Mamat Sipas Horoskopit
6:11
Muaj më parë
Shoqja Supersticioze
1:41
3 muaj më parë
My Bestie Me Ben Make Up-in
23:22
Mama dhe Cuni (Skece 71 - 114)
1:14:21
Mama dhe Cuni (Skece 23 - 70)
1:09:04
Mama dhe Cuni (Skece 1 - 22)
20:29
Vezirja Lexon Kesulekuqen
5:09
Vezirja - Star (Parody)
3:54
Kenga Ime 1932
4:08
Vit më parë
Flasim Per Lesh
7:41
Vit më parë
Vizatova Nje Goje Te Re
9:20
Sfida: Thonj 10 Centimetra
10:09
Garderoba e VEZIRES +
9:58
Vit më parë
VEZIRE MAKEUP TUTORIAL
19:04
VEZIRE - NMPT (Parody)
3:55
VEZIRE - BLING BLING (Parody)
2:04
VEZIRE - SUFLLAQE (Parody)
3:18
NORMALEX - TJETERSOJ
4:05
3 vjet më parë
Komente
Irej M
Irej M Ditë më parë
Hahaha as like shkojne per alexin dhe per mamane e tij 😂😅😅😂😂😂
Dhoro Lina
Dhoro Lina 2 ditë më parë
Haha
Servis Korca
Servis Korca 2 ditë më parë
Like
Dashi Cake
Dashi Cake 3 ditë më parë
save
Dashi Cake
Dashi Cake 3 ditë më parë
asve
Stela Frroku
Stela Frroku 3 ditë më parë
😅😆😂
Gentiana Hoxha
Gentiana Hoxha 3 ditë më parë
Ca Ben o ma Ti pi drog Uou ca thua moj🤣🤣🤣🤣
Lumturie Rucolli
Lumturie Rucolli 3 ditë më parë
Vezire Koçifoz
Lumturie Rucolli
Lumturie Rucolli 3 ditë më parë
Alex
Lumturie Rucolli
Lumturie Rucolli 3 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Lumturie Rucolli
Lumturie Rucolli 3 ditë më parë
Mathje
Lumturie Rucolli
Lumturie Rucolli 3 ditë më parë
Hahhahahahhahahahahhahhhhhhhaaahahhahahah
Melina Visa
Melina Visa 4 ditë më parë
😂😂
Alteo Daiko
Alteo Daiko 4 ditë më parë
😂😂
Irena Stafa
Irena Stafa 4 ditë më parë
Tr6a7
Erselia Berziu
Erselia Berziu 5 ditë më parë
Jam vezirja të hëngërt flama Sa kam qesh
Tefta Kaca
Tefta Kaca 5 ditë më parë
💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
GERONTA SPAHO
GERONTA SPAHO 5 ditë më parë
Hahahahhahaha
ꜰꜰ ᴅᴇᴀɴɪ
ꜰꜰ ᴅᴇᴀɴɪ 5 ditë më parë
1:57
Bledar Jolla
Bledar Jolla 5 ditë më parë
Une jam Luani Mami Gaforrja Babi Ujori Motra Vellai Shigjetari
Bledar Jolla
Bledar Jolla 5 ditë më parë
Ma ma . Nderkohe mami .ca keeee🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
marjeta sefa
marjeta sefa 6 ditë më parë
a ju pelqen
Enesa Enesa
Enesa Enesa 6 ditë më parë
Alex mamin e ke shume te mire dhe mamin e ke shume per te qeshur mua me ben shume per te qeshur dhe ti je me I Miri ne gjithcka.
Enesa Enesa
Enesa Enesa 6 ditë më parë
Dhe Sami eshte vellai yt
GERONTA SPAHO
GERONTA SPAHO 6 ditë më parë
Jo te lutem mos bej keshtu qetesou 😈
GERONTA SPAHO
GERONTA SPAHO 6 ditë më parë
Te lutem me leco nje prralle te lutem🥺🥺🥺🥺🥺
GERONTA SPAHO
GERONTA SPAHO 6 ditë më parë
Shume kenge e bukur por beni do nje tjeter 🥺
Rajmonda Janaqi
Rajmonda Janaqi 6 ditë më parë
O aleks je super
Rea Bejleri
Rea Bejleri 7 ditë më parë
Alex seitaj 👏👏
Κλάους Γιασαρλλάρι
Κλάους Γιασαρλλάρι 7 ditë më parë
😍😍😍😍😍😘😘😘
Κλάους Γιασαρλλάρι
Κλάους Γιασαρλλάρι 7 ditë më parë
Shum e bukur kjo kenge vet e ke shpikur apo e di 😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😃😃😃😃😊😊😊😘😘😘😍😍😍😍😍
ALESIA ELEZAJ
ALESIA ELEZAJ 7 ditë më parë
💜💜
Ador Themeli
Ador Themeli 8 ditë më parë
Shiko më poshtë E futa në bodrum dhe ma vodhi nusja e Çomes
Enesa Enesa
Enesa Enesa 8 ditë më parë
Alex kam nje pyetje te pelqejne power puff grils.
Edi Hoxhaj
Edi Hoxhaj 8 ditë më parë
Am not redi
Xhesika Lleshi
Xhesika Lleshi 8 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahahaha sa gallat ky Alexi
tefta rizaj
tefta rizaj 8 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌
Lipi Pilo
Lipi Pilo 9 ditë më parë
Wow
Enesa Enesa
Enesa Enesa 9 ditë më parë
O Alex kam nje pyetje Semi eshte vellai yt
Enesa Enesa
Enesa Enesa 9 ditë më parë
Alex mamin e ke shume per te qeshur mua me ben shume per te qeshur 😅😅😅😅😊😊😘😘
The Lochness girl
The Lochness girl 9 ditë më parë
Si e ka emrin kenga origjinale
Lorena Lori
Lorena Lori 10 ditë më parë
Aleks si i luan te dyja rolet menjehere je shume i shpejt
luljeta cobo
luljeta cobo 10 ditë më parë
O vezire pare she shenbet
Nusha Nikolli
Nusha Nikolli 10 ditë më parë
🤣😅
Ervin Ervin
Ervin Ervin 10 ditë më parë
Ju. Shikoj. Shpesh
Ervin Ervin
Ervin Ervin 10 ditë më parë
Jeni. Gallat fare. Ncirni ndonj. Vidjo. Tjeter. Ju. Lutem. Se. Jeni. Shum. Per. Te. Qesh. Ju. Shikon. Gjithmon. Ju lutem. Nxirni. Ndonj. Vidjo. Te. Tjeta. 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍
Fabian Roci
Fabian Roci 10 ditë më parë
Kur do besh skece te tjera me mamin na ka marr malli 😣🥺 per skecet e tua je nje talent i lindur👍👍😎🔥
Tefta Kaca
Tefta Kaca 10 ditë më parë
Po ca do ti Po ku di un Po kur se di ti do ta di un Hahahahahahahahahahahahah
Iris Zeqiraj
Iris Zeqiraj 10 ditë më parë
vezi i ka floket e shkurtra sepse eshte cun dhe eshte alexi
Iris Zeqiraj
Iris Zeqiraj 10 ditë më parë
ajo qe tha ta jap leshin ne dor mos ishte ajo qe te tha gjyshee nuk po te shai dhe e di qe je cun bashk me ludmillen kur u zure ai ishte flori🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Iris Zeqiraj
Iris Zeqiraj 10 ditë më parë
vezirja eshte Alexi
Ajla Alabaku
Ajla Alabaku 11 ditë më parë
Te lumte 👏👏👏
Ajla Alabaku
Ajla Alabaku 11 ditë më parë
Te lumte na ke bere per te qeshur 🤣
Lorena Lori
Lorena Lori 11 ditë më parë
Je shume gazmor Aleks keshtu vazhdo te lumt
Masa Grup 2009
Masa Grup 2009 11 ditë më parë
Bravo njesh je je shum i talentuar
Joel Tabaku
Joel Tabaku 11 ditë më parë
Te lutem bej vidjo te tjera ok sa like duhet te te bejme ne qe ti besh vidjo
Joel Tabaku
Joel Tabaku 11 ditë më parë
Kurse mamin e ke egersir
Joel Tabaku
Joel Tabaku 11 ditë më parë
Te lumt
Joel Tabaku
Joel Tabaku 11 ditë më parë
Po me te vertet esht shume i mire per aktor
Nusha Nikolli
Nusha Nikolli 11 ditë më parë
7:06 lott 🤣🤣
Nusha Nikolli
Nusha Nikolli 11 ditë më parë
Mos shko poshte! 😐😑 Meqe shkove beji like komentit! 😉 👇
luljeta cobo
luljeta cobo 11 ditë më parë
Na bej tjeter vishu ne shpi si femer floke roze taka gjata sot kjo mama veç nje ka per te gjet.Ooo koçifoz
Servina Rodha
Servina Rodha 12 ditë më parë
Hahaha 😂😂😂
Livia Ndreu
Livia Ndreu 12 ditë më parë
Po pra te gjithe te mbeshtesim
Livia Ndreu
Livia Ndreu 12 ditë më parë
Super alex je me i mir
Valbona Pushaj
Valbona Pushaj 12 ditë më parë
ja jep cike mamit a te thiken ate qe me ngule ne zemer
Damian Bashllari
Damian Bashllari 13 ditë më parë
Cake ma ma ma terditen hahahahahahahahah
Brunilda Pisha Sota
Brunilda Pisha Sota 13 ditë më parë
TE DUA SHUME VEZIRJA
KLOENIA MILUNA
KLOENIA MILUNA 13 ditë më parë
bej serin e 7
KLOENIA MILUNA
KLOENIA MILUNA 13 ditë më parë
gahahahahahahahahahahaha
Vanesa Ndoni
Vanesa Ndoni 13 ditë më parë
Haha shumë bukur kështu vazhdo të lumt je aktori më i mirë kështu vazhdo
Glediola Ferracaku
Glediola Ferracaku 13 ditë më parë
Wowwwwwwwwwwwwwwwww sa bukur
•Ş໐๓ē໐ຖē•
•Ş໐๓ē໐ຖē• 14 ditë më parë
Ve bast se 1000 views ja kam bere une kesaj videos 😌
sada hoxhaj
sada hoxhaj 14 ditë më parë
0
Labinota Morina
Labinota Morina 15 ditë më parë
🤪🤪🤪🤪
CR7 ZONE
CR7 ZONE 15 ditë më parë
Like kush e shikon ne 2021
Paola Ola
Paola Ola 15 ditë më parë
O zot eshte I pari😆😆😆
geri lumi
geri lumi 15 ditë më parë
😊😊😊
ENIJADA JONUZI
ENIJADA JONUZI 16 ditë më parë
Dasma eshte detyrim familjar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Tefta Kaca
Tefta Kaca 16 ditë më parë
O aleks ti merke pjes ene ne portokalli