Komente
AlbOoZ
AlbOoZ 6 orë më parë
1-3 = 4 😁
donald gjoci
donald gjoci 7 orë më parë
Sa bukuuur e ka shpjegu.eeeee bravo-bravo me keshu e me ashu
donald gjoci
donald gjoci 7 orë më parë
Maya vs Pamela Anderson
Hajrush Salihu
Hajrush Salihu 7 orë më parë
jau pshurrsha montazhierin
fairytale
fairytale 7 orë më parë
Bleona eshte bere si Angelina Jolie 😳 Rrezik shkojne tek kirurgu me foto me vete dhe i thone: me bej si kjo🤦🏻‍♀️
Vini Official
Vini Official 7 orë më parë
E begatoft zoti shum i drejt e I mir ky njeri
Girl and The World
Girl and The World 7 orë më parë
Ai momenti kur kjo qe eshte prezentuesja ma provokative qe ekziston e fton ne interviste nje aktor fantazes si ky tupi
Timo
Timo 7 orë më parë
Për cfar europë flet o zoteri ..Europa kurve
Shpetim Xhani
Shpetim Xhani 7 orë më parë
Ky eshte Gomar fare. Nuk mer vesh fare de c’fare dhe si funksionon shteti.
Timo
Timo 7 orë më parë
Kjo amerikë vallë nuk e di që të paktën për këto 8 vjet këtë vend e drejtojnë të gjithë jashqitjet e sigurimit të shtetit të asaj kohe .. Amerika vallë nuk e di që shumica e tyre janë komunistë të devotshëm dhe funksionarë të enver hoxhës.. Dinë sa lugë kemi në shtëpitë tona.. Flisni për ukrainën. Po kush vallë po e fut në bela ukrainën , a nuk është kjo amerikë?? Në hale shkofte amerika..Rrofte RUSIA dhe kina..
Love Trance Music
Love Trance Music 7 orë më parë
me pak fjal fik televizorin ose elimino 90% te mejave prostituta, dhe ska kovid ska panik, hiq edhe ate tamponin ku vet shpiksi i tij ka then qe PCR sherben vec per eksperimente laboratori, jo per diagnoz, pra njerez si fillim duhet ti vejm flaken ktyre medja kurva se kto jan arma qeveritare
Vini Official
Vini Official 7 orë më parë
Esht njeri shum i mençur
Timo
Timo 8 orë më parë
Shumë logjike analiza nga zotëria por vetëm për diçka nuk jam dakort.. Flisni shume per amerikën thua vallë që nuk është kjo amerikë autore për çka po ndodh në këtë vend.. E pame amerikën në zgjedhjet presidenciale .. Turp i botës.. Me vjedhje votash sa gati filloi lufta civile.. Pra zoteri shikoni nga europa që nuk e përmendni fare.. Jemi mësuar dhe e kemi në gjak herë me turkun herë më rusinë herë më kinën dhe tani po na flisni me përralla amerikane.. Amerika demokraci ??? Po të gjithë ambasadorët e saj kudo që janë kinez korean etj etj.. Zoti na ndifmofte se sa për amerikën jemi thjesht një lodër për ta.. Asgjë nuk bëjnë për për të drejtat dhe liritë e popujve përkundrazi është vendi i ka vënë flakë botës kudo qysh mbas luftës së dytë botërore përveç Donald Tram që zoti e ruajt.
Lani Fejzuli
Lani Fejzuli 8 orë më parë
Moderatori ma i dobet n bot... BULASH
TN
TN 8 orë më parë
Atdheu mos u ba si fëmer a keqe ma mir most të kishe shku mrapa në perputhen të kite da publika ma shum kshtu u bëre si ni grua e keqe çi I ik burrit tash e par that’s my opinion and I’m sticking with it
King Boss
King Boss 8 orë më parë
4000€ merr
Labinot Dërmaku
Labinot Dërmaku 8 orë më parë
Nuk janë kosovar, maqedonc, janë SHQIPTAR! Ti fol për racisem por je racist ndaj shqiptarëve.
Timo
Timo 8 orë më parë
Shumë e drejtë që ndërkombëtarët nuk duan trazira.. Por lind pyetja e thjeshtë , ku janë këto ndërkombëtarët për cfar ka ndodhur deri tani ?? Përralla me mbret.. Janë ndërkombëtarët autorët kryesorë për cfar ka ndodhur e po ndodh në këtë vend.. Është e qartë që e ashtuquajtura ( vota jonë ) nuk ka e nuk do këtë asnjë vlerë , për ne vendosin lojrat e shahut nga ndërkombëtarët.. Pra mos u lodhin me përralla demokratike në këtë vend.. Jemi thjeshtë një popull eksperimental për fuqitë e huaja..
Lazo' O3
Lazo' O3 8 orë më parë
Hahaha eshte kar fare ky djali.
Burim Sylmetaj
Burim Sylmetaj 8 orë më parë
ta qifsha dialektin letrar qê e pêrdor ore gazetar i dexheneruar,éééé,éééé,éééé
Yoan Joan
Yoan Joan 9 orë më parë
Ca antipatiku ky gazekari!
Mali Vesjan
Mali Vesjan 9 orë më parë
Po ti je nga dukati aty ka me ballin ose demokrat nuk ka komunist
No Al
No Al 9 orë më parë
Kam prit se cdo thone javen e fundit keta te pd-se,do thone qe po blejne vota ps.Tani e kane kuptuar se po humbin , po mundohen te gjejne justifikime.Po ska mundesi te blihet cso vote
Blandi Bosi
Blandi Bosi 9 orë më parë
Po pagujn ato qe marin rrog 300mi lek taksa dhe per ju qe merni ka 2miljon min per nje event spaguni as taksa as deklaroni te ardhurat pranej sbohet ky ven ju qr
Llazar Prifti
Llazar Prifti 9 orë më parë
Po ce do qe ujqrit i keni ju edhe ata i blet ju
mimo mimo
mimo mimo 10 orë më parë
Si janë bërë mor zot, nuk njihen nga silikoni
Gjithqka Shqip
Gjithqka Shqip 10 orë më parë
Po shyqyr qe ska shere, o blazer legjenda e kadale kadale, se Noizy të kishte vazhduar me sherre ashtu si në 2012 me babastars e me stresin top fest e më tjera, sun kishte mrri aty ku osht sot, Noizy osht kategori e lart për gjithë ata që Mirren me Muzikë të trojet shqiptare, flet vet jeta dhe suksesj tij
Fred Muca
Fred Muca 10 orë më parë
Diktatur moderne, fatkeqsi ne cfar terexheje ka ra ai ven me ket monster
Rafael Caushi
Rafael Caushi 10 orë më parë
E nxore kokèn te LGBD
soccer nation
soccer nation 10 orë më parë
Gahahahahahah
Labi Brati
Labi Brati 10 orë më parë
Po çthua moj maja . Po rama i biri kristaqit në krye të komunizmit ka qenë .po gramozi i ruçajve ku ishte ne komunizëm .po Bethqirlinda balluku nga vjen .
Lupo 89
Lupo 89 10 orë më parë
Keta e kane ne terezi. Jetojne ne blloqe vilash me polici private. Une shikoj realitetin thot kjo. 😂
Franco hysenaj
Franco hysenaj 10 orë më parë
Me te vertet ky djal osht 100 per 100 peder🇱🇷
E Kam Me Vete
E Kam Me Vete 10 orë më parë
Ahahahahha ahaha ahaha
Manou Firmo
Manou Firmo 10 orë më parë
Sa i shpifur prezantuesi.
bigboss bigboss
bigboss bigboss 10 orë më parë
T,dhevsha n,karakteret e ktyre po shiqone at pederastin fuji
al it
al it 10 orë më parë
Maja je kengetare e mire po ketu e prishe punen. Ti nuk je votuese ne Shqiperi sic e ke thene keshtu qe mos u perziej me levdata shih punen tende
Ramadan Rushiti
Ramadan Rushiti 11 orë më parë
Po ketyrve kafsheve kur ju fol per Imoralitet ju bien telat, maree ju qoftee per udheheqesit te emisionit dhe pastaj per mysafiret qe i keni aty, TURP TURP 🤢🤢🤮🤮
Erjon Vokri
Erjon Vokri 11 orë më parë
Ska faj kur shkerdhehesh fort djersin pa fund
Kerol Malasi
Kerol Malasi 11 orë më parë
Lirihu Lirihu Maja
Tina Tinatina
Tina Tinatina 11 orë më parë
Maja je vertet shume e sinqert je shume e mire Zemer BRAVOOO
Mehmet Haxhaj
Mehmet Haxhaj 11 orë më parë
tlumt mearrit zduhet me emitu.asni kogtar kime arrit shum
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE 11 orë më parë
Po normal moj qelpsin ti fiton miljona e fukarejt paguajn për ju bosat taksa
ilir petro
ilir petro 11 orë më parë
prandaj je me rilindjen se fiton dhe nuk paguan taksa shtetit
Mirjan shkrela
Mirjan shkrela 11 orë më parë
Ik moj dreq ca ka ber njerzit skan te han ti thua ka ber te qift kina rrop
ramorina26
ramorina26 11 orë më parë
Kosovarët dhe maqedonsit thonë mahallë ndërsa shqiptarët thonë lagje! Kështu na diskriminon gabeli me shtetësi shqiptare kinse ne „kosovarët“ dhe „maqedonsit“ nuk qenkëmi shqiptar edhepse kemi gjak dhe fis shqiptar!!! Sapuni ne shekullin e ri prodhohet prej yndyrërave shtazore dhe bimore!
Erjon Vokri
Erjon Vokri 11 orë më parë
Qysh nuk paska lidhje partija socialiste me komunizmin po ne pushtet klyshat e komunistave jan
Juli Laci
Juli Laci 11 orë më parë
Te dy burra duken
66
66 11 orë më parë
Selamu Aleikum Hoxh i nderuar, dhe ju Moderator. Ta kuptoim situatën : Unë ende nuk kam ndi dhe nuk ka pa që Homoseksualsit të Agjëroin dhe vijnë në xhami. Kjo përgjigje don elaboriren ,se Hoxha nuk është i ftuar në studio për humor dhe shaka por duhe sakt dhe kjartë të definoj përgjigje e moderatorit. Shumë e çuditshme, përgjigja e hoxhës. Me nderime
Rafael Caushi
Rafael Caushi 11 orë më parë
Po pse mèrzitesh o PALOQE ju do fitoni
Sami Bojaxhiu
Sami Bojaxhiu 11 orë më parë
Ske shans me ndejt me mevlanin larg ti je
Kostantinos Kanavos
Kostantinos Kanavos 11 orë më parë
Tregoji popullit si e kishte marr basha bashkin eTiranes pastaj bej te ndershmin oj KURV
Gesti Merxhani
Gesti Merxhani 12 orë më parë
po ky esht tajleban 😂
Badalona Badalona
Badalona Badalona 12 orë më parë
Me ta kap kja k.... me goj nuk e njef ma k.... tan🤣🤣🤣
Feti Veli
Feti Veli 12 orë më parë
Shum interesat at cka tha Hoxha i nderum, Per mjekren, Pantollonet, dhe Masken. Kjo do te thot se nuk duhet ne te sprovojm krijusin. Por aj na sprovon neve.
Viktor Kuqi
Viktor Kuqi 12 orë më parë
Gjithe se si edhe ne katoliket meshkuj e kemi me te paster ate mikun se sa shpellen tane
Kujtim Haxhiu
Kujtim Haxhiu 12 orë më parë
Duhet. Te denohen hajdutet
xristos keramitzis
xristos keramitzis 13 orë më parë
Shqiperia eshte vet iliria.
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 13 orë më parë
O zotri ju diskotoni per komisjonin I qenrave I nerrojn kutit me pare aty eshte krimi I fuqishem I 3 partit bandash krimitlela boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎 poshte trathtaret hajdutat drogagjit vrases
Olti Katiaj
Olti Katiaj 13 orë më parë
ik o palok pith ropshi ik
Durim Mici
Durim Mici 13 orë më parë
Po basha me saliun car Ben kur ishin ne pushtet
derotif nomtrah
derotif nomtrah 14 orë më parë
puntata ,qka eshte puntata, o zot o zot , me u pa , me u mbledh ,takim, taku , mbledhje , bisede, bisedu me fole , diskutu , me sqaru , me nigu njani tjertrin ose me ndegju njeri tjetrin , ooo puntata ose putana qka kane dallim
derotif nomtrah
derotif nomtrah 14 orë më parë
o atdhe jo tek ty po kek ti , per ty ,te ti shqipe se keta ne shqiperi e kane shqipen e shkruar me alfabet botrore nuk eshte rastesi ndonje here me shqip flasin koratet she boshnjaket ,pra , serbo - kroat se shqiptarer e shqiperis e kane ba shqipen nje sallat ruse turp turp turp . une jame e jo mua jam , per mua , une, ti ai/ ajo ju ata ato /ata nuk po kuptoij me mire flasin shqip njerzit pa as nje dit shkolle sa marri sa marri
fishing special
fishing special 14 orë më parë
Ca man tokaaa o zottttt Slidh dot dy fjal .....
Drilon Pozhari
Drilon Pozhari 15 orë më parë
Ti je rrugac dhe asgje tjeter.
bina xhaferri
bina xhaferri 15 orë më parë
alex-like👍 xhesi-coment📃
Hadije Ismaili
Hadije Ismaili 15 orë më parë
A ka familja ajo vajza qe ben ashtu sikur prostitutet qe bejn
Rate Respi
Rate Respi 15 orë më parë
Shko re barbon se kur ke hy n perputhen ke then qe jam rrit nga mbreteresh dhe antonela ta nxorri ftyren tate t vertet dhe se nga cila je rrit
Henry richard
Henry richard 15 orë më parë
BASHA O VRASES DHE HAJDUT I QINDRA MILION EUROVE, VETEM NGA NJE COPE RRUGE 350 & 400 MILIONE EURO
Lumturi Meko
Lumturi Meko 16 orë më parë
Ky eshte nje nga bajgat
Sokrat Allko
Sokrat Allko 16 orë më parë
Te gjisht apo te gjithe oooooo
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 16 orë më parë
Kam nje vegim ose parashikim se astrologu shqiptar do haje tave kosi ngjyre kafe diten e diel te javes qe vjen.
Qendrim Popaj
Qendrim Popaj 16 orë më parë
Ju çenkeni vërtetë të çmendur!!!
Qendrim Popaj
Qendrim Popaj 16 orë më parë
Ju se dini se nga kamera e fsheht perbehet rrezik mund te jen njerez qe se duan mashtrimin dhe ju hedhin ne gjyq si mua
Hondo Hondo
Hondo Hondo 16 orë më parë
Oju që shkruani muta jan të gjith pa përjashtim, por fajtor ësht populli shkërdhat që bëjn tifozllëk sa për njërën ashtu dhe për tjetrën kur ka parti të reja dhe që kan njerëz të pa përlyer dhe të ndershëm me shkollim të lart por Rama duhet të ik me doemos gjith ata biznesmen jan bandat e Ramës të maskuar si binesmen sepse bëhen të pasur sepse Rama i ushqen me parat e juaja duke i dhën ppp pa konkurrent Rama sdo të dij për asgjë sepse ky e ka nën kontroll Spakun se të kishte qen ndonjë gjykat e ndershme që bën dretsi Rama me gjith taborin e hajdutve duhet të ishte pas hekurave por kjo drejtësi siç e keni par vet ësht e koprementuar se ska si të jet ndryshe të bësh gjith kto pazarllëqe mos ti hyj gjem në këmb Ramës joejo por as taborit
Coco St
Coco St 16 orë më parë
Ca esht kjo silvana? Sa injorante
XB XB
XB XB 17 orë më parë
Sa nıvel ı ulet.Te vjen ndot tı shohesh.
Bujar Braka
Bujar Braka 17 orë më parë
Lsi duhet tzhduket se nuk ka njerz te afte per qeverisje,Jan te gjith hajdut , dhe per interesat e tyre , prandaj vllezer shqiptare mos i votoni dhe nje vot te vetme mos u ipni ,FL nga Italia.
Shiqiri Veseli
Shiqiri Veseli 17 orë më parë
O Derr nese ke jetuar ne Greqi , ik pirdhu po atje e mos u mundo te thyesh mendjen nje Zonje te paser Shpirt dhe medje Shqipetare. Te lumt dhe jete te gjate e te Lumtur Moter e respektuar