Komente
Maria
Maria 4 orë më parë
She's looking amazing 👌😍
Enxhi. q
Enxhi. q 10 orë më parë
Super keng ❤
Rina Rina
Rina Rina 11 orë më parë
Bravo Ronela ke thy rekord ne music me kete keng super
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 14 orë më parë
Super musika beee amo per kercim nuk paske lidhje hiq
Erdan Bilali
Erdan Bilali 20 orë më parë
RONELA IS THE BEST ALBANIAN MUSIC...
Xhesika Cerri
Xhesika Cerri Ditë më parë
Ty te shkon vetëm me kënduar rrep kto këng sta kan hijen... Hap ndonjë këng rrep jam fanse jote
a room in the moon
a room in the moon Ditë më parë
ti nuk t len me u merzit
Toni Elton
Toni Elton Ditë më parë
Te fus nje an bythe ronela fluturon nga xhami me imagjinat.
Ange La cailloux
Ange La cailloux Ditë më parë
Wesh la tante de constance ça va ??!!!!!!!!
Constance Snk
Constance Snk Ditë më parë
Pouhahahha
M Cn
M Cn Ditë më parë
Niceee❤️very good song. I dont understand anything😅
Luan Feza
Luan Feza Ditë më parë
Bravoo ronela
ervin dushku
ervin dushku Ditë më parë
E modhe je
Jona Kero
Jona Kero Ditë më parë
Ceshte kjo ..kjo do te behet me pahiri artiste..eshte komplekt skandal..e ka thene mire cani kjo kot fare..llafe me vend.
¡KillerWTF XD
¡KillerWTF XD 2 ditë më parë
Esteba descargando un video y me trajo aca xd
alison henrique
alison henrique 2 ditë më parë
Olha aí galera para ficar melhor para você baixar www.mediafire.com/file/flqp59z4yei9rt5/Tesouro_de_jogos_By_Game_Play_Br_Droid.apk/file
The Masturbator
The Masturbator 2 ditë më parë
Potangina
edlira lushi
edlira lushi 2 ditë më parë
Je originale 👍
AE Vicky
AE Vicky 2 ditë më parë
Super🔥❤🙌
Takutaku5877 Takutaku58775877
Takutaku5877 Takutaku58775877 2 ditë më parë
😂😂😂😂😂 kur u bere dhe ti kengetare ,ti duhet te ishe ber hartimse 🤮🤮🤮
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 2 ditë më parë
kenge eksituese😅😅😅😅😅😘 ta degjosh me volum ne maximum
Eljana Buci
Eljana Buci 2 ditë më parë
je kapiten po un jam fari.........................
MM Di
MM Di 2 ditë më parë
M..a shum tundet se kendon kegetare pa lidhje fare sikur me i pas hyr gje mren kedon
gisi caca
gisi caca 2 ditë më parë
Qyqa mi none c thot kjo mo E degjoi mami kete kengen me futi me shapk me la cyryke
Kristli Nice
Kristli Nice 3 ditë më parë
Je fantastike 💥💥💥💥
Amor Amor
Amor Amor 3 ditë më parë
👑👑👑👑👑
Skenda 1234
Skenda 1234 3 ditë më parë
Bravo .
Skenda 1234
Skenda 1234 3 ditë më parë
Jepi .koronado
Skenda 1234
Skenda 1234 3 ditë më parë
KENGA ,E. MIR .POR KY MBIEMRI (HAJATI)PAK ,E QUDITSHME 😀
Girl and The World
Girl and The World 3 ditë më parë
Shum bullicë
Skenda 1234
Skenda 1234 3 ditë më parë
Lo BULLIC PA BRINA
Klodi Xhelali
Klodi Xhelali 3 ditë më parë
Shume e bukur kenga Bravo Shume suksese
XH H
XH H 3 ditë më parë
Ky djali qenka shumë i mirë seriozisht😂😋
Zeqa Mazreku
Zeqa Mazreku 3 ditë më parë
The queen
R N
R N 3 ditë më parë
kto kang e fundit qe po i sjell sdi qfar t them veq DESHTIM mas DESHTIMI
Or Lando
Or Lando 3 ditë më parë
kujdes se e theve hahaha
Zemri Agrippa
Zemri Agrippa 3 ditë më parë
ach ti kish pas nje 20 kil me pak
Eva Rriska
Eva Rriska 3 ditë më parë
Bukur floket bjond3 zemra 🥰🥰
Eda Bullakja
Eda Bullakja 3 ditë më parë
Simply magnificent! Nje bravo te madhe goce👌🏻
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha 3 ditë më parë
Ronela💫👏
ady ady
ady ady 3 ditë më parë
Ronela pyet djemt per ndonje liber per ndonje poezi. Djemt ahuuu ku di une nga kto. Djemt pyesin Ronelen di me bo naj kong te sukseshme pa seksizem ? Ronela ahhaauu ku di une nga kto 🖕🖕
ervelind merdiku
ervelind merdiku 3 ditë më parë
Like kush deshiron ta shikoje njeher te vetme Ronelen ne eurovision🥰👍🏻
Juni Kulu
Juni Kulu 3 ditë më parë
Kenget i ke tbukra po ke harru me ble klikime hah
Elena leni
Elena leni 4 ditë më parë
Love love love.
Halit Skarra
Halit Skarra 4 ditë më parë
Po ne hale a ke bo seks!!!!
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 4 ditë më parë
Yyyyyy awesome 😂😉😉super me pelqen cmenduria jote 😘ngjajm😘😘😘😘😘
h4ck3r007
h4ck3r007 4 ditë më parë
E qna prishe ramazanin 🥵🤣🤣
Arsim Sylejmani
Arsim Sylejmani 4 ditë më parë
E veqant dhe shumë pozitive je ti :::✨✨✨✨✨✨✨✨🎶🎶🎶🎶🎶🎶🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Izaura
Izaura 4 ditë më parë
Jua ndeze llambat te gjitha moshave me kete kenge..Ju ishin fikur nga covid 19..😂😂😂😂😂
lkz 2
lkz 2 4 ditë më parë
I don't understand a single word but I love her songs
Fabiola C
Fabiola C 4 ditë më parë
Awww i like it .different
Elena
Elena 4 ditë më parë
Ndonje perputhas ? 😂😂
My Home
My Home 4 ditë më parë
Sa e ka bythen 😅😅😋😋😋🤭🤫🤐 ..edhe pak edhe pak 😘🥰
bla blu
bla blu 4 ditë më parë
Sa te shijon bytha bukur ste shijin kenga 😍
Gashi Drita
Gashi Drita 4 ditë më parë
Nuk je tu dhez hiq oj Ronel🤷‍♂️ Edhe deshen dil bo skena intime prap asgjë Kshtu qe shume palidhje teper🤑
Princes Fjona
Princes Fjona 4 ditë më parë
Sa kg do tket shtua kjo Ronela 🙈🙈🙈 Marshalla 😍😍
Alba Al
Alba Al 4 ditë më parë
✨✨✨✨ like kujt i pelqen Ronela
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 4 ditë më parë
Po valla edhe tezja don me kendu nje dit po shumm peshon moj femen
Tiiijoo KTR
Tiiijoo KTR 4 ditë më parë
prologue 😂 as vet se din qka i bje .. fadass bit**
Xhn Kmm
Xhn Kmm 4 ditë më parë
Se te duam te flasim Nrroje pak Timonin krah kundert na sill ndonje tjeter se na le pa kenge vere tani dhe jo kaq shume sx Brenda. Kur do text mthuaj mua se do ti bej falas seriozisht. RSPK
Algerta Isufaj
Algerta Isufaj 4 ditë më parë
Ylll kenga bravooooo, kishe kohe Pa nxjer nje keng me ritem te bukur, bravo keshtu vazhdo
silva ukaj
silva ukaj 4 ditë më parë
🔥🔥🔥👌
ROG
ROG 4 ditë më parë
Per muzik je unike, Qa trupi o zott ❤❤❤
Erda Tasholli
Erda Tasholli 4 ditë më parë
💎💎💎
V K
V K 4 ditë më parë
Feature me young zerka mungon
Xhoi Bare
Xhoi Bare 5 ditë më parë
like kush do humbi virgjerine me kete kenge :P
Majlinda Gegaj
Majlinda Gegaj 4 ditë më parë
Hahahahahaha
Bekim Dugolli
Bekim Dugolli 5 ditë më parë
Bukur👑
spain spain
spain spain 5 ditë më parë
Po shyqyr mi ronela se mezi kemi pritur
Everta Rapaj
Everta Rapaj 5 ditë më parë
Ka me u bo hit veror qe ne prill 💪
Feston Gashi
Feston Gashi 5 ditë më parë
Ehhh bre qe me ke kall krejt. Ku me dit qka kisha ba veq per ni takim me ty 🔥🔥🔥🔥
Seri Sinomati
Seri Sinomati 5 ditë më parë
✨✨☄️☄️🔥🔥
Boby Fast
Boby Fast 5 ditë më parë
Hahahahahah,per pak,sa s'mu duk si Meghan Trainor me ato flok bjonde,pz hahahahhaahahha
mαr'
mαr' 5 ditë më parë
Imagjinoni ta degjoni kte kengen me njerzit e shpis afer , fluturon nga dritarja fishek😂😂
Reila Pepaj
Reila Pepaj 5 ditë më parë
mαr'
mαr' 5 ditë më parë
@Reila Pepaj e madhe✌😂
Reila Pepaj
Reila Pepaj 5 ditë më parë
I/E madh/e kenke😂😂😂
just smile
just smile 5 ditë më parë
lot😂
Erisa Lila
Erisa Lila 5 ditë më parë
Je shume femer legjendare
Arsi Muca
Arsi Muca 5 ditë më parë
Gjithmon me e mira 😍👑🌟🔥
Nico Nico
Nico Nico 5 ditë më parë
Po ta thejka qeky ritem hëmëm😍😍👌🏻👌🏻
Majlinda Gegaj
Majlinda Gegaj 4 ditë më parë
Kujdes🤣
Jolanda Topalli
Jolanda Topalli 6 ditë më parë
Bravo Ronela
Maria Gano
Maria Gano 6 ditë më parë
Super 🌟🌟🌟🌟
Louis L
Louis L 6 ditë më parë
Një yll dmth.
G B
G B 6 ditë më parë
Zerkinjo eshte vetem klip zemra 😂 se mos po na peson ndonje atak kardiak 🤣🤣
Katerina Rungo
Katerina Rungo 6 ditë më parë
shum e bukur kenga Muzika ngjan afersisht shum me kengen e Don phenonit 'kena pare'
klu kla
klu kla 6 ditë më parë
Ronela nje kengetare per tu vleresuar vertet ne çfar do lloj aspekti😍. Se kuptoj ca e ca tipe te vetequajtura kengetare ,marin me miljona klikime dhe nje artiste si Ronela shume pak 😒.