Mos u anko mbas kesaj nate!
2:06
Buzeqesh! Ligjerate motivuese
4:32
Ku eshte Krijuesi i Botrave?
2:07
Komente
Ridvana Xhihani
Ridvana Xhihani 2 minuta më parë
O Zot sa e Dhimshme 😢💔Zoti befte mrekullira per engjejt e pafajshem dhe Nenen Mbretereshe 😪😪 I bej thirrje te gjithe besimtareve ,Biznesmeneve Ne kete muaj te shenjte te Ramazanit te ndimojme Keta engjej te pafajshem dhe Nenen te braktisur😢💔 te mblidhemi te gjithe se bashku te bejme mrekullira ne kete familje te pafajshme,Te jetojne te qete Dhe te shohin driten e Diellit qe Zoti e Ka krijuar,Zoti ju rujt e befte me te mire per ju o engjej dhe Nena e shtrejte 😢💔 Zoti ju a degjofte hallin dhe veprofte Amin, Qofshit nen mbrojtjen e Allahut Amin Amin 🙏🙏🙏😢😢💔💝
Noob ALB
Noob ALB 8 minuta më parë
Ne pasuri apo ne varferi mjafton te kemi shendetin kjo eshte dhurata me e mathe qe zoti mund tna jap 🤲🤲🤲
Ismail Gjana
Ismail Gjana 13 minuta më parë
Zoti ndimoj 🙏🙏🙏🙏😭😭😭
Afërdita Xhoxhaj
Afërdita Xhoxhaj 21 minutë më parë
Vetem tek Allau kerkojm falje vetm Atij i takon sundimi Allau na muloft me tmirat e begatit e tij familjet tona dhe të afermit ta inshAlla 🤲🤲🤲🤲☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻
Nure Kadiu
Nure Kadiu 53 minuta më parë
elhamdulilah
Diana Diana
Diana Diana Orë më parë
Marshalla familja 🌹🥰🥰🥰💖💖💖💖💖
Sanije Gächter
Sanije Gächter Orë më parë
Amin , Amin , Amini
Sanije Gächter
Sanije Gächter Orë më parë
Zoti qofte imadh Falederimi i takohn Allahute Sudusit te botrave Pervec Soti nuk gjejm dote beshtetj🕌🕌🕌
best- one
best- one 2 orë më parë
Allahu e beft sa me mir inshallah 🤲🤲
L.A ks
L.A ks 2 orë më parë
Qfar duaje e bukur shpirtin me ta rrenqeth. Sa bukur eshte pershkruar i Madherishmi me fjalet me te bukura. So kan nevoja me e percjell me muzik kete adhurim. Musik te veshit lereni te jen fjalet. Mundesisht me pak muzim. Rrespekt.
Korce11- Korceee
Korce11- Korceee 2 orë më parë
Elhamdulilah o vlla qe ALLAHU te dha jeten ne vendin tone
Atixhe Murati
Atixhe Murati 2 orë më parë
ALLAU TA SHPERBLEFT PER KETO FJAL TE SHURTA PO SHUM FJAL KUPTIM PLOTA E VERTET O ZOTI JU SHPERBLEFT
Fatmir Selimi
Fatmir Selimi 2 orë më parë
🤲🤲
Nurgji Beka
Nurgji Beka 3 orë më parë
Amin Ja Rabbi Alemin🤲
Adela Jusufi
Adela Jusufi 3 orë më parë
ALLAH VAS NAGRADIO.MOJ SIN VAS SLUSA I PREVEDE MI.PUNO SELAMA
King Gamer
King Gamer 3 orë më parë
ALLAHU IS ONE
Melik Mersimi
Melik Mersimi 3 orë më parë
Amin ☝️🕌🕋🕌🕋
Beta meka
Beta meka 3 orë më parë
O Zotit I'm,me ndihmo te te permend e te falenderoj dhe me mundeso qe te te adhuroj sa me mire amin!
King Gamer
King Gamer 3 orë më parë
ALLAHU EKBER 1.
ana ana
ana ana 3 orë më parë
🤲🕋🤲🕋🤲🕋🤲
Perparim Gashi
Perparim Gashi 3 orë më parë
MashAllah qfar femijë te mrekullushem Allhuni bekoft.
Beca Beca
Beca Beca 3 orë më parë
Amin 🤲🤲🤲🤲🤲 o ALLAH na e prano lutjet ne muaj te bekuar te ramazanit🕋🤲🤲🤲🤲🤲
Vera Muho
Vera Muho 3 orë më parë
Elhamdulilah Subhanallah
TITO emI
TITO emI 3 orë më parë
A lejohet te falet namazi ne gjuhen shqipe
Firplay 2016
Firplay 2016 4 orë më parë
Sa lutje madheshtore Allahu është 1 krenar qe adhurojm vetëm atë
Fahrie Thaqi
Fahrie Thaqi 4 orë më parë
Elhamdylilah
Kimete Beu
Kimete Beu 4 orë më parë
Allahu na e pranoft agjerimin dhe na falt ne ne ket dynja dhe ne nahyret
Vjollca Bajrami
Vjollca Bajrami 4 orë më parë
Suphan Allah 🤲🤲🤲🤲🤲Amin Amin Amin
Vathe Gunga
Vathe Gunga 4 orë më parë
Zoti te begofte e te dhente te mira .se .kenaqet shpirti me keto ligjirata me fjalen e Zotit tone. Selam Alejkum..
Giannis Tankou
Giannis Tankou 4 orë më parë
bravo eshte mire ta degjojne politikanet dhe qeveritaret
Beta meka
Beta meka 4 orë më parë
AllahuEkbahr!
Lut Luti
Lut Luti 5 orë më parë
Amin ishalla na i fal allahu jon muve dhe gjithve kudo qe nodhen
Lut Luti
Lut Luti 5 orë më parë
Elehomdirila
Margarita Biba
Margarita Biba 5 orë më parë
Amin Amin ishalla o zoti i madh këto kërkojmë dhe ne këto të lumtë goja hoxhë enderuar Allahu t'a shpërbleftë Amin ishalla
HEDISE DERVISHI
HEDISE DERVISHI 5 orë më parë
Zoti te shperbleft dhe i pranoft lutjet tua amin amin 🤲🤲
Vathe Gunga
Vathe Gunga 5 orë më parë
Amin Amin Zoti te begatofte e te rujte Elviis Nachi. Bashke me familjen.
Hira Baftic
Hira Baftic 5 orë më parë
Elhandulila Amin ishalla na fale qdo gabim
Uarda Meco
Uarda Meco 5 orë më parë
Elhamdulilah 🤲🤲🤲
Pranvera Tula
Pranvera Tula 5 orë më parë
Elhamdulilah 🤲
Merije Ahmedi
Merije Ahmedi 6 orë më parë
Mashalla cfar mrekulli! E paska beku ZOTI ket Djal lum Nana qe te ka 🥰
Merije Ahmedi
Merije Ahmedi 6 orë më parë
ALLAHU ☝️JU SHPERBLEFT I NDERUAR TEOLOG !
flo rinda
flo rinda 6 orë më parë
Ketu ne Perendim njoh Gra Arabe qe thon se grat Shtatzane dhe qe japin gji nuk duet ti agjerojn ato dit por mund te pagojn ushqim per nje Familje qe nuk ka. te ne ne Maqedoni thon se duet ti agjerojm serish?!
flo rinda
flo rinda 6 orë më parë
Si mund te falemi naten e kadrit??Nafile Namaz?
Nobody
Nobody 6 orë më parë
SubhanAllah qfare Nate e Madhe qfare Nate e papershkruar😭O Allah i LartMadherishem per Hir te nates se Kadrit na udhezo e na i pastro zemrat tona,na mundeso qe tani e tutje te bejme vetem vepra qe na mundesojn qe ta fitojme xhennetin Tend🤲🏻Na i fal gjynahet tona e na mundeso qe nga ky Muaj i Meshires o Meshiruesi Yne,te dalim me lutje te pranuara dhe me gjynahe te falura Allahumme amin.
Service Tools
Service Tools 5 orë më parë
Amin
Asr Maghrib
Asr Maghrib 6 orë më parë
Subhanallah e sagte eshte
Asr Maghrib
Asr Maghrib 6 orë më parë
E vertet eshte
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior 6 orë më parë
Allahu na ndihmoft!
Ledia Morina
Ledia Morina 6 orë më parë
SubhanALLAH😍
Lut Luti
Lut Luti 7 orë më parë
Amin o te qoft hallall ajo goj ishalla na dhon rrisk femive tan dhe gjithve kush e beson
G. D.
G. D. 7 orë më parë
Amin🤲☝️🙏
Linda Kaci
Linda Kaci 7 orë më parë
Te SHKURTRA POT TE VLESHME PER NJE JETE TE GJATE .KUPTIM PLOTE PER GJITHMON FALEMINDERIT PER IMFORMACIONIN E KULTURES DHE KULTIVIMIN E MIRNJOHJES NDAJ KTIJUSSIT TE LARTEMDHERUEDHEM NDAJ VETES DHE NDAJ NJEREZIMIT .NDAJ FESE ISLSME.FALEMINDERIT PER KETE MESIM TE VLEFSHEM QE NA BEN TE NDJEHEMI MYSLIMAN.ALLAHU TE BEKOFTE ALLAHU AKBAR ALLAHU ☝🌟🌟🌟🌟🌟🌙👑
GYM MOTIVATION
GYM MOTIVATION 7 orë më parë
Amin vlla .....edhe per ty dashte allahu te befte te xhenetit ....ty edhe familjen tende....ti falte allahu mekatet!
Linda Kaci
Linda Kaci 7 orë më parë
SUBHANALLA LAHELAHEILALLAA ELHAAMDURILAA ALLAHU AKBAR ALLAHU TE KA KRIJUAR PER TE SHPERDAR ISLAMIN .ALLAHU ☝ESHTE SHUM E VERTET.E MERITON BEKIMIN E ALLAHUT TE MADHERUESHEM. TE PAÇIM ME JETE GJATE ALLAHU TE BEKOFTE ☝🌟🌟🌟🌟🌟🌙👑
Mikel Ahmeti
Mikel Ahmeti 7 orë më parë
Unë nuk i ankohem askujt dhe nuk kam për t'ju ankuar,.Me mjafton ALLAHU krijuesi i gjithësisë.....
L L
L L 7 orë më parë
almores.info/rock/video/24eTkWeFq7SUcbg
Qefsere Atuli
Qefsere Atuli 8 orë më parë
Zoti te ruajt moj Zonje e Nderuar per kët Lutje masheshtore Zoti i ruajt ata njerz qe mundsuan per ket familje tju ndihmojn per nje kulm mbi kok
Brajan
Brajan 8 orë më parë
ElhamduLilah🤲🙏
egert hyska
egert hyska 8 orë më parë
o ty te rujt i Madhi Zot se je tu fol shum me Ven por sot mor Vlla ka hy shejtani ne femrat shqiptare zoti me falt por spo din ma ca bejn Zot na jep forc dhe largoji te kqijat prej nesh
Arbër Hoxha
Arbër Hoxha 8 orë më parë
Amin🤲🤲
Faik Shehu
Faik Shehu 8 orë më parë
Aminn
Rita Methasa
Rita Methasa 8 orë më parë
O Allah udhezoj femit emi
Alfred Shehi
Alfred Shehi 8 orë më parë
Amin🤲🤲🤲
Simeon Abraham
Simeon Abraham 8 orë më parë
Allahu ekber.
pedro gamer
pedro gamer 8 orë më parë
almores.info/rock/video/t6KnpqSfkqWIcKw
Rita Methasa
Rita Methasa 8 orë më parë
Amin ozoti im
Miratip Koxhaxhiku
Miratip Koxhaxhiku 8 orë më parë
Tamam eke then ashtu eshte fuqia e Allahut te madh
Zemrite Rakipi
Zemrite Rakipi 8 orë më parë
Amin inshalla
Rijad Miftari
Rijad Miftari 9 orë më parë
amin ishalla
pedro gamer
pedro gamer 8 orë më parë
almores.info/rock/video/t6KnpqSfkqWIcKw
Bajram
Bajram 9 orë më parë
Dr Benard .Faleminderit per infon . Agjerim te mbar dhe per juve .
Spiritual Gazi
Spiritual Gazi 9 orë më parë
Nuk ka asnje prove te vetme shkencore per kete gje. Asnje ! vazhdoni mbushni menjen me budalliqe vazhdoni 😂😂
Brajan
Brajan 9 orë më parë
Amin🤲🙏
Milikije Dobrijanca
Milikije Dobrijanca 9 orë më parë
Amin
mimoza gjermani
mimoza gjermani 9 orë më parë
Mashalla Andrra shum e Skat se zoti i madh tka dergu Ty o dijamanti i shqiptaris se zemren na knaqe me spegimin aq te mir zoti tbekoft Ty e Familien tane Elvis👑
Marie Prenga
Marie Prenga 9 orë më parë
Të lumt goja o nën e dashur! Zoti ja bekoft rrugen familjes dhe Elvis Naçit!
Dava Preci
Dava Preci 9 orë më parë
Elvis.zoti.te.rujt.inshalla.lina.
Drilon Berisha
Drilon Berisha 9 orë më parë
Sa hyjnor që dukesh o Elvis që i respekton ata njerëz hallexhinj që u shtrohen Iftar sa shumë sevap ke fituar ke fituar respektin tonë për të gjitha veprat bujare që bën
Viktor ballaj
Viktor ballaj 9 orë më parë
E vertet nuk mund te mbeshtetemi te askush madje as tek vetja vetem tek i Madhi Zote
Toni Klintoni
Toni Klintoni 9 orë më parë
ELHAMDULILAH
Gazmend Piro
Gazmend Piro 9 orë më parë
Elhamdulilah 🤲🤲🤲🤲
Original VideoTM
Original VideoTM 10 orë më parë
Të RROSH A TË MOS RROSH? almores.info/rock/video/n6CiynWqfsmXkNo