60 sekonda: Bardhi!
1:11
2 ditë më parë
PRIVE - Promo - 30.04.2021
1:05
2 ditë më parë
60 sekonda: Art Rushiti
1:23
8 ditë më parë
PRIVE - Promo - 22.04.2021
0:59
8 ditë më parë
60 sekonda: Atdhe Xharavina
1:15
15 ditë më parë
PRIVE - Promo - 16.04.2021
0:53
15 ditë më parë
60 sekonda: Ganja (It's my love)
1:19
PRIVE - Promo - 09.04.2021
1:10
22 ditë më parë
Komente
anesa asani
anesa asani Ditë më parë
une e kom ditlindjen ne 26 qershor ditlindjen per nje dit nuk mud ta kishim bashk😘🥰
singer or song
singer or song Ditë më parë
Të paret e kane konfirmuar prive I doja shume si çift
Xhuli Mehmeti
Xhuli Mehmeti Ditë më parë
Pz jemi ne mè budallenj qe e shohim kte sesa kjo
Roli Landi
Roli Landi Ditë më parë
Zeri juaj esht qetesi e shpirti thjesht mbyll syt dhe shijo Respekte
Tila Daja
Tila Daja Ditë më parë
Degjenerim 🤦‍♂️
A
A Ditë më parë
4:39 Solo+Finem+Arleni+Selmo= 5 veta😂😂😂 Gjithsesi jeni super✌
Leos Le
Leos Le Ditë më parë
Cfar mban kjo tok, dhia zez
Mirela So
Mirela So Ditë më parë
Kam ken vjet e kam pa nga afer ishte thjesht Magjikeeee
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
Na e shpifen kta te perputhen
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Ditë më parë
Nora. Istrefi mendon se esht. Holiwodejane. Haaaaa. Duket budalle
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Ditë më parë
Bigi. Bre. Smuj te quaj. As Mashkull as femr Qa je. Ti. Kush je ti
vliduu zeeb
vliduu zeeb Ditë më parë
ah medet per fam krejt jan aty dhe ne perseri i shikojme
Lila Q
Lila Q Ditë më parë
HAHAHAHAHA skam pas merdhenie thot... Kaq budallenj ju dukemi ktyre? Come on
Giovanna Joey
Giovanna Joey Ditë më parë
Ma mer mendja qe tani akm pa e degju si mund t kendoj 😩🤮😂
annag cocl
annag cocl Ditë më parë
goc behu normale
MarioNet Gr
MarioNet Gr Ditë më parë
Tja hajsh ato topat si i ka nxjerr
annag cocl
annag cocl Ditë më parë
lavire femer
Nico Nico
Nico Nico Ditë më parë
Po mvjen keq me ta thon veq Ose ajo ish gruja jote po lypka me fur Ose ti paske bo qka s’bohet Sepse kerkush nuk ti ndal fmit mos mej pa per pa e pas ni arsye te forte! E tash ti e din qka ke bo po shume vone koka per ty veq ishalla don Zoti e bashkohesh me ta sa ma shpejt.
Doni Gashi
Doni Gashi Ditë më parë
Kqyrja cicat anes si t dades xhevri zhag per toke😆😆😆
Ibadete zalam
Ibadete zalam Ditë më parë
hiq e mir e tutes
Toni Blanco
Toni Blanco Ditë më parë
Ee ku arriti bota e , nga te katra anet vetem baxhella shikon, ptuu rrac qire
vliduu zeeb
vliduu zeeb Ditë më parë
Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata
Ema b
Ema b Ditë më parë
E talentuar..amo jo simpatike ...absolut mendjemadhe edhe jo vetvetja....tu rrit mendja edhe ma shum...
Dita Isufi
Dita Isufi Ditë më parë
💙💙💙👍
Denisa Dena
Denisa Dena Ditë më parë
Atdheu pa i provuar krejta femnat nuk nalet
annag cocl
annag cocl 2 ditë më parë
Se kan kta fajin qe marrin fame, se ne ua japim dhe pastaj i shajme. Llumi shoqerise
Selina xh
Selina xh 2 ditë më parë
Spo meret vesht kush cka me ken .... 🤣🤣 jan ba pershesh n fillim e kom kqyr perputhen pastaj kuptova qe humba kohen kot dhe nuk e pash me ... lidhjee skaa me perputhen 1 edhe aty pse pati shume skenare po prap si ky i 2 o zot si pazar t grave
N. A.
N. A. 2 ditë më parë
Emri yt Fiona, eka edhe mbesa ime, zoti ju bekoft🙏
Ar Mi
Ar Mi 2 ditë më parë
Cka nuk ndegjon njeriu😂
doire aintu
doire aintu 2 ditë më parë
Si makjelll gjeksoni
Arlind
Arlind 2 ditë më parë
Background music at begginig please ??!!
annag cocl
annag cocl 2 ditë më parë
keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni
Alda Meta
Alda Meta 2 ditë më parë
Te jesh e degjeneruar esht ne mode dhe te ben VIP ? Kjo esht gjynaf se kujton se njerzit e urrejn e kan zili pz esht per t ardh keq qe menon kshu se ty s t llogarit njeri vetem ndjell neveri kur t shef ty . Sa keq qe duhet me pershkru nji njeri kshu po jeni degjeneruar komplet per pak vemendje turp !!
olget hajredini
olget hajredini 2 ditë më parë
Si mendoni a do te jet me e mir kenga e anes apo melises
yuitr loing
yuitr loing 2 ditë më parë
Mos e lsho mikrofonin, perkushtoju mire se asht gjaja ma e mire qe ban 😂
Nadire Ruci
Nadire Ruci 2 ditë më parë
Plasen kengetaret🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Gezim Cela
Gezim Cela 2 ditë më parë
o nojzi ma jep nje lev te plejstejshenit tat
Dal fer
Dal fer 2 ditë më parë
Nuk e kuptoj oerse i jepni vemendje kesaj bushtre. Kjo eshte suoer viktime dhe bushter
zoran klaric
zoran klaric 2 ditë më parë
kralj nema sta
Anna Anushi
Anna Anushi 2 ditë më parë
Te gjithe bien ne dashuri me ty sepse Ja u jep te gjithve pa ta kerkuar o goc 🤣🤣 dhe kete e ke testuar edhe ne perputhen I more me radhe si infermiere 🤣🤣 ah e shkreta ti 🤮🤮🤮 lavire femer
yuitr loing
yuitr loing 2 ditë më parë
🤦‍♀️E du shum & dashni 🤦‍♀️ u modernizua
Anna Anushi
Anna Anushi 2 ditë më parë
Imagjino cfare videoklipi Po sjell kjo striptizem lakuriqesi degjenerim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ zot i madh kjo as edukat ne te folur edhe asgje aq me teper paraqitje 0 🤮🤮🤮🤮 n’a e ke shpif o goc behu normale
Elaksa Ajdini
Elaksa Ajdini 2 ditë më parë
Elaksa
Zarko Rama
Zarko Rama 2 ditë më parë
Si genjen pa pik turpi
engjull prenga
engjull prenga 2 ditë më parë
Big mama 😍😍😍😍😍
Elton Daily
Elton Daily 2 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Kadri Dria
Kadri Dria 2 ditë më parë
Tybe nuk quditna nese neser gjyshja jeme don me ba ni kang.😂
V K
V K 2 ditë më parë
Njeriu i drejt shytet por nuk mbytet, Zoti té rujt ty dhe femit e tu...
Kosovali Gaming
Kosovali Gaming 2 ditë më parë
Noizy thot kto 10 tjerat kan me qen hite kto ta garantoj me jete Une: e ke garantu noizy bravo😃😃😃😃😃
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 2 ditë më parë
Leje krejt se tugin ma ke qu po qfar muz8ke bre ti si skelet edhe zerin e skeletit e ki A e ke pa Melisen sa e lezetshme gjithashtu Andi dyt bukurosha .ti me atdheun ma bajata ma
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 2 ditë më parë
Melisa me mir se ti po kendon
Kim Jendeukie
Kim Jendeukie 2 ditë më parë
Tash mbas kesaj kenge beje Nje keng me Arjoni Ti je bamirese(paracetamoll) 🐃🐃🐃🐃🦔🦔🦔🦔🦔
Aferdita Lisha
Aferdita Lisha 2 ditë më parë
Cfare jane keto skena me pull te kuqe, keto lavire nuk duhen promovuar.
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 2 ditë më parë
Hala vun per ishin qdo emision e permend.
best- one
best- one 3 ditë më parë
Bigi je numer 1 💕 cdo her e vertet
yuoop noke
yuoop noke 3 ditë më parë
Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet
Rexhep Shabani
Rexhep Shabani 3 ditë më parë
Bravo Fiona je nder aktoret me te preferuara jo vetem ne serialet e cka ka shpis por edhe ne serialet e tjera qe ke marr pjes je nder aktoret e mia me te parapelqyera dhe dashuria jote per nenen ia vlen te derdhesh lot 💓💓💓💖
leonisa leonisa
leonisa leonisa 3 ditë më parë
Gatojcat Pajtesiane hahhaha😂
hana s
hana s 3 ditë më parë
Bigi the best ❤❤❤
Blendi K
Blendi K 3 ditë më parë
Pas daljes nga pogrami 😆😆😆😆😆💁‍♂️
xman xman
xman xman 3 ditë më parë
prek per toke.
Pollog
Pollog 3 ditë më parë
Ngjajne si shtepite e atyre qe fitojne lloterine 😂😂 pa fije shije e stili ... keshtu ndodhe kur nga bajgat ben i cik lek
Baad Girl
Baad Girl 3 ditë më parë
Si shpirt be je ☺️na knaqe krejt 🧡
Lamizlla
Lamizlla 3 ditë më parë
Kijameti brina ska qeto jon shejat…
Mso Dicka
Mso Dicka 3 ditë më parë
Fiona - arsyeja pse e shikoj ende serialin Cka ka shpija. 💜
Elton Daily
Elton Daily 2 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Arta Berisha
Arta Berisha 3 ditë më parë
Oo njerz a nuk keni frike nga i Madhi Zot o krenohuni me ate qe keni ashtu si ju ka fal Allahu. Po tek e fundit tek Zoti keni me shku e ate ftyre qe e keni mshef kit dynje ate tjeter keni me qel aty e keni me e marr rrugen se cilen e keni meritu Allah is one☝️🕋🤲💜
lavdrim lumjani
lavdrim lumjani 3 ditë më parë
big mama ne aksion bravo 🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️
armando shpati
armando shpati 3 ditë më parë
Se femra si puna jote nr po dadhohet se je femer e mir derisa askush nuk marrret me ty ska k... si merret me ty i her se nuk je femer per lillje serioze ti🤘
Aldina_ Ademi
Aldina_ Ademi 3 ditë më parë
Aka ndonje lajm per kiden?
Erjon kanto
Erjon kanto 3 ditë më parë
keta e din se dolen ne tv dhe ju erdhi dhe zeri per kenge bejin kenget dhe degjojini vet ta shn sa bukur kendoni
Gëzim Selami
Gëzim Selami 3 ditë më parë
Kina kina ene ne (Jo që më interesojn mu po vet po kshyri 🤣).
Valentina Makolli
Valentina Makolli 3 ditë më parë
Julumt
Rina Suci
Rina Suci 3 ditë më parë
Mos mbet kushe pa ba kenge,zoti na rujte.
Kola Dila
Kola Dila 3 ditë më parë
Gjynah per fmin
Bukurije Obertinca Kika
Bukurije Obertinca Kika 3 ditë më parë
Goja sheqer po te qet por si Pajtes te shkon shume .Qka ka shpija e shikoj vetem shkaku yt .Je si ❤
Fatime Imeri
Fatime Imeri 3 ditë më parë
Zëmer si gjithmon Bigi ⭐💖💐🌹💫🍀🍀🍀🍀 Te gjitha te mirat e dashur. Te pershendes perzemersisht nga Gjermania
Esterina Gega
Esterina Gega 3 ditë më parë
Koment kush u dashurua me anen pasi pa kete video🤣🤣🤣🤣😜😜😜
Dreni 01
Dreni 01 3 ditë më parë
zboj bashkpunim me majk , se e kena stilin e njejt !??
bisha tirones
bisha tirones 3 ditë më parë
Kshu the edhw per fatjonin ti moj larask do jesh njeri i rendsishem ne nje form ose ne nje tjeter...puup mashtruse
Kosov Kosova
Kosov Kosova 3 ditë më parë
Ti hala ncucell je e le ma nseks
Prime Kalypto
Prime Kalypto 3 ditë më parë
Sdi qka te duket vetja moj Ana vet videoklipi flet se qka je. Me ato femra te zhveshura bashk me ty ne krye. Zjveshja esht per ty si nje femer e ulet. Shiko pak boten askush nuk del sikur ju. Se kaq nivel keni.
Feticima muzik shqipja Lika
Feticima muzik shqipja Lika 3 ditë më parë
Shko nbaushtell puno
Велка Стойнева
Велка Стойнева 3 ditë më parë
SUPER🥂😘
Kosov Kosova
Kosov Kosova 3 ditë më parë
Far t folne t kurwes
Dark_Supernova 74
Dark_Supernova 74 3 ditë më parë
Kur i bane edhe ti me ba klip moj sorr 💩