Mandi - Panda
3:17
28 ditë më parë
Mandi ft. Renis Domi - Europa
3:10
Mandi  - Shume luftova
4:17
2 muaj më parë
Mandi - Urime princeshe
2:51
2 muaj më parë
Mandi - Emilia
2:56
3 muaj më parë
Mandi - Rumiana
3:54
3 muaj më parë
Mandi - Ty te kam syte e mij
4:21
Mandi ft. Mikel Elmazi - Perla
3:28
Mandi - Israel
2:21
4 muaj më parë
Mandi - Zemren ma ke zemru
3:05
Mandi - Ragip
3:33
5 muaj më parë
Mandi - Iluminati
6:07
6 muaj më parë
Hysen Trubareva - Crazy mama
2:35
Mandi - Good Morning
3:08
6 muaj më parë
Mandi - Hena shkelqimtare
3:22
6 muaj më parë
Komente
Ντονικα Μπεγκα
Ντονικα Μπεγκα 2 orë më parë
O zot sa te mire we jeni zoti ju ruajt dhe ti falte Princeshat dhe princin tende ❤️🙏🧿🙋‍♀️
Ντονικα Μπεγκα
Ντονικα Μπεγκα 2 orë më parë
O zoti ju ruajt o 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟na sheroni na stresi jeni te mrekullushme 🙏❤️🙋‍♀️🧿🌟👍🏆
Ντονικα Μπεγκα
Ντονικα Μπεγκα 2 orë më parë
Rrespekt 🙏🙏🙋‍♀️🌟🌟🌟🌟
Keremm Zeybek
Keremm Zeybek 6 orë më parë
Limonada soy ye İlkay limonuda 😂😂😂
Ilie Andrei
Ilie Andrei 7 orë më parë
cea mai tare piesa sistem turbat
Aşkın Dakak
Aşkın Dakak 7 orë më parë
çok şukar türkiyeden selamlar
ritushi ritushi
ritushi ritushi 7 orë më parë
Jasha yes muzica ❤❤❤❤❤❤👈
Inisa Cali
Inisa Cali 10 orë më parë
6
Demir Buchakov
Demir Buchakov 11 orë më parë
❤❤❤❤🇧🇬❤❤🇧🇬❤❤❤
betim firaj
betim firaj 12 orë më parë
shm bkr kenga
Milivoj Jovanovic
Milivoj Jovanovic 13 orë më parë
None tu
Denil Style
Denil Style 14 orë më parë
🇹🇷🇧🇬❤❤
Николь Васина
Николь Васина 19 orë më parë
хз
Svetlana Djordjevic
Svetlana Djordjevic 22 orë më parë
TOP SONG 👍
Halil HALIL
Halil HALIL 22 orë më parë
9tS
Nic The King
Nic The King Ditë më parë
Rroft rraca cigane
IMane der
IMane der Ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷✅✅✅✅✅✅✅🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿✅✅✅✅
Gentjana Kaja
Gentjana Kaja Ditë më parë
Hallall ta boft Zoti Mandi. Je 1shi i shqiperise. ❤
Dimitar Govedarov
Dimitar Govedarov Ditë më parë
Наи големия 👍
Andreea Gheorghe
Andreea Gheorghe Ditë më parë
România 🇹🇩❤️
Samsung Family
Samsung Family Ditë më parë
L bana
Pokemonn
Pokemonn Ditë më parë
2021 💪👑
Ridwan Iwan
Ridwan Iwan Ditë më parë
Fakai sampo d sabun.. .
Asiye Asiye
Asiye Asiye Ditë më parë
Süper ❤❤❤
Shyqyri Dekavelli
Shyqyri Dekavelli Ditë më parë
Ju qe keni zera kaq te bukur dhe qe jeni me te miret, pse nuk merni pjese ne festivalet e ndryshme, si kenga magjike, festivali ne RTSH, etj.
Elmi Rrezja
Elmi Rrezja 2 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
eticet Zyplie
eticet Zyplie 2 ditë më parë
Hi Mandi : pls : ylli I Bukur is : esht vetem : Fjala:::NENA::::::te lutem : bej nje keng : per : nenat : e vaujtura: : ::::::dhe : Shqipetaret : qe ska : FE: Duan : ta : Zhdukja : Fjalen : NENA:::pls : Mandi : Mandi ::: Fjala: Neba: Esht : Fjal e 🕋Allahu Ekber : : Sot kam pare : nje vidio : te Bes: Sallat : qe ne Shqiperi : Duan ta heq in : fjalen : Nena: :::::pls : Mandi : cfar Behet : keshtu ne Shqiper : ?: te lutem me Le nje number : te What Saap: : : Na shkruj po ne ket : pergjigje: : ne YOUTYBE: pershendetje : Miea: Abu Dhabi JARAB:Subhan Allah : :
ANDERSON GJEKA
ANDERSON GJEKA 2 ditë më parë
ca shtiva me KALLASH💪🔝🇦🇱🔝🔥
Hatice Osmani
Hatice Osmani 2 ditë më parë
Ma i miri kengtart
Ermin Ademovic
Ermin Ademovic 2 ditë më parë
Extra🥰
eticet Zyplie
eticet Zyplie 2 ditë më parë
Hi : Mandi : ::::po deshe qe te::: Arrish;;;;;;;Majen:::::e Piramides:::::::Me so : Englishten:::::"hu ne nje kurs::::::per gjuh Engleze:::Best Regards: Mira : nga: Abu Dhabi 🌼🕊Allahu Te dhasht vetem : Suksese🌟🌟🌟🌟
Fredu Te.du123
Fredu Te.du123 2 ditë më parë
Ok
hele nieves
hele nieves 2 ditë më parë
😍
روجر الذهبي
روجر الذهبي 2 ditë më parë
حيالله💗🌸💗
Dabijel Alic
Dabijel Alic 2 ditë më parë
Všvđz
ianis Dimitrov
ianis Dimitrov 2 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ j'adore
Semsi Mustafa
Semsi Mustafa 2 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💋💋
Kenza Kenza
Kenza Kenza 2 ditë më parë
ما هذي اللغة ؟؟ رائعة 😍😍
cz edi
cz edi 2 ditë më parë
Muzica de grind sa ma bata tata
cz edi
cz edi 2 ditë më parë
Da
AdrixanoPlaxys
AdrixanoPlaxys 2 ditë më parë
🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶
Anxhela
Anxhela 3 ditë më parë
😭😭😭😭😭
Anxhela
Anxhela 3 ditë më parë
Bravooo
A Krasnić
A Krasnić 3 ditë më parë
❤️
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 3 ditë më parë
Cute, adorable 🤣🤣🤣😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 3 ditë më parë
GREAT SONG 🇦🇱🔥🔥🔥🇦🇱🔥🔥🔥🇦🇱 ( I LOVE YOU DO TE MA THUASH) 🥰
mUrAt
mUrAt 3 ditë më parë
Great bro 🇦🇱🇹🇷
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 3 ditë më parë
JUNE 2021, SUPERB 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GREAT SONG 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱♥️🔥
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 3 ditë më parë
Great combination 🥰🥰🔥🔥🔥🔥
Neriman Özdemir
Neriman Özdemir 3 ditë më parë
Love Mandi from Turkey 😀😀selamünaleyküm
Greta Shkembi
Greta Shkembi 3 ditë më parë
14.06.2021
Greta Shkembi
Greta Shkembi 3 ditë më parë
17:51
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 3 ditë më parë
😅
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 3 ditë më parë
Kto sene ndodhin veq gekauft ti
Majko Misha
Majko Misha 3 ditë më parë
Je imall mandi pz bravo vllacko
Emin Agalarov
Emin Agalarov 3 ditë më parë
Thank s 🔥🔥🔥🎶👍
mali shimon
mali shimon 3 ditë më parë
🥰🥰🥰
Karima TAAMALAH
Karima TAAMALAH 3 ditë më parë
BRAVO MANDI
Adile Gashi
Adile Gashi 4 ditë më parë
Ich liebe es vol schön
Sukran Tasli
Sukran Tasli 4 ditë më parë
0bbbbbbbb bbnnnb
eticet Zyplie
eticet Zyplie 4 ditë më parë
Ngjyra: Gri: : Esht Ngjyra me clas: Per ty Mandi : ::::::te shkon : Shum veshje : Sport : : : : ::::::Bej nje : Keng ::::::::per : : Njerezit qe duro jn : Cdo gje ne :::Jet:::::::::::::SaBer=Durim: ::::Best Regards: Mira: Abu Dhabi::🍀
EMİRHAN KASAP
EMİRHAN KASAP 4 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
eticet Zyplie
eticet Zyplie 4 ditë më parë
Selam Alejkum : Sabah I khir=Good morning : : 👑
Mirela Boronica
Mirela Boronica 4 ditë më parë
2021😜😜
Seide Ballashiti
Seide Ballashiti 4 ditë më parë
Ma e bukur se madona diamantin ke dora 🙈🙈💍💍💎💎
Viktor Leka
Viktor Leka 4 ditë më parë
Jeni te mrekullushem bravo just knoft zemra
Kirilova Kirilova
Kirilova Kirilova 4 ditë më parë
🇧🇬🇦🇱💋💓💓🔥🔥😻👌👌😍😍😍😍😍😍😍😍💯💯💯💯💯🤩🤩🤩🤤💥💥😄😄😍😍😍😘😘😘 tedua shume 💝 mandi
MuhammadTheProphet
MuhammadTheProphet 4 ditë më parë
🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱
Vjollca Suci
Vjollca Suci 4 ditë më parë
Bem baba te te ngjaj marshalla drita e vogel ❤️🌟🙏🙏🙏
Zana Mita
Zana Mita 4 ditë më parë
Je ylllll keshtu vazhdo zoti te dhente shendet dhe lumtuti vetrm suksese te kesh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ibraliu Cristian
Ibraliu Cristian 4 ditë më parë
Nje kenge shume bukur mandi te uroje sukse
Shortest clip's
Shortest clip's 4 ditë më parë
Love from pakistan 🇵🇰
Elmi Rrezja
Elmi Rrezja 4 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👊
Gerald Idrizi
Gerald Idrizi 5 ditë më parë
a ngjohet muzika 2021
MuhammadTheProphet
MuhammadTheProphet 5 ditë më parë
❤️🇮🇹🇦🇱
eticet Zyplie
eticet Zyplie 5 ditë më parë
Mashallah : Mandi : Kur be ti esht I veshtir : : Te ikesh qysh ne 1990: Esht shum e veshtir te kthehen me ne Shqiperi : : : : Emigrantet : : Jeta : esht aty ku esht puna: : : El hamdyrrylah: Habibi : =Respekt nga Abu Dhabi 🌼🕊🌈🌟🕋⚖✔✔✔✔
VALENTINO Mybach
VALENTINO Mybach 5 ditë më parë
Mashalllah Song Respekt per ty ♥️☝🏻👑😉
Ana
Ana 5 ditë më parë
Nice . Like 👍
Ali iliev Mihaylov
Ali iliev Mihaylov 5 ditë më parë
Genial