AURELA GACE - ME MBAJ
3:12
Vit më parë
Hajredin Pasha Live - Aurela Gace
10:10
Aurela Gace - Te Dua
3:32
2 vjet më parë
Do Marr Ciften - Aurela Gace
3:41
Cu Mbush Mali - Aurela Gace
3:58
AURELA GACE   FUSTANI
3:55
3 vjet më parë
Komente
Ledjo Basha
Ledjo Basha 15 orë më parë
Dhe pse jam nga jugu i pelqej shum kenget e veriut dhe ne shtator te ktij viti do te ftoj te kendosh ne dasmen time fatmira je e mbrekullushme ke nje brilant zoti te rujt
Ledjo Basha
Ledjo Basha 15 orë më parë
Dy mbretreshat e muzikes shqiptare 🇦🇱
Mira P
Mira P 17 orë më parë
Kur bashkohen jugu e veriu sa mrekulli!💕
Klareta Pulluqi
Klareta Pulluqi 17 orë më parë
Hyjnore!!
Mehrije Daci
Mehrije Daci 18 orë më parë
Bravo ❤️❤️
Reti Cuka
Reti Cuka 19 orë më parë
Shume bukur cdo gje teksti Aurela si gjithmone energjike sidomos grupi i vajzave qe kercejne shume bukur 😘😘😘❤❤
billis s
billis s 23 orë më parë
Qe me dursin dhe tiranen do tja dhjesim edi rames
Elona Celshima
Elona Celshima Ditë më parë
Shkelqeni ne cdo aspekt,respekte!👏👏👏❤❤
Bjanka Sopoti
Bjanka Sopoti Ditë më parë
Sandri ngelesh gjithome me i miri te dy bashke jeni me te miret urime e bravooooo❤🙏😘
Brunildo Beqiraj
Brunildo Beqiraj Ditë më parë
E papare je aurela na kenaqe
Ilda Cenaj
Ilda Cenaj Ditë më parë
Jeni bylbylat e shqiperis krenohemi me ju ❤️❤️
Alkeo Losha
Alkeo Losha Ditë më parë
Ikona Jeni te pa para Me kte keng keni prek shum zemra😥😥😥
MARTE Vladi
MARTE Vladi Ditë më parë
Ju këndoftë e bardha zemër zëri juaj zë brilant
Tani Mingo
Tani Mingo Ditë më parë
Po pse o njerez nuk rriteni me keta artista ?,po i jepni rendesi disave qe as emrin nuk ma nxe goja tja u them; je e pa arritshme Aurrela suksese te metejshme... diva e muzikes shqiptare🇦🇱❤
ErmalS '83
ErmalS '83 Ditë më parë
Bravo Aurela 🇦🇱👐🏻
Valmira Ndoj
Valmira Ndoj Ditë më parë
Dy Divat e muzikës Shpiptare që sado vitet të kalojnë janë këngëtarë të mëdhenj .Duet i mrekullueshëm jeni super dhe klas .Kështu vazhdoni .🥰😙🥰🥰😙😙😙😙😙
perparim patoku
perparim patoku Ditë më parë
Krenari kombetare . 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Faton Ibrahimi
Faton Ibrahimi Ditë më parë
Bravo
Angjelina Perdoda
Angjelina Perdoda Ditë më parë
Serri dot pa bere komplimente Jeni te mrekullueshme Ju degjoj me shume kenaqesi
Angjelina Perdoda
Angjelina Perdoda Ditë më parë
❤❤💥💥
Angjelina Perdoda
Angjelina Perdoda Ditë më parë
Jeni te mrekullueshme ju kendofte zemra gjithmone
Pal Ndreca
Pal Ndreca Ditë më parë
BravissimaAurela Gace ,nje artiste nga jugu te kendoje kaq bukur kenget e veriut! Artiste e madhe! Kendofsh gjithmon !👍🎼⭐
Sabi Baliaj
Sabi Baliaj Ditë më parë
Si Liria si Kosova...Hajde vlla ne Dasmat tona... Po si te ja beje motra qe ste ka te votra...O Bilbil bre vella. LAVDI DESHMOREVE.lavdi Bilbil Breçanit
Butrint imeri
Butrint imeri Ditë më parë
Auluybm fcd
Butrint imeri
Butrint imeri Ditë më parë
Xrw
Alba Krifa
Alba Krifa Ditë më parë
Ah fatmiea e kendon shum mire ne kopje kenga del me mire ..tani me pelqen me shume ..mrekulli ju lumte goja .zonja shqipetare.....
Monar Am
Monar Am Ditë më parë
Më la me gojë hapur Aurela, se Fatmirën e kam në zemër, që kur e mbaj mend veten! Sa dashuri shpreh interpretimi i tyre për çdo skaj të Shqipërisë! Sa jam emocionuar!❤💜
Enoeno Kapa
Enoeno Kapa Ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭
Rudina Bani
Rudina Bani Ditë më parë
Kohe e cmendur . Zemra po me thinjet Teksti metaforik i perkryer
Juliana Mitrojorgji
Juliana Mitrojorgji Ditë më parë
Amazing
Blerim Selimi
Blerim Selimi 2 ditë më parë
Rrespekt per kto Motra Shqipetare
Ana Jahaj
Ana Jahaj 2 ditë më parë
🥲🥲🥲🥲🥰🥰🥰
Bona Zenuni
Bona Zenuni 2 ditë më parë
🌷SUPER SUPER🌷
Besa Berani
Besa Berani 2 ditë më parë
Kam qa me lot. Te lumte Fatmira, edhe ty Aurela. Te dyja jeni diva ❤❤❤❤
Kleidja Zarrindjam
Kleidja Zarrindjam 2 ditë më parë
Shume e bukur
FORZA MILAN
FORZA MILAN 2 ditë më parë
Fatmira esht gjigande, Po Aurela nga jugu te kendoj kenget e veriut kaq bukur un vetem Aurelen kam par. Me verte gjigande te dyja....
Klementina Dukaj
Klementina Dukaj 2 ditë më parë
Bravo Aurela.. Orgjinale
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 2 ditë më parë
Bravo zemer ❤❤👏👏
Fatmir Shehu
Fatmir Shehu 2 ditë më parë
Kenge kushtrimi. Super.
Fatmir Shehu
Fatmir Shehu 2 ditë më parë
Lavdi Perjete Deshmoreve!
Ismete Shehu
Ismete Shehu 2 ditë më parë
Legjend Aleksander dhe Aurela
Di Ko
Di Ko 2 ditë më parë
Aurela je e madhe
Llapi Prishtina
Llapi Prishtina 2 ditë më parë
👏👏❤️❤️🇦🇱🇽🇰
Mira Xhaferaj
Mira Xhaferaj 2 ditë më parë
Je e madhe Aurela të këndoft zemra 💝 🌹🌹🌹
Ilir Marashi
Ilir Marashi 2 ditë më parë
ATRA
Ilir Marashi
Ilir Marashi 2 ditë më parë
❤💖
Di Ko
Di Ko 2 ditë më parë
Je njesh. Nicee
lyon lyon
lyon lyon 2 ditë më parë
Kur dy divat bohen bashk nxjerrin perlllllllllll❤❤😘😘😘😘 😘
amarda amarda
amarda amarda 2 ditë më parë
E mrekullueshme Aurela ,kryeveper kjo kenge ,zeri yt i magjishem
Flora Zyberi
Flora Zyberi 2 ditë më parë
Uaaaaa cfar emocioni ..me rrenqeth sa her e degjoj 🌟🌟te dyja ..ju kendoft zemra ..😘😘👏👏👏👏
Timi Ariusi
Timi Ariusi 2 ditë më parë
Super ❤❤
Umm Ok
Umm Ok 2 ditë më parë
Elbasanllinjt duke prit te permendin Elbasanin ne tekst 👁💧👄💧👁
Ela Kryeziu
Ela Kryeziu 2 ditë më parë
Ju knoft zemra dy divat e shqiptaris
Andrea Stella
Andrea Stella 2 ditë më parë
Ti me kënaq shpirtin
Lorena Zeqoshaqir
Lorena Zeqoshaqir 2 ditë më parë
❤❤❤
Mimoza Uka
Mimoza Uka 2 ditë më parë
Lavdi Deshmorit,Bylbyl Brecani ❤️. Na keputi shpirtin kjo kenge🥲🥲 Ju te dyja jeni divat e muzikes shqipe❤️❤️
Smile At Predator
Smile At Predator 3 ditë më parë
Aurela te kendofte zemra gjithmon ,yll mamaja jote ,yll je ti ,yll dhe vajza qe ke lind e rrit ,na heq merzitjen lumturi te kesh gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Mjaftoni Danaj
Mjaftoni Danaj 3 ditë më parë
Super yll
Klementina Dukaj
Klementina Dukaj 3 ditë më parë
.Fjale e madhe Aurela...O Qemal.. Une jam.. ❤
Gjevalin Perdodaj
Gjevalin Perdodaj 3 ditë më parë
Brravo Ju knoftè zemra gjithmone.👏👏👏🏻👏🏻
Arbri Io
Arbri Io 3 ditë më parë
Je mbretëresha e këngës per çdo keng që kendone i ardhuroj këngët e tua. Por këtë këngë nuk del ashtu siç duhet, këtë këngë vetëm Mariglen Hazizaj e këndon bukur e mbush mirë do volum kjo këngë Respekte
bardha mehmedi
bardha mehmedi 3 ditë më parë
Oooo ju lumt bre diva jeni te dyja . Aurela je e madhe.
Andisa Sherolli
Andisa Sherolli 3 ditë më parë
😅
Rita Dhrami
Rita Dhrami 3 ditë më parë
E pa aritshme e pa krahasueshme e pa imagjinueshme nuk ka fjale tu befte dita10000
Raj Ab
Raj Ab 3 ditë më parë
Ty te falte zoti moj cup se na i kenaqe shpirtin
bardha mehmedi
bardha mehmedi 3 ditë më parë
Oj oj Aurela nuk mberrihesh moj zoj e madhe . Ju lumt te dyjave kengetare me plot kuptimin e fjales .
Souzana Dervishaj
Souzana Dervishaj 3 ditë më parë
Aurela vullkan je 🌟🌟🌟🌟🌟
Klentjana Mamo
Klentjana Mamo 3 ditë më parë
🥰🥰🥰
Silda Mahmuti
Silda Mahmuti 3 ditë më parë
Shum mure
Eri Maksuti
Eri Maksuti 3 ditë më parë
Aurela te adhuroj je 1 Shqiperise 😍
Adriana Susai
Adriana Susai 3 ditë më parë
Te mrekullueshme..love you so much ❤️❤️❤️
Ger Ta
Ger Ta 3 ditë më parë
Mishi kokërr, lavdi dëshmorëve ❤️
Festim Fejzulla
Festim Fejzulla 3 ditë më parë
Aurelagjigande
Festim Fejzulla
Festim Fejzulla 3 ditë më parë
O ylleeee ti je shpirte te kendofte zemra..
L H
L H 3 ditë më parë
❤️👏
CarIsTheBestFriendForMan
CarIsTheBestFriendForMan 3 ditë më parë
Je artiste e madhe respekte 😘
Edlira Kasaj
Edlira Kasaj 3 ditë më parë
♥️♥️
Blerina Veizi
Blerina Veizi 3 ditë më parë
Gjigandet ne sken ♥️😘😘
Junior saka
Junior saka 3 ditë më parë
🇦🇱❤❤🇦🇱
Greis Ramadani
Greis Ramadani 3 ditë më parë
Cfare energjie , faleminderit per emocionet qe percillni ❤❤