Irkenc hyka - Më Fal
2:37
4 muaj më parë
Komente
Xhulia Zylali
Xhulia Zylali 16 orë më parë
Sa shtiren per zotin janë njerëz fallco
Tërnoci Madh
Tërnoci Madh 16 orë më parë
ALgokomentari
Zoje Tone
Zoje Tone 16 orë më parë
Meliss r per pudhem je ma e mirs😍🤩🥰💋💋❤❤
Marjola Kodraliu
Marjola Kodraliu 17 orë më parë
☺☺😊😊👏👏
Gentiana Ajdini
Gentiana Ajdini 17 orë më parë
Kenge qenka kjo? Kam ndergjuar me shum te thote “ Ate qe ke tash leje leje leje ” edhe “ Se je tu vdek mbas meje meje meje ” macht kei Sinn 🤦🏻‍♀️
Bistrica Drita
Bistrica Drita 17 orë më parë
❤️❤️❤️🌸🌸🌸
Agron Asani
Agron Asani 17 orë më parë
BI TCH NR. 1 RROBT TI QIFSHA
Ellisa Mardadaj
Ellisa Mardadaj 17 orë më parë
ewwwwwwwww
Valbona Cipi
Valbona Cipi 17 orë më parë
Telumt Melissa
Erjon Gashi
Erjon Gashi 18 orë më parë
hit 2021
e. guberja
e. guberja 18 orë më parë
Zot bjere mar ca spo degjojm ca spo shofim
Erjon Gashi
Erjon Gashi 18 orë më parë
hit 2021
Kela Alla
Kela Alla 18 orë më parë
bravo ☺️☺️☺️ Melissa
Doci Kumaraku
Doci Kumaraku 18 orë më parë
Melisa shume keng e bukur bravo
Fitim Haliti
Fitim Haliti 19 orë më parë
❤❤❤❤❤❤❤
baki Denisa mucogllava
baki Denisa mucogllava 19 orë më parë
1 mil Shqiptare 2 milion klikime prenda 3 ditesh ,me shum se Dua Lipa ma fammi un piacere 😆
Naseer Baluch
Naseer Baluch 20 orë më parë
You are saying my name Maria😂😂😘😘love you from Balochistan Gawader
Aqif Kopertoni
Aqif Kopertoni 20 orë më parë
Bravo Melissa je më e mira unë jam fansia jote a e di
Memeti Mehmeti
Memeti Mehmeti 20 orë më parë
Si kukëll po dokesh e dashur ❤️💋
Xhoanaa Kasa
Xhoanaa Kasa 20 orë më parë
super keng
Dean Hida
Dean Hida 21 orë më parë
Kkjejejje
Nera nera
Nera nera 21 orë më parë
esht shtatzan..😍
Lirisa Hetemi
Lirisa Hetemi 22 orë më parë
Melis je e mir ti i qet kenget e mira te dua melisa 💕💞❤😍💖💝
Ylli Ramadani
Ylli Ramadani 22 orë më parë
Bravo na kalle krejt
Klaudeta Hakani
Klaudeta Hakani 22 orë më parë
Me pelqen si teksti edhe muzika ..Bravo Melisa kshu funksionon shqipri .kishe qef te kendoje e arrite ..sei grande
Ert Ert BTS
Ert Ert BTS 22 orë më parë
Kjo kenge eshte zyrtarisht diss per Tean ! Gjithsesi urime Melisa per shikimet e larta te kenges ! ♥️❤️
Klodjan llacja
Klodjan llacja 22 orë më parë
Ja Ku doli ajo qe tha fatjoni qe kto kan qen bashk qe në emision . Bravo me kujtohet kur ja bonte kjo : A serjozisht e ke a o fatjon kucari , ca ke me then thuje . Ca do thonte ai i shkreti kur e mori vesh qe ju jetonit me nji shpi . 🤣🤣🤣🤣🤣
cqvio doli
cqvio doli 22 orë më parë
Melissa 2milion per vetem 3 dit ..kur se Noyzi 2milion per je jave hajd e merre vesh tani 🤦‍♂️
Klodian Krrusa
Klodian Krrusa 22 orë më parë
Sh bukur melisa pudhe pudhe andin andi e tradhtoi tean
Xhuljana Tori
Xhuljana Tori 18 orë më parë
mos e tradhëtoi tea andin
elda mulaku
elda mulaku 23 orë më parë
je e mrekullushme melisa te dua shum je me e mira shum bukur eke kenduar kete keng te perqafoj shum😙😙💜💜💖
Marjo Lelaj
Marjo Lelaj 23 orë më parë
E hapa vetem per te team then ropt ne goj
Iva Hoxha
Iva Hoxha Ditë më parë
Kjo esht cerre bashk me ate And cerrin qe ben cdo gje vec per fam ...Ju kujtohet para se te hikte nga emisjonj si bente sikur sperballonte dot situaten edhe la programin gjoja skuthja po kto jan ca bajga qe duan te marrin fam me zor e ca nuk bejn per te ja arritur 🤢🤮🤮🤮🤮
cqvio doli
cqvio doli 22 orë më parë
zhgarravine
blerina duraj
blerina duraj Ditë më parë
Me nje pepruthje u be e fanshme kjo🤣🤣🤣🤣 do bie gjith fisin tim te behen te fanshem🤣🤣🤣🤣
《Jungkook Naskook Jk》
《Jungkook Naskook Jk》 Ditë më parë
Like ai/ajo qe e pelqen☺
Mr Berti Berti
Mr Berti Berti Ditë më parë
U mbush me k urva me baxhe ella endi i shqiponjave
《Jungkook Naskook Jk》
《Jungkook Naskook Jk》 Ditë më parë
Kush eshte si un qe sa here shoh nje keng do i lexoj te gjitha mesazhet😂😂😂😂😂
Albioni Bossi
Albioni Bossi Ditë më parë
Pritet bashkpunimi rradhës Melisa - Murat .. titulli : Jazëk Me rob shpie 😜
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj Ditë më parë
Super prositut esht e lindur jo e ber
Kejdi Shehaj
Kejdi Shehaj Ditë më parë
Qr ktu ska lidhje mes fjalve, kshtu di tkendoj dhe 6 vjeci, vec edits, tre fjal pa lidhje dhe boom shqiptaret qe smarrin vesh thoj se esht super keng
Alex Zielkowski
Alex Zielkowski Ditë më parë
Kjo puthja ne fund shume moment I prekur.ne hale shkova direkt.kisha 2 di ditè pa dhi.me ndihmoi shume.
Alex Zielkowski
Alex Zielkowski Ditë më parë
Sa talent paskemi pas ne shqiperi.u bonè gjith kengetare
yuitr loing
yuitr loing Ditë më parë
Bravoooooooooooooo❤
Dafina Sahiti
Dafina Sahiti Ditë më parë
Kenga e lulit me cimin ta kan ftof ti dhe mevlani left the chat 😂😂
Dafina Sahiti
Dafina Sahiti 18 orë më parë
@yuitr loing fol shqip mos u bo ktu kishe je e jashtit se shqiptare jeeee
yuitr loing
yuitr loing Ditë më parë
Helloo 🙋‍♀️Verstehe nichts aber hört sich geil an ☺️kann mir es jemand übersetzen um was es geht ?
Ela Selmani
Ela Selmani Ditë më parë
Ky eshte diss per tean
sumeja Sheqiri
sumeja Sheqiri Ditë më parë
Melisa nuk ka faj pra se a u shtyjke sa per ta ber inet ne perputhe
Marsida Dani
Marsida Dani Ditë më parë
O ylli ❤❤
kapedani mirditor
kapedani mirditor Ditë më parë
zhgarravine
Blue Devil
Blue Devil Ditë më parë
Leje🎇
Lucian Alexandru
Lucian Alexandru Ditë më parë
So beautiful this song
Olta Reqica
Olta Reqica Ditë më parë
Sa e mir je melissa
Jasin Bilbilaj
Jasin Bilbilaj Ditë më parë
Fatjoni ishte me origjinali aty ,kjo melisa na i shpifi me gjith ket andin na vjen per me vjell kengetarja me pa lidhje qe ekziston ne planet 🤮
Helin Narin
Helin Narin Ditë më parë
Wer kommt auch von Esra✌️😂
ANDA
ANDA Ditë më parë
Welche Esra?
Violete Ndoci
Violete Ndoci Ditë më parë
Iyt93j3jdbp9gfzdylggde224578ihcxgbnlll
Lishen Shehu
Lishen Shehu Ditë më parë
Je si yll je si djell kur te shof ty me vjen per vjell 😂😂
12345 123456
12345 123456 Ditë më parë
omg gjitj ato klikime ✌🏻
Albiona Muriqi
Albiona Muriqi Ditë më parë
Like kush ka hy me e pa qfar budalleqesh ka kendu
Vildan Yavas
Vildan Yavas Ditë më parë
Helloo 🙋‍♀️Verstehe nichts aber hört sich geil an ☺️kann mir es jemand übersetzen um was es geht ?
Asllan Krasniqi
Asllan Krasniqi Ditë më parë
Bravoooooooooooooo❤
Ina Kasmi
Ina Kasmi Ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Mikela Ibranj
Mikela Ibranj Ditë më parë
Hajdeni te gjithë komentuesit Koment Melissa 👑 Like Anisa👑 T'a shohim se kush fiton
Geola Saliko
Geola Saliko Ditë më parë
Melisa eshte queen🥰🥰🥰😇😇😇
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi Ditë më parë
Prape shkon me andin love
Matilda Loka
Matilda Loka Ditë më parë
I love you muzik shum bukur💖💟💟💟💟💟💟💟🔮💗🔥💝🍓🍓🍓🍓🔥💓💟
reputation
reputation Ditë më parë
ça ësht kjo "këng" mo...ku u katandisëm
Muharrem Abdyli
Muharrem Abdyli Ditë më parë
Bravo ❤🥰
Xhensila Dervishaj
Xhensila Dervishaj Ditë më parë
Pritet bashkpunimi i melvit ft melisa se ekan me plan kto,se nqs zdo hynin te 2 ne perputhen,askush zdo i degjonte.🤣
Leda Kasa
Leda Kasa Ditë më parë
Melissa dihej qe do te dilte me andin cift por ndenji Sa ndenji ne emision gjojas se do dilte cift me fationin dhe doli me andin genjeshtarja😡😡
•Bad Boy•
•Bad Boy• Ditë më parë
🤣🔥🇦🇱🔝
RuPq
RuPq Ditë më parë
👏👏👏🌞
eme eme
eme eme Ditë më parë
Po flisni shqip letrare se s merret vesh ca flet
ema elena
ema elena Ditë më parë
Prz edhe un ta po e qes ni kang tash 😂 Comming soon 🤪🤪🤪🤝🏻😂
Lona L
Lona L Ditë më parë
❤❤
Uerda Maliqaj
Uerda Maliqaj Ditë më parë
Andi eshte ai apo me duket mua
Wiko Wikowiko
Wiko Wikowiko Ditë më parë
Andi -Melisa
Remzibaka Baka
Remzibaka Baka Ditë më parë
O yll
Shuki Official
Shuki Official Ditë më parë
Mund te komentono cka te doni...mirpo ket keng e ka bo shum mire
Ana Ana
Ana Ana Ditë më parë
Kjo ka ikur nga trutë e kokës për zotin bën kot këngë pa lidhje 🤦
Manel Xhafaj
Manel Xhafaj Ditë më parë
🤢🤢🤢🤮🤮🤮
Ajlina Vezaj
Ajlina Vezaj Ditë më parë
Të dua Melisa e bukur
Ambra Bukri
Ambra Bukri Ditë më parë
Shqiptar hesapi moooo dil njerëz e bo Kong 👎👎👎😁