Komente
Armelja Pajo
Armelja Pajo 10 orë më parë
😘😘
Humor Shqiptar
Humor Shqiptar 11 orë më parë
SUPER KONG BRAVOO BARDHI
Afra G.
Afra G. 12 orë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Lozi Lozi
Lozi Lozi 15 orë më parë
Super kenge
Jeton Kadriu
Jeton Kadriu 15 orë më parë
❤❤
Cassie
Cassie 5 orë më parë
💖💖💖
G Kristel
G Kristel 20 orë më parë
😍😍
Elinda Kelmendi
Elinda Kelmendi 21 orë më parë
SHUM PLDH!
- RB GENTI
- RB GENTI 22 orë më parë
Me :don't say it My brain : krejt pijet ti piva o ma diva 😂😂
Cassie
Cassie 4 orë më parë
🔥🔥🔥🔥
Greta Rusi
Greta Rusi 23 orë më parë
Lyrics 👇❤ Vi ti marr krejt shoqet Se jom favorit, pik pik Po nuk di me t'ble trandafila S'jom romantik Hey, a je real a plastic? Nese je lodh une per ty bona karrik Mi ke lu ment e kres zemer Ke pi shum mos po vill zemer Merri shoqet nejen e vazhdojna en banes temen Mtha: ik idiot Kom pi weed I pit sjom, ik idiot M'tha: ik idiot T'i blej do diamanta Ik idiot t'i blej edhe do qanta Ik idiot t'i dhash krejt qa pata Ik idiot.. A nuk po t'vjen gjynah, Krejt pijet i piva, Vec per ty o my DIVA. A nuk po t'vjen gjynah, V.I.P tavolina, Veq per ty o my DIVA. A nuk po t'vjen gjynah, My DIVA, A nuk po t'vjen gjynah, My DIVA, Oj goce em dogje, u bone kurioze Kur un dola pak me shoqe Kur e more pozen gati um alivanose C4 thoben paske ardh e armatosne Ich bin Bardhi, weist bin cocain Du bist meine princessin, ssin sin U afrova me vet qa po pin E ajo m'tha: Auf wiedersehen, sehen, sehen,. M'tha: ik idiot T'i blej do diamanta Ik idiot t'i blej edhe do qanta Ik idiot t'i dhash krejt qa pata Ik idiot.. A nuk po t'vjen gjynah Krejt pijet i piva Vec per ty, oh my DIVA A nuk po t'vjen gjynah V.I.P tavolina Vec per ty, o my DIVA A nuk po tvjen gjynah, My DIVA A nuk po t'vjen gjynah, My DIVA.. 4x Eyo bomba clack, ty t'kom pa n'tik tok Eyo mos u nal posht nalt non stop A nuk po t'vjen gjynah,.... Likee 💕
Smart Phone
Smart Phone Ditë më parë
Suksese💖💖
fouoii gyhh
fouoii gyhh 23 orë më parë
😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🤩😘🤩
Τζεσινα Μποτσι
Τζεσινα Μποτσι Ditë më parë
Ti se ke meritu ni zemer tpaster! 🔝
Majliii
Majliii Ditë më parë
fouoii gyhh
fouoii gyhh 23 orë më parë
Bos je aa
Mimoza__7
Mimoza__7 Ditë më parë
𝑹𝒆𝒔𝒑𝒆𝒌𝒕 ✨🖤
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💟💖💟💖
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💥💜💜💜
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💣💣💣🔥🔥
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
😍😍😍
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💓💓💓
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
❣❣❣❣
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
❤❤❤
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
😚😚😚😚
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💥💥💥
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💖💖💖
Florjesa Omuri
Florjesa Omuri Ditë më parë
❤️❤️
Franceska Hida
Franceska Hida Ditë më parë
🥺🥺
ernis berisha
ernis berisha Ditë më parë
Bos je aa
Mirjam lipe
Mirjam lipe Ditë më parë
Kenga më vari lesht qe ekziston..😝
Anxhela Dimo
Anxhela Dimo Ditë më parë
😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🤩😘🤩
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💥💥💥💥
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
👌💋💋💋
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
💋💋💋💋
Cassie
Cassie Ditë më parë
"Ik idiot " love you Bardhi🥰🥰🥰🥰
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
👌👌👌👌
Cassie
Cassie Ditë më parë
Urime 3 miljon ishalla shum tjera
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo Ditë më parë
👏👏👏👏
ქოЄსძĄ ЄსძĄ
ქოЄსძĄ ЄსძĄ Ditë më parë
*_Vec per ty oh ma DIVA_* 💘💘
BeSiiX N.
BeSiiX N. 2 ditë më parë
Zonin si t'Butrint Imerit 🙄
Tihana Ivanov
Tihana Ivanov 2 ditë më parë
Top
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
💋💋💋
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
💘💘💘
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
💋💋💋
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
👍👍👍
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
❤❤❤
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
💥💥💥💥
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
👍👍👍
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
👍👍👍👍
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
💥💥💥💥
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 2 ditë më parë
Urime 3 miljon ishalla shum tjera
ardit elezi
ardit elezi 2 ditë më parë
Kenge me shum kuptim 😥😥🙏
Cassie
Cassie 2 ditë më parë
"Ik idiot " love you Bardhi🥰🥰🥰🥰
Iam Lisa
Iam Lisa 2 ditë më parë
Ik idiot
fghjk fhjj
fghjk fhjj 2 ditë më parë
😍😍😍
Cassie
Cassie 2 ditë më parë
Divaaaaaaa
Majlind Shahini
Majlind Shahini 2 ditë më parë
Super
gentrit duraku
gentrit duraku 2 ditë më parë
a Ikioi
Hasani Dashmir
Hasani Dashmir 2 ditë më parë
😍😍😍😍
FF BABO
FF BABO 2 ditë më parë
Kazino ne ramazan🤣🤣
Kumrisha Gashi
Kumrisha Gashi 3 ditë më parë
O ti djal sa muziken e mir
Egzona Egzona
Egzona Egzona 3 ditë më parë
Ooo my Diva brehh 🦋💙💥💥
Egzona Egzona
Egzona Egzona 3 ditë më parë
Bardhii iss the fireeeeee 🔥🔥🔥💙🦋
opzz xsin
opzz xsin 3 ditë më parë
👍👍👍👍
Xhoi Nikaj
Xhoi Nikaj 3 ditë më parë
😘😘😘
Alteo Anaid
Alteo Anaid 3 ditë më parë
Te lumt ajo goi kjo vlen per ato femra qe jan per interes tek meshkuit dhe kerkon shum nga ai kur nuk ka dhe detyrohet mashklli me bo shum gjona te kqia per te fitu lek me i ble dashuris qe i hec me i teresa keshtu e mendoi
opzz xsin
opzz xsin 3 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Kumrisha Gashi
Kumrisha Gashi 3 ditë më parë
♡♡♡♡♡♡
Kumrisha Gashi
Kumrisha Gashi 3 ditë më parë
O sbs
Donika Mehmeti
Donika Mehmeti 3 ditë më parë
No me...
Uresa Elshani
Uresa Elshani 3 ditë më parë
🥺🥺❤
Nori Murati
Nori Murati 3 ditë më parë
Shume kenge e bukur👏Nuk habitem se ti cdo kenge e ke te bukur.❤❤❤👌👏
Afra G.
Afra G. 3 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Artur Koci
Artur Koci 3 ditë më parë
Nje super hit vella keshtu eshte kjo bot
Wikoo Kkoo
Wikoo Kkoo 3 ditë më parë
🔥🔥🔥
opzz xsin
opzz xsin 3 ditë më parë
1.6 million klikime per dy dit e 28.000 likes ? Kon doni me rrejt mos bleni klikime
Nardi Sofi
Nardi Sofi 3 ditë më parë
💖
Vera Alimehmeti
Vera Alimehmeti 3 ditë më parë
une dhe dashuri ime jeto shume larg dhe mos tardhtoj kurre😢😓
Zize Morina
Zize Morina 3 ditë më parë
suksese bardhi💞💞
opzz xsin
opzz xsin 3 ditë më parë
👍👍👍
Menti Tusha
Menti Tusha 4 ditë më parë
Fakju
Fida Mustafa
Fida Mustafa 4 ditë më parë
Susan chase 3AM is the first 3tcshzh34874577
Rina Loredana Topic
Rina Loredana Topic 4 ditë më parë
in love with this song
Gazmend Idrizi
Gazmend Idrizi 2 ditë më parë
me too!