mund te bejn shum pak per personat e zemrs po prap nk jam pishman sepse ja kam fal dikujt qe mund te them i meriton deri diku dhe pse me ka ber qe ne momente te ndihem keq jam person qe fal di te haroj se ca me kan then apo kan fol me kaq po e mbyll flm elgit per kengen sa her jam e mrz ti je qetsia ime ❤
Fatmir Allushi
Fatmir Allushi 20 ditë më parë
Shkurt 2021😍
Χρυσα Λιονταρι βολος
Χρυσα Λιονταρι βολος 20 ditë më parë
Super hit Ka kuptim dhe ritëm Big Like
Arber Zeneli
Arber Zeneli 20 ditë më parë
👌👌
lissbeth Aviles
lissbeth Aviles 20 ditë më parë
I love your music, although i do not understand your language. From virginia.
Sara Cekrezi
Sara Cekrezi 20 ditë më parë
Keng perl
Oksana Haydey
Oksana Haydey 21 ditë më parë
🥺❤🇺🇦
Anna P.
Anna P. 21 ditë më parë
🔥😵
Cosmina Mitu
Cosmina Mitu 21 ditë më parë
Shume bukur !👏👏👏
Özgür Aytaç
Özgür Aytaç 21 ditë më parë
Aman tanrım sen harikasın dostum 😎
Anna P.
Anna P. 21 ditë më parë
Oh my gosh🔥😵 this is soooooo beautiful Song....
Uvejsa Rejan
Uvejsa Rejan 22 ditë më parë
Wooou shum e mir 👌
Erdi Neda
Erdi Neda 22 ditë më parë
ftijkhgjnn