DENIZTRUE - E TA DISH (Remix)
2:19
EFINAR - PLAQK
3:14
7 muaj më parë
NUSH - 3Z ( Official Video )
2:34
Komente
Ilir Dingo
Ilir Dingo 3 orë më parë
E kam deghuar shum kete keng sepse un e kam perjetuar kete dhimbje ndarje . Por kur nje njeri sme meriton un i them " SHNET VLLAI " JU UROJ NJE DIT SHUM TE BUKUR . CA ME BO TASH NUK JENA BASHK😉❤💔💔
Leonita Bojku
Leonita Bojku 12 orë më parë
Erison 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
Jona Jona
Jona Jona 13 orë më parë
Xxxtentacion 💔
AK47SHALA
AK47SHALA 14 orë më parë
Ma thej
peja ks
peja ks 14 orë më parë
Hg🥧
armeo free fire
armeo free fire 14 orë më parë
ahahha kan ku me kopju r i p xxxyentacion
Fushe Kosova
Fushe Kosova 16 orë më parë
kush e ka ngu ma shum se 5 lile
ARBER KING
ARBER KING 16 orë më parë
Flm sepse isha ne kima 7 vjet dge kur filloi kjo muzika mbylla televizorin direkt te detyrohem shum😇😇
Mitsakos Metc
Mitsakos Metc 17 orë më parë
firee ilghost :O
tsakas tsakas
tsakas tsakas Ditë më parë
Dgjitha shum bukur dhe ju lumt!! Por , kush pin skunk nuk esht Jamaika !! Ne Jamaika pijm gjona me naturale 😉 dhe jo ktë barrishten e perpunuar që shkatron trut e kokës të rrinis !!
imELMIR
imELMIR Ditë më parë
FATHER FOR THIS SHIT MANNNN
Skinnisha
Skinnisha Ditë më parë
Miro ej mos u mundo mu bo xx
binak komorani
binak komorani Ditë më parë
PJUUUUUUU KINGA JENI PASHA ROPT AAAAA HAHAAHAHAHAHAHA KINGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGH
Labinot Mehmetaj
Labinot Mehmetaj Ditë më parë
Zbi
NMC Group
NMC Group 2 ditë më parë
Super, MARIN the best
Dinaa Official
Dinaa Official 2 ditë më parë
Suksese shpirt😊💫😚✌
Ardind Noka
Ardind Noka 2 ditë më parë
E mblodhi kopshtin zoologjik mrena konge
gerti toska
gerti toska 2 ditë më parë
super keng🥺🥺A♥️♥️♥️
Valentina Domgjoni
Valentina Domgjoni 3 ditë më parë
😶
Shend Podrimaj
Shend Podrimaj 3 ditë më parë
Haver me ta lujt trurin
M.K 666
M.K 666 3 ditë më parë
3:46 like kush e lexoj Atje te muri 😂😂
LEDI_ PUBG
LEDI_ PUBG 3 ditë më parë
Xxxtentacion ❤️🇦🇱🇽🇰🇺🇸
Filma Nostalgjike
Filma Nostalgjike 3 ditë më parë
almores.info/rock/video/m4SKnYVkg8eKptI
ShowBizi Shqiptar
ShowBizi Shqiptar 3 ditë më parë
Bravo Kennz!
rei shqip tv
rei shqip tv 3 ditë më parë
(10mil wiw suksese grupi )
ÁÑDÎ__
ÁÑDÎ__ 4 ditë më parë
Like nese e ke ngu ma shum se 4 her 😔😕
tati tati
tati tati 21 orë më parë
Jo 4 po {}shum😔😔😔😔
xbxkxj xfxhdkdbd
xbxkxj xfxhdkdbd 4 ditë më parë
💔💔💔🖕🖕fuck love😑
Anton gegaj
Anton gegaj 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍
lyrics-videos
lyrics-videos 5 ditë më parë
💖💖💖
bes
bes 5 ditë më parë
x is back but albania we miss u bro and we love u so much
Mond Mondi
Mond Mondi 5 ditë më parë
💕
Shukrie Sadikuyg
Shukrie Sadikuyg 5 ditë më parë
Ata e pash ni fjal nuk ma tha . Shum mka pelqy qikjo pjes.
Arbon 02
Arbon 02 5 ditë më parë
Love song me bismilah te 02
Tsg Clan
Tsg Clan 5 ditë më parë
I vetmi qe e kqyri ne 2021
Lvnti Gaming
Lvnti Gaming 6 ditë më parë
Edhe nush vllai i shoket tem e ka emrin
Lvnti Gaming
Lvnti Gaming 6 ditë më parë
Edhe bimbina e kall me nushin
Lvnti Gaming
Lvnti Gaming 6 ditë më parë
Edhe bimbima e ka kall me nushin
Lvnti Gaming
Lvnti Gaming 6 ditë më parë
Juve arin kam mju qi se hiq ska knu mir për mua
LEANDRO
LEANDRO 6 ditë më parë
Loading 10k...❤❤
ERVINI FF
ERVINI FF 6 ditë më parë
bit xxxtenacion 😔
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha 6 ditë më parë
“Don’t cry because he died.”” Smile because he was born.” R.I.P X💔🕊 #LLJ
Mehmet Alija
Mehmet Alija Ditë më parë
Yes bro thats true 😩😩😩
kasapp baba
kasapp baba 6 ditë më parë
Lyric: ~Me mu mo nuk je Po tlus veten me ru Kom rreziku kurgjo Mos me tmungu Vec me tpa tu kesh Vec me tpa tu vesh Tgjuva me buk Pse ma ktheve me gur Un sjom qe bertas Se nuk sillna si kafsh Shum pytje po mbojn Qysh mujta me tdasht Tkqijat sti pash Se fell nty rash Dashni smujte me jep Vec mujte me marr Tash je hi nmenime Smbesove po fole mas shpine A pe she qa u bo E nisem per urime E murem ngushllime Tmiren kur te hup Qat her e vlerson Nis e tmungon E sun e zevendson Niva qe mu je ka mlyp njteter kon Si un ndikon sun e gjen as nmilion Jena kon bashk cdo nat Kem prit mengjeset bashk Njoni tjetrin nkrah Njoni tjetrin afat Un e ti jaa un e ti jaa Un e ti jaa un e ti jaa E ke dit jom psikopat E ke dit qe jom rrugac E ke dit jom drogirash Tkiqat i kom pas anash E ke dit jaa e ke dit jaa E ke ditt jaa e ke dit jaa E ty qefi me tu prish un krejt boten e kom kall Veten nuk kom mujt me nal Se prej kontrolle kom dal Vec per ty jaa vec per ty jaa Vec per ty jaa vec per ty jaa Per ty diellin e boj han Per ty diten e boj nat Per ty veten keq e lo Vec buzqeshjen me ta pa Vec per ty jaa vec per ty jaa Vec per ty jaa vec per ty jaa Per ty mo smenoj se tash menon per veti Une tmungoj kur tmungo kujdesi Mos fol per mu be se un flas per veti Un sflas per ty se per ty flet i treti E ke dit tash nuk jem bashk E ke dit tash nuk jem bashk Um mke pas nasht e tkom pas nasht ~Ca me bo tash nuk jena bashk
rei shqip tv
rei shqip tv 7 ditë më parë
🔥Nush,IL GHOST,Marin e kan djeg 🔥
Unkknown Profile
Unkknown Profile 7 ditë më parë
Ehhh ce respekt shok e paske bo 🥂
Nihal Layachi
Nihal Layachi 7 ditë më parë
🇩🇿I love you greetings to you from Algeria
Spyros Nat
Spyros Nat 7 ditë më parë
DOPE🔥🔥🔥🔥
louisa rama
louisa rama 7 ditë më parë
the melody of my baby's song😔 rip X 😢 still missing uu🖤
A.
A. 7 ditë më parë
🖤
sad _life
sad _life 7 ditë më parë
this song is killing me slowly
Eriseld Bregu
Eriseld Bregu 7 ditë më parë
Bukur cuna ju degjoj perdit kete kenge... Komplimentet mia per te gjithe ju... Jeni shume te mire si rrepera
Jerin My Life
Jerin My Life 8 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍🔥
john
john 8 ditë më parë
Bro someone died and u use their backround music go to hell
Ardit Elezaj
Ardit Elezaj 5 ditë më parë
Thats a remake and thats respect dumbass
Abide Kurti
Abide Kurti 8 ditë më parë
A ma fal nese me tj twin kam dal
cllevio serbiano
cllevio serbiano 8 ditë më parë
Na du mo nuk jem pot spot thirr mu afru Jam merzit pr ty qe mos met lendu Naten isha zgjut ditlendjen per ta urur Une naten e bona dit po folna na vec pak Shum veta po mshajn qe sjena mo ne bashk Tzezat sti pruna vec love un ty tlash Tmirat sun miktheve vec um le ti mu me kajt Tashi ke vazhdu je shku nbot pa kthime H tash je tu bo vec gabime sun mbesove dhe mle vec lendime E mendove ket cast e nisem mu martu e ndalum me tradhtime Tkeqen kur e bon ateher e kupton Nalet tradhton mir sun e zevencon The qe ne sna ndan sna ndan asni kon Si un mo nuk bon sun e gjen mo kerkon jena kon bashk pa fat
PPC Records
PPC Records 8 ditë më parë
Na du mo nuk jem pot spot thirr mu afru Jam merzit pr ty qe mos met lendu Naten isha zgjut ditlendjen per ta urur Une naten e bona dit po folna na vec pak Shum veta po mshajn qe sjena mo ne bashk Tzezat sti pruna vec love un ty tlash Tmirat sun miktheve vec um le ti mu me kajt Tashi ke vazhdu je shku nbot pa kthime H tash je tu bo vec gabime sun mbesove dhe mle vec lendime E mendove ket cast e nisem mu martu e ndalum me tradhtime Tkeqen kur e bon ateher e kupton Nalet tradhton mir sun e zevencon The qe ne sna ndan sna ndan asni kon Si un mo nuk bon sun e gjen mo kerkon jena kon bashk pa fat
erion gashi
erion gashi 8 ditë më parë
Edhe 1 kang qisi
ele ktrical
ele ktrical 8 ditë më parë
10 milion ta qojm
cani cani
cani cani 8 ditë më parë
e ki djeg king 👑 ✌️✌️
Dsabanovic27 Demo111
Dsabanovic27 Demo111 9 ditë më parë
1:28 mu dok si mossi 😂😂
tralala tralala
tralala tralala 9 ditë më parë
Så det uk der jeg holder ferie,😂😂😂
tralala tralala
tralala tralala 9 ditë më parë
Hvorfor går i altid med skudsikker vest?? 🤔
tralala tralala
tralala tralala 9 ditë më parë
You aint stresi 🤔😂
Aferdita Peci
Aferdita Peci 9 ditë më parë
shume e fort
Shpetim Morina
Shpetim Morina 9 ditë më parë
Ama shume e fort
Blind Blind
Blind Blind 9 ditë më parë
Jackpot 2 marini u now
FLORIAN SOPA
FLORIAN SOPA 9 ditë më parë
Noizyotresho
FIE IDEAL
FIE IDEAL 9 ditë më parë
Crip dance💥😂
Danjel Kotka
Danjel Kotka 9 ditë më parë
xxxxenation😩😓🙁😣😥😖😖😖👉👉
# Roses
# Roses 10 ditë më parë
🧸🥺💕
Erdijan Bejzaku
Erdijan Bejzaku 10 ditë më parë
Pom tradhon
Erdijan Bejzaku
Erdijan Bejzaku 10 ditë më parë
😢💔 dhe un me fm e temen sjena bashk
Baba Ktu
Baba Ktu 8 ditë më parë
O vllaqko shnosh kryt se kapuqa ka boll gjon edhe mat mira
The 4th
The 4th 10 ditë më parë
This is the son of Gjiko and Majk 🔥🔥
Erza Dauti
Erza Dauti 10 ditë më parë
drogerash je
BÄBÄ KŤÜ
BÄBÄ KŤÜ 10 ditë më parë
XxxTentacion he died😭😭😭
FF Enes
FF Enes 10 ditë më parë
😞😭😔😢🙄😵💥🤒😷
Lori_my_ Sweet
Lori_my_ Sweet 10 ditë më parë
wow po fort🥺
Sabrije Bytyqi
Sabrije Bytyqi 10 ditë më parë
KENNZ... PER TY
Crafty
Crafty 10 ditë më parë
Omg this is a beautiful song im from America,California and i saw this song you deserve more kid
Jorgo Verushi
Jorgo Verushi 10 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪
X3MIST
X3MIST 11 ditë më parë
Ta qifsha Drogirashin e nans
RPXGAMING
RPXGAMING 11 ditë më parë
Si un dikon sen e gjen as n milion💔 1M views❤️
Ė Ł Í BØÝ
Ė Ł Í BØÝ 9 ditë më parë