Komente
Bekim Pjetri
Bekim Pjetri Orë më parë
Qqqqqqqqjhkh
Silvana Cinoku
Silvana Cinoku 2 orë më parë
♥️♥️🌹🌹🌹😘😘😘
Samir Hamidi
Samir Hamidi 7 orë më parë
Subscribe kanalin tim ju lutem. Besoj që përfitoni diqka nga ky. Nëse e meritoj bëjeni.
hen ko
hen ko 7 orë më parë
Brava Mevlan te ndihmoft Allahu se ne Kavajsit kemi besim shume Zoti te ruajt Amin amin ❤❤
Anna Duro
Anna Duro 10 orë më parë
Bravo djema po rripat e sigurimit ku i keni;😘
Izabela Basha
Izabela Basha 13 orë më parë
SUPER😂😂😂😂😂
Eva Likaj
Eva Likaj 13 orë më parë
Kënga më e bukur që kam dëgjuar ❤️❤️😍
Fadil Vlashi
Fadil Vlashi 13 orë më parë
👌👌
W210 The best or nothing
W210 The best or nothing 13 orë më parë
Bravo djema shum bukur...
Ligerta Tahiri
Ligerta Tahiri 13 orë më parë
Mevlani kushedi sa her ka dashur ti mbylli xhamin julit 😂
Ligerta Tahiri
Ligerta Tahiri 14 orë më parë
Sa shpirt i lir ky juli si intereson mendimi i njerezve😊
Gstrang Gangg
Gstrang Gangg 14 orë më parë
💙💙💙💙
Endi Nexus
Endi Nexus 14 orë më parë
shum amatoresk por bukur, keni marr guximin per te ber budalliqe te pranueshme dhe po ja dilni te fitoni para. komplimente
Matteo Predappio
Matteo Predappio 14 orë më parë
Mevlan jam ymer qylafi nga fshati jot je i madh
Enxhi Kazazi
Enxhi Kazazi 14 orë më parë
Kenge super jeni te 2 njesha Baravooo❤❤
Diana Jolla
Diana Jolla 15 orë më parë
Ca esh kjo keng apo parodi .njs rendesi ka qe je munduar
Admir Toma
Admir Toma 15 orë më parë
gwfcdg
Daniel Zaimi
Daniel Zaimi 15 orë më parë
Kenge shume e bukur
Ai Cuni
Ai Cuni 15 orë më parë
Othe
Albert Kaloshi
Albert Kaloshi 16 orë më parë
Jeni super Mevli dheJuli😊
Baci Bes
Baci Bes 16 orë më parë
Po me duket si Sindi qe kendoj ne ket keng
Aventurat e Julit të ri
Aventurat e Julit të ri 16 orë më parë
Super këngë ... Pa shumë shpenzime dhe pa shumë reklama po pëlqehet nga të gjithë ...
viola ola
viola ola 16 orë më parë
Her te du her ste du ska ktu thuj ledianes😂😂😂😂😂😂
xhan ssnem
xhan ssnem 17 orë më parë
Juli😂😂si grua
Brady The Albanian
Brady The Albanian 17 orë më parë
Njeri me vari karin se tjetri
taulant kovaci
taulant kovaci 17 orë më parë
Ripin vllai Ku e ke
Johana Metaj
Johana Metaj 18 orë më parë
O juli bravo vazhdo keshtu me mevlanin
Sonila Laloshi
Sonila Laloshi 19 orë më parë
Shum bukur muzika bravo mevli edhe juli
bts army
bts army 19 orë më parë
Sa bukur e keni ber kte kenge si yje jeni
Adelajda Kj
Adelajda Kj 19 orë më parë
Nje kenge shume e bukur 😍😍😍
Etleva Isaraj
Etleva Isaraj 19 orë më parë
Mavlan juli 😍😍😚😚😚
ALBANA Zirka
ALBANA Zirka 20 orë më parë
Super👏🏼👏🏼⭐⭐🤹‍♂️🤹‍♂️🎼🎼🎼🎼
Abas Sula
Abas Sula 21 orë më parë
I I I I was.. ;j j
Ninapambuku nina1234
Ninapambuku nina1234 21 orë më parë
😍😍
Arnuela Vrapi
Arnuela Vrapi 21 orë më parë
Suksese
DON XHONI 6677
DON XHONI 6677 21 orë më parë
Jeni yllat e Shqipërisë
andrea Sariu
andrea Sariu 21 orë më parë
Super keng
Hektor Myftaraj
Hektor Myftaraj 21 orë më parë
O mevli
FF GELI
FF GELI 22 orë më parë
Juli ma i miri
Saimir Sulaj
Saimir Sulaj 22 orë më parë
?
Dina Dina
Dina Dina 23 orë më parë
Mevlani lejdiana
Emiljana Mhillaj
Emiljana Mhillaj 23 orë më parë
eshte per tu vlersuar thjeshtesia juaj , bravo 👏
Zef Gega
Zef Gega 23 orë më parë
Jeni shum te mir brava jeni ma te mirt aty ju te dy bravo zoti ju ruajt
Arla Mamli
Arla Mamli Ditë më parë
💓💖😄
Vjollca Kapaj
Vjollca Kapaj Ditë më parë
Kjo kenge eshte shume e bukur
Petrit Peshku
Petrit Peshku Ditë më parë
Bukur SHQIPET 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Vjosa Elezi
Vjosa Elezi Ditë më parë
Ju lumte te dy Mevlan DHE JULI
leo._. gaming
leo._. gaming Ditë më parë
Bdbdhxhxhxxsbdxhhxhduxeuxdhdudhxussysyeuxedhusuduu😚mm
Tush Keshi
Tush Keshi Ditë më parë
😅😅😅👀👀💕❤👅👍
Tush Keshi
Tush Keshi Ditë më parë
hajde Mevlani me julin
Tush Keshi
Tush Keshi Ditë më parë
hahahahahahah
Tush Keshi
Tush Keshi Ditë më parë
o sa mka pelqe
Mati Matilda
Mati Matilda Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣😅😅
Liljana Nasai
Liljana Nasai Ditë më parë
Kenga akoma me bukur qe ja vlen
lusia hymeraj
lusia hymeraj Ditë më parë
Brune
Ardita Parllku
Ardita Parllku Ditë më parë
😍
Bardhule Elmazi
Bardhule Elmazi Ditë më parë
Ju Jeni ye kur do Beni nje keng tjeter
Ida Oli
Ida Oli Ditë më parë
🎶🎶🎶⚘⚘🔥🔥💥💥👍
BlMafia Freefire
BlMafia Freefire Ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘🤩🤩😍😍😘😘😘
Gonn Berd
Gonn Berd Ditë më parë
Po ta l’shojka piken sunroof ne hummer
Etleva Ndrojaku
Etleva Ndrojaku Ditë më parë
Bravi ragazzi 👏👏👏😍😍
Vanessa D
Vanessa D Ditë më parë
I love the car Mevlan ke nje ze te mrekullueshem
misuyy fong
misuyy fong Ditë më parë
Sa like behen per mevlanin💕e julin
Imeri Shpenza
Imeri Shpenza Ditë më parë
Shum bukur Respekt për dit vec vazhdoni judshiroj suksese në tardhmen inshallha 🤲👌👌👌👌👌
Arta Ndoij
Arta Ndoij Ditë më parë
Molto naturali STUPENDI 🙂
TN
TN Ditë më parë
Fooo shoooo
Anniex Al
Anniex Al Ditë më parë
Imagjino julin ti japesh nja 5 gota uiski si di bej duart..
Anniex Al
Anniex Al Ditë më parë
Imagjino julin ti japesh nja 5 gota uiski si di bej duart..
Albana Meta
Albana Meta Ditë më parë
Jeni fantastic fare!!!
panda plyz yt
panda plyz yt Ditë më parë
O plak I ke kenget super je super
Luis Rizaj
Luis Rizaj Ditë më parë
X5 poshtë pallatit😂😂
Lori Guska
Lori Guska Ditë më parë
💋💋💋😖💖😅😅❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Papi Musaja
Papi Musaja Ditë më parë
're lumt Mevlan😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
DontLookAtMyName
DontLookAtMyName Ditë më parë
Juli the best ♥️♥️😘
moza zikos
moza zikos Ditë më parë
Suksese dhe shendet
WHITE 272 FF
WHITE 272 FF Ditë më parë
Sa bkr kercen o jul 😂
Caitlyn Forsyth
Caitlyn Forsyth Ditë më parë
However dvdaff
Caitlyn Forsyth
Caitlyn Forsyth Ditë më parë
First was wrugei696tklio6o6y884dnlcnuk and Caitlyn Jenner's 83 minute
Gjylsha Maxharraj
Gjylsha Maxharraj Ditë më parë
Sehr sehr schön bravo
Marti Xhakaj
Marti Xhakaj Ditë më parë
1.000.000 respekt🤜🤜🤜🤜👏👏💪💪